• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
http://www.pegres.cz/cz/katalog/detska-obuv/vychazkova-obuv/vzor-1704/
máme ty první, takový oranžovo hnědý. A jsou super, teploučký, krásně se obouvají, jen jsem je kupovala už koncem září, jak byla ta zima a má už trošinku okopaný špičky z motorky, podzimní boty jsem ani letos nekupovala... Chodila v takových vyšších letních, pak už od září rovnou v zimních.
12. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
jsou pěkný, mě se líbí i ty růžový, jen nevím, jestli nejsou moc vysoký, aby jí v tom nebylo vedro
12. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
No já mám na nohy ráda teplo. jsou vysoký docela dost. Ale za to jsem ráda.
12. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
no cus. Tak snad je u nas to hnusny bliti na ustupu, jen u me lehce nastup zase na zanet prsu. Uz me to vazne nebavi. porad neco a k tomu litacka kolim prcku. Potrebovala bych fakt uz nekde sednout na tu nabijecku :sweat_smile: A zitra ma O. ockovani, tak me snad jeho reakce nedorazi :confused:
Resite botky, tak ja mam vyreseno. A. ma jedny snehule vel.28, do kterych dostane 5ponozek a ma je k babi na zahradu a na sane, aby byla pekne v teple, chodit v nich moc nebude. Pak ma od bati takovy do pul litek snehulcicky a pak noseny od bati kozeny, teploucky taky do pul lytek. Aby ji tam nelezl snih. Zadny kotnikajdy na zimu neberu, to se u nas fakt neosvedcilo. A jeste ji siju sustakovy navleky, kdyz pak je hodne cerstvyho snehu, at ji to neleze pod kalhoty.
Tak a ja jdu chladit prso a utesovat O. :wink:
12. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
holky o těch pegresech vysokých jsem přemýšlela,jelikož jsme měli pegresy na sucháče loni ,jako Bublinka,ale ty rezatý,ted máme právě vyšší kozajdy ELEFANT,z DEICHMANU,tyhle ESSI jsou stejně vysoký a na sucháče jako ty lonnský Pegresy,ale vypadají kvalitnější a lepší podrážka vyšší,tak uvidíme,jak budeme spokojený :wink: nejsou Mer tak vysoký jako ty šněrovací pegresy na ty jsem právě koukala u Terky.Seymíci ,at jste brzo fit,Mer držíme palečky k bezplínkování,neboj naučily se to všechny děti ,ale bez nehod se to určo neobešlo u nikoho,tak vydrž :wink:
12. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
Seymi, tak zánět prsu neznám, ale k tomu blindění a běhání kolem dětiček to musí být třešinka na dortu :angry: :confounded:
Bára právě po záchvatu vzteku usnula, uřvala se ke spánku. Do toho samozřejmě řval Tomík protože se bál toho jejího ječení, takže jsem taky zralá :grinning: :grinning: :grinning: . Tomášek se uklidnil hned jak ta jekna usnula a ted se šklebí v lehátku :wink: . No tyhle večerní thrillery miluju,hlavně když jsem sama doma :grinning:
A Pegresy jsem brala hlavně po loňský zkušenosti, moc mi vyhovují.
A my na noc teda pořád plínkujem, ještě jsem to ani nezkoušela bez toho. Čekám na tu pravou chvíli. Ale to spaní mě fakt netrápí, a přes den je už neomylně záchodová :grinning:
12. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
holky, kdo chcete, tak zítra máme s Bubblinkama sraz v 13.30 u kašny v Náchodě, jdeme cournout po městě, tak kdyby chtěl někdo s námi, budeme moc rády. :wink:
12. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
holky,tak večer jsem to už nečetla a to je škodáááááá určitě bychom šly s Váma :frowning2: to mě mrzí :frowning2: Bubli ,já byla s Pegresama spokojená ,měli jsme i střevíčky,ale tyhle essi mě zaujali,tak uvidíme.My jsme teda bez plín komplet,ale,když byla nastydlá měli jsme asi dvakrát v noci nehodu,jinak dobrý,ale MÍŠA MĚLA NA NOC PLÍNY,ikdyž přes den už od roku a pul neměla.To je fakt individuální :wink: Holky až zas příště vyrazíte ,písněte mi prosím SMS :slight_smile:
13. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
tak náš výlet dopadl špatně, Vanessa se v krámě při zkoušení bot počůrala, i když měla kalhotky na zadržení moči, tak to měla až v botách, musely jsme koupit nové ponožky a jet rychle domů. V noci měla pročůraný celý prostěradlo a polštář, už nějak ztrácím nervy, u vás všech to šlo tak rychle a nám to nějak nejde :frowning2:
13. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
Mer neztracej hlavu. Ona ma svuj cas. Proste ma obdobi. Nenut ji. Proste bych zase dala plinu a vysvetlila ji, ze se nic nedeje, ze se to nekdy stane. Za par dni bych zkusila zase bez plin. A jestli v noci nema suchou plinku, nechala bych to na dyl. Kyzde ditko ma svuj cas :wink:
13. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
teď se mi zase počůrala na gauč. Ona už ale byla doma bez plín a teď se počůrává i doma. Tak myslíš dát zas plíny? Nebude to krok zpět? Má jít v srpnu do školky a musí být bez plín, já už jí za to počůrávaní dávám na zadek. :sweat_smile:
13. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
Mer, do srpna máte kupůůůů času!!! Nevěš hlavu. S tím spaním bych si taky hlavu nelámala. Mě se taky nechce v noci Báru dávat čůrat, tak má plínu... A fakt mi to nevadí.

