• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ahoj Bubble,nene bylo to v Tu.A jak ty,jakpak se mas?
18. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
ahoj, my bychom taky jeli, kdybychom o tom věděli :grinning:

Jinak Dorot, foťák jsem nesehnala, byli jsme ve Sparky´s a Pompu a nikdo nevěděl o co jde, takže asi objednáme přes internet, ale nemůžu najít ten, co jsi mi posílala minule :sweat_smile:
18. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
no tak to by me nenapadlo,to jsem o akci pisnout.Mohly jsme udelat seznamovaci disco party :grinning: akci jsem nasla na netu na jejich strankach
18. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
Budulínku, pořád ještě nevíte co čekáte? Jestli děvčátko nebo kluka? Fakt nechápu jak to můžete vydržet!
Já kdybych si byla bývala mohla vybrat, tak bych chtěla holčičku a ted jsem ráda že je to kluk, je to fakt něco jinýho a hrozně se těším až trošku povyroste, co ho bude bavit a jak bude vypadat a tak :dizzy_face: .
18. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
nevim,nevim.to vis,ze by me to nekdy lakalo vedet.ale docela to ma i svoje kouzlo to nevedet,fakt to prekvapko na porodnim sale :grinning: uz jen par tydnu a bude to venku :dizzy_face: toto leti,ach joo
19. lis 2009 v 07:40  • Odpověz
Ahoj Polanko :wink: Budultak to je mi líto, mohli jsme pokecat, ale třeba jsme se viděli ani o tom nevíme :wink: Byla to hop hop akce, během pár minut, takže to nešlo domluvit,ani jsme otom nevěděli, kdyby ano napsaly bychom to :wink: Prej na rádiu to bylo, ale my Metuji, nebo jak se to teď jmenuje neposloucháme :dizzy_face:
19. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Mer k foťákuještěho nemámemuž stále porovnává ,ten v Dráčiku co byl tak nemají a tak uvidíme, jaký objednámebuď ten Caryolla,nebo normální digitál za 1200,- to je jeho dárek, tak si hledá recenze atd............... tak snad nějakej nakonec vybere :confused: nebo nebude nic :grinning:
19. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
ahojky, tak jak se vede? My jsme si dnes udělaly soukromý výlet do jeskyňky a pak jsme měly focení v Déčku a završily jsme to výstavou na Masaryčce :slight_smile:. A ještě jsme stihly zadělat na perníčky, máme těsto, že se musí nechat dva dny uležet, tak o víkendu budeme péct :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
19. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
Budulínku, to je pravda, Báru jsme taky nevěděli a má to svoje kouzlo. :wink:
Dorot, tyhle rychloakce jsou nejlepší, já většinou když něco plánuju dlouho tak to nevyjde nebo to stojí za houbeles...
Sršni, vy jste teda aktivní :grinning:
20. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
uaaaaaaaaa Srsno, pernicky! Ja uz mela malem vsechno pripraveny na zadelani a zase z toho padlo. ja asi letos nic ani neupecu :rolling_eyes: A takovy pekny formicky ma A. pripraveny. No uvidime. Rada bych dnes odpo udelala okna a dala na ne kvetinace s jehlicim a nejaky chrosti, adventni venec budem delat v tydnu a ty pernicky, no uvidime. Asi zaukoluju babi, aby jezdila a ja si dam s A. akci peceni!
Letim, navlikame korale :wink:
20. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
ahojda,nestíháme,uklízíme,mezitím chodím pomáhat holkám do rachoty :sweat_smile: ,Srsni, hod mi prosím do IP recept na ty perníčky,jeden sice mám,ale chci zkusit i něco jiného ,díky nehoří až budeš mít čas.V jeskynce jsme byli minulý týden,tam chodíme fakt rádi :slight_smile: adventáky dělám,ale zatím ne pro sebe :sweat_smile: na ten snad taky dojde,mám toho nějak moc :unamused: a je fakt,že rychlo akce jsou nejlepší,taky to tak máme.Trochu jsme rýmovali,ale už je to o.k,tak zítra vyrazíme do cvíčka :slight_smile: NA FOCENÍ LETOS NERAZÍME ,ŽÁDNÝ TERMÍN SE NÁM NEHODÍ,ALE P.FOTOGRAF FOTIL V TANEČNÍCH A DOMLUVILI JSME SI SOUKROMÉ FOCENÍ I S TATÍNKEM :wink:
23. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
Máte zítra nějaký spešl cvičení? DOcela bychom jeli, ale nevím jestli budu mít auto, Petr se už týden hrabe v tom jeho, pořád nemůže sehnat nějaký díl, takže jezdí mým do práce. Dnes jsme taky nebyli cvičit...
23. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
ahoj, u nas jsme tez v jednom kole. Vikend ciste pracovni na zahrade, domecku a doma. Vcera ty slavny pernicky a dnes jsme paradne zmokli cestou do obchodu. Proste parada, ale ja za sebe muzu rict, ze i kdyz me telo vsude boli a jsem utrdlana jak tento, cejtim se skvele, jak za sebou vidim nejakou praci udelanou. Ne jen porad u plotny a prat a uklizet doma, to nikdo neoceni, ale pohrabana zahrada, to uz je videt nejakej patek :grinning: a zareje to na dusi :grinning: :grinning: :grinning: A v patek asi bude velke utraceni. Tak si musim poradne promyslet za co. Doufam, ze pro O. sezenu to od FP, jinak nevim uz kam na to :unamused:
uzijte si cvico!
