• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
krásný sváteční den,sice opožděně,ale přece :sweat_smile: I my přejeme všem Krásné prožití vánočních svátku,rozzářena očička našich nejmenších jsme už viděli,tak ještě uspěšně vykročíme no Nového roku a doufejme,že bude ještě krásnější a štastnější,než ten předchozí :slight_smile: Užívejte,oslavujte a těšíme se na vás v Novém roce :slight_smile: a děkujeme za emailová i sms přáníčka :wink:
25. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
ahojky všem, my jsme dnes výjimečně doma, byli bychom u babičky, ale je bohužel nemocná, takže soukromničíme a lenošíme doma, mrňka si aspoň hezky vyhrála s dárečkama, co nestihla večer :slight_smile:
25. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
u nás to bylo taky krásný, Vanessa nadšená, plno dárků, největší radost z kuchyňky a hlavně z lega domečku, taky žehlící prkno se žehličkou a z pyžama Hello Kitty :wink:
26. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj!
Tak dnes mám od 23. poprvé zapntý PC. Letos to je všechno nějaký hektický. Ale krásný :dizzy_face: .
Bára výskala radostí nad stromkem i dárkama, Tomík dostal spoustu super nových hadrů (to mu trošku závidím :sweat_smile:), já kozačky a domácí pekárnu ze který jsem teda fakt nadšená, myslela jsem si jaká to je blbost k ničemu, a přitom fakt paradá!!!! Na chleba, rohlíky, sladký moučníky, dělala jsem makovec a bezva! Tak to mě ježuch udělal radost velikou.
Měli jsme a ještě budeme mít spoustu návštěv, plánujeme jak Silvest (nic moc teda jako, brácha můj letí s přítelkyní už zítra přes Silvestera do Paříže, to by se mi taky líbilo, ale o tom si můžu nechat už jen tak zdát :slight_smile: )
Dnes chci jet do HK, jedem ke známým do Holohlav, tak cestou. Ale Petr asi bude proti tomu Hradci, tak uvidíme kdo vyhraje, ale řídí on... :slight_smile:
Tak se mějte a napište jak jste si to vvšechno užili!!!
28. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
a co budete Bubbli dělat na Silvestra? My budeme asi letos doma s mrňkou :wink:
28. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
hmmm, u nas od 24. obchazi viroza. Ondra mel horecky po ockovani a pak jsem padla postupne ja,manza a i Adu. Tak mame postelovou romanci doma :sweat_smile: Ja uz treti den funguju jako zasobovac a pecovatelka. Uz toho mam dost a chybi mi teda spanek ojoj, ale hlavne, aby byli uz vsichni zdravi!
Jinak u stromecku Ada nadsenim skakala snad do stropu, ale nejvetsi uspech mela cokoladova koulicka na stromecku :grinning: Jinak s darecku je nadsena, i rodice celkem, a taky jak ma ted novy hracky, alespon ji udrzime v posteli a hraje si cely den.
tak si uzivejte navstev,hlavne Bubli a pekarnu zavidim. Az budu mit kuchyn svych snu, bude i ta pekoska...doufam! Super, ze jsi spokojena! Tak to ma byt!
Mer a jak jsi na tom s vahou? Drzis to? Nebo te zlakaly mlsky?
28. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
ahojda všem,tak u nás bylo taky mocccc radosti,největší a nejkouzelnější samozřejmě ta malá mrnka,ječela radostí,ze všeho radost obrovská,ale z vytouženým králíkem snad mega radost,zabalili jsme ho i z klecí ,rozdělávala to a děsně ječela radostí,ježíš králík a živej opravdu :grinning: ,tak to bylo nejkrásněšjší,pak kuchynka,lego a ostan hračky až postupně,spíš až druhej den,s kálíkem se pořád válí po zemi ,on po ní leze ona je prostě zvířátková.Měli jsme strach ze psa,jestli na něj nebude utočit,aleuž jsou kamarádi,až bude volnějc ,hodím fotky.Seymíci,doufám,že už je vám líp :wink: Velcí byli taky spokojení,to bylo ve znamení elektronikya hadru :sweat_smile: jako tradičně,jinak největší dar,nový laptop a mobili,jinak vše ostatní vzali tak jako mami ,tatí dobrý děkujeme,no tak normálí pubertácká reakce :sweat_smile: S Vikčou to bylo takový kouzelný dětský.
28. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz
Seymi, mám 2,5 kg dole, ale od Štědrého večera jsem dietu nedržela a cpala se až do neděle, ode dneška zase začínám, nepřibrala jsem naštěstí ani deko :grinning:

