• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
já bych chtěla, ale bohužel to teď nejde. Snad to nebude tak moc vadit, když druhé bude až za několik let :grinning:
16. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
krásnou neděli všem,tak oslava výborná,Vyhlídka super,doporučuji,perfektní obsluha ,jídlo vynikající,uplně něco jiného,než klasické minutky ,výborné neobvyklé kombinace,velké porce.Ceny o něco výš než třeba ,klasiky jako Panorama atd.Krásný prostředí,měli jsme udělanej stul uplně u oken,takže výhled na Polanku super,dětská jídla ,výběr.Dětský koutek s hračkama a stolečkem židličkama ,na zemi na dětským koberci si mužou prckové hrát,takže se nenudí,nekuřácké prostředí,fakt doporučujeme,my jsme si o tam užili.Je to tam opravdu moc krásně předělané,my pamatujeme ještě starou Vyhlídku ,chodili jsme tam tancovat,ale tohle je luxus,ale ne snobské,prostě příjemné,určitě vyzkoušejte.Chumelí,chumelí hurááááááá.
17. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Srsničce a rodince velká gratulace a at je vše jak má být :wink: To je krása,zas tu budou miminka,jen se snažte ,my už už máme splněno :sweat_smile: Mer,nech tomu čas,hlavně at si o.k ty a pak bude i mimi,nezáleží na tom za jak dlouho,ale abysis to hlavně v pohodě a ve zdraví mohla užívat i ty a to je nejduležitější.
17. led 2010 v 10:38  • Odpověz
cvaldi, taky dodatečná gratulka, vše nej, hodný děti a tak :wink: , chtěla jsem ještě připsat, ale už jsem se nedostala na net. Taky nás letos čeká oslava kulatin :wink: vidíš, říkala jsem Ti, že je to tam dobrý :slight_smile: a to jste ještě mohli do bazénu se slanou vodou :grinning: to by byla teprve oslava :grinning:
děkuji holky, snad bude vše v pořádku. Bubblinko, termín mám o dva dny dřív než tvoje sestřička, tímto ji zdravím a zjistila jsem to ve čtvrtek 4.12. ráno, snad si vzpomente, co bylo dopoledne :wink: měla jsem co dělat, abych to nevyzvonila, ale to ještě nevěděl ani manža, ten se to dozvěděl na Mikuláše :dizzy_face: a zjistila jsem to náhodou, dostala jsem nějaký prášky na chřipku a bylo tam, že se nesmí brát na začátku těhu (vzala jsem teda jeden, než jsem si to přečetla, protože jak jsem psala, nebylo to úplně plánované) ale pak jsem radši počkala a udělala si testík :dizzy_face:
17. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Ahojda,no nee,tady bude dalsi mimi nebo miminka?Gratulace obrovska!!!
17. led 2010 v 18:37  • Odpověz
Zjuva, teda Srsno, to je informace! Gratuluju!!!!!!!!!!! A at jsi fit ty i prdinko malinky. :dizzy_face:
17. led 2010 v 18:38  • Odpověz
Sršniku, tak to je super, budou dvě miminka najednou!!! To mám radost!
4.byl ten srazík???? No ty jsi teda tajnůstkářka!!! Já jsem to vyzvonila všem hned co jsem se to dozvěděla :sweat_smile: :dizzy_face:
18. led 2010 v 08:12  • Odpověz
Jo a Srsniku, kdyz se ti to povede porodit 8.8....to ma Kestra narozky :wink: udelas mu radost!!!!
