• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
hezký den všem :slight_smile: Frogísku ,doufám,že Ti tatí vyřídil pozdravy :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
Je diky za prani! Onrulkoj vyridim. Ja jako super rychle se orientujici matka jsem si vsimla, ze bude oslavenec min. tyden :sweat_smile: No nic, ale dnes je teda O. nase hvezda :dizzy_face: A rano jsem byla s A. u zubare a sikula rekla jak se jmenuje, odkud je a kolik je ji let :grinning: pak ukazala zuby rekla dik a sla si k sestre vybrat zvire, nakonec jinak nedala nez ze si odnese tri, tak ma krokodyla, hrocha a lvici :grinning: :grinning: se holka vyplati :grinning:
Tak se mejte a uzivejte adventu! :sunglasses:
30. lis 2009 v 16:49  • Odpověz
Ahoj, taky gratulujeme Ondráškovi!
Ve čtvrtek jdeme s Tomíkem na očkování, chci se doktorky zrovna zeptat na Báru, v noci se budí a hrozně brečí že jí bolí nohy, kope s nima a nespí třeba tři hodiny.tak to je asi růstem, ale radši se s doktorkou poradím. Takže mi Bára v noci pořád nakládá :grinning: .
Pro sraz jsem pro, navrhněte kdy.
30. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
my zas dnes byly v papírnictví a když jsem odešla, tak jsem si všimla, že V. drží v ruce nějaké křížovky, tak jsme je musely jít vracet, zlodějka jedna :grinning:
30. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
je Bubli, rustovy krece, to je teda fuj...snad to Baru brzo prejde, pokud je to teda ono :unamused:

Mer, sranda je to s nima,co! Muz byl v patek nakupovat s A. a to se u kasy divil, co vsechno do kosiku dal :grinning: :grinning: :grinning:
tak PAAAA a dobrou!
30. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
Vanessa zas má už dva měsíce kašel a rýmu, poslední dva dny v noci kašle tak, že se dáví a včera se mi pozvracela do postele. Měly jsme už asi 5 léků, nic nezabralo, byly jsme na alergologii na testech na krev a v pátek jdeme na kožní testy. Mám strach, že bude mít astma. Má ho manžel i jeho táta, takže k tomu má dispozice. To zas bude dneska noc :sweat_smile:

Bubbli, to jsou určitě ty růstové křeče, chudáci, to je musí tak bolet :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Cvali taťka vyřídil je to poctivec(jak na co :grinning: )..
Já tedka furt řeším to Ančino spaní..Nechce mi potvora chodit dřív jak v devět a ještě tam tak hodinu řve tato mámo..docela mě to štve,nemáme na sebe s taťkou vůbec klid ani na cokoli jinýho..občas bych si chtěla večer dáchnou,ale to se mi poštěstí jedině když je malá u babičky a to zas je jen v případě že jdu makat,takže dáchánek se asi konat nebude :frowning2: :cry: ..
30. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
Frog, to je asi všude stejný s tím spaním :wink: . Zloběj treperendy...
1. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
hezké dopolko všem,Bubli rustové křeče jsme si prožili s Míšou dost intenzivně a poměrně dlouho,nějakej měsíc to byl určitě,Honzík dobrý,Vikča zatím nic,tak uvidíme.Tak držíme palečky,at jí to netrvá dlouho,ty proknučený noci znám :confounded: vVikča včera vytuhla po dlouhé době v kočárku,chodíme už skoro pořád pěšky,ale vera jsme měli lítání a nákupy po městě,takže jsme ho vzali,usnula kolem 16 a spala do 17.30,takže večer jsme měli bojovku do 22.30 :angry: :sweat_smile: Frogísku a na co byste jako chtěli mít večer čas :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
2. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
jdu dodělat obídek a zadělat na linecký :wink: Mer,doufám,že to astma nebude,hodně dětí na posdzim trpí těmahle dlouhotrvajíma kašlema,tak držíme palečky :wink: SEYMÍCI, KDE SE TOULÁTE,doufám,že nemarodíte?
2. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
meli jsme KO u zubika a onemocnela nam babi, tak ted resim nejakej zaskok na hlidani O. na zitrejsi cvico, jinak ho beru s sebou, ale nevim, nevim, to by si Adi moc neuzila, snad tati bude mit cas. Jinak zdobime tech milion pernicku, lehce rymujem a a a ja nevim, co cely dny delame, ze to tak utece?
Mejte se!
2. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
tak máme za sebou mikuláše a čerta, když přišel, tak byla v pohodě, ale jakmile jsme k nim šly a měla skákat přes metlu, tak začala brečet. Máme jít ještě na jednu Miulášskou v sobotu, ale nevím, jestli půjdem, když to takhle nese. Ale brečely tam všechny děti, tak je to asi normální.

Jinak má šílenou rýmu, kašel pořád, máme ATB, tak doufám, že zaberou, už jí fakt lituju, přes dva měsíce to má a furt se to zhoršuje, výsledky budou příští týden, tak doufám, že to astma nebude :confused:
2. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
Zkus hádat cvali :grinning: ..
2. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
já s Bárou a Tomíkem budem odpolko taky péct, mám kokosový, ořechový, mandlový a skořicový těsto, tak doufám že mě nešlehne :grinning: . Petr má odpolední, tak na to budu sama :frowning2:

Seymi, nám ty dny taky strašně utíkají, to je děs. Navíc ted máme služby u našich, táta měl autonehodu a zlomil si stehno a nějak pochroumal koleno, tak měl operaci a belhá se o berlích, no a druhej den co ho pustili z nemocnice tak spadl ze schodů a zlomil si ruku,takže prekérka :cry: :frowning2: . My jsme na řadě příští týden. Táta je z toho psychicky nějakej špatnej...

