• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25027625&tab=0 pokudkoukám správně inzerentka není zdaleka :grinning: Mer zkus tam na nějmrknout :wink:
22. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
V. má taky u nás nahoře proutěný kočárek a u našich dole golfky. Chtěla bych pro ní něco na ven. Ten hlubokej je pěkněj, ale láká mě i ten quinny. Napsala jsem té paní, aby mi řekla, kde ji v Polance najdu, pak se tam zajdu mrknout, ušetřily bychom na poštovném :wink:
22. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
tak paní napsala, že je z Velké Jesenice u České Skalice, ale že není problém kočárek dovézt do Náchoda :wink:
23. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
Teda holky, kočárky krásný, ale ty ceny :confused: :fearful: :confounded:
23. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
hmmm ceny teda...predstavuju si levnejsi verzi neceho podobne hezkyho :grinning:
A Bubli, dnes jsme byli na dvoumesicni KO a P. ma 64cm a 6,55kg tak jsem zvedava, jak na tom bude Tomik.
23. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj Seymiku, téééééda to jsou míry :grinning: :grinning: :grinning: . My byli včera na šestinedělní a 60cm a 5.930g, takže se taky stydět nemusíme! A jak se jinak máte? Tomík se pořád krásně směje a Bára se pořád hrozně vzteká a kňourá.
23. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
Seymi, a co budete kupovat Ondráškovi k Vánocům? Fakt nevím, hraček máme milion!
23. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ahojky, tak ještě ke kočárkům, ceny sice pěkný, ale vím co udělá levnější verze případně z Quelle, i když to může udělat i tento, ale my to vyřešíme tak, že to dostane od nás i odbabiček, takže pak to bude jeden dárek, ne hromada blbostí která zavře do šuplete, to už fakt jeden pořádnej a nazdar. Teda míry pěkný!!!!!!!!! My jsme minule koukali navideospíšmuž s A. a nevěřila jsem, že byla taková buchta :confused: :grinning: :grinning: Bubbli a co Tomíkovi ty kostičky CLEMI já je doporučuju všem, protože unás si s nima hrála A. pěkněa brala si jei kbabičce, měla traktor a zvíířátka a kostky :wink: přitom je to měkký
23. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
ahojda,Bubli u nás měli v miminkovském věku nejvíc uspěch zvukový hračky od Fischer price,Tereza jich tam měla plno a dobrý ceny.Jinak ke kočárkum,jsou drahý,ale ten xlander stál 1400,-je to tříkolka,jenom sporták ,ale dá se položit,dečky si do něj dává ,ale spíš malou deku a drží to,je lehoučkej a hlavně stabilní,sedá si do něj i VIKČA,JE FAKT HODNĚ PEVNEJ ,TO SE MĚ NA NĚM LÍBILO NEJVÍC.Má kloubovou polohovací rukovět,takže sní poroste,dá se svlíknout vyprat.A ta odolnost je fakt duležitá,my máme po Míše na chalupě klasickou trojkombinaci na panenky z Polska a už ho manža svařoval :confounded: Dorot máš pravdu,že hromada blbostí ,jen ,aby měli hodně dárku je nanic,to mám vyzkoušené,takže taky volím ,raději něco pořádnýho a nemusí toho být hafo.
23. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
jo to je pravda, na blbosti tez nejsem, jenze proste mi je lito tech penez. Navic ji nechci zahltit vsim. Kolo bude k narozkam na jare, kocarek ma u babi jeste po tete, ale je fakt, ze doma by uz takovej ten jako opravdovej uzila. Musim hodit rec jeste s jednou babi a tetickou, to by se mohli slozit a nebylo by me to tak trapny si rikat o neco drahyho. Ondraskovi premyslim prave takovy neco zvukovyho postrkovaciho multifunkcniho. Libili by se mi nejake auto nakladni, co se da nekde zmacknout a vyda zvud, da se do nej neco nalozit, da se strkat, barevny, proste pro cudlu, kterej se bude snazit kolem nej lozit, neco z nej vyndat, rozebrat ho a pod. Jenze nic takovyho jsem zatim nenasla. Ale kouknu na ty kostky, co psala Dorot :wink:
23. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Cvali, hoď mi prosím odkaz na ten kočár co máte vy, díky :wink:
23. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Tak zas nic :angry: Dvy příspěvky v čudu
23. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Neměla ten X-lander Tereza na krámě? Nejsem si jistá, každopádně až ho budu kupovat tak ho chci vidět naživo, ten Quinny je fajn, ale je to plast :confused:
23. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
jj u Terezy jsme ho kupovali,najdu to a hodím
23. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
A tak jde dát na ležení? Já myslela, že je to jen jako golfky na sezení :wink: Mě se líbí ty oranžovo černý nojako můj :grinning: Jenže já bych chtěla korbičkovej, ale kdo ví, třeba A. bude jinýho názoru :grinning: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27004464&tab=3 no jo leží :confused:
23. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
23. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
jj jde položit,jako velkej sporták a sundat boudu,má fakt užasně pevnou konstrukci i tu látku ,ta je téměř stejná jako u velkýho,jen když to dáš na ležení tak ta bouda nemá přesah dozadu,takže tam je to otevřený,ale vubec to nevadí,hlamyslím to bude mít s nejvyšší výškou rukověti až tak do 9 let :slight_smile:
23. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
Dorot,my jsme vzali VIKČU do obchodu k Tereze ,měla tam modrej a pak od Zekiwa trojkombinaci ,taky tříkolku ,ta měla děsný kolečka,nekvalitní,ale Viky automaticky šáhla potom xlanderu,takže bylo jasno,ikdyž potom zkoušela i ten druhej.Tak jsme si ho hned objednali v té oranžovce,14 dní před vánoci mi T. volala,že oranžovej nebude,škemrala jsem a sehnala ho :grinning: ikdyž my quinny máme hnědo béžovej :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
jdu na páteční uklid hezký víkend všem,hodila jsem fotky ,kočárek a návnadu na vánoce to zas bude mazecccc... :grinning:
23. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
tak ten x-lander je taky krásnej :wink:
23. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
voalala jsem Tereze a X-landery bude mít za 14 dní, barvu si může každý vybrat a objednat :wink:
23. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
Cvali za kolik jste ho kupovali, na internetu stojí kolem 1900 kč !!! jen na tom mmb stojí 1500. :sweat_smile:
23. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
Mer,asi 1490,- stál loni,já ho viděla nejdřív v Sovičce ,tam byl přes 1600,-,pak mi ho sehnala Tereza.
23. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
ted jsena to koukala na netu,oproti lonsku je vylepšen,jen,že má na stříšce okýnko a kvuli tomu je o tolik dražšší? :confounded:
23. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
1500 bych za něj dala, ale víc asi ne :confused:
23. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj, kostičky Clemmi máme po baruši, stejný jako vy. a je pravda že ji bavily. a takový nějký zvukový aubto už máme, dá se z toho udělat jako houpačka, odrážedlo nebo že ho strká před sebou... Ale koukala jsem včera v Pompu a tam mají od Fisher Price všelijaký mašinky nebo autíčka s kostkama a zvukama, tak něco takovýho asi vyberem.
24. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
jj, Bubli, nejaky takovy vozidlo myslim. Pak chci pro O. obleceni. Jemu je to jeste fuk, ze toho dostane pramalo, a ja budu rada, protoze jak je velikej, sjizdi mi nechutne rychle zasoby obleceni! Jeho stejne bude nejvic zajimat papiry a podobny veci. A taky darecky ostatnich, tak to tolik neresim. Ted jsem A. objednala na MMB nejaky figurky do ZOO duplo a dokoupime jeste kostky a podlozky a muze si tu svou, co ma uz doma, jeste zvetsit. Tim by pro nas uz vazne mohl Jezuch pro A.koncit :sweat_smile: Ale zname se, ze jo. Zase mi neco padne do oka :sweat_smile: :confused:
24. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
Seymi, jo to mi povídej o tom oblečení :angry: . Nosí bodyčka který jsem kupovala Báře na tři měsíce :sweat_smile: a rukávy jsou mu krátký skoro u všeho... To je hrozný.
25. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
ahoj při neděli,holky to znám ,ty chlapáci mají to telíčko nějaký jiný,přesně jak píšete to probíhalo s obléčem u nás :unamused: Jinak si užívejte neděli,nám kluci dnes hrajou a já jdu s Vikčou do tanečních ,dnes mají vyjímečně od 13.30.Mějte se krásně :slight_smile:
25. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
ahojky, zdravíme všechny Polandy, vy jste toho teda napovídaly, si Vás musím dočíst, až bude trochu klid. Chci se zeptat na radu - kdo má takový ty interaktviní mimča - Baby Anabelle, Baby Born a Chou Chou - asi teda na ježucha, ale k narozkám asi pořídíme - co máte a jak jste s tím spokojené? Zatím mapuji trh :slight_smile: a nevím, co vybrat.

Tak si hezky zatancujte, cvaldi :slight_smile:
25. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.