• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
no ted koukám na fotky dával mi je tam včera MLADEJ neměla jsem čas a koukám ,že to tam zmrskal ty popisky a ještě chyby :angry: :confused:
21. únor 2008 v 10:16  • Odpověz
Ahoj Sarah,taky přeju všechno nej nej :grinning: ..
Tak jestli teda někdo pujdete tak pisnete..já razím dneska dřív páč Anča je zase posunuta o hodku,takže asi tak o pul druhý.Poppy v kolik jdeš na ten finančák??
21. únor 2008 v 10:30  • Odpověz
autor
Frogi, asi tak okolo druhé, páč musím počkat na mamku, vezme si totiž Leu na noc, tak ji musím vypravit k babičce. No, tak já ti písnu a vysonduju tě, kde se nacházíš a mohly bysme se zcuknout někde oklo úřadu, co??? Poppynku si musím vzít sebou, to bude něco, tahat kočárek do 1.patra.
Nevíte, jestli je tam výtah??? Nebo ji mám hodit do šátku??? To by mohlo zabrat, aby mě pustili, ne?

Jo a Cvali, copak je Bublince berunce malinkatý krásný???? Už se těším na holky, stýská se mi po nich...
No a Sršni, copak že se nerozepíšeš? Taky bysme mohly vyrazit a třeba se scuknout s Frogem, vy se asi ještě neznáte, co??? :grinning:

Sarah beruško, myslím na tebe :wink: :slight_smile:
21. únor 2008 v 10:54  • Odpověz
autor
Jo a v úterý v noci jsem si sjížděla MMB, protože mě Frog namlsal na super aukci za super kačky, z čehož nakonec sešlo, páč to bylo mrtě drahý. No tak jsem sondovala a po půl noci, takže včera jsem Poppynce našla super župan do bazénu, ale fakt luxusní, tak jsem napsala, že mám zájem, ráno jukám jestli odpověď, tak že jo, hned jsem poslala peníze, za 20min odpověď, že kačky došly a že paní ten super kousek posílá a světe div se, já ho mám už doma, takže do 31hodin!!!!!!! od objednání :grinning:

Jen to poštovný je děs, fuj, blé :rolling_eyes:
21. únor 2008 v 10:59  • Odpověz
tak jo písni a já ti povím..s tím MMB to máš teda štestí,já na to vždycky týden čekám,páč se ty peníze někdx převáděj snad 3 dny, a nebo nemá dotyčná čas mrknoit se dřív :unamused:
21. únor 2008 v 11:35  • Odpověz
autor
Paní měla shodou okolností stejnou banku, jinak na to taky čekám dýl, každopádně dýl jak týden nee :slight_smile:

Tak jsem ho Poppynce zkusila a je ji tak akorát, takže na koupálko v létě ji bude malej, no což, tak ho pošlem dál. Jo a koukala jsem, že paní na MMB prodává tu samou vestičku co máme my za 220,- :confused: tak to je masakr, co???
21. únor 2008 ve 12:03  • Odpověz
haloooooo,tak cvaldík dnes spal jen hodinku a pul ,takže taky pujdeme ven kolem 14
21. únor 2008 ve 12:23  • Odpověz
asi je za ty čtyři dny ranního vychrupování přespalá :grinning:
21. únor 2008 ve 12:24  • Odpověz
tak paráda,až se budu blížit směr námko.páč ještě něco musím zařídit tak písnu...
popy s tou vestou to je síla..
21. únor 2008 ve 12:25  • Odpověz
jo,předpokádám ,že budu vycházet ve 14 tak se mužem ve 14 scuknout u finančáku :wink:
21. únor 2008 ve 12:45  • Odpověz
jdeme na špenát s bramburkem od hippu,to nám moc chutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
21. únor 2008 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás všechny jen pozdravit, nemám teď na koníka moc čas ani pomyšlení... Byla jsem s Bublinkou mojí pár dní v nemocnici, měla otřes mozku, snad už bude O.K., vypadalo to všelijak.
No a popřeju samozřejmě všem Lenkám, jestli se za těmi přezdívkami nějaké skrývají :confused: :wink: .
Mějte se!
21. únor 2008 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj ženy, tak ráno jsem gratulovala všem Lenkám, bohužel mi dvakrát spadl kůň :angry: Takže ještě jednou teď vše nej:hearts::hearts: Johnyfrompolanka dorazte častěji a pořádně oslav mamko svátek :wink: Jéé bublinka malá , princezna naše, co vyváděla, no hlavně, že jste doma :wink: Příští týden jedem do POlanky ve čt, nebo pá tak když budem mít čas, dáme spicha, jelikož mám e mooře zařizování v Polance :wink:
21. únor 2008 ve 14:52  • Odpověz
ahojky, jen nakukuju, taky vše nej všem Lenkám a měla jsem dnes možnost nakupovat 10 minut v Kajteku :grinning: no nechala jsem tam litr :confused: ale jsou to všechno dárky pro ostatní, pro nás jen bryndák a obal na lahev :pensive:
a moc tam toho neměli - zpráva pro dorotku :grinning:
21. únor 2008 v 16:15  • Odpověz
Ahoi holky,
konečně mám pc doma, ale hrůza, polovina toho smazaná, takže jsem musela zakládat nové icq, všechny kontakty smazané, no děs.
Bubble..co se stalo? Chudinka maličká, pohlaď jí za mě :frowning2:
My dnes byly u dr. na očko, do každné nožičky jedno, váží 7 100 g a měří 64 cm.
Jinak mě se teď budí tak 2x - 3 x za noc, asi rostou zoubky, někdy už od pěti nebo šesti nespíme.
Gratulace všem Lenkám :grinning:
21. únor 2008 v 17:55  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
teda Bublinky, doufám, že jste v pořádku, kočičky :sweat_smile: Ježíš, moooc pusinek pro pidi Bublinku :pensive: :slight_smile:
Sršni, tak to jsi to tam vykoupila co tam Cvalda nechala, co???
21. únor 2008 v 19:35  • Odpověz
autor
Já se tam totiž taky chtěla vypravit :grinning:
21. únor 2008 v 19:48  • Odpověz
bubbli, ať je malá Bublinka brzo v pořádku :frowning2: taky posíláme moooc pusinek :dizzy_face:
21. únor 2008 ve 21:14  • Odpověz
hurá jsem první,ahojky všem ,jdu si dát kávu,CVALÍK JEŠTĚ CHRUPE,no ale chodíme spát ve 20 místo v 19 :confused: :unamused:
22. únor 2008 v 08:00  • Odpověz
Dobré ráno, naše Andulka se vzbudila právě teď :wink: Cvaldo Andulka udělala razantní změnu odchodu spát asi před měsícem, místo v 19h chodí v 18 a místo vstávání v 7 vstává v 5.30 :grinning: No mohla by si to zas posunout zpět :grinning:
22. únor 2008 v 08:04  • Odpověz
Dobré ránko Polanko!
22. únor 2008 v 08:35  • Odpověz
no tak ,že chodí spát ve 20 by mi ani tak nevadilo ,vzhledem k létu,budeme jezdit na chalupu a procházkování se taky myslím protáhne :grinning: ,ale když potřebuju ráno někam jít a nejde to posunout,tak ji musím budit a pak hysterická :grinning: no ,ale až bude ráno větší světlo ,tak to bude zase jiné,ted tam morduje hračky,tak jdu za ní a ustlat ,SRSNIČKO ahoj,už jste v poho a zdraví ,co malá,nechodí už?
22. únor 2008 v 08:45  • Odpověz
my máme zase dědu v nemocnici,takže u nás ted moc veselo není H. je z toho špatnej a tchyně ještě víc,takže nic moc,včera mi náhle zemřela kolegyně z práce ,má 15 letou dceru ,tak jsem dnes moc oči nezamhouřila,celou noc mě to budilo,hrozný.
22. únor 2008 v 08:48  • Odpověz
měla náhlou plicní embolii,člověk kterej razil zdravou výživu a vubec i životní styl :frowning2:
22. únor 2008 v 08:50  • Odpověz
Manžel má babičku v nemocnici, dnes by měla jít na operaci se srdíčkem, budík, snad to dobře dopadne.Cvaldo, tak to je hrozný, embolka je sviň a je strašně rychlá :frowning2:
22. únor 2008 v 09:09  • Odpověz
tak to taky držíme palečky ,dědovi už delší dobu nefungujou ledviny a chodí třikrát týdně na dyalýzu a srdíčko slábne a neutáhne to,no snad mu ještě pomužou a dají ho zase dohromady ,jenže ty pobyty v nemocnici jsou čím dál častější,takže nic moc.
22. únor 2008 v 09:12  • Odpověz
holky, když odstříkám MM a nechám ho v ledničce, tak pak ho musím ohřát nebo jen stačí nechat v pokojové teplotě a pak podávat? Zítra to tak budu muset poprvé udělat, protože budu mimo asi 5 hodin :sweat_smile:
22. únor 2008 v 09:24  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
teda Cvali, ty máš letos smůlu na přátele a kolegy, co??? No prosím tě??? To je smutný :pensive:
Jinak přeju všem marodům doma i v nemocnici brzké uzdravení :wink:
22. únor 2008 v 09:25  • Odpověz
autor
Mer, to neporadím, ale myslím si, že stačí trochu ohřát :sweat_smile: A co kašička?
22. únor 2008 v 09:26  • Odpověz
já jí ráno dám MM, pak jí mamka dá příkrm odpoledne, ale ona to chce vždycky zapít. Jaká kašička?
22. únor 2008 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.