• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Simoně vše nej k svátku :wink:

Mer, na průjem smecta je dobrá, my jsme byli jen na dietě a přešlo to. To má V. asi od nás, jak cucala Tomíkovi ten dudák... Tý jo, to mě mrzí. Ale v pondělí nám fakt nic nebylo, ten průjem měli až v úterý a nic závratnýho. A trvalo to jen necelý dva dny...
12. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
Bubbli, v pohodě, to je jedno od koho to má, už to přešlo, je to dobrý :wink:
12. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
ahojda devcata,tak hlasim,ze 17.12 je u nas Dada. :grinning: (NMnM)
13. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
Ahoj Budulínku, díky za info! A co to miminko co máš v profilu???
13. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
Mer, u nás to byla taky jen jednodenní smršť, tak jsem ráda že jste už O.K.
13. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
jj, už je v pohodě :wink:
13. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
Bubble,to mimi je Karol :grinning: to druhy si jeste pekne lebedi v brisku,neboj.Dala bych ti vedet :wink:
13. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
ahojda holky,tak ,když jsem včera ráno viděla to počásko ,vubec se mi do Prahy nechtělo,ale nakonec jsme byli rádi,že jsme jeli,,za Hk na dálnici sucho a po sněhu ani památky,v praze ráno ,trochu vítr,ale v poledne a až do večera paráda,počasí o.k,když jsme přijeli do Polanky,tady bílo a zima ,to tam bylo tepleji.Jinak Staromák nádhera teprve v 18.30 jsme odjížději ze staromáku metrem na Vysočanskou,kde jsme měli na hlídaným parkovišti auto,měli jsme sebou kočárek a to byla klika,jinak by nám asi Vikču ušlapali,dokonce jsme už v Paladiu narazili na slevy,takže jsme ještě dost nakoupili,na trzích na staromáku ,Václaváku a u Prašný brány,jsme kupovali spíš dobrutky :dizzy_face: Vikča byla hodná moc,äž jsem to nečekala,myslela jsem ,že bude unavená,ale v pohodě,nazpátewk ani neusnula a pořád vypravovala co viděla,ještě jsme se stavovali na dálnici v mekáči.Šla spát ve 22 a vstávali jsme v 9.45,krásnej víkend,obědvali jsme tudíž až po 13 a odpolko slavili Míši narozky a já stihla večer vyrobit i dortík,sice jenom ze zakysaný smetany želatinovej s ovocem,ale byla jsem ráda,že jsem to potom celém dni vytvořila a byl mnamka.Jo a na Dorotino doporučení jsme do IKEE nejeli ani na Letnany ,to už jsme nestíhali,to starý vánoční centrum bylo užasný.Tot náš akční víkend :grinning: koukám,že VIROZA se přesunula i k Meriditkovým,doufám,že nás to nepostihne,hlavně at už je vám lépe.Budulínku díky za info s Dádou a koukám,že už se Ti ti taky blíží a další brouček bude na světě :slight_smile:
13. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
Budulínku, už jsem se právě lekla :grinning:

Cvaldo, tak to jste to měli hezkej výlet! My byli o víkendu jen v HK, nemám na nic čas. Ty děti a Vánoce dohromady mi dávaj :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
my jdeme zítra na vánoční besídku do Domina, tak jsem na to zvědavá.

Jinak už jsme zdraví, tak snad nás zase něco nepostihne :grinning:
15. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
ahojda všem,taky nestíhám,včera jsme byli se Srsničkama na vánoční besídce v déčku,užasný,krásný,byli jsme faktblí nadšení i děti,samy si ustrojili v herničce menší živej stromek,pouštěli lodičky,rozkrajovali jablíčko,hráli ruzně vanočně laděné hry,byli jsme v exotáriu,krmení opiček bylo užasný,měli jsme společně polévku kní jsme doatali nádherné přáníčko,pak byli dárky pod stromečkem,každej dostal svuj dáreček a kupu dárku nových pro herničku,což děti hned vyzkoušeli,měli jsme vánoční čaj s čerstvým ovocema skořicí,plno cukroví,co jsme s mamčama donesli,vytvořili jsme kruh přátelství se zapálenýma svíčkama,prskali prskavky,fakt to bylo moooccc hezký až mě to překvapilo,co pro nás připravili,nebylo nás mnoho,protože to bylo rozdělený o to to bylo hezčí :wink: Tak doufám,že jste si MER taky besídku dnes užili jako my včera.My jsme zatím zdraví,doufám,že zustaneme,protože ted chodím holkám pomáhat,tak abychom to vše zvládli v pohodě.Včera jsem potkala v práci Dianku a moc mě to potěšilo,protože jsem ji už dlouho neviděla :slight_smile: Tak se všichni opatrujte a budte zdraví.
16. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
Bubli,chápu sedvěma prckama to jew náročný,mám to za sebou dokážu tě pochoopit,mě naštěstí hodně pomužou velcí,takže pohoda a tu Prahu fakt doporučuju všem,bylo to krásný :slight_smile:
16. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
Cvali, tak to jste měli krásnou besídku. Ta naše trapná, normální cvíčo jako vždycky a pak jsme všichni museli jít na chodbu, do zimy, kde byl stromeček a po ním měli všichni dáreček. To bylo všechno. Žádné koledy, cukroví atd., nic, takže fakt trapný. Ale Vanessa si to užila i tak :grinning:
16. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
teda, co to je za docházku?

