• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
frog, cos tam psala,že TI TO ADMIN SMAZAL?Ani ses dnes nepochlubila :grinning: přišli jsme před pul hodinou,nadlábly a Vikča čučí na pohádku :slight_smile: Doufám,že jste Péto stíhali to očkování :slight_smile: Největší Vikči zážitek,teta dala vyčurat všechny děti uplně mami :grinning:
3. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
No jasný že stihli, právě jsme z očkování přijeli. Bára největší hrdinka - šla k dokrotce bez pláče a v čekárně všem říkala že "Tomášek k doktoce, Bája ne. Bája bude koukat, Tomík brečet." :grinning:
Cestou od doktorky usnuli oba v autě, tak Báru jsem přenesla do postele a Tomíka do kočárku a piju kafíčko. A těším se na dlouhý večer. Budit Báru nebudu, byla nějaká vyčerpaná, měla úplně červený oči. Tak at si odpočine.
A Petr mi snědl skoro půlku ořechových koleček který jsem ještě nestihla slepit, tak musím udělat ještě jednu dávku. Ach jo. Ale jsem ráda že mu to chutná, aspon to nebudu jíst celý vánoce sama :wink:
Jo a čůrání bylo dobrý :grinning:
3. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
Ty jo, vam deti spej, vy pecete a me se tu neulozil prispevek :frowning2: Tak ja nevim, zitra snad pokoupim neco na ty testa, dnes jsem Adi usila chnapky na vareni a zasteru ma pripravenou rovnou pod stroj, tak doufam, ze O. v sobotu dopolko zalehne a ja to usiju. Pak uz s radosti hura do vyru peceni! Hahaah uvidime, jak to polepime. A ta Srsna je nejaka pri energii, kdyz po ncich nespi? Na co jedes, prosim te? Adi mela dnes na cviceni Mikulase a dobry, brala to desne vazne a respekt z ni primo koukal :grinning: Hezky to bylo, zase jsem i slzu uronila :dizzy_face:

A k vaze, ja nevim kolik mam ted...nejak nestiham a je mi to fuk, kojim, vlezu se do ceho potrebuju, ale nerikam, ze moje oblibeny gate uz mi jsou...to bude chtit maknout :wink:
3. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
Barča hrdinka,no holt velká ségra :sweat_smile: užijte si večer,my si užívali včera ,ted už se chystá do hajanova,uklízí s bráchou hračky :wink: Péto,aspon víš,že se ti to povedlo,když mu chutná :slight_smile: Držte nám palečky, zítra :sweat_smile: na besídku,tak jsem na hrdinku zvědavá .
3. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
Seymi to dáš,myslím to cukroví i tu váhu :grinning: ti závidím to šití,to mě nikdy nechytlo a asiuž nechytne :sweat_smile: hezký večer všem,koukala jsem,že Máchalovic dávali nové photos musím juknout,jinak ,kde se flákáte Máchalky,jsem ti psala na FB a nic :angry:
3. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahojky,dneska to bylo fajn,ráda jsem vás viděla :wink: ..
cvali já psala Meredith a uplně omylem jsem to neposlala ip,ale sem,takže jsem poprosila admina at mi to smaže a během 3 minut to bylo pryč..
3. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
Tak ted teprve usnuli. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jdu lepit ty ořechový kolečka, pár jsme jich dopekli, ale Tomík po tom očkování šíelně vyvádí, tak budou trochu naslano od slziček :cry: .

Seymi, mám tu 15metrů látky na závěsy do děcáku, už jsem je i nastříhala, ale musím je obšít, ale já fakt nemám kdy... Když spí jeden, nespí druhej a když vzácně spí chvíli oba, tak tu lítám jak šílená a dělám to co s nima bdělýma neudělám. To jsem si teda vymyslela věc, mít dvě takhle malinký děti :grinning: :grinning: :grinning: . Já, taková lenora!

Zítra myslím na všechny dětičky, ať tu besídku přežijou bez újmy!
3. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
Já Vás taky moc ráda viděla, srazík byl fajn :wink:

Frog, co jsi mi psala?

