• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Já taky nikam svoje fotky nedávám, takže Seymi mě taky nepoznala, a já jsem se ujistila až když volala na Adélku, tak jsem se k ní přihlásila já :wink:
Mer, nevím proč jste nelepili, my jo. Já jsem se jí ptala kdy máme chodit a ona že určitě v pondělí, že to chodí mnohem mín maminek. Bylo nás tam i s "vedoucí" sedm, takže fakt super. Tak mi bylo blbý tam jít v úterý když mi řekla narovinu at chodím v pondělí... Ty chodíš ještě s nekým? že by jsi chodiala v pondělí s námi, Bára by byla za Vanessku ráda... Tomík chvíli koukal, pak zakňoural, tak dostal dudák a pak usnul. Jedl doma než jsme jeli a pak když jsme přijeli, tkaže pohodička. Trošku jsem se bála aby nebrečel, ale zvládl to, chlapák :slight_smile:
V tom Dominu jsi letos taky byla? Možná bychom šli.
V pátek je v Déčku mimiklub, tak mě tam pořád láká jedna známá která má taky miminko, že by si tam Bára pohrála s těma pár staršíma dětma a že tam jsou všelijaký besedy, ale to ještě nevím jestli budem chodit... Uvidíme...
29. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
V Dominu jsem byla asi 2 x a dobrý, je to podobný jako v Klíčku. Já právě v úterý tam mám kamarádky. V ten čtvrtek chodím na spinning, ale teď jsem 2 x nebyla, tak nevím, jak to budu dělat. A kdy je Déčko, taky v úterý?
29. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
déčko je v úterý. právě tam chci jezdit v úterý.
29. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Déčko je v úterý a ve středu, domluv se s martinou, ona má jeden den víc plný, doporučí Ti, kam jít, ale když budeš chtít jinak, vraždit nebude :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
já chci chodit s váma :wink:
29. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
:grinning: tak nam se v zoo libilo moc a super, ze me Bubli poznala, ja bych te v tom davu lidi fakt nepoznala, ale je pravda, ze od te doby, co jsem te potkala s Nat, ses moc nezmenila. Pak me moc merzelo, ze jsem nekoukla k tobe do kocarku :unamused:
Jinak my ted mame navstevni dny. Vcera i dnes jsme 100%vytizeny hranim, kecanim a zranim :grinning:
30. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
Taknás v pět zase vzbudilo bolení, takže tady s Tomíkem chodím sem a tam a on aspon na chvíli vždycky usne, tak si sednu do křesla, což ho vzbudí a pokračuejm v promenáde :grinning: .
Seymi, no jo, já vypadám pořád + - stejně :sweat_smile:
1. lis 2009 v 07:16  • Odpověz
tak my dnes vstávali v 8.45, kdyby to tak bylo pořád :grinning:
1. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Bubli, asi nejaky erupce. O. mel taky horsi spani. Bleni a poprve knukal uz ve dve, coz normalne tak ve ctyri. Pak az do rana uz to bylo na prd. Ale zapojila jsem muze, tak ze on si s Adou dali vegacek v posteli az do pul devaty. To uz jsem O. udrndala v kocarku venku a chrundi si. Usila jsem mu vcera teplou cepici, tak je mu hej! Jeste rukavicka a pak udelam Adi.
Peknou nedeli!
Jeste, ze jsme v te Zoo byli ve stredu, ted bych umrzla :confused:
1. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
ahojda,tak zoo super byli jsme včera,Vikča nadšená,byla zima,ale pořádně jsme se ustrojili a šlo to,PAK JSME SE STAVILI JEŠTĚ V tESCU NA NÁKUP :slight_smile: Bubli mají tam výprodej od Fischer price,takový zvukový hračky právě spíš pro malýho,Vikče jsem koupila jen hudební piáno a tu housenku s říkadlama,super ceny :wink: Díky za tip stou zoo,bylo to opravdu fajn :slight_smile: My vstáváme o pul devátý sstabilně ,to je spíš vyjím,že vstane dříve,jsem zvědavá,jak budeme vstávat do školky :sweat_smile: hezkou neděli všem.
1. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
Cvali, za kolik tam měli tu housenku? To je tahle?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27195719&tab=5
1. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
ahojky zdravíme, my jsme dnes byli asi naposledy v bazénu,dáme si přes zimou pauzu a občas vyrazíme sami (i do HK) a pak od svátku zase začneme :slight_smile:
já bych řekla, jestli dnes není úplněk, taky vstávala už v půl pátý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale přelezla si k nám do pelíšku a to jsme pak vstávali standradně ve čtvrt na osm
1. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
Mer, tuhle housenku dostala Bára k prvním vánocům a ted ji "znovuobjevila" a pořád ji pouští a zpívá ty písničky. Začala ji bavit až ted :slight_smile:

Sršni, úplněk asi ted nekdy bude, včera ještě ale asi nebyl...