Bubbli, máme ten orbitrek co máš ty, tak na tom jezdím, je to docelý dobrý, ale hodinu fakt nevydržím :grinning:
17. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
konečně opravdická zima!!!! byli jsme dopolko prubnout pekáč, po lonských scénách že Bára NECHCE sníh, letos super, nadšeně frčela dolů. Tak až se vyspí tak razíme znovu. :wink:
No a besídka v Déčku parádní, jak ti tak čtu, to je dobře. :dizzy_face:
A my jsme udělaly druhý pokus na noční bezplínkování a zatím, tuk tuk, už přes týden dobrý :slight_smile: . Ale já si připadám jak úchyl, pořád ji v noci šahám na zadek jestli ho má suchý :grinning:
17. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
Mer, jsme se tu sešly :slight_smile:
No já jsem hodinu taky nevydžela!!!
17. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
já zatím vydržela max. 20 minut, včera 15, postupně to zvyšuju. Prý můžu jezdit třeba 3 x 20 minut denně a spaluju u toho, ale nevím, kde na to najít čas, 2x asi jo, ale 3 x už je moc
17. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
jo,učast nic moc,ale chápu to,já teda taky nestíhám :slight_smile: gratulka k bezplínkování,neboj já byla stejnej uchyl,pořád jsem byla vyplesklá,že to není ožný,protože to bylo ze dne na den,rvala jsem pod ní podložky,aby mi nepročurala postýlku :slight_smile: Mer,jseš dobrá jak ses do toho pustila a obzvlášt ted před vánoci.
17. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
Bubbli, gratuluju k bezplínkování. My na spaní pořád máme, snad se toho nikdy nezbavíme, má plínu vždycky pročůranou.