Cvaldo, to je škoda... Tak příště napíšem zprávu.
13. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
: Mer,za to počurávání ji na zadek nedávej,to je spíš ten krok zpátky,zasekne se a bude to trvat mnohem déle,když se počurá,řekni jí ,že to nevadí ,že se to stává,ale ,že příště už to určitě na noční stihne,to trestání je v tomhle to nejhorší,na noc bych to fakt jak píšou holky nehrotila,zkusilas to nejde to ,není na to zralá,to mám ozkoušené ,tři děti a každé originál :grinning: přes den to trénujte,pokud chceš ,aby byla do léta bez plínky.Vím ,že to je něěkdy o nervy,ale vydrž,chval ji ,když je suchá,netrestej ,když to nevydrží,vím,že někdy je člověk nepříčetnej ,ale fakt to vydrž,jinak se zasekne :wink: držím palečky,pevný nervy :wink: Ono to pak je fakt ze dne na den jako u nás,nechtěla a pak ráz na ráz,samozřejmě ,že několikrát si cvrkla do trikotu,začátky jsou tako véto fakt normální vydrž :slight_smile:
13. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
Mer plínu už jípřes den nedávej pokud už to dříve vydržela,tak to dokáže ovládat,jen se zasekla,vysazovat ,vysazovat na nočník :sweat_smile:
13. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
to já ji chválím, když se vyčůrá do nočníčku.
díky za rady, beru na vědomí, asi to tak udělám. Mě totiž přijde, že když má plínu, tak o tom ví a počůrá se tam.
13. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
Co botky,sehnali jste?Viky ted připravuje Míše věci do tanečních,vyházela jí celej šuplík s ponožkama a kalhotkama a přinesla jí červený ponožky,že sou stejný jako šaty ,mušíš vzít Míšo jo?TO BY BYLA Míša kočka :grinning: :sweat_smile: hrozně jí ted baví barvičky,pořád se je chce učit,má den ,kdy roztřiduje vše doma podle barev :sweat_smile: já pak asi hodinu ty věci třídím a uklízím :confounded: tak jdem chystat véču,hezký víkend všem :slight_smile:
13. lis 2009 v 17:46  • Odpověz
nemáš vubec zač,to co jsem ti psala o tom ,že se nemají trestatza neuspěch ,tak to jsem načetla v mnoha publikacích a myslím ,že to tak je ta dětská psychika ,je citlivá,ikdyž si my myslíme jak s náma oraj vláčej a jsou tvrdohlaví a vyčuraný :grinning: prostě to opravdu asi tak je ,neboj to zvládnete a moc dobře znám jak je těžké se udržet a nenasekat jim na prdel :sweat_smile:
13. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
botky jsme nesehnaly,v té Americe se mi žádné nelíbily, Tereza měla pěkný růžový Pegresy, ale velký, 25, my potřebujeme 24, tak snad seženeme jindy. :wink:
13. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
Mer, souhlasim s Cvali, netrestej jen nejak nevzrusene, no jo no, priste uz ti to vyjde. A holt budes muset byt zase ve strehu a kolem do kola to hlidat. A fakt neboj, kdyz uz to umela, zase na to prijde. Me s Adi funguje promluvit s ni jako s dospelou, vysvetlit a na vsechno jeji proc odpovedet...coz je vazne na sisku, kdyz desetkrat opakuju, ze topime, aby nam nebyla zima :grinning:
13. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
Seymi, taky máme období "maminko a PLÓČ?" to je hrozný, co mám pořád vymýšlet, že jo :slight_smile:
Cvaldo, barvy taky ted trénuje, když jí řeknu podej mi nějakou barvu, tak to nesplete, ale když se jí zeptám, jaká je to barva, tak řekne vždycky zelená. a když řeknu že zelená ne, tak řekne " a jó, žlutá"! To je pravidleně :slight_smile:
A jak Míša, nechala si poradit od ségry? :grinning: Až za ní bude Vikča chodit a řešit s ní nějaký potíže s klukama, co? No jo, starší ségra se hodí :slight_smile:
13. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
Nazdáááááár Polanko :wink: Tak k počůrávání, je to 14 dní co se začalav noci počurávat,ne každý den, ale občas ano, jakpíše seymi, vždy jsemji vysvlíkla, převlíkla a řekla, že se nic neděje,že jdem zkusit vyčurat na nočník a budem spát dál. Teď už je to zas dobrý(jestli není vaness nastydlá :wink: toměla od kamarádky holka,nechodila často čurat,ale občas to pustila :frowning2: Plínu bych nedávala, když už vydržela bez. A PLOČ a ČO TO JE máme taky, ale mám fígl :wink: doporučuju.zkuste to obrátit, když se zeptá"mamko ploč musíme jít nakupovat?vařit, atd... tak " A. nevíš prosímtě proč musíme vařit? nebo "ty to nevíš A. poraď mě, vysvětli mi to a uvidíte, buď na otázku zapomene, nebo vám to řekne :grinning: alenebude to pořád dokola :grinning: Botky, máme akorát sněhulky a kotníkový, chtěla jsempolokozačky,ale nezapneme botu se silnou ponožkou, ani se nedostaneme přes nárt :angry:
13. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Dorot, petr to praktikuje taky, když se ho Bára zeptá na něco proč, tak on se kní otočí a zopakuje tu její otázku a jak říkáš, budto odpoví Bára nebo dá pokoj :slight_smile:
13. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
tak se mě po hodině co se vyčurala na gauč, posrala do čerstvě oblíklých kalhotek a tepláků, jsem z toho fakt už na bednu. Mě to taky napadlo,že je nastydlá, pořád si tam sahá a dává nohy k sobě a kolikrát mi řekla, že chce čůrat a nešlo to. Na noc jsem jí dala plínu. :wink:
13. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
Mer vydrz, je to na bednu,ale urcite v tom neco bude, nejakaa zapeklitost, proc to zrovna jde tak blbe :unamused:
Ja teda na PROC odpovidam porad a dostanem se az k zajimavejm zaverum. Treba jsme se bavili(jestli se tomu da rikat diskuse) o financaku, ze tam podavame priznani, ze platime dane a A. se pak zamyslela, dokonce na nekolik minut utichla a pak mi rekla: maminko az budu velka, taky budu platit dane! :grinning: Jinak mi prijde, ze nekdy na to proc uz odpovidam uplne jak stroj :grinning: :sweat_smile:
14. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
Seymi,já jsem taky měkká a odpovídám jí pořád a pořád. Taky jsme kolikrát překvapená pr č vlastně něco děláme tak jak děláme a proč jdeme tam kam jdeme :slight_smile:
No a to bude z Adušky velká podnikatelka když bude muset platit daně :grinning:
14. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
Dorot, hoď mi,prosím, odkaz na ten foťák, ať hledám, jak hledám, nemůžu ho najít. Už jste ho koupili?
15. lis 2009 v 16:56  • Odpověz
tak už vím, mám to v IP, ale když na to najedu, tak se mi nic nezobrazí, nemají je už vyprodaný?
15. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
Zdravíme, jak se všichni máte? :wink: a co cvičení v zeleném? Půjde někdo?
16. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
Dorot,projizdim alba a co nevidim?Vy jste byly vcera taky na Dade?To my ani nerikej,takova skoda,my tam byly taky.To jsme se konecne mohly seznamit osobne :grinning: A jak se vam to libilo?
18. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ahojda!
Sršni , my máme zelený cvíčo v pondělí v Klíčku v Jiráskově :wink:
A koukám že jsme přišli zase o nějakou akci, já jsem o Dádě vůbec nevěděla, jak se dozvíte že se něco děje? :grinning: To bylo v Polance?
18. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.