Jinak jsem teda Adi odvedla do skolky :frowning2: Ona nabehla mezi deti a ja jeste ani nepozdravila a ona uz sedela u stolecku s pastelkou v ruce. No proste se tam moc tesila, ze jo. Dneska si pro ni v deset jdu, ale zitra tam zustava i na obed. Spat teda jeste nee. Ale kvuli tomu je dnesek uplne potento rezium. Vstavali jsme v pul sedmy(normalne v osm) Ondra spi v kociku az po devaty a ted vytuhnul cestou do te skolky, tak nevim, jak to bude dal? Snad se vzbudi do deviti alespon na jidlo, jinak popraskam :astonished: Ani mi to za to nestoji tech par dni, ale kdyz Adi ty deti uz proste potrebuje,no :unamused:
18. led 2010 v 08:31  • Odpověz
Bubbli, budeš dávát Báru do toho srpna občas na zkoušku do školky? Že bvchom je mohly dát třeba spolu, aby tam ze začátku měly kamarádku :wink:
18. led 2010 v 08:54  • Odpověz
ahojky,8.8 je krásnej termín ,to mě Kestřa taky přemlouval,ale naše dáma se rozhodla až 9.8,to tady bude srpnátek :sweat_smile: Seymi,ty naše velký holky opravdu u tu školku potřebujou vidím to na Vikče,pořád mě přemlouvá,že už bude mít tři a ,že už musí do tý školky :grinning: Tak at se tam Adélce líbí. :slight_smile:
18. led 2010 v 09:37  • Odpověz
Bubli ,to byl ten srazík a pamatuješ ,jak nás Srsnička přesvědčovala ,že ještě ne :grinning: :grinning: :grinning: Ale chápu ,že by bylo blbé ,kdybychom to věděli první my a manža až po nás :sweat_smile: Takže Ti odpouštíme a moc Vám to přejeme :slight_smile: :wink:
18. led 2010 v 09:40  • Odpověz
a jinak děkuji za přání :wink:
18. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Ahoj Polanko, tak koukám, že jste měli v prosinci srazík, děkuju že jste mi dali vědět :unamused:
18. led 2010 v 09:47  • Odpověz
Dorot,já ti psala na FB,TO BYLO TO ZE DNE NA DEN JEN V CUKRÁRNĚ NA CHVILIČKU.
18. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Pořád jsme se na koníkovi domlouvali a nemohli se dohodnout na termínu,pak jsme se potkali ve městě a domluvili hned na příští den.
18. led 2010 v 10:20  • Odpověz
A dávali jsme vědět všem co sem ještě chodí.a tobě jsem to stoprocentně dávala vědět,určitě bychom na Tebe nezapoměli.
18. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Já jen, že jsem v IP nic neměla , nevadí, když to bylo narychlo. Asi mám smůlu, že bydlím dál
18. led 2010 v 10:30  • Odpověz
Dorot ne na IP,ale na chatu FB,nemáš smulu ,že bydlíš dál,ale komplikovanější,bylo nás málo,právě proto,že jsme předtím řešili dobu ten termín a nikomu se to před vánoci nehodilo,tohle byla pak jen náhodná rychlovka dopo před obědem dvě hodinky a to ,kdybychom se ten den předtím nepotkali,tak by nebylo ani toto.Ale všem co sem eště chodí jsme to dali vědět a tobě na FB proto,že jsem tam zrovna byla a ty taky ,nebo si teda byla online,jinak bych ti nepsala.
18. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Mě jen mrzí jedna věc, dřív se udělal srazík,když fakt mohli dorazit skoro všichni, ted mi připadá, že se to sype všechno, Dianky nechodí, Nat jen občas . jako jasný, že když jste z místa tak se sejdete to jo. Prostě mě to mrzí, no :confounded:
18. led 2010 v 11:12  • Odpověz
Tak jsem ted hledala na Fb jestli tam je historie zpráv jako na icq,ale nemužu to najít,tak mi snad poradí pubertáci až dorazí,moc se na to FB,ještě neorientuji :sweat_smile: ,vrtá mi to totiž hlavou a mrzí mě to,že jsem to teda neposlala i na IP MK :unamused: ,Ale Dorot mám čistý svědomí,protože je blbost proč bychom ti to nedali vědět a posílali jsme to třeba i Diance,té to teda posílala Frog a taky nám neodpověděla,pak ,když jsme se potkali,říkala mi,že si to přečetla pozdě,ale ,že by stejně nemohla,takhle narychlo a má to o něco blíž než vy.
18. led 2010 v 11:12  • Odpověz
Já prostě nevím, třeba to na tom FB bylo fakt nevím, ale příště piště spíš do IP nebo to napište tady.Jako nechtěla jsem tě nějak napadat, to vůbec ne proboha.