My právě dopekli (pekli jsme všichni tři) linecký a vanilkový rohlíčky, Vanessa pomáhala, moc jí to bavilo, teď řve v postýlce, že nechce dadat :grinning:
3. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
To je dobře že to Vanessku i manžela bavilo, dneska mi teda Bára taky pomohla,asi měla špatný svědomí po včerejšku :grinning:
Linecký a rohlíky bude dělat mamka, pro jistotu, ta to nezkazí :wink:
3. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
a co za cukroví děláš ty?
3. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz
Bubblince vše nej k svátečku :wink:
4. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
jé, my se taky přidáváme, vše nejlepší :wink:
4. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
Velký ségře Barunce vše nejjjjj k svátečku i od nás :slight_smile: Besídka parádní ,bez slziček ,dobrovolně si šla pro dáreček,vzala si od čertíka balonek a házela ,fotila se s mikulášem,pak ,jsme je zastihli ,když odcházeli na chodbě ,my se už strojili ,tak si podala ruku s mikulášem i andělem,takže video byl doják než drama ,moc hezký,jsem ráda,že tatí šel s náma a natočil to z lonska jsme měli prd,řvala držela se jak klíště,letos to už byla fakt velká holka :cry: :sweat_smile: v Polsku jsme taky pořídili a já jdu dnes na véču s holkama Vikča bude vegetit s tatínkem,ségra má taneční a brácha jede hrát :slight_smile: Jo a malá Srsnička si šla pro balíček uplně sama-frajerka. :grinning:
4. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
Bubli,ty Tvoje pěstičky asi pomohli díkyyyyyy :slight_smile: Mer, jak vám dopadli ty výsledky u Vaness,dobrý?
4. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
ježíš,ta Barča Bublinkovic mi připoměla,že nemám natrhanou barborku do vázy :confused: ,tak to musíme stihnout do večera ,to máme sakra co co dělat :sweat_smile: hezký víkend všem....Frog,na to uterýsi ještě písnem,vemte si dřevěný kolíček ,budeme vyrábět anděla :wink:
4. pro 2009 v 15:26  • Odpověz
Holky, Bára děkuje :wink:
4. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
Cvaldo, barborky jsou třešeň?
4. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
Cvali, my dnes u dr. nebyly, byly jsme v úterý, výsledky budou příští týden, ale už to má po těch ATB mnohem lepší.

My dnes byli všichni taky na večeři, ale s Vaness jsme se moc nenajedli :grinning:
4. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
ahojky, konečně nakukuju, dnes mám tu noční :grinning: peču cukroví, dopolko jsme měly besídku, bylo to super :slight_smile: pak jsme si zajely na oběd a na nákupy (asi na čtyři místa, ufff, těch peněz :slight_smile:) a taky v knihkupectví, to je moje oblíbené "investování/vyhazování" peněz, koupila jsem tam Verče krásnou knížku (mně se líbí moc) Chaloupka na vršku, loni to dávali před Vánoci jako večerdu, to tehdy sledovala a včera ráno opakovali jeden díl o Mikulášovi, tak jsem jí to nahrála (ráno jsme lítaly taky) a seděla u toho přikovaná, i když už to viděla, tak snad jí to nadchne. I když teď u nás letí Malá princezna - mami, tu s tou rýmou :grinning: :grinning: vydrží poslouchat celou dobu a kdyby mi hned nezačlo škrábat v krku, tak bysme mohly číst do rána :grinning: , odpolko jsme zadělaly asi pět těst a z toho jsem po uspávačce začla zpracovávat tři :slight_smile:, zítra v rodinném kruhu linecké a vanilkové rohlíčky :slight_smile:. A k obědu bude kachna, tak doufám, že bude dobrá :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak a už se přestanu chlubit a jdu mrknout do trouby, zatím papa!
a ve čtvrtek to bylo super :wink:
5. pro 2009 v 00:28  • Odpověz
Ježkovi oči Sršni, o půl jedný??? Ty jsi drak :grinning: . Včerá jsme náhodou pustili odpolko telku a zrovna tam byla ta pohádka o který mluvíš, o tom Mikuláši, taky se to Báře moc líbilo. Tak tobude mít Verunnka radost!
5. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
ahojda,Srsni CHaloupka na vršku ,to je moc hezký to se líbilo i mě,když to šlo,hrozně mi to připomínalo broučky ,ty miluju,máme kazetu a Vikče se to taky moc líbí,TY BROUČCI myslím :wink: Véča včera super,po dlouhý době s holkama :sweat_smile: Vikča to s tatínkem zvládla parádně ,jen než usnula ,říkala ,kdeje moje maminka,počebuju maminku,ale hned byla tuhoš :grinning: já přišla po pulnoci ,vzápětí Míša za mnou z věnečku druhé skupiny ,svuj má za týden,pořád ted někde vymetá po plesech,minulý týden na plese gymplu,nějak se do toho plesání dala :confused: Bubli ,ano třešen,ale trhá se i zlatý déšt.Takže jsem šla spát ve dvě,ještě ,že Vikča vstává tak dlouho ,dnes v 8,30 :sweat_smile: Srsni a malá princezna u nás taky letí,dnes ráno na ní jukala zrovna na minimaxu.Čtvrtek byl fajn,zopakujem :wink: Tyhle setkání neorganizovaný dopředu jsou uplně nejlepší :slight_smile: prostě ted se rozhodnem a jdem,bylo to super.Mer,já myslela,že máte mít ted v pátek už výsledky,tak to jsem to nějak špatně pobrala :grinning: nicméně držíme palečky.Srsni a trénuj noční,Verča bude za chvíli taky pubescent a bude vymetat plesy,tak budeš mít natrénováno,až budeš čekat jestli dorazí ve smluvenou hodinu,u nás to zatím funguje a platí na čem se dohodnem zatímmm.... hezký víkend všem
5. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
Dobrý den- Chaloupku na vršku DVD donese dnesMikuláš A. koukali jsme na youtube na pár dílů :wink: na e-shopu ČT za 129,- :slight_smile: Dneska buďte hodný, ať vás nevezme čert do pytle maminky, copak děti, ty jsou hodný :wink: ale maminky :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
Tak opozdene Baru vsechno nejlepsi!!!

