• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Jé, Cvaldo, tak škoda, mohla jsi sem Honzíka poslat! Už mám zašmodrcháno, no myslím že to ujde. :dizzy_face: . Hlavně aby to bylo k jídlu :wink: .
Jdu koupat děti, Petr má odpolko, takže se s tím jdu poprat sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
Bubbli, pošli mi pak recept na tu vánočku, dík :wink:
7. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=64565 mě nalákalo to jak tam píšou, že se vždy povede :slight_smile: Už je venku z trouby, a vypadá to slibně :dizzy_face: .
7. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
tak jsi to dělala podle toho návodu na pletení?
7. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
ty jo Bubli, to vypada slibne. Ja na to snad dnes taky skocim! Tvaroh je v lednici :wink: Jenze potrebuju udelat dukatovy buchticky...to asi dnes pujdu spat hooodne pozde. Ondrousek si totiz z usinani dela thriler na pokracovani, vubec netusim proc??? Vse, jako doposud, zadna zmena, tak proc tolik revu kolem toho? :rolling_eyes:
8. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj, jo Mer, podle toho návodu. Jste zdraví?
Bára totiž v noci asi 3x totálně poblindila celou ložnici, mě šíleně bolí v krku a celý tělo, a Tomík je od rána takovej bledej, ukňouranej a ted měl 38,8. Volala jsem doktorce a mám ho měřit a kdyžtak zítra ráno přijít, že ted ještě nic nepozná. Takže jsme tu dobrej lazarov, nikam jsme nejeli a Petr má odpolední,takže tu budem sami :rolling_eyes:. Tak snad jsme vás včera nenakazili, ale fakt nám ještě nic nebylo. Ach jo, mám z toho výčitky.

Seymi, jakto thriller? Nechce usínat? Já jsem si to díkybohu odbyla s Bárou (občas ještě stále bojujem) ,a le Tomíka dám do postýlky a on si usne sám. Takže taky žádná pohoda, co?
8. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
Bubbli, zatím dobrý, žádný výčitky neměj, Vanessa dobírá ATB, tak snad jsme nic nechytly, byly jsme teď v Klíčku. Tak z čeho to může mít?