Jinak děti jsou až na slabou rýmku naštěstí zdravé...

Cvaldo tyhle večery s dětma, to je žůžo, co? :grinning:
2. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
já snad ani hádat nebudu,mě to je jasný Frogísku :grinning: :sweat_smile: Mer jsem zvědavá na naši Mikulášskou v pátek,dělá hrdinku,co všechno Mikulášovi řekne ,ale už vidím jak bude vyděšená :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
Bubli,tys to pečení rozjela ve velkým :confused: to nemám ani já tolik druhu :sweat_smile: Bubli ,to má tatka teda smulu,takhle před vánocema o té nehodě jsi mi říkala,ted ještě tohle :unamused: my už jsme bez rýmky,takže zatím ready :wink: No včera jsme si fakt večer užili :sweat_smile: ,byla jak vystřelený péro z gauče,plnná energie,se nedivím :grinning: ,jinak každej den zařezává do 20,jak odpo nespí,včera se nám to trošku zvrtlo stím kočárkem :confounded: :grinning: Tak at je všem lépe.
2. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
No já dělám jen od každýho trochu, podělíme se se ségrou a mamkou, vždycky jsme pekli dohromady, ale letos uděláme každá něco a rozdělíme si to. On to pak stejně nikdo moc nejí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
jj to je rozumný,nám teda ten den taky vždycky strašně uteče,někdy mám pocit ,že nic nestíhám :confounded: Seymi držte se :wink: taky toho moc letos dělat nebudu,něco bude dělat babí,pak to máme až do unora :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
zdravíme, my jsme dnes byly v knihovně a půjčily jsme si asi pět knížek, ale nevím, kdy to přečteme, protože sotva mluvím. Ráno jsem byla u DR. tak říkala, že je toho plný vítekdo a dala mi něco (ATB ne), ale mezi lidi můžu :slight_smile:, tak jsme hned vyrazily do tý knihovny. Akorát mám k radosti všech zúčastněných mít hlasový klid :grinning: :grinning:
cukroví už jsem sepsala, co bych jako chtěla všechno vyzkoušet, tak jsem to sečítla a je to asi 17 druhů :grinning: no, taky nemůžu mít všechno, že jo :wink: my máme babi v nemocnici a mamču moc pečení pro dva neba, takže se podělím, a ještě mám domluveno pro jednu paní, které se nechce píct, že jí taky něco dám :dizzy_face: ještě se do toho někdy pustit :slight_smile: večer mám poslední jógu, tak pak :grinning:
2. pro 2009 v 15:07  • Odpověz
teda večer asi jen zadělat, teď už mě ty moje noční nebavěj tak chodím spát :grinning:
dnes jsme zkusily taťkovi udělat pivní chleba a k tomu pivní pomazánku, jsem zvědavá, co na to řekne :confused:
2. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
já jdu zadělávat na těsto ted,tatí razil s Vikčou k nám do lesa vyhlížet stromeček ,dát mlíko kočkám na zahradu,tak nebudu mít těsto až v obýváku :grinning:
2. pro 2009 v 15:25  • Odpověz
Jo, to mi povídej, Bára mi to těsto ujídá, tak jsem si od toho vyhnala, no šla docela dobrovolně, vůbec ji to nebaví. Bavilo ji to asi 20 minut...
Tak jsem jí musela pustit Loveckou sezonu a jdu rychle péct, dokud spí Tomík. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sršni, dobře děláš že chodíš spát :wink: :grinning: A tatka bude mít určitě radost, když na něho takhle myslíte :slight_smile: :wink:
2. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
tak mi dnes péct asi nebudeme, protože já budu držet dietu, teda snad to zvládnu, mám totiž během dvou měsíců 12 kg nahoře - vedlejší účinky prášků, musím je vysadit, protože to je hrůza, tak se mě pak nelekněte :grinning:
No ale možná něco málo upeču, ještě uvidíme.
2. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
Mám hotovo a Tomík pořád ještě chrní, jestli venku v tom mrazu neumrzl :sweat_smile: .
2. pro 2009 v 17:30  • Odpověz
Simčo,já co jsem přestala kojit jsem taky přibrala,ale zas to až tak moc neřeším hmm....jé to byla pohodička ,když holky chrupkaly přes den třeba 3-4 hodinky :sweat_smile: .
2. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
Cvali, jenže já už mám fakt hodně kilo, do ničeho se nevejdu a bolí mě šíleně kolena, jak jsem rychle přibrala, musím zhubnout aspoň těch 12, aby mě ty kolena nebolely a bylo mi oblečení, ale potřebovala bych tak 22 kg dolů, abych měla váhu co mám mít na svoji výšku. :wink:
2. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
taky bych potřebovala apoň 16, abych to měla k výšce :cry:
2. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
jak poznáte kolik máte mít k výšce?
2. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
spočítáš si BMI, body mass index, nevím jak se to počítá,ale najdeš to na internetu, mě to dělali u toho Havlíčka v Praze

tak jste mě nakazily, udělala jsem si dnes linecký těsto, zítra budu pokračovat :grinning:
2. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
2. pro 2009 ve 22:09 • frog
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.