• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Jo Srsni, taky obhlizime pomalu k narozkam. Adi ma taky jako Bara, takovej vachrlatej za dve kilca, ale nejde tam panenka lehnout a taky je uz pro ni malej a je uz k nemu tak tak, ze se neohyba. Zatim teda po prvotnim vyberu vitezi Knorr vento, ale na zivo jsem videla jen jeho sportovni verzi, maji ji v nemocnicni cekarne a je tam uz pres tri roky a drzi konstrukce pekne. No uvidime jeste. Casu jeste trochu mame :grinning:
Jo a snih parada. Jezdime na sanich,ale Adu samotnou radeji nepoustim, jezdi to fakt rychle, to by bud prorazila barak, nebo vjela na silnici :confused:
10. led 2010 v 17:08  • Odpověz
tak my dnes byli poprvé s Vanesskou lyžovat. Ze začátku když byla s Leošem tak se jí to líbilo, pak jsme jí dali do lyžařský školičky, paní instruktorka po ní chtěla aby se rozcvičila, to vůbec nechápala co po ní chce, no a pak začala řvát, že nechce a bylo hotovo. Mezitím Leoš koupil dvě permice, že si půjdem zalyžovat, tak nakonec lyžoval jen on a já byla s V. v hospodě a po venku. Ještě že nám vrátili peníze za tu školičku. Instruktorka říkala, že je to brzo, že tak od tří, čtyř let a včera v Betynce jsem četla, že ortopedi říkají nejlépe až od šesti let, že si můžou zadělat třeba až na artrózu. No uvidíme příští rok :grinning:
10. led 2010 v 19:24  • Odpověz
ahojda holky,tak k lyžování,na školičku to je ještě brzo,my jen seznamujeme Vikču s lyžema,takže na nich chodí a to j už jde dobře,nekříží lyže,učíme jí ,že má pokrčit kolena,sednout si v lyžích bobek a zvedat věci ze země,děláme í sněhové kole ,ona brá a hází po nás a to je vše,ještě ji Honzík ahá po rovině na laně.Pro začátek myslím až dost,ale baví jí to,jinak bysme to nechali být.Třeba včera byli velcí lyžovat na Brabáku,tak tam jzdil na pekáči pak už ani lyže zkoušet nechtěla a předtím na nich byla asi pul hodinky.Nemá cenu to hrotit,jde o to seznámení s lyžema .Míša lyžovala sama ve čtyřech letech,na Sedlonově sama na tom malým vleku bez problému a Honzík až v šesti,každý dítě je jiný.Příštírok jim bude 3 a pul,to je tak ideální pokud teda chtějí,ne jako náš mladej,že nám řval na jezdovce ještě v 6.Ted lyžování miluje.Dnes to vypadá na sluníčko.Naše chrupka ještě spí.
11. led 2010 v 08:49  • Odpověz
ježíš nějak mi vypadla písmenka,sedá si na bobek a sbírá koule a hází je po nás :grinning:
11. led 2010 v 08:52  • Odpověz
Srsni,toto letí V.už bude zachvilku školkajda,no nás to čeká v létě,už jsem se dohodla v práci,že nastoupím v srpnu,ale jen na pul uvazku aspon na rok a pak uvidíme že by to už šlo už i na plnej.No holky uteklo nám to teda mega rychle.Seymi,kočárky jsme řešili před vánoci ,my máme od lonska x-landr sporták ,dáse položit,kloubová rukovět,takře vydrží fakt dlouho,potah i konstrukce kvalitní ,fakt festovej,z toho duvodu jsme ho kupovali.spokojenost :slight_smile: jinak nevím co je ted na trhu.Jdeme ven ,užívejte snížku :slight_smile:
11. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Cvali, jo vim, ze jste rozebirali. Spis jaky matedojmy. Jako ten x-lander se mi libi, ale ta cena :confused: nejmin jsem nasla za 1499,-
Jako dnes to je super na jezdeni s kocarem! A jeste za sebou tahnu Adi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se vzdy rozbehnu abych prorazila kocarem barieru snenu a vjela na chodnik :grinning: Asi vypadam jak debzot a uplne jsem vyflusla, ale byli jsme asi prvni, kdo sel k doktoroj pesky :sweat_smile:
11. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
MY jsme vysánkovaný až běda přes dvě hodinky venku,ale v poledne svítilo tak krásně sluníčko,že jsme neodolali,my máme zimu rádi :wink: pokud to teda není extrém fujavice atd... :sweat_smile: Seymi stím kočárem si mě připoměla ,když jsme bydleli u nemocnice,Honzíka v kočáru Míšu jsem táhla za sebou a nedalo se přejít s chodníku na chodík,to už tu dlouho nebylo.My jsme na dvoře vhazovali sníh a máme tam takový obrovský kupy ,že Viky znich jezdí po zadku a hrozná prča :grinning: nechěla jít domu,to bylo řečí.Letos nechce ani jezdit na sánkách ,máme s ohrádkou,loni jezdila dost.Tatí má dnes trénink,velcí dlouho školu,tak jsem vyhazovala o 106,takže jsem ted nějaká tuhoš,beruška čučí na Nodyho.
11. led 2010 v 16:24  • Odpověz
ahojky, teda seymi, řeknu Ti, dnes raději pěšky, než autem. Naše zkušenost s lyžováním je čerstvá a asi taková - přidělali jsme lyžičku na first bike a brázdila ulice :grinning: víc to zatím nevidím. Dnes se nám taťka vrací z týdenní služebky a Pražské letiště nepříjímá, tak uvidíme, kdy dorazí. Zítra máme jít do divadla na Cimrmana, snad to stihne :sweat_smile:
11. led 2010 v 16:25  • Odpověz
http://www.sukl.cz/sdeleni-sukl-ze-dne-08-01-2010