Cvali, no jo, dala, ale nevím, jak to vydržím o svátcích :grinning:
17. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
ted hledám na netu recepty s hlívou ustřičnou,musela jsem manžovi znárodnit laptop,prože na velkým jsou vyšší zájmy. K vánocum dostanou vlastní,tak snad budu mít víc šancí :sweat_smile: ,než začne Vikča :grinning: My dnes byli pekáčovat v déčku a taky super,máme novej pekáč,tak se to drandilo :wink: Bubli, ta besídka byla vážně krásná.Škoda,že vám se to Mer nevydařilo,ale hlavně ,Že V. BYLA SPOKOJENÁ
17. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
NO PRÁVĚ TO TĚ OBDIVUJU :slight_smile:
17. pro 2009 v 16:17  • Odpověz
MĚ SE TA STARŠÍ TAKY DLOUHO V NOCI POČURÁVALA,KAŽDÝ DÍTĚ TO PROSTĚ ZVLÁDÁ JINAK :wink:
17. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
ZJISTILA JSEM,ŽE TA HLÍVA USTŘIČNÁ,JE DALEKO LEPŠÍ NEŽ ŽAMPIONY,TAK TED POUŽÍVÁM SPŠ JENOM JI,HLAVNĚ DOB ČÍNY,TAK TĚB HLEDÁM I JEJÍ JINÉ VYUŽITÍ,MÁTE NĚKDO ZKUŠENOST
17. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
Ahoj, s hlívou zkušenost nemám, jen že ji mám ráda v číně :wink:
Kamarádka nás láká do Déčka dnes na besídku mimiklubu, tak nevím, mám na Laguně letní kola a s tím Petrovým drakem se mi nějak obzvlášt nechce, ale zas než sedet doma... Zeptám se Báry jak se jí chce :grinning:
Tak to je fajn Cvaldo že děti dostanu PC, to budeš mít volnou ruku :dizzy_face:
Díky za gratulace k bezplínování, zatím dobrý, ale nějak tomu nemůžu věřit. Dáváte holky v noci čůrat? Já teda jo...
18. pro 2009 v 08:13  • Odpověz
Je koukam, ze besidkujete! Tak si to uzivejte. Tady u nas nejak neni takoveho nic. Pred nekolika lety byly hezky akce v klubu maminek, ale pak maminky rekli, ze nechteji nic delat, ze si radi pokecaji a od te doby tu nikdo zadnou aktivitu nevyviji. Tak ze jen Mikulas na cviceni a karneval tamtez. Snad se maminky vzpamatujou. Ja tady poradne nikoho neznam a o nejaky drby nestojim, spis bych klidne nejakou dilnicku pro deti brala,nejaky akce, ale nic no.
Jinak jsme byli v Polance teda. Ale byli jste vsichni blici, tak jsem ani nepsala, ze se nekde sejit a pod. Opet jsem se vystavila, ale tentokrate kvuli tomu, ze jsem nemela klice od zadniho vchodu a musela jsem kocar porad tahat do schodu a ze schodu.Ale klice jsou obstarany, tak priste uz vesele vyjedu po najezdech!!
A hlivu nevim, ale moje mamka ji strka do vseho :sweat_smile: :grinning:
A k bezplinkam gratulace!!! Ja v noci curat davala,ale pak byla A. nastvana, ze ji budim, tak jsem ji nechala byt. Zacala si vztavat sama a curla si do pristavenyho nocniku a zase zalezla do pelechu. Ted uz vydrzi od vecera osmi do rana deviti necurat :sunglasses: ale s nehodou pocitam, to se proste nekdy stat muze, nejakej sen nebo nemoc...
A co jinak dal nevim? Dnes bych rada vyrazila s A. sjet nejakej kopecek! Teda jen na lopate, bob bude pod stromkem :wink:
Jo a vlastne jupi!!!! Mame okna!!!!!! Muz mi to tajil a vcera jsem byla prekvapena, kdyz domecek uz je pekne celej na zimu zadelanej a uplne me krasne prekvapil! No ted uz jen doufam, ze nam na Vanoce daji klic, abych se mohla jit pkochat z vnitrku :wink: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
holky v rychlosti,my večer budíme,když jdu spát já ,většinou kolem 22 a pak vydrží až do rána i do 9,Bubli,doufám,že jste na tu besídku vyrazily,určo to měli taky hezký,jen asi přizpusobené ,pro ty malinký.Seymi,tak to bylo krásný překvápko to ti věřím a jak to filuta dokázal tajit,muj chlap,většinou z nadšení prozradí vše předem,ikdyž taky se mu už pár věcí podařilo dotáhnout do pořádnýho překvápka :grinning: zduraznuji pár :grinning: A ta hlíva ustřičná mě teda fakt chutná a četla jsem recept na falešnou držkovku ,právě s hlívou a vypadá to jako mnamka,tak to po vánocích zkusím.
18. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
Seymi, tak to je teda super překvápko!!! Body pro tvýho muže :wink: :dizzy_face:
Na besídku jsme jeli, miminka to teda skoro celý prospaly, ale byli tam i větší děti (nejstarší Bára :grinning: , jinak kolem 1 -1,5roku), no ale pak asi sedm miminek, takže noví kámoši pro Tomíka :wink: . Bylo to hezký. Tak možná budem chodit v pátek dopolko sem, at má i Tomášek rozptýlení :grinning: .Bára má Klíček a možná začnem od ledna ještě jezdit do Klubíčka, je to sice od tří let, ale má tam kamarádku :wink:
Tak dobrou! V noci bude asi pěkná kossssa!
18. pro 2009 ve 22:54  • Odpověz
Bubbli, zase jsme se tu sešly :wink:
18. pro 2009 ve 22:57  • Odpověz
no jo, v noci bude mráz, škoda, že na Štědrý den nemá být, mohlo by chumelit, ale to asi nebude :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 22:58  • Odpověz
tak my dnes vytáhly pekáč, ale Vanesse se to opět nelíbí jako minulý rok, tak snad příští rok už bude :grinning:
20. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.