Chlalouka, to jo, to muzeme :wink: Ted je v kouzelne skolce. Jinak vcera nakupy v celku dobry. Sehnali jsme, co jsme chteli, teda vsechno ne, ale ja to hned dnes rano napravila :wink: a taky si poridila jedny novy spodary do teplaku! No utratila jsem uz kupu penez,ale stale mi chybi planovana permice do solny jeskynky pro mamku a taovi nevim nic. Ten asi dostane ponozky :grinning:
No a Srsna samo zase provokace! s KACHNOU. Milion test nadelanejch u bublinku se uz slepuje...u nas teda dopadla alespon ta zastera :grinning: a musim rict, ze jsem se sama pochvalila! Ono to bude tim, ze ta latka je uplne suprni! Cervena s takovejma ujetejma sobama. Tak ze ted na odpolko mame v planu s A. delat schranku na dopisy a vecer, kdyz deti daji budou ty testa.

Alespon, ze nesviti slunicko a doma je lepeji :wink:
PA
5. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
tak my se vrátili z Mikulášský, očekávala jsem, že bude Vanessa brečet, protože ty čerti jsme viděli už loni a fakt brutální, i já jsem se jich bála, červený hlavy, rohy, vidle, oheň šlehali, prostě jako v pekle, ale byli jsme překvapený, vůbec se jich nebála a šla si sama pro balíček a do mikrofonu řekla básničku Bramboru, fakt jsme čuměli a pak kolem nich lítala, jako nic. Tak jsem ráda, protože jsme nechtěli radši jít, aby neměla trauma, ale úplně v pohodě :wink:
5. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
Ahoj!
Dneska se chystám péct vánočku, našla jsem na MMB nekynutý recept z tvarohovýho těsta, tak jsem zvědavá. Jedem zítra za tátou, tak snad mu bude šmakovat. Hlavně to neumím plést, vy někdo jo? Jak na to? Sršni? :wink:
7. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
Bubli, prvni je ze ctyr a nejak tzo vzdy montuju a pak se to zakreje tou trojkovou a tak to neni videt :grinning: ale Srsna urco poradi.
Ja dnes s Adi zvladla linecky a jeste kosicky delam a ty kulicky a prdim na to. Zitra si potrebuju navarit do Polanky, tak ze uz cukrovi nebude v planu tak tyden.
7. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
7. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz
tady to je pekne rozkresleny :wink:
7. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz
Seymiku, díky! Za chvíli jdu na to :wink:
Kdy jedete do Polanky?
7. pro 2009 v 18:11  • Odpověz
Bubli náš mladej umí výborně plést vánočku,má ji hezčí než já :angry: jinak ten popis od Seymi ok..doufám,že už je tatka na tom líp,hlavně psychicky :wink: pečeme ,nestíháme,beruška pomáhá,takže dvojnásobnej uklid,ale to její nadšení :slight_smile: ,zítra a ve čtvrtek po dlouhé době do rachoty,takže se aspon odreaguju od uklízení a pečení :slight_smile: mějte se všichni krásně :slight_smile:
7. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.