• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
vid,jsou to potvurky vychytralý,já taky někdy zírám ,začne rozebírat věci o kterých jsme třeba mluvili s mužem a mysleli,že ona toto vubec nevnímá,tak to nás vždycky naprosto odzbrojí ,jdu péct koláč ,měje se fajn a čekejte na sníh :sweat_smile: my taky čekáme a na světýlka
2. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
Dorot, asi půjdem do toho X-landera co má Cvalda, ještě na něj mrknu u Terezy a uvidím. :wink:

Kuchyňka i lego domeček mi taky dnes přišlo, musím to taky schovat. :wink:
2. lis 2009 v 15:46  • Odpověz
:grinning: :grinning: Jenže ona chce k vánocům "choták"= foťák, no ten teda nedostane :grinning: Teď jsem myslela na Vaness, Z. dovezl mp3 zpívá ji holčička Vanesska slovensky aje to bombáááááááááá, bohužel na youtube není :confounded: asi 6 letá prdelína zpívá diskošku, ale super :grinning: Mer my nevíme, x-lander se nám líbí, jenže má golfky a takspíš hlubokej, ale láká mě i kombinace,ale ne za 6OO :confounded: a zas aby trošku vypadala, že? Ale tu Quinny jsemupustila, nevejdou se tampanenky větší než 42cm :confounded:
2. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
Na MMB byl X-lander doll za 13OO,-!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jen nevím kde :confused:
2. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
2. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
tak to je síla, to se asi překlepli, neé? :grinning:

Ma máme taky goflky a proutěný hluboký, ale ten X-lander je pěkněj, fakt si nevzpomeneš kde byl za 1300?
2. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
Ha tak asi ne na MMB ale normálně v e-shopu :confounded: ale nevím kde :cry: když na něj narazím dám odkaz
2. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
2. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
super, díky, ještě počkám jakou cenu dá Tereza a uvidím. Akorát je blbý, že tam mají jen dvě barvy :sweat_smile:
2. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
Teda Dorot, to bude mít Aduška krááásný kočárek :slight_smile:
2. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
ahojky, kočárky super :slight_smile:
frog, tuhle jsem měla vybranou, ale dostane ji až k narozkám (což je na konci března, takže to tak dlouho trvat nebude) i s kočárkem. Jen teď k Vánocům dostane přebalovák od švagrové, asi ji zkusím říct, jestli by to taky nepřesunuli na narozky. My si se švagrovcema nedáváme, jen dětem, u bráchy ani holkám, už jsou moc velký, tak jim třeba občas dobiju a je to :wink: to stejně ve věku 14 a 18 ocení nejvíc :grinning: babičky a dědečky taky už nemám, jen Jiřík má babičku, tak té nějakou maličkost
k tomu Tescu - už jsem to tu jednou psala - není Tesco jako Tesco, já jsem zatím nejlíp sehnala v Brně a ve Třebové, i když je fakt, že v HK do Carrefouru moc nejezdím, je to pro mě z ruky - spíš jsem naučená na to v centru (nic moc, ale teď až dostaví to obch. centrum, tak tipuju, že to bude jako Afi palace v Pcích) a pak to vzadu u Gigáče. Ve Dvoře jsem nikdy nebyla. Prostě v každém Tescu seženete to, co je v letáku, ale ostatní si řídí každý manažer OD. (Proto mají někde nabídku FP se slevou a jinde nemají skoro nic od FP).
u nás už je dopis Ježíškovi na oknem :slight_smile: postupně ho upravujeme - zatím dokreslujeme, nepíšeme :slight_smile:
od babi asi Lego, druhá babi asi prkno, pračka a žehlička (ať se holka učí, dokud jí to baví :slight_smile:) a u nás asi Barbíny.
To teď frčí
:wink:
Housenku FP dostala k svátku, když jí byly necelé dva, to ji hlavně vozila, teď si na ní pouští písničky a prohlíží si obrázky.
Jde dnes někdo do Déčka?
3. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj Polanko,Sršni A. dostane Barbínu od babičky taky, ale jen takovou obyč s koněm je to od kluků šikmookých :grinning: Doma už jednu má s tou tancuje a teď jí děda za bolest(skřípnul ji v autě sponkou od pásu v sedačce nohu) koupil takovou dlouhou barbínnu takyu kluků na Kamenici a ta má úspěch teda :grinning: :grinning: Pořád říkala, že je to za boest. Jinak včera muž zasedl k PC a řekl,že vybere Adélce dárek sám jeden, tak se šklebili a jen jsem slyšela, jakmu říká ten svůj "choťák" :confused: Muž říkal,no to počkej,mamka bude koukat :wink: :grinning: :grinning: A.pak večer chodila a říkala"budeš koukat" žíkal taťka, tak měto je úplně jasný, jelikož mi dneska najela na noťase stránka Alza a byl tam :grinning: za necelou 1000,- umí fotit, natáčet jako kamera, to jsemzvědavá, je fakt, že nám pořád bere náš :angry: Takže kočárek padá, necháme ho na narozeniny asi,když na něj ušetřím, tak to dám,ale sama asi ne :confounded: My si se sourozencima nedáváme,jen dětem, ale rodičům jo a prarodičům, tak toho je docela dost.Mer on je ten x-lander levnější,protože to je výprodej loňský kolekce
3. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahojda!
dorot, tak jak jsi dneska ukecala tu sněhovou nadílku:slight_smile: nečeká adélka ježucha u dveří? No a to je jasný že ten "choťák" klapne, ony to ty holčičky s těma tatínkama umí :grinning: :grinning: :grinning:
My si se sourozencema taky nedáváme, dáváme jen dětem (i tak to je už docela darda), ale brácha děti nemá, tak jemu musím něco vymyslet. To je taky problém, peněz má kupu, takže si vše koupí! Tak nějakou srandu musím vymyslet. No a rodičům, samozřejmě. Ty dudly :grinning: :grinning: :grinning: .
3. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
Bubbli bráchovi, nenápadně jukni na termín červenec :wink: včera večer dávala Noelka odkazy na netradiční dárky, ta stránka je super
3. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
Bubbli já byla zásadně proti, že co jako bude dostávat později ,ve třech letech auto ne? :angry: :grinning: Jenže ona je neodbytná baví jí to a my bráníme tělem náš foťák, schováváme,a tohlevypadá dobře a má to jednoduchý ovládání, tak ať si taťka udělá radost :wink: :grinning:
3. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
ahojda,Srsnička má pravdu,ty slevy jsou vždycky interní,já to z4ažila zatím jen ve velkým Tescu v HK A VŽDYCKY PRÁVĚ TYHLE ZNAČKy MAM,FP ,PLAYSKOL.jE TO PRÁVĚ NÁHODA,KDYŽ NA TO ZROVNA NARAZÍŠ,STEJNĚ TAK S OBLEČENÍM . :slight_smile: Dorot,, foták máme ještě po dětech,takovej obyč,ale občas si sním hraje,Srsni barbínek máme po Míše dost ,ale zatím jí moc neberou,spíš ty klasický miminkovský panenky.No jsem na to centrum tady zvědavá,jak to bude vypadat,co tam vlastně bude.Takže my už pro malou všechny dárky máme,jen ten hlavní králíka,toho chce strašně :sweat_smile: My uklízíme po malování,takže cvíčo nestíháme ,jdu na to hezký den všem.
3. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
tak já se dnes rozhodla jet jedno za uherský rok do Déčka a zrovna jste tam nikdo nebyl a nebylo ani cvičení. Přišla jen Sršnička, paní povídala o pletení košíčků, což mě nebavilo a jely jsme po chvíli pryč. Tak snad příště :sweat_smile:
3. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
Mer, my by jsme jeli, ale Tomík má pořád kolem 38 po tom očkování a je strašně protivnej, v noci naspal v kuse nejvíc hodinu. Takže jsme víc bděli než spali... Tak snad příští týden.
