• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19370109&tab=2 tuhle máme od loŇska a stála 500,-nechápu zdražení
4. lis 2009 v 15:41  • Odpověz
tak Vanesse taky nevadí, že Chou chou nevydává zvuky, hraje si s ní normálně, takže si myslím, že ty zvuky nejsou až tak důležitý.

Dorot, nasadila jsi mi brouka do hlavy s tím foťákem, jdou z toho normálně stáhnout fotky jako u dospěláckýho?

Sršni, co objednáváš na pečení?

My byly dnes dopoledne taky venku a taky nás chytnul sníh a vítr a krmily jsme kačenky a přitom nám do řeky odlítla jedna rukavice, super :grinning: Zapoměly jsme pláštěnku, takže jsme byly pěkně mokrý :grinning: Zlatě doma v tomhle počásku. :wink:
4. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
Ahojda!
My jsme byli dopol u kámošky, pak jsme šli domů, a taky jsme krááásně zmokli, neměla jsem ani pláštěnku na kočárek, takže všechno promáchaný, no hrůza! A Bára začala odpolko prskat a má rýmu jako trám! Ach jo. Chtěli jsme jít v pátek do Déčka do mimiklubu.
Mer, na kačeny taky občas jdem, nejlíp do Jiráskova do parku, tam si ještě Baruša zajezdí na jejím nejoblíbenějším enduro odrážedle, který miluje.
Jo a stím foťákem.. Bára nám taky pořád bere foťák, tak přemýšlím, jestli jí nemám taky koupit nějakej starší třeba někde na bazaru za pár stovek, nebo nějakej dětskej... Měla jsem si nechat ten starej, vůbec mě to nedošlo že by si s ním mohla hrát. No ale prodala jsem ho za 1000,-, což taky bodlo!
4. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
venku teda fučí vichr!!!
4. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
Seymiku, zapomněla jsem ti napsat jak dvouměsíční, tak na Ondru ještě nemáme, zatím o dva cenťáky a pár gramů vedete. Tomášek má 61cm a 6.330g :slight_smile: Ale stejně jsou straaašně veliký, oba!
4. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
Ahojky.My jsme včera taky brutálně zmokly.Já teda uplně durch,celou cestu z námka dom lilo,ale fakt hustě a já neměla dešník ani kapucu,bunda to už přestávala pobírat a u paneláku jsem začala cítit mokro až na kůži.A Ančí si usmyslela,že pojede po 8 měčním chození pěšky kočárkem,ale i do něj nateklo,páč to fučelo proti nám,takže už má rýmu :frowning2: ..snad to nic horšího nebude.
5. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
Bubli, to teda trochu malo papkal,ne :grinning: :grinning: :grinning: Ondra nam vcera ukazal novinku, prekuli se ze zad na brisko, a ja si poplakala, ze uz to neni miminko :frowning2: Dnes nezvladam. Rano mela A. rehabku, ted rychle najist a odpolko ma cvico v telocvicne, doma bordel a zima, pradlo nepoveseny a zitra me ceka uklidovy zajezd do Polanky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Tý jo, tak to se fakt přetáčí nějak brzo, ne??? To je teda VELIKEJ šikula :slight_smile: . TOmášek se tak jako rozkýve když je na břiše, ale žádný přetočení to ještě teda není. A co to znamená úklidová zájezd? Jako že jedete do Polanky něco uklízet? tak se kdyžtak stavte, potřebuju umýt okna :grinning:
5. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
Bubli :grinning: :grinning: :grinning: na tvoje okna rezervuju dalsi vikend,jo :grinning: Jedu do bytu, kde jsem vyrostla a kde po rozvodu mych rodicu nikdo neprebyva, kazdy jen neco odstehuje a nic neuklidi. Prebrat stary hadry, kramy a z jednoho pokoje udelat slusnej pokoj pro prebyvani s detma a dalsi jako tak uklidit. Myslim, ze to ale nezvladnu vsechno, tak ze priority mam dany a uvidime.
To pockej jak Tomik predvede sve umy, ja to fakt tak brzo necekala :astonished:
5. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
Seymi ,to je fakt Ondra šikulka,kluci bejvaj většinou pohodáři líný :sweat_smile: ,jo a jinak bych taky potřebovala brigádičku na okna,tak ,kdyby ti náhodou vyšel čas :grinning: :grinning: :grinning: My ted byli plenit TAKKO,dítě moje nejvěrší potřebovalo nutně,nové hadříky :sweat_smile: ,měla to už vybraný ,zkonzultováno s holkama a maminka s tatínkem přijeli jen se šrajtoflí :grinning: hezký večer všem :slight_smile:
5. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Tak ta moje opička tady se mnou ještě vegetuje, ted myslím tu starší opičku. Tomík už dvě hodiny chrndí v postýlce. Není vůbec ospalá, v poledne spala skoro tři hodiny, tak asi nabrala sílu. Rýmu má teda ale pořádnou...