Dnes jsem hrabala listí po celý zahradě, až mám dlaničky sedřený, já chudinka...

Seymi, to se ti jako Ondrášek budí poprvé až ve čtyři? to je pohodička, ne? Tomášek mezi jednou druhou a pak až koelm šestý. když se povede, tak ještě usne, ale většinou spolu čumákujem v posteli a čekáme do 6.45 až se vzbudí princezna :slight_smile:

Cvaldi, v Tescu ve Dovře jsem byla na skok kouknout, ale nějak moc hraček jsem neviděla.

V pátek jsme byli v HK, Petr s Bárou v bazénu, já s Tomíkem po krámech, potřebuju nějakou inspiraci na dárky pro děti (pro svoje vím kupu věcí, ale pro ty příbuzný mě zas nic nenapadá.)
1. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
tak já to mám s dárkama v pohodě, babičky a dědečky už nemám, s bráchou a tchánovcema jsme domluvený, že si nic nedáme, s manželem si nadělíme bydlení, takže jen něco málo našim, no a pro princeznu. Takže pohodička. No já právě nevěděla, jestli ta housenka není pro menší děti než jsou holky, ale jestli říkáš, že Báru baví, tak ji asi taky koupím. :wink:

Bubbli, jdeš zítra do Klíčku?
1. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz
Ahoj, jo, jdeme dneska do Klíčku. I když po takový noci tam asi usnu.
Když neknučel Tomášek tak začala Bára. Ona poslední dobou ze spaní tak divně bručí, docela nahlas a dlouho, šechny nás to vzbudí, včetně Tomáška. Takže dnes to měli nastřídačku...
2. lis 2009 v 07:32  • Odpověz
ahoj,Bubli,my tam byli v sobou a těch zlevněných od Fischer price tam měli právě dost,někdy to Tesco mívá,už jsem takhle koupila ve výprodeji ,když jsme byli ještě mimi,od MAM a i od Fischer price.Mer,ta housenka stála 399,piánko od PLAYSKOL 349,-,BUBLI měli to hned z kraje,jeden celý regál,vyloženě jenom zlevněný věci. :wink:
2. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
na kraji myslím,oddělení hraček,měli pro prcky,zatloukačku želvu od FP ZA 149,-,KROKODÝLA S INTERAKTIVNÍMA KOSTKAMA ZA 349,-,klíčky hrací s telefonkem,taky kolem 300,- vše FP,ten mluvící hrnec,ale ten máme,jen toho pejska na učení měli normál cenu ,pak tu želvu co máme my jak učí tvary a barvy,ta byla jen asi o stvku levnější,ale třeba tahací housenka s interaktivníma balonkama byla taky kolem 300,-.Je fakt,že toho měli ale i víc,protože to bylo dost probraný.Hodně věcí právě pro batolata.Mer, ta housenka je 18+,já ji chtěla loni k narozkám a zdála se mi na to ještě malá. :slight_smile:
2. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
Bubli, kdyz byl O. mensi tak vstaval taky nejdriv v tu jednu a pak ve ctyri a pak v sest-sedm. Ted, kdyz nejsou prdy a je celkove v pohode, tak usne tak v devet, pak se budi kolem ctvrte a pak po sesty uz se budi uplne. A. vstava v osm, tak ze do te doby tu s O. saskuju, uklizim, zehlim a varim. Zatim to jde, nevim, az bude lozit nebo tak? Ale na spani si nestezuju, snad to nezakriknu, ale nekdy jsou ty noce probreceny, jako ted posledni dve. Dnesni noc u nas totiz taky nic moc. Mel boleni a brecel a brecel. Jenze ja fakt nevim, ze bych snedla neco jinyho :confused:
Ja se ve Dvore s Tescu budu stavovat v patek. Meli by mit v akci pekac, tak ho zkouknu a popr. koupim. A po tech FP kouku, ale to uz asi nebudou v akci :rolling_eyes:
2. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
Cvaldo, tak to museli asi doplnit, protože když jsme byli ve středu my, tak fakt neměli skoro nic :angry: . Nebo jsem blbě koukala.
Seymi, jakej pekáč?
Já přemýšlím našim k ježíšku koupit keramický kudly, nemáte někdo zkušenost? Naši mají strašný nože...
2. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahojky cholky.Dlouho jsem tu nebyla,ale snažila jsem se něco málo dočíst :wink: ..minule jste se tady bavily o panenkách.Můžete mi prosím poradit koupací panenku.Líbí se mi tedka ta nová pihovatá chou chou,ale má měkký tělíčko a já přemýšlím jak dlouho pak taková panenka schne,když jí Ančí namočí do vany..Vím ještě o baby born koupací,ale ta nemá mrkací oči,je prostě taková nijaká :unamused: ..Díky moc.
2. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27235642&tab=1 -nemluvily jste náhodou o téhle???Ta je i koupací že?Hlavně jestli je tak hezká jako na fotce,už jsem se párkrát pěkně sekla :grinning:
2. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
:grinning: jako boby :grinning: :grinning: :grinning: kazdej tomu rika jinak :grinning:
2. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
Cvali, teď nevím, jestli mluvíme o stejné věci. Já chci tu knížku, co říká říkadla, čísla atd., ty asi mluvíš o housence, ne?
2. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj polanko, frog A. dostane od babičky, koupací panenku Baby Born s magickýma očima,píšou, že se může koupat a má dost funkcí :wink: sehnali jsme na Seznamu za 900,- loňskou kolekci, ale nijak se neliší od letošní,možná oblečením,funkce zůstali stejný :wink: Mer tak co kočárek, máš vybráno, my přemýšlíme, že by ho dostala teď od nás,jelikož od babičky dostane tu panenku a nemá na ni kočár,protože se do jejího golfáče nevejde a do malýho proutěnýho už vůbec :frowning2: Od našich dostane to Duplo Zoo adoma měladostat domeček,jenže přišla další babička, že nemánic pro A. tak jsme mysleli,že by od nich dostala domeček. Ta housenka je s knížkou ne? Stojí a knížka je jako křídla, takže bych spíš řekla motýl, ale vypadá jak housenka :grinning:
2. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
Bubbli, já četla keramický DUDLY :grinning: :grinning: jsem si říkala, jako bude mít u nich někdo dítě, tak jako na trknutí, aby jim svitlo :grinning: ? Frog tak oté jme mluvili, domůnám přišla, já krabici odevzdala babičce, ta volala, že je krásná, ale rozbitá, žemá očipořád otevřený, tak jsem jí vysvětlila, ať jí daj lahev, nebodudlík a že je zavře :grinning: jenže dudun i lahev jsoupřidělaný, tak se na to vyprdli :grinning: Já ji viděla vloni v HK v Carefourru a líbila se mi, ale stálakolem 1600,- tak se nekonalaa navíc byla A. ještě malá
2. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
Seymi,oni ty FP ASI NEMĚLI AKCI,SPÍŠ MAJÍ VŽDYCKY VÝPRODEJ,PROTOŽE UŽ JSEM TO TAM ZAZNAMENALA U URČITÝCH DRAŽŠÍCH ZNAČEK ,HLAVNĚ HRAČEK VÍCKRÁT.Pekáč,boby máme ještě po dětech i sánky,ale taky by to možná novej chtělo,ale už jsem nakoupila i co jsem puvodně neplánovala :sweat_smile: :unamused: Frogísku,s chou,chou zkušenost nemám.
2. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
Mer myslíme to samé,jen já to blbě nap41la,tak j6ak píše ,Dorot to je správně :grinning:
2. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
trošku mi tady do toho kafrá Vikča :sweat_smile: ok
2. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
je to tak housenka s říkadly a číslicemi,zelená :grinning: ,dnes mi dorazila ta kuchynka,je to fuška zamaskovat to před Vikčou,je chytrá jak vopice :grinning: ,minule ,když dorazilo to lego ,musela jsem jí jednu sadu dát :confounded: ,viděla na obr krabici malinkej znak lega a nenechala se přesvědčit ,že to není proní :sweat_smile: .Jinak ted už říká,že všechno tupuje ježišek a pinese mě jo.Jsou to breberky :slight_smile: ,viděla to pianko a housenku,co jsme koupili v tom Tescu,tak jsme to pak nechali za dveřma,že si to odnese ježíšek a přinese až budeme mít stromeček.Ted každej den moří at už koupíme stromeček :grinning: no už se prostě nedají jen tak obalamutit.
2. lis 2009 v 15:30  • Odpověz
:grinning: :grinning: No tak já se jednou jedinkrát zmínila, že budeme psát Ježíškovi auž letěla pro papír :grinning: Teď je průšvih, že v jedný výloze už mají stromeček rozsvícený :angry: takžetotálně zblblá,že přijde Ježíšek. Aspoň e nechumelí, ukecala jsem to, až zachumelí celý město :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 15:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.