• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Srsni, u nas jednoznacne vede cernoska, kterou jsem ja dostala co by sestileta. A. jeste zadnou panenku nedostala. Posetrim si na dalsi Vanoce, kdy ji asi poridime i ten kocarek vetsi 3kominacku. Tak ja neporadim.
S tim obleceni pro chlapi, jako nechapu? Snad podle neceho delaji ty vyrobci obleceni tabulky velikosti,ne? Proc teda moje dvou mesicni dite obleka obleceni vel.6-9m ? Zrovna ted ma O. obleceny ruzovy dupajdy po A. :grinning:
Jo a chystam se vecer s A. na vystavu dyni. Doufam, ze O. mi vyjde vstric p¨kojenim a budeme tam moct chvili pobejt. :slight_smile:
25. říj 2009 v 16:42  • Odpověz
tak já mám Chou Chou a úplně na prd, nějak nefunguje to co má, brečení, oddychování atd. a každou chvíli se musejí kupovat baterky, já jsem tím zklamaná.
25. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
Sršni, já z tý chou chou taky nejsem urvaná, hrozně se v ní vybíjejí baterky. Ale nám funguje tak jak má, ale není to tak jak jsme si představovala. Ale Bára ji má ráda, má ji v kočárku a je to její nejoblíbenější Tomášek. Všechny panenky jsou totiž od jistý doby Tomášci :grinning: :grinning: :grinning:
Seymi, jak jste si užili výstavu? Co Ondra, vydržel? Tomík s tímhle naštěstí neprudí, prostě když nekam jdeme tak ho doma nakojím a 2,5-3hodiny mám klid.
26. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
ahoj,holky baby born máme po Míše a pořád funguje,pak má asi pět panenek co dostala od příbuzenstva,některé brečí,nebo uplně obyč.,takže my panenku už kupovat nebudeme s chou chou nemám zkušenost,ještě máme po Míše i mini babyborn s nábytkem,postýlkou a ta jí baví hodně,jinak jednoznačně vede velká baby born,brečící, chechtající ikdyž ten zvuk není uplně stopro :grinning: ,Míša ji dostala asi v 5 letech,takže už holka něco pamatuje :grinning:
26. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Dobré odpolodne :grinning: Tak panenkám, doma máme panenku po mojí mamce, takže panence se strojkem, kde plakala(už nepláče díky mě :angry: jsem ji vykoupala coby malá :confounded: 42 let!!!!!!!!!!!! tak na tu nesměla A. ani sáhnout, ale minule ji chtěla a vyhrála si s ní krásně,ale zas je na skříňce vystavená :wink: Pakmá jednu co dostala vloni hadrovku, pak má CHOU CHOU, ale tu malinkou asi 30cm lechtací , ta jí bere :grinning: A letos dostane BABY BORN magické oči, sehnala jsem ji na netu lacino :wink: Tak uvidíme jaká bude, mě se nejvíc líbí obličejík i výbavička BABY ANABELL alše ta potvora je nejdražší :cry: :cry: :cry:
26. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Bubli vsechno jsme to zvladli. Nakonec jsem O. nakojila a nechala doma s tatinkem a ja si dala damskou sejsn na dynich. Meli to moc hezky! Tak krasne vyrezany dyne, atmosfera suprova. Adelka se nejdriv trosku bala, jak tam byla tma a jen svitili dyne, ale pak ani nechtela domu. Az to pujde, stahnu par fotek. Jinak O. taky vydrzi tak ty 3hodky, jen kdyz se vykadi, tak je nejak prazdnej a chce driv :grinning:
26. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
ahoj!
Tip na tyhle prázdniny: V ZOO je výstava dýní, ale jsou rozmístěné po celé zoo, večer všechny svítí a je to prý letos úžasný! Je to od soboty 24.10. do neděle 1.11.
27. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
Jo Bubli, uz jsem o tom premyslela. Uvidime, jak s casem. Vetsinou jezdime az na Vaocni Zoo, ale toto me taky laka :dizzy_face:
27. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Seymi, my jedeme zítra. :wink:
27. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
Bubbli, od kolika do kolika je ta výstava?
27. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
No ja myslim, ze tak sobota, zitra nammaji zacit delat drevostavbu, tak chcem byt u prvnich hrebiku.
jinak ja vcera vykuchala dyni doma a svitime do ni z boku baterkou, abychom si ji jeste mohli dat i k jidlu :grinning: A. je unesena!
Myslim, ze je to od 9-17 Mer
27. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
´vždyť teprve v pět začíná být tma, ne? :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
ahoj holky,tak výstava dýní ,to bych taky ráda skoukla,pouvažuji o té zoo o víkendu,ale my chtěli v sobotu malovat,dnes jsme byli po nákupech v HK,TAK UVIDÍME JAK TO BUDEME STÍHAT.díky za tip :wink: Seymi ten nápad s baterkou ,to je taky dobrý :grinning: Dřevostavby se mi taky hrozně líbí,vubec přírodní věci miluju,jen pak asi do budoucna to je trošku náročnější na udržbu ne?Ale on asi každej barák je náročnej :sweat_smile: to známe :unamused: hod paknějaký fotečky až se to bude rýsovat,zrovna dnes jsem viděla moc pěknou dřevostavbu,když jsme jeli do Hk. :slight_smile:
27. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
Mer,dnes my paní posílá tu kuchynku,koukala jsem,že tobě taky,posílala hromadnej mail,takjsem na ni zvědavá,mě už přišlo i to lego,takže ještě Františku z Kouzelné školky,Františka už máme a pro Vikču vše,pak bude mít plno věcí od babí a zbytku rodiny.Jen ještě přemýšlíme o zakrslém králíkovi hrozně by ho chtěla,v Hornbachu to už zrušili,to bylo řevu,že je tam dnes nenašla :cry:
27. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
Cvali, jo, psala mi mail, že ji posílá, objednala jsem tam i lego, ten domeček. Dneska jsem byla v Dráčiku a koupila jsem jí ještě nějaké nádobíčko ke kuchyňce a koukala jsem tam na ty lega a na mmb to maji sakra levnější. My ještě koupíme ten kočárek, asi ten co máte vy a končíme, má tři velký dary a nějaký blbosti okolo a to snad stačí.