holky, mrkněte na tenhle odkaz, kdo máte doma nurofen jahoda, č. šarže 909263, použitelnost do 4/2012, vyhodit, je závadný. Už jsem to psala i na facebook :wink:
12. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Mer, díky za info, my máme naštěstí pomerančový. A až se uvidíme tak ti zaplatím ten Mucosolvan, myslím na to. :wink: Byli jste dnes v Klíčku? Přemýšlím jestli nebudu chodit s vámi v úterý, když Helena ted nechodí.

Seymi, s těma nevyhrabanejma chodníkama to je fakt super, to máš pravdu. Dělají si z nás srandu. Myslím že těch "zločinců" kteří mají veřejně prospěšný práce je habakuk, tak by jim mohli dát lopaty a poslat do terénu. To by byli opravdu aspon veřejně prospěšný...

S těma lyžičkama jsou ty malinký děti fakt kouzelný!!! My jsme teda antilyžaři oba dva, tak děti asi v tomhle budou pozadu, nebo spíš úplně mimo :sweat_smile:

No a že vezu kočár a táhnu Báru, to je taky dost častý jev, i když docela zabírá, když jí dám na pekáč nějakou hračku, koníčka nebo panenku kterou táhne. A nemusím ji cestou na kopec tahat.
12. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Mer diky, jahodu taky neberem. Ale to je teda neco? Ja kdyz koupila Nurofen, tak pomalu ten den jsem ho davala Ondroj a takhle kdyz bych to zjistila? To uz by bylo asi pozde ne? A vubec kdybych to zjistila?