Dorot, jdu na ten červenc, ale jen nenápadně, díky!
3. lis 2009 v 15:36  • Odpověz
sejdeme se v D. za čtrnáct dní ve středu, jo, za týden nemůžu :wink: nebo za tři týdny v úterý :dizzy_face:
4. lis 2009 v 00:30  • Odpověz
téda holky,kde jste v tomhle hnusným počásku?Srsni,ty nechodíš spát? :grinning: Příští týden v uterý máme myslím v D žlutý den,říkaly mi to holky. :wink:
4. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahojky.My jsme šly dopolko ven,ale chytl nás vítr a pěknej déšť,taže jsme šupajdily dom..brrr,to je fakt nečas,ani nelituju,že jdu o víkendu do práce.
Já jsem furt na pc a scháním nějakou panenku,tu s magickejma očičkama jsem nakonec zavrhla,asi koupím jen nějakou obyčejnější maximálně do 600,-,páč si s tím Ančí sice hraje,ale myslím,že takhle šikovná ještě není a funkce nevyužije.
4. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
cvaldi, příští týden je červený - to nejdeme, my jdeme pak na zelený :grinning:
4. lis 2009 v 15:19  • Odpověz
cvaldi, chodím, ale výjimečně dýl, potřebovala jsem ještě něco upracovat a pak jsem si surfovala a objednávala na pečení :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mám zase absťák :dizzy_face: jen to vstávání v sedm je mazec, když jdu spát ve dvě :confounded:
4. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
a hlavně my už přes oběd nespíme - teda já bych klidně spala, ale není mi dopřáno :slight_smile:
4. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
jednou za týden nebo za dva se to dá, ale dřív jsem chodila takhle spát skoro furt, a to se fakt nedá dlouhodobě praktikovat (když jsem vypustila ty dortíky, tak už je to OK)
4. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
a dnes byl balónkový den v Déčku - s balónkovou vílou a malovaly jsme si slunečnici - ještě ji musím vyndat z tašky :wink:
4. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
Ahoj Polanko, Sršni ty už chodíš do práce? Mámdotaz,pečeš ještě? Jako jestli s tebou můžu na příští rokpočítat,protože dorty od tebe mají všichni rádi a to by byl náš konec :grinning: :grinning: Frog záleží na tom, jestli si Aňa hraje s panenkou často,nebo ne. Zas pouvažovat jestli dát 600 za obyč, nebo o pár stovek víc a už něco umí, no hlavně vyberte dobře, mě se líbí panenky NINES, Nebo tak nějak jsou španělský na MMB jemají, my máme jednu hadrovou od loňska a nádherně voní :wink: NINOTES to už si nepamatuju :cry: Ty paneny jsou drahý všechny :angry: mazec Jébalonková víla, to by se líbilo imě
4. lis 2009 v 15:27  • Odpověz
Srsni,už to vím,dobrá duše už mě informovala :sweat_smile: ,musím mému informátorovi vyčinit,že podává mylné informace.Jseš dobrá,máš teda výdrž,já nevím až budeme muset vstávat,jsme hrozný chrupálisti co máme Vikču,předtím s velkejma to brzké vstávání bylo na denním pořádku,tohle je prostě spáč :slight_smile: Frog,abych pravdu žekla ,Vikča už ten ,pláč a smích ani u BABYBORNU nepoužívání ani ji to nebaví,prostě si sní hraje jako s obyč panenkou.
4. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
Ha tak NINES trošku podražili odloňska, ale fakt doporučuju hračkárnu v Jiráskově :wink:Ochotný,poraděj , aspoň na nás tak působili obě paní. Teď jsem si vzpomněla, že A. měla a má nechali jsme ji u tchánovců panenku obyčejnou, co se smála a tý se bála :confounded: stála kolem 400,- ruka jí upadla no kvalita nic moc :frowning2:
4. lis 2009 v 15:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.