• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ahoj!
Mer, Bára taky chtěla jen abych jezdila já nebo tatínek... Takže zase nic :sweat_smile: :grinning:
My byli včera se známýma na procházce na zámek, a strašně jsme vymrzli. No teda jen já, ostatní byli nabalený. :unamused: No dvě hodiny v -15, to byl nápad :confounded: :grinning:
Večer jsem u Superstar balila dárky, letos jsem to měla hotový nějak rychle!
21. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
ahojda,tak Vikču začal bavit pekáč už loni,letos jí to taky ještě drží,jen včera byli super rychle doma,já byla v páci a oni vyrazily,jeliko jen vyšli,chtěla Vikča čurat,no nějak to nezvládli a počurala si kšandy od oteplováku,tak se
šli domu převléknout a pk už razili pro mě do práce :grinning: ,dnes nám pěkně nachumelilo,ta snad dnes to na pekáč dopadne :grinning: Bubli,2 hodiny to jste v tom mrazu vydrželi dlouho,my ted chodíme max.na hodinu vsobotu byl tatí učit vikču na brusličkách ,tak to byli 2 hodiny na zimáku.Dárky ještě zabalený nemám. :unamused: Nějak nestíhám,ještě ,že tatí už je od zítřka doma,jen dnes musel na poradu.DOUFÁM,ŽE TROCHU BÍLÉ NADÍLKY VYDRŽÍ DO VÁNOC.
21. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
Taky jsem chtěla zkusit s Bárou jít bruslit, ale nějak nám to nevychází. Tak až po novým roce.
No dvě hodiny jsme tam být nemuseli,ale nějak jsme neodhadli tempo dětí :grinning:
21. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
my byly včera venku asi 20 minut a Vanessa začala brečet, že jí je zima, takže ven moc nechodíme.

A bruslit? Není na to moc brzo? Manžel s ní teda už taky chtěl jít. To máte ty brusličky s dvěma noži?
21. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
JJ brusličky se dvěma noži moc se jí to líbí už se prý drží jen za jednu ruku,já ji ještě neviděla,Míša bruslila ve 3 na bílých s jedním nožem,začínala,ale na konci zimy se už i pohybovala sama,ne že by bruslila,spí se pohybovala,ale bez pomoci :wink:
21. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
víte co nám dělala,ještě,než začala na těch brusličkách,jezdila po koberci na obalech od cédeček :sweat_smile: ,tak jsme prubli ty brusle :grinning:
21. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
Bubli,tak Tomík byl zachumlanej a pokud se děti pohybují,tak jim zima není,my teda mažem tváře o 106,dost se jí na tom mrazu vysušují.
21. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
už loni,kdy jsme jezdili lyžovat,tak Vikča byla s náma na sjezdovce i déle,střídali jsme se u ní,pekáčovala ,jezdila s dětma na saních a byla v pohodě,my chceme letos prubnout i lyže,jen zkusit jí na to postavit,aby si zvykla na přezkáče,že má ty nohy pevný a zafixovaný,tak uvidíme :confused:
21. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
já jsem četla, že lyže až tak od 4 let, že na to ještě nemají vyvinutý nohy
21. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
jj,ale pokud je učíš na rovině ne na svahu,jen seznámení s lyžema botama pohyb po rovině,tak jim nijak neublížíš,jsou rodiče kaskadéi,že učí už dvouleté na svahu ,třeba na laně,ale na to je fakt čas až za rok :wink: ted děláme z Vikčou věneček na hřbitov a říkám jí,že to je pro dědu na hrobeček a ona mi říká děda umžel a péta taky vid-Péta byl křeček,no tak to mě zas dostala :confused: Jo Mer a na ty nožičky jsou nejhorší ty plastový na boty,to už opravdu normální a přezkáče.Jdeme na pekáč,mějt se krásně :slight_smile:
21. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jen k tem bruslim: dle oropeda neni dobre zacinat pred tretim rokem, jelikoz neni dovyvinuty kloubni system .A napor na kotnik je v bruslich dot velky :wink:
21. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
jj Seymi,ale na těch nizoučkých se dvěma noži,myslím takový nápor na klouby nebude,pak na těch s jedním nožem určitě ano :wink: ono to je spíš o tom,že na nich jen pochodujou :slight_smile:
21. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
tak už je máme taky doma, o svátcích to vyzkoušíme :grinning:
22. pro 2009 v 08:19  • Odpověz
Já si je chci pujčit od sousedky, než je koupíme, aby to nedopadlo jak s pekáčem :grinning:
22. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
to je Bubli rozumný...my je máme po dětech :wink: tak vaříme naši tradiční rybí polévku,musí být rozleželá,mnam.Byli slzičky,ráno jsme koupili kapra byl ve vaně a ted ho tatí bacil :confounded: Tak uspěšné a zdárné konečné sváteční přípravy všem :sweat_smile: asi budeme muset koupit malého kapříka a pustit ho do řeky,Viky to nějak těžce nese :frowning2: hm...mějte se krásně já jdu zítra ještě holkám pomoct do práce a finišovat bude tatí s dětičkama :sweat_smile:
22. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
jj, mame taky ty dvounozovy po nas, ale kdo vi kde jim je konec :confused: No nic. Pockame na za rok. Rybnik je vypustenej a na bruslak se mi nechce. Nastesti u nas jsou boby paradni vec, i kdyz tlacit kocar a tahnout to je trochu sila. Nekdy bych potrebovala byt chobotnice :grinning:
U nas rybi dela babi a zivyho kapra doma nechci ani nahodou. Me to nedela dobre to umrtvovat a tak radeji uz vykuchanyho na stul a to pak uz ostatni udelam. Mi ted s Adi projedeme jeji regaly s hrackama, vyradime z nich pocmarany papiry, omalovanky a ruzny sutry a dalsi nutnosti, aby bylo misto a trochu to vypadalo :wink:
Tak vsem pekne svatky, hodne radosti a do noveho roku kupu zdravi!!! :dizzy_face:
22. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
já jsem právě dobalila dárky, zjistila jsem, že jsem Vanesse koupila dvě úplně stejný knížky :grinning: :grinning: :grinning:

My rybí polévku neděláme vůbec, nikdy, fuj, ryby nejím já ani manžel, kapra jí akorát mamka s taťkou a brácha, jinak máme řízky a klobásu. Kapra už máme taky vykuchanýho.

Přeju všem taky hezké vánoce a šťastný Nový rok, krásně si to užijte :wink:
22. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
Ahoj Polanko, přejeme všem krásné pohodové svátky a šťastný Nový rok!!!!!!!!!
23. pro 2009 v 07:41  • Odpověz
Ahojda! O kaprovi do vany jsme přemýšleli, ale museli by jsme ho pustit, já ani Petr to nebacíme a ani nám nikomu nechutná. Budeme mít pangase a lososa. a řízky a klobásu :grinning: . No a když se prý pustí do rybníka z vany tak pojde. Tak kapr není...

Seymi, úklid hraček máme taky za sebou, taky jsme vyházeli takový ty odlámaný kousky a blbosti. Báru to moc bavilo. :wink:
Mer, tak to si Vaness počte :grinning:

A i my přejeme všem krásné Vánoce a do Nového roku všechno nej nej, ať se daří!!!
23. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
je fuj tajbl hrbuky pisu paradni :grinning: :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes:

a uklid Adi tez bavil. Primo to tu vysperkovala. Dokonce jsem tajne vyhodila par hracek, co byli vyzna tydyt a ani slza nebyla!
23. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojky,tak já jsem právě douklízela,dárky mám zabalený už týden,stromeček jsem zdobila v noci,páč mám dneska noční,takže bych nestíhala..zítra jedeme na večeři k Robově mamce,takže mi odpadá vaření.Musím uvařit jen pro sebe,páč smažený nemůžu,klobásy stejně nejím.Udělám si pangase na másle se zeleninkou a brambory..
Mer ale vždyt ryby jsou důležité,fakt je nikdy nejíte jo?Já teda taky nemám ráda tu rybí polívku,ale jinak rybičky miluju :slight_smile:
23. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
Frog, ryby jsem nikdy nejedla, prostě mi to smrdi. Jinak mám skoro 3 kg dole, ale zítra a pozítří budu jíst normálně, tak snad to zase nenaberu. Ty si děláš pangase kvůli dietě?
23. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
Mer, 3 kila? Tak to je super!!! Tak se drž!
23. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jo dělám si ho kvůli tomu žlučníku,jinak bych si klidně dala kapříka ale je dost tučnej..
23. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
no jo, ale teď budu jíst zas normálně, tak snad to zase nepřiberu.

Frog, ani bramborový salát nejíš?
23. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
AHOJ HOLKY,CHCI VAM POPRAT KRASNE VANOCE A STASTNA NOVY ROK!HLAVNE TO ZDRAVICKO A AT NAS TY NASE POKLADY NEZLOBI.
23. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
Nemůžu ho,je tam cibule :frowning2:
23. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
tak si ho udělejte bez cibule :grinning:
23. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Přejeme všem hezké vánoční svátky a úspěšný vstup do Nového roku 2010 :slight_smile:
24. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
ahojky, všechny Vás zdravíme, já jsem teď trochu KO, schvátila mě před Vánoci chřipajzna, tak se z toho nějak dostávám, ani na netu jsem nebyla :slight_smile: doháním to až dnes, ještě jsem Vás ani nečetla, jen chci všem popřát nádherné Vánoce s těma našema miláčkama (velkýma, malýma i nejmenšíma :dizzy_face: ) a v novém roce hodně pohody, lásky a zdravíčka a snad se uvidíme častěji (a třeba i ve větším počtu :grinning: )
24. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.