Dneska Petrovi vysvětlovala : "maminka musela omejt, smrdět ne, vonět, tatínkovi bude líbit!" Protože sjem se sprchovala když byla ve vaně a měla stotisíc dotazů "maminko a plóóóč" :grinning:
Seymi, takže tu máte v Polance nějaký byt kam se můžete při pobytu v Polance zaazylovat? To je dobrý, to se hodí, ne?
5. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
tak naše princezna je taky vzhůru, Leoš si s ní čte v postýlce knížky, tak nevím, kdy jako půjde spát :grinning:
5. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz
Mer, tak co?Bára potřebovala ještě ve 22.15 kakat do záchodu :slight_smile:
6. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
Tak u nas vyjimecne A. usnula do deviti. Jinak denne to desata jisti. Ale to je hlavne tim, ze v pkoji strasim s O.
Jo a v Polance byt je, ale v jakym stavu. Uplne se za to stydim. Dva roky tam bydlel bracha s tatou a jako chlapi ten uklid berou vselijak. Ja pak jezdila spat k mamine,ale tam se ted se dvema detma uz vazne nenarvem, navic jejimu priteli by to vadilo :rolling_eyes: Tak ze jsem nucena ten smetak zlikvidovat. Fakt paradni vyhled na vikend. Na vic, kdyz doma potrebuju taky generalu :unamused:
Cvali, to nas cekaj pekny veci s holkama teda. Ja takova nebyla, tak uvidime, jak A. bude vybirava v mode :sweat_smile: :confused: :grinning:
6. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Bubbli, šla spát asi v 22.30, jinak usíná tak do 21.30, dáváme ji do postele 20.30 a čte si ještě knížky :grinning:
6. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
tak jsem koupila u T. ten kočárek X-doll, bledě modrej, je moc hezkej :wink:
6. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahojda všem ,kukám adělám páteční uklid,Vikča vydatně pomáhá,ted jsem ji ukecala na pohádku,jinak to asi nedodělám :sweat_smile: ,Mer my jsme s kočárkem teda spokojení a fakt sním vyvádí psí kusy a pořád drží :grinning: Seymi,já taky taková na to strojení nebyla a nejsem ani ted se 40 na krku,dnšní děti jsou jiný a to bych řekla,že naše Míša se drží hodně zpátky,když vidím spolužačky :confused: Možná bude větší manekýnek mladej a to teda taky nevím pokom :grinning: Mer my ted máme taky hodně čtecí období,nejoblíbenější je ted Mauglí,to zná všechny jeho kamarádi a příběhy z knížky pomalu nazpamět.Nás už to moc nebaví,tak jí přemlouváme at si zas vybere jinou knížku,ale zatím marně :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahojda všem ,kukám a dělám páteční uklid,Vikča vydatně pomáhá,ted jsem ji ukecala na pohádku,jinak to asi nedodělám :sweat_smile: ,Mer my jsme s kočárkem teda spokojení a fakt sním vyvádí psí kusy a pořád drží :grinning: Seymi,já taky taková na to strojení nebyla a nejsem ani ted se 40 na krku,dnšní děti jsou jiný a to bych řekla,že naše Míša se drží hodně zpátky,když vidím spolužačky :confused: Možná bude větší manekýnek mladej a to teda taky nevím pokom :grinning: Mer my ted máme taky hodně čtecí období,nejoblíbenější je ted Mauglí,to zná všechny jeho kamarádi a příběhy z knížky pomalu nazpamět.Nás už to moc nebaví,tak jí přemlouváme at si zas vybere jinou knížku,ale zatím marně :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
,kdybyste nepochopili posílám to raději dvakrát :grinning: :sweat_smile: :confused:
6. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
Cvaldo, pro nás pitomce to je líp napsat vše 2x, to je jasný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
Tak jsem v Polance. Jeden pokoj uz je pripravenej na nastehovani posteli, postylky a skrine. Jeste zitra tu skrin musim vyklidit, ted u ni spi O. Ted jsem prebrala knizky a pohadky vybrala pro A., snad bude mit radost, ze je zase neco noveho na cteni. Zitra me ale ceka horsi vyhazovani a prebirani, snad se neutopim :confused:
Cval,40 na krku :astonished: se nezdas :wink: me predvcera doslo, ze uz co nevidet slavim 30, ani se mi nechce :sweat_smile: pripada mi, ze to neni tak dlouho, co jsem maturovala :confused: :rolling_eyes: :cry: A jeste vcera muj muz, ronil slzu nad A. Mela na sobe poprve opravdovskou nocni kosili, je ji teda po kotniky :grinning: ale mela. No a on na ni koukl, uplne se mu zesklilo oko, a ze pry uz z ni ma velikou holcicku. Hrozne to utika. :pensive:
6. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
ahojda,Seymi,já ten věk neřeším,nikdy jsem to nijak asi neřešila,vždycky jsem dělala s mladýma,řeším to spíš trošku ted co máme malou,že naši vrstevníci mají velké děti a trošku jiné zájmy,ale máme i pár co mají po letech malé dítě taky,takže docela v pohodě,jen jsme tomu museli kapku přizpusobit život,už jsme žili trošku jinak ,ale jsme štastní ,že ji máme :wink: dnes jdeme do divadla loutkovýho,nejdete někdo ?
7. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
a holky nám fakt rostou takovou rychlostí :frowning2: taky nás včera beruška dostala,ptám se jí ,kdy pujdeš do školky,budu mít naroděniny tři mě budou,tak pudu za filtu do školty.Kolik ti je ted 57,no tak to jsme byli mrtví :grinning: říkám jí ty seš kecka a ona né da mě sou přece :sweat_smile: letí to letí.... hezký víkend všem,dítě mi funí za zády a potřebuje ntně laptop :angry:
7. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
tak my snad nikde nebudeme bez plín, už to tak krásně uměla, byla doma bez plín a řekla si a teď se mě už týden den co den počůrává. Nevím, jestli si to neplete, protože na ven a na spaní plínu má, tak jestli to nemá popletený, že jednou může do plín a podruhý zas ne. Bojím se jí nedat plínu na ven a na spaní, někde venku ji převlíkat, no nevím, jak jste to dokázaly, že už nemáte plíny, nám to nějak nejde :sweat_smile:
7. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
Mer, taky jsme měli zničeho nic, po x-měsících bezplín týden kdy se každý den počurala,. Však jsem ti to tenktrát říkala. To se naučí, neboj.
Dneska jsme měli vítání občánků :wink:
7. lis 2009 v 16:56  • Odpověz
no dneska počůrala už 2x, fakt děs.

Hoď nějaké fotky z vítání občánků, jestli máš :wink:
7. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
Mer, neboj, ona to zvladne. I A. mela takovy obdobi.
My na vitani nejdeme. S A. jsme nebyli a tak ani O. nepujde. Ja bych sla, ale sama jako ne. Muj muz na toto neni-podle nej jen komunisticky prezitek. Tak deti vitame doma sami :grinning:
Ja mam pro zatim s uklidem konec. Na okna nedoslo, ale to zasadni je hotovo. Vyhodila jsem asi 10ks 60l pytlu plne nalozenych, tak ze cekam, ze se brzo nekdo v Polance objevi v mejch starejch dzinach :grinning: :grinning: :grinning: Odpolko jsem si dala vychajdu kolem reky a nacerpala silu. Skoda, ze tam zrovna couralo tolik lidi. V tydnu je to klidnejsi. Tak zitra rano razim do aleje. Uz se tesim na ten kopecek! :dizzy_face:
7. lis 2009 v 18:51  • Odpověz
ty jo to je ulet, kde jste???
9. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jsme tu!!!
Bára nespí, tak jsem ji pustila chvíli pohádku, at mám taky minutu klidu :sweat_smile: .Seymi,nejsi z těch dětí někdy fakt psychicky unavená? Já teda občas fakt jo, a když do toho začne prudit ještě muž, tak to je něco :angry: . Tomík naštěstí spí, a je to fakt poklad.
Vítání občánků mi teda taky přijde mírně trapný, ale aspon jsem okoukla miminka co se tady někde narodila. jinak jako poslouchat básně od místostarostky je vážně ujetý :grinning: :grinning: :grinning: .
Tak sis to v Polance teda užila, samá práce! Když tu někdy budeš, tak dej vědět že máš čas a my ppůjdem courat s tebou :wink: . At okouknu to jediný miminko který je větší než my! Jinak neznám nikoho kdo by měl tak veljý dítě :grinning:
9. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.