Cvali, ten x-lander, jakou má konstrukci a jakou máte barvu?
27. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
já mám ten domček lego za 1299 a tam ho mají za 1699, to je síla, co?
27. říj 2009 v 18:17  • Odpověz
cvaldo, drevostavby....to je na dlouhou diskuzi, proc ANO. Proste jsme se pro to rozhodli. A udrzba? Myslis, jako vnitrnich pricek? Pokud je to udelane dobre, vydrzi to hooooooodne dlouho a ja uz to rozhodne opravovat nebudu :wink: Nedelame takovy to, jak privezou rovnou steny a na miste jerabem sestavi dum, ale mame 2be4, tak ze nam dnes slozili kupu fosen a zitra zacnou hosi rezat a tlouct. Za mesic by meli mit pod strechou a v lednu finish. Pak budeme shanet tu mistni remeslniky na koupelnu, kuchyn, sadrose a podobny dokoncovacky. Ale ja uz se desne tesim, az na jare budeme zakladat zahradku. Jo prace na domecku bude kupa, ale ja se proste na tohle urvu, i kdyby o pulnoci :grinning:
27. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
ahojky, tak my se právě vrátili ze zoo, bylo tu super, V. se to moc líbilo, Bubbli, díky za super tip na výlet :wink:
28. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
ahojky, Maci, jojo, taky se mi líbí ta s magickýma očima, za kolik ji máš? Já ji viděla nějak kolem 800, ne? A přesně to samý ta Anabelle - vypadá dobře, ale je to pěkně drahý. Má ji kámoška, tak tam vyrazíme na návštěvu a omrknem, co na to naše princezna, aby to nebyla vyhozená investice :grinning:
o Zoo jsme taky slyšely, ale je to domluvený na příští rok s babi a dědou :wink:
jo, a lega v Dráčiku - do 31.10. mají na ně 15% slevu, pak každý týden procento dolů až do Vánoce, ale po slevě vychází pořád dost draho :unamused: jsem zatím vybojovala sadu kostek duplo základ za 400 i s poštovným (nový), tak možná kupím něco menšího a otestujeme, jak to bude s tím Duplem. Strašně se mi líbí ZOO, ale to je pecka :sweat_smile: a ještě díky mer a bubbli za názory na panenky :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
omlouvám se za překlepy, vybojovala jsem to na mimiaukci.
28. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Mer, taky jsme se před chvílí vrátili ze ZOO a potkali jsme tam Seymi s dětičkama :grinning: :wink:
včera jsme byli večer ve Dvoře v parku, bylo tam nějaký jako soutěžení s bubáčkama a strašidlama, potmě, všude svítili jen dýně a lahve se svíčkama, dělali se všelijaký úkoly, super.
Jdu spát, dobrou!!!
28. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
jé, tak že jsme se tam nepotkaly? :sweat_smile:
28. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
No jo, škoda že jsme se nepotkali...
29. říj 2009 v 07:50  • Odpověz
dobré ránko, polanko :dizzy_face:
29. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
píšu nepotkaly, jako my holky :grinning:
29. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
No my jsme byli i s chlapem (v kočárku :grinning: ), proto píšu nepotkalI :grinning: :grinning: :grinning: .
29. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Jedem do Jiráškova pro lepidlo a budem něco s Bárou lepit. Lepili jsme v pondělí v Klíčku a ono jí to hrozně bavilo a pořád chce lepit :grinning: . posbírali jsme včera nějaký hezký barevný listy, tak je někam nalepíme, nebo navlíkneme na nit, uvidím co ji bude bavit.
29. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahoj holky nakukuju :grinning: :grinning: Tak to je nahoda,my vcera taky byli(2holky a 1chlap) v Zoo.Bubble jsme nepotkali ani Srsni,ale zato Meredith ano.Jen me bylo blby se prihlasit a predstavit se,aby se me nelekla :unamused:Potlala jsem je v Zoo i v Tesku.Meredith pamatujes tu holcicku na parkovisti,jak utikala vedle vas?A auto jste meli kousek u nas a V. nam rikala,ze to je jeji auto?Tak to jsem byla v cele sve krase :grinning:
A jinak jakpak se vam dari?
29. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
ahoj Budulinku, tak to je dobrý, já tě totiž nikdy neviděla, tak proto jsem se nepřihlásila :sweat_smile: Tak to je škoda, mohla jsem tě konečně poznat :wink:

My jsme byly v Klíčku v úterý a nic jsme nelepily, jak je to možný? Bubbli, budeš chodit v pondělí nebo v úterý? Taky je ještě ve čtvrtek Domino, tam je to taky docela dobrý. A jak to zvládá Tomášek, byl v Klíčku hodnej?
29. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Ja do albicka totiz svoje foto moc davat nechci,snazim se byt neznama :sweat_smile: Priste se urcite prihlasim!
29. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.