Pekárnu máme doma taky, super, dělalai jsme v ní hodně na začátku, ale teď už leží několik měsíců ve skříni :grinning:

Cvali, dá ten králík hodně práce? Jako myslím jak často se mu musí čistit klec a tak a dělá bobky bo bytě nebo se naučí někam chodit?
28. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
Ahoj, jéje Seymiku, to je opruz, ty nemoci! My si pořád předáváme rýmu, chvíli Bára, chvíli Tomík,chvíli my... Ale nic víc, naštěstí.
Na Silvestra jdeme odpolko se známýma ven, pak u nich posedíme, ale nějak večer pojedem domů, mohli by jsme tam sice spát, ale Rody by se tady zbláznil z petard. Strašně se bojí. Jestli chcete, můžete na chvíli taky s Vaness a Leošem večeri přijít. Můžeme si dát něco k pití a něco zdravýho na zub :wink:
Cvaldo, to je fajn že králík udělal radost! :dizzy_face:.
29. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
ahojky všem,Mer,práce dá méně než křeček a nesmrdí jako on,chodí na jedno místo,tudíž se dá naučit ikdyž běhá po bytě na svuj záchudek,ted ho to právě učíme,teda ji :grinning: je to samice :sweat_smile: nevyčurá se po bytě,jen občas bobek.Jen,je to trochu nákladnější,ten králík 400,- klec 1300,-,podestýlku mu kupujeme tu granulovanou,co nesmrdí,ale pytel 5 kg.Takže,se čistí jednou za týden,ale Viky si sní pořád hraje :wink: U nás budou taky známí s dětičkama,tak bude veselo :sweat_smile:
29. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
jukněte na zvířátkový fotky,něco jsem tam hodila,hezký večer všem :slight_smile: Doufám,že seymíci i srsničkovic už nemaroděj :wink:
29. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
Cvaldo, super králíček! Takovej plyšulka! To je bezva hračka!
Holky, kdo znáte, dneska se Heleně - tady od nás - narodil ve dvě hodiny odpoledne Vojta! :wink:
29. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
Vojta? Tak se jmenuje snad ten první nebo ne?
29. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
ahojky, musím zaťukat, kromě rýmy jsme relativně zdrávi :wink: děkujeme, fotečky super :slight_smile: to je chůva, to je úžasný...
jj, vzpomínám si, posledně jsme ji viděli s bříškem, tak jako bubbli, že jo? :wink: Teda bubblinku už jsme viděli i bez bříška, myslím jako najednou na návštěvě u Bubblinkových... tak to moc gratulujeme.... takže bude třetí, ne? :dizzy_face:
29. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz
tak to je fajn,že už jste o.k,dnes jdu holkám odpo. stáhnout trošku hodiny,zítra budu mít asi fofr,takže...KRÁSNÝ,POHODOVÝ,PLNÝ ZDRAVÍČKA ,ŠTĚSTÍČKA A LÁSKY VSTUP DO NOVÉHO ROKU VŠEM OD NÁS :slight_smile: užijte si to a těšíme se na Vás všechny v tom Novém roce.A gratulka k miminku,ikdyž maminku neznám :slight_smile:
30. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahoj Polanko!
Přeju Všem hodně pohody v Novém roce,hlavně at se Vám Všem moc,moc,moc daří:slight_smile:
30. pro 2009 v 15:57  • Odpověz
Mer :grinning: . Ten první je Ondra. Nejsou tak pošahaní aby jim dali stejný jméno :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
A děkujeme za přání, vy si to taky všichni moc zítra užijte a KRÁSNÝ NOVÝ ROK VŠEM!!!!!!!!!!!!!!!
30. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
no jo, to by bylo fakt divný :grinning: Furt jsem si myslela, že je to Vojta.
Hezký Nový rok všem :grinning:
31. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
oni by jim to ani nedovolili, dám stejné jméno :wink:
tak to vypadá, že to tady letos bude slabší, jak na Nový rok, tak po celý rok :frowning2:
no nic, doufám, že jste všichni vykročili pravou nohou, všem dodatečně hodně moc zdravíčka, radosti a lásky!
2. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
my jsme tu a budeme i v Novém roce,jen jsme nějaký rozlítaný a nestíháme :sweat_smile:
2. led 2010 v 16:59  • Odpověz
My taky nestíháme, ale zítra už jde muž do roboty, tak bude víc času! :wink:
3. led 2010 v 15:42  • Odpověz
Cusik v novem roku! Jak jsme trochu utekli nemoci, uz litame venku a neni casu! Ale jak pise Bubli, muz jde zitra makat, tak to zase najedeme starej rezim, s tema chlapama je to prece jen torchu vic prace :grinning: Ale i tak jsem stihla Adi usit karnevalovy kostym a ted jeste dodelavam saty zimni na svatbu. Sice jeste byl plan na teplaky a halenku, ale to pak posmolim po kouskach :wink: Tak jsem se tu ukazala, pochlubila a jeste teda vsechny zdravim, jdu neco pozrat a poklidit, at do posteli neskacem od futer :grinning: PAAAAAAAAAA
3. led 2010 v 18:22  • Odpověz
teeda seymi, ty jsi činorodec! a ty zimní šaty to máš pro koho? :dizzy_face:
3. led 2010 v 18:30  • Odpověz
ahojky, kdepak se touláte? Chtělo by to víc snížku, co :slight_smile: ale i tak dobrý
jestli koukaj, tak Diankám vše nej k svátku!
4. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
Srsni siju ted zasadne pro Adi. Je to rychly a nemusim to zkouset! :wink:
4. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
Ahojda!
Sněhu by to chtělo víc, ale pekáč jakš takš jezdí, tak to jde :wink:

