• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Mer skolka na zkousku, to nevim, ale proste do tri let je skolka na 5dni v mesici 4hodiny denne. Od tri let pak uz normalne.
Ja tu babi po ruce mam, a kdyz byla jen Adi, tak ji dost hlidavala, i tam prespavala (jinak by nebyl Ondra :grinning: ale ted se to vsechno nejak nahrnulo, ze opravdu, co se Ondra narodil, vozila kocarek 2x a ja byla s Adi na cviceni. Je fakt, ze mi to pak leze krkem, kdyz jsou mi na krku nonstop, ale predstava, ze ji neuvidim pul dne je nepredstavitelna. Zatim. Jo fakt, ze bych nejaky to osobni volno i brala, jak pise Bubli, kava, kadernice, nakupy, o tom si zatim necham pozdat. Doufam, ze az nam ti mensi odrostou trosku, ze to uz bude o neco lepsi. S Adou uz je to vazne dobry, to uz si chvili klidu udelam i s ni v zavesu :wink:
Vcera jsme byli udelat skolkovej nakup, teda jen hyg. potreby. Backory a nejaky teplaky pokoupim az pujde vazne na vic dni. Ale dokonce uz mam i fix na textil, abych mohla podepisovat a podepisovat!
Jezis to je duchaplnej prispevek :confounded: Jsem si to tu proste odrikala :grinning: Ble, me boli hlava...O. si v noci dal zase trihodinovej maratin revu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale pak spal do osmi v jednom tahu! Hmmmm klidne at vstava v sest, ale at je v noci ticho :unamused: :frowning2:
14. led 2010 v 11:04  • Odpověz
ahojda,tak my jsme domluvený s paní ředitelkou,že to začneme od května zkoušet,nějakej den na dopolko,ještě to promyslíme jak přesně,jinak já nastupuju zpět do práce na pul uvazku od srpna,tak Viky pujde uplně napevno na každý den do školky od září.Jsem na ní zvědavá,chodila by klidně už ted ,když jsme tam byli chtěla tam zustat,ale mě se jí tam ještě neche dávat,chci si ji užít.
14. led 2010 v 15:15  • Odpověz
Ahoj Polanko, tak my kočárek vybíráme a pořád nemůžu narazit na to pravé ořechové, do narozenin času dost a navíc se složíme všichni, aby dostala jeden dárek pořádný, tak mám zatím vybraný tenhle, ale uvidíme jak letošní kolekce bude vypadat http://www.ffi-kocarky.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=129 moc se mi nelíbí ta šedá kola, nebo jsemměla vybraný ten Maclaren , ale ten zas není sporťák, pouze hloboký a X-lander se mi líbí moc oranžovočerný, ale ten zas nemá korbu, takže já kdybych si měla vybrat tak X-lander s korbou a sporťák :grinning: Quinny se milíbil moic, ale je jen na chvilinku-malej je :confounded: Jinak gratulace Tomáškovi k přetočení :wink: Jojo malá Verísekpůjde do školky, letí to letí :wink: My bychom měli jít do školky v květnu na těch pár dní v měsíci a od září natvrdo. S pracíje to hrozný teď a prý bude hůř,tak to máme vyhlídky :frowning2:
14. led 2010 v 17:58  • Odpověz
ahojky, my platíme školku od září, na zkoušku nám ji tam nevezmou, rozhodně ji nevezmou na pět dní v měsíci :rolling_eyes: jen tak tři dny před tím, než bude nastupovat cituji: to stačí bohatě. No, tak jsem fakt zvědavá. Myslím,ž e jí školka prospěje, je to takovej tvor společenskej a se mnou už se doma nudí :grinning: a hlavně, jestli bude mimčo, tak chci mít na mrňouska klid, viděly jste, jaká to byla příšerná žárlivka :slight_smile: takže my nastupujeme 23.3. a to jsme ještě ráno na 8 pozvaný k doktorce na prohlídku. To bude den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 v 18:04  • Odpověz
Já jsem myslela, že původně půjde A. jinam do školky, naproti tý naší, ale přístup paní řídící mě trochu zaskočil, že jsem si řekla,když je nesympoš teď, tak pak ji nebudu muset vůbec. Prostě sdělení, že je zbytečný na těch pár dní jí dávat,kor,když jsemdoma a co je to dneska za modu,jakmile jim jsou 2 roky, chodit se hned ptát na školku :confused: Tak jsem sklapla krovky a šla naproti a nakonec jsem ráda, že jde tam, pan ířídící sympatická s A. si povídala co by chtěla od Ježíška a pomalu ji oťukávala, na rovinu řekla, že bude mít volněji v květnu a že nevidí problém,dala mi zrovna přihlášku a telefon a bylo. Tamta první mi řekla"pro přihlášku si přijďte v červnu, a když nebudemísto, doporučíme vám jinou školku v okolí"
14. led 2010 v 18:40  • Odpověz
Sršni takže plánujete druhé? Tak fajn :dizzy_face:
14. led 2010 v 18:41  • Odpověz
Sršni, jakto, že platíte školku od září, když V. jde až v březnu?
14. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
ahoj,tak my jsme přihlášený už skoro dva roky a nic neplatíme a minulý týden,mi paní ředitelka sama navrhla ,že od května ,kdy jdeme na takový pohovor,jako zápis,tak ,že už to pakl mužeme začít zkoušet.Docela mě přístup školky,kam jde malá Srsnička překvapil,mě tam chodili obě děti,protože babí bydlí co Srsničkovi,tak je mohla vyzvedávat,teda spíš Honzíka,Míša tam chodila jen na předškolní.Ted máme školku pro Vikču taky skoro u baráku,ale našeho :sweat_smile: Ta školka U BABÍ BYLA SUPROVÁ.Tak jsem překvapená,že ted ten přístup teda nic moc ,co píše Srsnička :frowning2: Jsem zvědavá na tuhle školku,zatím to vypadá dobře,přitom to je hodně preferovaná školka v Náchodě,dost mě překvapilo,že taky nechtěli platbu předem :confused: Sama jsem paní ředitelce řekla ,že nám stačí až od toho května,sem tam na zkoušku a ona říkala,jak budeme chtít.Srsni,tak přeci jenom jste se rozhodli jít do sourozenečka hned?Ta budeme držet palečky :wink:
15. led 2010 v 11:00  • Odpověz
jo holky,kolik váží a měří vaše berušky ,ta naše dračice váží 12,5kg a měří 90cm
15. led 2010 v 11:02  • Odpověz
Mer, plastis si proste to misto ve skolce, kdyz uz jsi podala prihlasku a byla prijata, teda dite. U nas to dela 250,- na mesic.
Jinak ja taky slysela, ze skolka u Srsniku je dobra. Dela tam p.uc.kamaradky mamka, ale to nevim jaka je v praci, jinak je fain :wink:
Adus miry radeji Cvali neber v potaz. v dubnu ma 3roky a ma asi 15kg a 100cm :confused: Rekla bych, ze nejak ty nase deti necim praskuju :grinning:
15. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Seymi,Viky taky není malá oproti jiným dětem,my máme 3 roky v srpnu,něco přes 90cm asi 92,nenechá se pořádně změřit,ale mohla by vážit víc,dle dr.děti 2-3 roky mají vážit 12-15 kg.
15. led 2010 v 11:44  • Odpověz
tak já podala přihlášku před rokem a nic neplatím :sweat_smile:
15. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
Mer a prislo ti, ze je Vany prijata? Tady to tak, je, ze nam prislo, ze je prijata do skolniho roku tddn a plati se hura o 106
Cval, tak to je teda normal? Tak dobry. Jen nechapu podle ceho sijou obleceni, kdyz Adi bezne nsi pro 3-4roky. Ondra to je kapitolka jina, ten ted nasi 9-12m :grinning:
15. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
Mer,to si dělají školky samy,po nás taky nic nechtěli,dokonce si takhle brzo přihlášené zapisovala jen do sešitu a všichni budeme dávat oficiální přihlášku až ted u toho zápisu,bylo mi to takový divný,tak jsem se ted znova ředitelky na to ptala,jestli stím mužu počítat na stoprocent,řekla ,že ano,že nemusím mít vubec strach,jen ,že se domluvíme na to zkušební chození.Kamarádka má v této školce dvě děti a taky si teda přístup chválí,tak uvidíme.Dokonce ředitelka říkala,že mi zavolá přesný termín toho zápisu.Jen kdybychom si to náhodou rozmysleli a nenastoupili,tak mám dát vědět,abysme neblokovali místo.
15. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
Seymi,stím oblečením to je teda mazec,my oblíkneme 86-92,něco musíme 98,záleží na firmě,jo a mladej taky nosil v pul roce oblečení co holka v roce :sweat_smile: dobře živený dětičky :grinning:
15. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
Seymi my budeme chodit nad finančák ,to určo taky znáš.
15. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
před chvílí jsem dodělala páteční uklid,říkám Vikče jdu uklízet koupelnu a ona mi říká požádně mami,tak jí povídám ,prosímtě nejseš trošku hubatá na maminku?A ona mamí ty lumpíku nežíkej mě to jo. :rolling_eyes: bože kam ten svět spěje :grinning: Dorot taky přístup se školkou na pěst teda :angry: A co u Vás se sourozeneček neplánuje,nebo chceš jít na chvíli do rachoty?U vás to je asi mazec sehnat práci co?Manžuv kolega u vás bydlí mají tři děti a manželka chodí už tři roky po brigádách ,protože nemuže stálou práci sehnat.Já jdu dnes z holkama do kina a pak na véču,už se těším tatíček si to bude užívat s miláčkama :sweat_smile: Teda ten největší ,jde taky na tah :slight_smile:
15. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
jo holky nebyl jste někdo poslední dobou u nás na Vyhlídce v restaurantu,chystáme se tam zítra na rodinou oslavu,když mám ty mega narozky :sweat_smile: tak se mi nechce nic chystat.A po těch všech návštěvách o vánocích,zas bude konečně někdo skákat kolem mě :wink:
15. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
teda doufám,už jsme tam dlouho nebyli,tak nevím jak to tam stou obsluhou a vubec vařením vypadá :sweat_smile:
15. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
Všem hezký den,Cvali, tak já právě svačím a potřebovala jsem A. něco říct a ona mi hned vpálila, že se splnou pusou přece nemluví :grinning: S tou Vyhlídkou neporadím,muž taky neví, ale zná majitele a moc se netvářil, no to je jedno, hlavně aby vám se tam líbilo a vše klaplo. Večer si užij a odpočiň. U nás se plánuje neplánuje, nechci nic zakřiknout, prostě ano, ale uvidíme :wink: Taky školku neplatíme dokud tam nebude chodit :wink:
15. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
Dorot,majitele taky známe,obdobná reakce jako u Tvého muže,ale jde tam spíš o to co tam má za lidi,obsluha ,kuchař ,pan majitel se tohoto asi moc nezučastnuje.Tady v Polance je docela problém nekuřácké prostředí,ještě Hron,ale tam to ted moc zrovna nechválí :confounded: tak si vyber :unamused:
15. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
Tak jdu péct pudinkové řezy,protože odpo se po oslavě stjně návštěvám nevyhnu :sweat_smile: užijte si víkend a Dorot děkuju,relax je vzácnej :sweat_smile:
15. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
jo a Dorot držíme palečky :wink:
15. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
zatím mi nic nepřišlo :frowning2:
15. led 2010 v 15:42  • Odpověz
Cval ned financakem to znam jen jako svou konecnou trasu vychazek s Adi, kdyz slejzame z aleje do mesta.
Mer, tak to mozna je jako ma Cval, ze si zapisou deti a aby rodice nemuseli platit za dite, ktere nechodi, daji mu prijimaci list az s nastupem do skolky. Asi zalezi na reditelce. U nas to zdimou od zacatku skolniho roku a je jedno jestli nastupujes v zari nebo cervnu :unamused:
15. led 2010 v 17:10  • Odpověz
ahojky, Cvaldi, myslím, že na Vyhlídce je to fajn, hodně lidí tam dělá svatby a dost si chválí, neboj :slight_smile:.
no, přístup školky - na jednu stranu je chápu, co si zbytečně přidělávat práci, že :wink: když je mamina ještě doma, ale jinak paní ředitelka mi přijde fajn i paní učitelky, jen nevím, ke které bude chodit, musíme si to nějak občíhnout :slight_smile:
jinak nejsem "blázen", abych školku sháněla od dvou let, my jsem tam V. přihlásili, když jí bylo půl roku :grinning: a vyplatilo se.
Ale třeba na Kr. Ti vezmou dítě v průběhu roku a nemusíš platit, kamarádce takhle vzali dvouletou, vracela se do práce. A myslím ve Žďáře chodí známá normálně na těch pět dní v měsíci a neplatí nic, dokonce ani jídlo
:wink: takže ty městský jsou holt víc komerční. V. má novou kamarádku sousedku, včera u nás byla, když se V. koupala, tak spolu byly v koupelně a já jí říkám, jestli nechce přidat teplou vodu nebo něco a ona - mami, neotravuj nás
:frowning2: taky dobrý, co?
no, mimčo teda neplánujeme :dizzy_face: už je hotovo dřív, než jsme naplánovali :grinning: a co Dorotkovic?
16. led 2010 v 10:14  • Odpověz
Počkej Sršni, jak "je hotovo dřív"???

Cvaldo, a ty máš narozky? Tak gratulujeme a at se oslavička vydaří!!!!
16. led 2010 v 10:43  • Odpověz
Ahoj polanko, sršni velká gratulace, už jsem tě vysto povala jinde :grinning: :grinning: máš IP :wink: My se zvolna snažíme, tak uvidíme, v práci semnou nejspíš nepočítají, nebo ano, ale já bych to nemohla vzít na víc směn, takže začínáme a asppoň budou dětičky blízko u sebe :dizzy_face: teda pokud se zadaří
16. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Takže fakt? No tak Sršníku, veliká gratulace a držíme place! Jak ti vychází termín? A jak už to víš dlouho?
16. led 2010 v 11:23  • Odpověz
teda Sršni, ty jsi nám to zatajila, tak my taky moc gratulujeme, tak to vypadá, že budu asi jediná, kdo zatím druhé neplánuje :grinning:
16. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.