Jinak my teď máme taky problémy s usínáním, odpoledne mi spí tak od 14.00 - 15.30 a večer se jí vůbec nechce spát, předevčírem šla spát až o půlnoci, včera usnula až v půl jedenáctý a v noci chtěla k nám do postele, nemáme večer vůbec klid :sweat_smile:
8. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
je Bubli, to je hnus, co to mate? Blbi, ze i ty jsi nejaka tento, to se pak blbe stara o deti. No nejak to prezij, snad to bude brzo pryc. A vlastne jestli jste nikam nejeli, to tu vanocku snite sami :wink:
8. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jo, vánočkou už se cpu, Bára nemůže, má průjem a blindí, i když tohle je takový že by to asi mohla, ale radši jí jen rohlíky a piškoty a pije černý čaj.
Tomík se několikrát taky poblinkal, tak má to samý co Bára... Ale má k tomu tu teplotu... :unamused:
No tak koukáme na pohádku, mě se nic nechce, bolí mě nohy. Na krk jsme si udělala cibuli do medu, prý to pomáhá tak uvidíme.
8. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
Ty jo Bubli, ty ses odvaha, cibuli do medu. ja to nedala kvuli O. aby me pak jeste neprudil s prdama :unamused: A vvanocka uz je v troube :grinning: Voni to paradne, se uz tesim az ji vytahnu! No a na zitra to bude paradni snidane a doufam, ze me zbyde i do Polanky! Dukatovy buchticky budu delat po devaty, to predam smenu s Ondrou manzeloj :wink:
Ada mela taky to, co ma Bara. Vubec jsme nikde nebyli, proste kolem letel bacil a sup uz to bylo, ja to od ni chytla treti den. Ale na diete jsem ji mela skoro pet dni, kdyz jsem treti den nasadila trochu normalnejsi jidlo, sup zase blijanec :confounded: A teda chudik Tomik, u toho je to horsi s tou dehydrataci,ne? Toho jen tak na dietu nejde dat :unamused: o tak to se dejte dokupy Bublouskovi :cry:
8. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
Nojo, tý vogo, Seymi, máš pravdu! Cibuli nemůžu! Já jsme si to vůbec neuvědomila. Chudák, ještě do toho prďáky...
8. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
Bublinky, tak co? Jak je a jaka byla noc? Snad uz neblindite nikdo? A jak po te cibuli? No myslim na vas, at jste brzo fitky!!!
9. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
jejda Bulinky,nějaká viroza Vás schvátila,tak at jste brzo v pohodě,to je to hnusný počasí, bacily se šířej,kdyby mrzlo,tak by to snad bylo lepší,my se zatím držíme.Pečeme nestíháme,ten odkaz co jsi hodila vypadá zajímavě ,vyzkouším.U nás nic nového ,ted zas chodím trošku holkám pomáhat,dodělávám vánoční uklid,mezitím peču,velcí mi dost pomužou,takže docela v pohodě.
9. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
říkám Vikče Barunka je nemocná a ona "cože mami a Tomášek taky?"říkám ,že taky a ona "chudák vid" :grinning: rozumbrada malá.Doufám,že dnes je vám líp a nelehne vám i tatí :sweat_smile: ,jdu péct, Seymi a co domeček jak vám to roste?
9. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
Cvali diky za optani, uz delaji vnitrni pricky. Je to parada jak je to najednou proste domek a ne hromada prken :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj, už je lépe. mnohem.
tuk tuk tuk. mě teda hrozně lechtá v krku, tak pořád kašlu, ale nic nevykašlu, cibuli jsem vylila, naštěstí jsi mě upozornila včas. Chudák Tomík, to by asi bylo křiku. Nikdo už neblibká, Tomík se ráno teda pos...l že jsme s Bárou oči valily,ale už nemá ani teplotu, u doktorky vše v pořádku. Takže snad to byla jen nějaká jednodenní indispozice. Dnes Petr naříkal že se mu to v břiše vaří, tak uvidíme.
No a Vikča je dobrá že si hned vzpomněla na TOmíka :wink:.
Ten vánoční úklid pořád nějak odkládám... Vůbec se mi do toho s těma dětma nechde.
9. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
tak to je dobre, ze to vypada dobre. Ja ten uklid teda jako nejakej delam, ale prijde mi, ze zbytecne. Asi ho provedu 23. a snad to den vydrzi :sweat_smile: Jinak na kasel je dobrej STODAL sirup. Muzes ho i pri kojeni. Ja si ho ted dopravam a dobry. Pak tez vvincentka bud popijet, nebo cucat :wink:
Viky zni dulezite, uz to musi bejt debata s ni :slight_smile:
9. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
holky vánoční uklid no,spíš to je akutní uklid :sweat_smile: ,ale neprožívám to nijak dramaticky,nejsem taková ta hospodynka jak je na vánoce ze všeho na prášky ,jak nic nestíhá,já to neřeším,jestli budu mít vycíděno,nebo ne,mnohem raději dělám jarní uklid ,kdy mužeš mít okna dokořán a prostě i ta nálada na to uklízení je jiná :wink: .Tak to je fajn,že vám je Bublinkovic lépe,Vikča si Barču spojuje s Tomáškem okamžitě,od té doby co viděla malýho poprvé,rozumbradato jew velká a ty její názory a debaty,prostě ,jak má ty dva velký,tak je prostě taková jiná,než třeba byli oni,někdy si dává do souvislostí takový věci,že zírám jak to takovej prcek muže vubec vymyslet,no prostě to je ted snima nejhezčí období,ikdyž každý období má svoje :sweat_smile: Seymi,to se těšíte až bude hotovo vid,ale docela jedete rychle,ted je dobrá zima ,že to jde,pak vám to pěkně vymrzne a hurá stěhování :wink: Bubli,bud v klidu ,já měla děti o tři a pul roku a tehdy jsem měla pocit ,že jsem matka na prd,že nic nestíhám a taky jsme to přežili,hlavně ,když jste v pohodě,nějakej mega uklid není podstatnej akorát naše babí to pořád nějak nechápe a cídí a cídí a hroutí se.... :sweat_smile:
9. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
jo a o víkendu prdím uplně na všechno a jedeme na vánoční Prahu,Staromák,Paladium,IKEA,no prostě co stihneme,jsem zvědavá,letos je prý Staromák nádhernej,tak se těším,byli jsme naposledy ,když jsemm byla těhu. :wink: potřebuju,ještě nějaké menší dárky pro zbytek rodiny,tak snad pořídíme. :wink:
9. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
Taky chcem jet do Prahy, pocourat. nic zvláštního, jen vánoční prahu bych chtěla viděti. Ikeu asi vynechám, Petra by tam šlehlo, nesnášní takový nákupy a s dětma bych si to asni já neužila. spíš vyrazím se ségrou po novým roce do Ikei.
Jo a novinka, ségře se zadařilo, a je v 5.týdnu! Hurá!!!!
9. pro 2009 v 17:19  • Odpověz
Ahoj Polanko, takmy plánujeme na víkend, že necháme A babičce a pojedeme do Hradce, čekám nátřesk, že bude, ale potřebujeme se cournout sami. Prahu jsme měli vplánu, alenejedeme, chtěli jsme do Ikea kámoška se vrátila akorát naštvaná, což se dalo čekat Ikea jak po vykradení :grinning: tak snad seženete co budete potřebovat :wink: Mer tak co foťák?My nakonec máme jinej, ale to jsem ti možná psala tam ten jsme nesehnali, takmáme z Dráčika za 400,- Ségře velká gratulace, ať si to užívá :dizzy_face: Ikeu vezmu útokem na jaře až doplní zásoby :wink: Koukali jste na jejich stránky a vánočního skřítka moooooooooc hezké :wink:
9. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
my nic extra zvláštního v ikee nechceme,jen scháním ještě těch pár dárku a chceme i do toho Paladia a do obchodního centra na Letnany,jedeme všichni,takže my se budeme s MÍŠOU VĚNOVAT NÁKUPUM a chlapi budou vymetat s VIKTORKOU :sweat_smile: a hlavně máme v plánu tu vánoční Prahu,nákupy spíš okrajovka.Bubli,jedeme v sobotu,tak se třeba potkáme :wink: SÉGŘE GRATULUJU,konečně se Máta dočká sourozence,ikdyž on si užívá i s Barčou vid?Holky hezký večer všem
9. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
My byli v Praze včera, i v Ikee, tam vymláceno, nesehnali jsme co jsme chtěli.