Seymi, ty jo, klobouk dolů! To máš nějaký střihy nebo si to vymýšlíš sama???? To bych fakt nesvedla :sweat_smile:

Diankám vše nej nej nej!!!

Peču toto : http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=39286 ale se švestkama a malinama (co jsme našla v mrazáku :grinning: ) a voní to božsky, vypadá to krásně, tak za chvilinku uvidíme jak to bude chutnat!!! :wink:
4. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
ahojky všem,tak konečně trochu sněhu,Bubi koláč vypadá dobře,taky ho vyzkouším,ikdyž nevím kdy,protože máme ještě hafo cukroví,asi ho odím do mrazáku,už ho nikdo nechce jíst,jen návštěvy :sweat_smile: Jinak u nás v Novém roce ,žádné zásadní novinky,jsme zatím fit,zdraví,včera jsem gruntovala po vánocích ,ve středu odstrojíme stromek a vánoce fuč :frowning2: DOUFÁM,ŽE JSTE VŠICHNI V POHODĚ.Diankámpřejeme dodatečně vše nej k sv :slight_smile: átečku
5. led 2010 v 10:36  • Odpověz
tak jdu zadělat na ty koláčky,udělám s merunkama,jsem zvědavá,vypadá to jednoduše a z kynutého já dělám ráda.....
5. led 2010 v 10:41  • Odpověz
Bubbli, ty máš k té pekárně nějaké formičky na ty koláče? My k tomu nic nemám :sweat_smile:
5. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.