• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
A. mi do pul druhy tvrdila, ze spat taky nepotrebuje a pak vytuihla do pul ctvrty :grinning: ale zase nam padla odpolko vychazka, musime topit uz.
A do Polanky se chystame po Mikulasoj, tak bychom pak mohli nejako promenadu aleji dat :wink:
A o unave mi ani nemluv. Ted ale nebylo dlouho takovy to, ze uz nemas chut ani mluvit, tak to brzo ocekavam :sweat_smile: Vetsinou kdyz uz mam deti tak na pokraji sil, schyta to muz, kdyz jen neco malo pronese. Jako treba, kde je pecivo(ve smyslu, ze uz ho chtel mit naservirovany)
Jinak vcera po prijezdu byla A. nejaka divna, skoro zelena, pak se vysrajdikovala a zeblila. Za hodinu chytla apetit, ze ji musim krotit jeste ted. Zase nemuze na bolavy brisko rizek, jak by si prala :grinning: asi ji je dobre, ale prece jen jsem opatrna. Nerada bych opakovala epizodku, kdy jsme pak zvraceli doma vsichni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
No já právě od tý soboty mám nějak dost, celková únava, do toho tohle hnusný počasí :sweat_smile: .
S tou chutí k jídlu - o mě mluvit nebudu, já mám chut k jídlu nekonečnou, hrůza... Ale Bára ted taky jí nějak moc, tak jsem ráda, má období kdy nejí skoro vůbec a někdy to dohání a má pořád hlad. Dokonce snědla dneska po obědě i kompot z hrušek, což mě udivilo, jindy by se tomu vyhnula obloukem :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
tak mě Vanessa o víkendu nespala vůbec a v noci taky kňourala, dneska odpolko spala 2 hodiny, takže to máme tak různě :wink:
9. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
Bubli, potrebujes dobit baterky,co? Taky bych si nekde pichla kabel do nabijecky :grinning:
A. ma taky obdobi zaci a normalni jedeni. Ted ale po tom dni, kdy ji nebylo dobre ji hlidam a ona by vylozene zrala vsechno :sweat_smile: Tak zitra najedeme i maso teda :sweat_smile: snad to tu nasi hladovkyni upokoji vic nez suchary :grinning:
Mer, ono jednou nastane den, kdy nebudou spat pres den uz vubec :wink:
9. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
ahojda všem,nějak nestíháme,Bubli,to mají holky stejný,někdy baští minimálně a někdy doslova seže...na co přijde,bohužel ,ale převládá víc ta první varianta,je to nimra,ale Míša byla taky taková,tak jsem v klidu :wink: Seymi,tak to měla A. možná jen z cesty ne?My po obědě spát už nechodíme od léta,ale nemrzoutí a večer chodí brzy a vstává kolem 9,takže má asi spánku dost :sweat_smile: jsem docela i ráda,protože ,když chodila spát odpo.večer ponocovala,ted spí krásně celý noce,jen někdy má sem tam noční muru,že ji to vzbudí,ale hned zas chrupe :wink: Zítra jdeme do cvíčka,doufám,že to stíháme,my než se vyhrabeme :slight_smile:
9. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
Holky, a myslíte že už fakt nemusí chodit spát? Ona totiž tak 2x týdně neusne vůbec, jindy nejdřív za hodinu prudění v posteli že nechcééééééé. A když spí, tak pak večer do půl desátý zase lítá jak pometlo.
Já jsem někde četla, že do tří let by měli přes den jestě tu hodinu spát.... Ale taky by se mi spíš líbilo kdyby v poledne nechodila a šla dřív večer.
9. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
Bubbli, já si myslím, že to nevadí, že nechoděj spát. U nás je to taky tak, hodinu a půl řve v postýlce, že nechce spát, někdy si čte knížky a povídá si tam, tak ji tam nechám a pak někdy usne třeba až v půl třetí a spí do půl pátý a večer ponocuje a včera třeba nespala vůbec a taky ponocovala, prostě mě přijde, že není vůbec utahaná, přitom pořád někde lítáme. Dneska spala po dlouhý době 2 hodiny, teď jsem ji teprve dala spát a čte si tam. Já už chci mít po 20.00 klid, ale s ní to bohužel nejde :grinning:
9. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
No právě, já chci mít taky aspon večer klid...
9. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
holky, chci se zeptat, jak mají holky takový sametový tepláky a mikiny, na kolik to perete nebo jak to perete? Já to peru na 30 a prostě je to úplně zničený, už to není hebounky a sametový, ale takový režný, tvrdý, prostě na vyhození :unamused:
9. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz
ja chci taky po osmy klid :confused: ale to i jeste pockam :rolling_eyes: jinak ja A. po obede poslu do postele s tim, at si treba jen cte, ale at je v klidu. Nekdy usne, nekdy ne. Uz to nijak nehrotim. Navic O. po obede nespi, az tak ve tri, tak ja tu s nim nevim, co delat, aby nerusil A. Proste malej byt,no :unamused: ale domek uz se zacina rysovat!
Cval, A. se mnou nebyla v Polance, to mela asi z nejakyho jidla,nevim, kazdopadne jsem opatrnejsi jeste.
10. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
holky,to spaní bych neřešila,Míša mě nespala po o v necelých dvou letech a byla ZDRAVÁ A V POHODĚ,PROSTĚ ZÁLEŽÍ NA POTENCIÁLU TY OSUBKY,mladej mě spal po o ještě v první třídě :grinning: a holky,takhle Vikča,ale proti Míše má toho spánku víc vstává ráno dlouho.Mer peru sametový tepláčky na 30 na vlnu a dobrý,ale to víš ,že po x vypráních to je pak taky znát :wink:
10. lis 2009 v 19:04  • Odpověz
Mer ,proč jste nebyli dnes cvíčkovat ,bylo to super,4.12 je besídka,ale musíme se nahlásit dopředu :slight_smile: dnes jsme vyráběli mochomurky a lepili listy na mega strom,to je bavilo,fakt to bylo moc hezký přišli jsme domu až ve 12.30,po o si lehla na gauč s panenkou a odpočívali u pohádky,jak byla utahaná.
10. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
V. mi už taky nespí, pěkně mě to štve, protože byla aspoň chvilka klidu, teď nic.

Cvali, já byla na cvíču u nás v Klíčku, štve mě, že se to takhle kreje, ráda bych chodila i s váma :frowning2:

My to pereme taky na 30 a jsou úplně tvrdý, dnes mi holky v Klíčku říkaly, že to perou normálně na 60, ale ne s práškem ale s gelem a že jsou pořád stejně měkoučký, tak to taky vyzkouším.
10. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
jj, spani neresit, protoze to je pak akorat na sisku. A ja ty sametaky peru normalka se vsim ostatnim a dobry, tak nevim? A nosi je uz 1a1/2 roku.
Jinak u nas se to strevni svinst.o nejak rozsirilo. Ja vcera krece jak tento, ale do predklonu jsem nemusela, ze to streva to odnaseji solidne. Adus vcera zvracela 2x, tak ze dnes jsme doma, peru vsechno poblity a vychazky mam tak max. na WC a za O. na zahradu drndat kocik :unamused:
Nuz peknej den nas ceka :frowning2:
11. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
téda seymi, koukejte se uzdravit :frowning2: to je trápení...