Jinak Adi si boby tahne sama, ale kdyz je takhle moc snehu je nekdy lepsi tahnou ti za sebou, protoze kdyz se ma placat sama, to je pak na hodinu. jinak kdyz jdeme jezdit na kopec, tak si obstojne vystaci sama. nasedne, sjede, brzdi, vyleze kopec a tak kolem dokola. Ja to jistim z vysky s kocarem :wink:
12. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
Seymi, Adélka je fakt superově samostatná. Báru musím dole chytat :sweat_smile: Jo a prosímtě, holka, dáváš Ondrovi už plíny velikosti 4???? Mě dneska ráno docela přišlo že Tomášovi kolem těch mega stehýnek jsou trojky už taktak!
12. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
Ondra je takovej dlouhej nejakej, ale ted mi prijde, ze mu stehynka nabejvaj, tak asi pomalu 4zkusim, jeste tu mam dva baliky 3tak uvidim. Teda mame Tesco a Albert plinky a ty mi prijdou takovy malinko vetsi nez z Lidlu nebo klasicky Huggies.
Jo Adi vedu k samostatnosti, jinak bych se z toho zmrcla, ale ona je sama o sobe hodne samorost. Na bobech se zajela rychle ale sane ridit sama neumi, to jsem si dnes zkusila, jeste ted si tlucu do hlavy, no psala jsem u nas na spolecnym terminu, tak nevim jestli se opakovat :sweat_smile:
12. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
Bubbli, žádný peníze nechci, vždyť tam nic nebylo.
V klíčku jsme nebyly, protože mě chytla nějaká viroza, ale snad příště půjdem :wink:
12. led 2010 v 15:46  • Odpověz
ahoj,tak Vikča jezdí na pekáči sama,brzdit už umí,ale raději to dole jistím :sweat_smile: jinak sama vyjde nahoru,tak třikrát ,čtyřikrát,pak většinou vyjdu nahoru stím,že pekáč táhnu já a pak rychle běžím dolu a čekám :grinning: takže samostatnost jak kdy :wink: na saních jezdí dolu jen s někým,samotnou bych jí ještě nepustila.Nurofen máme pomeranč,ale díky za info.Dnes jsme nebyli cvíčkovat byli jsme s kámoškou na sedlonově na lyžích,pěkně jsme se po hodince vystřídali u dětí ,bylo to prima,hlavně prckové se vyřádili.
12. led 2010 v 19:05  • Odpověz
Jen,když jsme jeli nazpátek,tak vytuhli v autě a ,když jsem ji doma probudila ,tak byla hodinu mega protivka. :unamused:
12. led 2010 v 19:07  • Odpověz
Cvalod, tak hodinu megaprotivku jsem měla včera, přejně jak vy, taky usnula nečekaně ve čtyři v autě, tak jsem ji doma budila a pak hodinu jsem z ní byla šílená.
Ted oba usnuli, to je klid. Já nevím, ale já přes den nemám minutu klidu, tak jsou pro mě tyhle večery kdy oba chrní úplně sladký :slight_smile:
12. led 2010 v 19:48  • Odpověz
Jo a novinka, dnes se Tomík poprvé přetočil ze zad na břicho!!! :dizzy_face:
12. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
Gratulace k přetočení :grinning:

Bubbli, kam chodíte pekáčovat?
12. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
Chofíme tady na kopci za Šárčin barák, jsou tady všelijaký kopce, malý a velký. Ale všichni místní chodí pod kostel, ne?
12. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
já nevím, my jsme moc pekáčovat nebyly, jen tady u náš od baráku a pak jen tak po cestě
12. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
dobré ránko všem,Bubli ,to je Tomík šikulka gratulujeme,utíká to ,za chvilenku bude sedět :slight_smile: Vikča jak nechodí odpo už louho spát,tak je v pohodě ,nemrzoutí není unavená,ani když jsme dvě hodiny venku ,pekáčujem,stačí ,když si sedne k pohádce,odpočívá ,ale neusne.Jen v autě,to usne,když sní sedí vzadu Honzík,povídá sisní ,tak neusne,ale kámošky malá vytuhla,takže ona taky :unamused: .Jensi ted od ánoc posunula večer spaní chodí po deváté a ráno spí do 9-9.30 a pak nic nestíháme.O vánocích to bylo super všichni jsme byli doma ,tak jsme chrupali všichni.Musím jí to zase posunout,no jsem zvědavá stím jejím vstáváním jak ji budu budit do školky :confounded:
13. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Bubli, gratulujeme Tomikovi! Uz prisel na to co jde delat a ted uz to pofrci. I kdyz podle Ondry teda nevim nevim. on je desnej lajdak. Na bricho se otaci, to jo, to pak neco vidi vic, ale na zada se otoci jen sporadicky. Asi ho to nijak nebere, ci co? Ale uz trenuje a strka kolena pod bricho a ruzne se krouti a nekdy sned skoro i popoleze! No jede si po svym.
Rano jsme byli ve skolce nahlasit Adi na zkusebni dobu. Ted pujde v pondeli bez jidla, v utery s jidlem a pak uvidime. Jen ja jsem z toho cela nesva. Chtela bych ji mit doma asi az do 18ti :sweat_smile: Me proste pripada, ze jak j i dam do skolky, uz to neni detatko, ale osoba skoro uz samostatna ... vlastne kvuli sobe ji tam davam s tezkym srdcem, to ona bude v pohode a ja budu na slupku :frowning2:
13. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Seymi, já to mám to samé, vůbec ji nechci dát do školky, chtěla bych s ní být pořád celý den, takhle ji uvidím jen večer a o víkendech, ach jo :sweat_smile:
13. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
Mer, ja platim skolku od zari a kdyz jsem dnes prisla naplanovat Adi dny, kdy Adi bude chodit, uplne mi priso, ze ty ucitelky nechapaly, proc jsem ji tam uz davno neposlala? Kdyz platim misto, tak co? Ja to ale beru, ze kdyz jsem doma a mame Ondru, tak at se spolu co nejvice szijou. A i kdyz pak uz bude chodit na cely den, cely mesic, asi ji sem tam na tyden vytrhnu a udelame si program zase jako ted. Uvidim. Mozna mi to bude vyhovovat, ale proste ted to citim takhle.
Cvali s tim buzenim u nas taky nevim. Do skolky musim Adi vykopat z postele tak v sedm,a le ona normos vstava v pul devaty :astonished: A o Ondrouskoj ani nemluvim, to nevim jak ji tam rano dopravim?
13. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj!
Tak já jsem asi divná, ale docela se těším až bude Bára aspon jeden den v týdnu ve školce. Dala bych ji už ted kdyby to šlo. Mám ji kolem sebe od rána do noci, sedm dní v týdnu, nikdo mi ji nepohlídá ani na hodinu, tak je toho občas fakt dost. Nechci aby to vyznělo, že s ní nechci být, to proboha ne, ale fakt bych občasnou úlevu uvítala. Kdybych si mohla dojít do města jen tak bez dětí, nebo si přes den vypít kafe v klídku, nebo si zajít ke kadeřnici, no hodilo by se to. Neříkám, že když jedem k našim, že mi ji tam nepohlídají abych si to město obešla a nakoupila, ale to je jednou za 14 dní dvě hodiny :sweat_smile: . No dala bych nevím co za babičku po ruce. Fakt jo. Tak se na tu školku těším jako na aspon malinké řešení. Bára určitě nebude chodit každý den a pokud se jí tam nebude líbit tak třeba chodit nebude vůbec, ale zkusíme to rádi.
13. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
Bubbli, ty od září nebudeš dávat Báru do školky na celý týden?
13. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
a ono se dá ještě před 3 roky dítěte dávat dítě do školky na zkoušku?
13. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
No vždyt ty sama jsi mi říkala, že jsi se o tom s ředitelkou bavila, a že kdyby měli volno, že by dítě občas vzali, ne? Nebo jsem se o tom bavila s někým jiným :sweat_smile: ? TO je možný.

Od září ji budu dávat jen asi na pár dní v týdnu. Uvidíme jak se jí tam bude líbit, jak se to vyvine. Zatím fakt nevím. Ty asi budeš muset pokud půjdeš do práce, co?
13. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
já už ani nevím, jestli jsem s ní o tom mluvila, ale myslím, že ne :sweat_smile:

No já jestli půjdu do práce, tak budu muset, ty se máš, že ji budeš mít doma a dáš ji tam jen občas, já toho mám někdy taky plný zuby, ale mám k ruce babičky i dědy, takže si můžu zařídit co chci, ale stejně si neumím představit, že ji od rána někde do čtyř neuvidím. Teda jestli vůbec nějakou práci seženu :sweat_smile:
13. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.