24. lis 2009 v 15:58  • Odpověz
ahoj, my dnes byly cvičit v Klíčku, některé maminky upekly do soutěže něco z jablek, tak jsme se i nadlábly :grinning:
24. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
Mer, taky jsme se těšila na jablíčkový dobroty, ale v pondělí jsme neměli povoz :frowning2: . V Déčku super, jen jsme to samozřejmě vychytali že se necvičilo :grinning: . ALe aspon jsme pokecali s Cvaldovýma a Bára si pohrála...
25. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
ahojda,tak my jsme Bublinkovic viděli taky rádi,Tomášek je kouzelnej,má nádherný velký oči a momentálně teda celej tatínek,ale Péto neboj ,ty kluci jdou pak víc do podoby maminám :slight_smile: Barča je už taky slečna a šikulka.Bylo to prima,Vikča vypravovala tatínkovi,když jse jí ptal co bylo ve cvíčku,že tam byla Barunka a měla mímo Tomáška,tatínek nejdříve myslel ,že panenku,ona říká mímo všem panenkám :sweat_smile: ,tak mu to pak dlouze vysvětlovala :grinning:
25. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
Tak hlavně že se domluvili :grinning:
25. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
Bubbli děkuju :wink:
tak jak se tady daří? Nějaký ticho po pěšině :grinning: co nějaký pidisrazíček?
27. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
já jsem pro, akorát nevím, jestli se teď před vánoci domluvíme, ale mohly bychom :wink:
27. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz
Taky jsem pro :wink:
28. lis 2009 v 00:22  • Odpověz
Na koupálku se to dá objednat, není problém :slight_smile: tak ještě termín :slight_smile:
jinak příští pátek je v Déčku Mikuláš pro děti do tří let - s sebou balíček s jménem pro dítě a 30 kč - pak bysme si mohly zajít na oběd, co říkáte? nebo je to moc nakombinovaný?
29. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
my jdeme na mikulášskou ve středu a taky v sobotu, tak by těch mikulášů a čertů na nás bylo už moc
29. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
čert tam nebude :slight_smile: je to pro hodný děti :grinning:
29. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
já v pátek nemůžu, jsem si teď vzpoměla, jdeme na alergologii. Nešel by jiný termín? :sweat_smile:
29. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
Taky bych vás ráda viděla a pátek se mi taky moc nehodí,mám noční,takže bych si po obídku trochu odpočala,páč to tam poslední dobou stojí hlavně v noci za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale pokud to nepůjde jinak :wink: ..
29. lis 2009 ve 23:07  • Odpověz
ahojda všem,tak srazík by byl fajn,my jdeme na besídku v pátek s tatkou a pak frčíme do Polska,takže taky nemužeme :unamused:,ale tento týden ,máme celkem volno.
30. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahoj Polanko, tak nejprve chci popřát Ondráškovi, vše nej k svátku :wink: Srazík, byl by fajn, ale nemáme se jak do Polanky dostat, po obědě spíme a nějak i nestíháme poslední dobou. My máme Mikuláše a čerty ve čtvrtek na cvičení, pořád zvažuju, jestli jít, nebo ne :confounded: A. se bojí i masek ve městě za výlohou, nechci ji zbytečně stresovat, ach jo :confounded: Do Polska bychom taky rádi, musíme to nějak udělat, tak omrkněte co tam mají, ale vy pojedete určitě na druhou stranu než my :pensive:
30. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
Dorot,pojedeme jen do Kudowy,byli jsme už minulý týden pro koberce,chtěla jsem toho více,ale nechali jsme tam 6000,- už jsme u sebe neměli ani vyndru,tak jsme jeli domu,páč jet vybrat a zas zpět se nám už nechtělo :unamused: takže se chystáme právě v pátek po besídce,Viky loni fnukala,ale pro balíček si šla a pak už dobrý,když mají někde atrapu mikuláše ,tak se nebojí,čert tam nebude,tak snad to bude o.k,tatí bude točit,tak snad to nebude moc velký drama :sweat_smile: ,vypravuje ,co všechno Mikulášovi řekne,tak jsem na ni zvědavá,jinak to je taky taková poserka :grinning: já v tom Polsku zas tak moc kupovat nebudu,jedu vyloženě pro sladkosti,čokoládu atd.Ty koberce jsme měli v plánu puvodně jen dva ,máme čtyři,ale u nás bych za jeden dala 3-4 tisíce :confounded: a na těch plovoučkách to vypadá dobře,hlavně Vikče podjížděla na podlaze klouzačka atd.?Kdo máte doma ,víte oco gou :grinning: Ondráškovi hodně zdravíčka a sluníčka a prostě to nej i od nás :slight_smile:
30. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
Dorot já bych jí nestresovala,pokud začne Vikča brečet ,taky sní odejdeme,nemá to cenu je už ted takhle stresovat :wink:
30. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
My teda taky moc nestíháme,tento týden je vyjímečně volnějc,jinak jedeme nadoraz :grinning: ,ale chvilku na srazíka si určo uděláme,tak my to máme v místě Máchalovic jsou trošku z ruky :frowning2:
30. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.