mer, já je mám většinou po někom, takže to peru s ostatním na 40 na bavlnu a OK (Nexťáky), jinak nový peru na 40 na jemný (spolu se svetrama a růžovým Perwolem) a taky dobrý :slight_smile:)
jo, my po obědě nespíme už od jara (od dvou let) a ani předtím to nebylo nic extra, já totiž na to nemám, držet ji vposteli a nechat řvát, párkrát jsem si s ní lehla a když jsem se po půl hodině probudila, tak ona si tam pořád seděla nebo po mně lezla, tak jsem pochopila, že to nemá smysl a je to lepší, vstává teda v sedm, spát chodí po osmé. Taky se občas stane, že vytuhne (v autě, nebo s taťkou na gauči :slight_smile:) to pak chrupčí spokojeně, ale zahnat ji do pelíšku před devátou je potom umění.... a já taky upřednostňuju den nonstop a večer trochu klidu, i když tohle slovo v mém podání momentálně tak pohodový není :wink: ale aspoň jsou nějaké korunky na Vánoce
11. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
a kdopak půjde cvičit ve středu? Když to ve svátek nebude....
seymi, tak až tu budete, tak se můžeme na chvilku srazit všichni, ne? :dizzy_face:
11. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
tak já nevím, co dělám blbě, peru to na 30 na jemno a jsou úplně tvrdý, zničený :confounded:
11. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
ahojda,tak my bychom ve středu šli,ale mám obavy,že bude nával,Martina nám říkala,že at si to rozhodneme.
11. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
my zítra razíme do jeskynky,tam se Vikče strašně líbí :wink:
11. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
jejda,kde všichni jste,snad nemáte všichni střevní obtíže jako Seymíci?My se vrátili z jeskynky,konečně jsem taky sehnala zdravotní botičky :sweat_smile: ,jinak beruška vyjímečně usnula,unavená,jak řádily s holkama v jeskyni :grinning:
12. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
Stěma botkama jsem byla fakt vytočená i v HK jsme byli ve Fare a neměli na nás ,plno bot co by se nám líbilo a vše malé :angry: tak jsem dnes koupila ESSI ZA 839,-,PODZIMNÍ jsem koupila ve výprodeji za 299,- a podzimní FARE,TAKY Z VÝPRODEJE ZA 400,-,TOHLE JE TEDA MAZEC,dražší než sněhulky s membránou goratex ze sportisima :unamused: No,tak máme aspon,na střídačku a plus sněhule.Ted ještě ,aby byla pořádná zima :grinning:
12. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
Cvali, taky sháním zimní botičky, Tereze je bude mít až v prosinci,ale Vanessa má už teď zmrzlý nohy v podzimních botách. Kde jsi koupila ty Fare?
12. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
tak mám Vanessu v postýlce dnes bez plín, tak jsem zvědavá, včera si sundala plínu a pomazala mi hovínkama peřinu a prostěradlo :grinning: :grinning: :grinning: ale musím to risknout, jinak jí to snad nenaučím :slight_smile:
12. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
12. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
Mer,fare máme podzimní,zimní máme ESSI,na Kamenici,jak byla americká prodejna,naproti Pohádce,mají tam i spodní prádlo,vedle bylo to rychlé občestvení BIG MAG myslím,mají tam ruzný od ESSI . U Terezy jsem byla předevčírem a říkala mi to samé :unamused:
12. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
jé tak ty fare z toho odkazu jsou za super cenu,já za ty essi dala 839,-
12. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
kvalitní zdravotní za nižší cenu neseženeš :frowning2:
12. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
vím kde, tak já se tam stavím, ještě přemýšlím o těch z toho odkazu, jsou pěkný, ale musím změřit V. nohu, má 23 a tohle jsou 24, ale musí mít určitě větší kvůli tlustý ponožce
12. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
Ahojda,
jéje Seymíci, to je teda nepříjemnost... Tak se brzo vy léčte!
Mere, tak jak v postýlce bez plíny? Byla nadílka? :wink: :grinning:
Já jsem koupila Báře Pegresy,velikost 25. Má nohu 14,5 cm velkou...
12. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
no jo, jednou si řekla, ale když se probudila tak se počůrala, poslední tři dny nedělám nic jinýho, než peru prostěradla. Jak jste to dělaly vy s tím spaním bez plín?

Bubbli, koupila jsi takový ty růžový kozajdy od Pegresu? Má je Tereza v krámě a jsou moc pěkný.
12. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.