Dorot, objednala jsem foťák Litltle Tikes, tak snad bude dobrej.

Jinak my dnes byly na alergologii, astma naštěstí nemá, vše v pořádku, ale to prý neznamená, že by v budoucnu nemohla být alergik :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
Mer,tak hlavně že nemá astma. :wink:
10. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
jj, snad se jí ani neobjeví :wink:
10. pro 2009 v 17:22  • Odpověz
holky,nevíte co za lék na průjem? Vanessa má šílený průjem a immodium je až od 6 let. :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
bojovali jsmes ním včera, černé uhlí a dietka, brambor vařený amrkev a rohlík a čaj :confounded: Dnes už je lepší,ale teplotu trochu měla, včera srágorka jak bič :confounded:
11. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
SMECTA pytlíčky rozpustit ve vodě, to taky může,měli jsme na dovču s sebou
11. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
promiňte, že vám sem lezu,
meredith: kamarádka dávala hylak, ale nevím kolik tenkrát jejímu malému bylo roků.
11. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
díky, psala jsem sms sestřičce od doktorky a doporučila nám nějaké kapsle, tak je zítra koupím. Mám po...nej i koberec :grinning:

Dorot, jak jsi do ní dostala černé uhlí? My si bereme sušené borůvky, ale to do ní nedostanu.
11. pro 2009 ve 22:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.