18. led 2010 v 11:22  • Odpověz
jj rozumím Ti ,ale tak spousta lidí jsem už nechodí,někdo z nedostatku času,spousta nás už chodí občas do práce,Popynky z nějakých osobních duvodu,to se řešilo návrh byl založi´t kvuli tomu jinou diskuzi,což nikdo nechtěl,protože už to jednou ze stejných duvodu bylo a já si osobně myslím,že utíkat z diskuze do diskuze před šmírákama je nesmysl,takový hlupáci co šmírujou a pomlouvají byli a budou.To už jsme tady řešili ne?Proto asi ty srazíky upadají.A do budoucna to nebude asi lepší,rodinky se rozrustají ,tím je i méně času.Tady na pokec nás zustalo opravdu jen málo :unamused: Ale právě proto ,že jsi ty nejdál ,bychom Vás rádi viděli,ale sama si projdi schválně tu diskuzi před těma vánocema ,kdy se ten srazík organizoval,každej něco měl ,nebo se nehodil termín,dost tam dětičky i marodili.Prostě to není jednoduchý,ale ,když se chce jde vše,proto kdo chtěl došel i na ten rychlo srazík a došli jsme opravdu jen ti co jsem ještě chodí.Bohužel stebou to dopadlo takto,což jsem vysvětlila a věřím pokud by si mohla přijedeš,právě ,že mi bylo divný,že jsi neodepsala.Tolik na vysvětlenou a ještě jednou se omlouvám.
18. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Ježiš nic se neděje, jen prostě dejte vědět dopředu, aby fakt mohl dorazit každý, zas třeba s obědem a tak na celý den. :wink:
18. led 2010 v 11:58  • Odpověz
jj Dorot,já jen na vysvětlenou,že to opravdu nebyl umysl,to proboha ne :wink:
18. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
no a co udělat zas nějakej srazík, se všemi? :wink:
18. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
já jen na obranu Cvaldi, já tu zprávu o srazíku dostala den před tím nějak večer, bylo to fakt na rychlo. :wink:
18. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
autor
Ahoj,

tak mě taky nepřišla žádná zpráva ani do IP ani na FB ani na email, že je nějaký srazík... chápu, moc sem nechodím a víte proč, tak asi tak... to že se jednou měnila tahle diskuze na Polanku, tak asi víte, z jakýho důvodu a ten důvod nebyl kvůli mě, ale kvůli všem... těch co se to týká, tak vědí, těch co si myslí že ne, tak připomenu... četli nás v nemocnici, lidi z okolí vás poznávali a ptali se co tu řešíme... takže to nebylo jen kvůli mě... napodruhý jsem chtěla změnu, nebylo mi vyhověno a proto nechci přispívat sem, z těch samých důvodů, co jsem vám všem psala do IP.

Díky za pochopení...N.
18. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
popy, my jsme to pochopili proč chceš tu změnu a víme proč jsem nechodíš,já už si teda nepamatuju kvuli komu se posledně měnilo,jen vím ,že duvody byli stejné,ale to bude Popy pořád stejné i když budeme jinde,proto mě to přijde trochu odezdi ke zdi ne?Jestli to chtěl někdo jinej jak říkáš tady ještě řešit nevím,aspon se k tomu nido nevyjádřil,každopádně to nikdo asi měnit nechtěl,to by to udělal.Muj názor na to znáte.A o nemocnici,to teda nevím souvislosti,to jste možná někdy řešili na srazíku,kde jsem nebyla ,to si teda já nepamatuju.Že nás lidi poznávali,tak to se u té první diskuze dalo čekat ,měli jsme tam fotky,takže jsme v anonymitě nebyli.A le tak to mají i jiní v diskuzích z ruzných měst a musíme počítat stím ,že nás lidi znají.Vždyt jsme maminy a řešíme maminkovský a dětský problémy odtoho ta diskuze je.Já to teda asi nechápu,proč přebíhat od diskuze k diskuzi,ale každej z nás tady se mohl rozhodnout,jestli sem chce psát,nebo ne.Ale tohle jsme už řešili tolikrát,že to někdo čte.Mě osobně to nevadí.Jo ještě k tomu,proč jsme to nenapsali všem,už to bylo řečeno,šli ti co sem pořád chodí.Chtěli jsme se sejít v reálu aspon na chviličku.Popy a ikdyž jsem z tvých osobních duvodu nechceš chodi a psát si,mohla si i ty vyvinout iniciativu a písnout do IP,že se cheš s náma sejít,nebo to říct ve cvíčku,vždyt se tam vidíme,chápu ,že to v tvých očích muž vypadat,že nemáme zájem,ale to samé si mužeme přeci myslet i my všichni ostatní.Tak ty sis to musela stím chozením sem sama v sobě rozhodnout,to chápu a myslím ,že i ostatní,ale jakou roli v tom my ostatní hrajeme,já to pořád nechápu. :unamused:
18. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
autor
Cvali, no ono o tom pochopopení.... právě proto že víte, proč sem nechodím, ale nick mám funkční a i ten nový, pod kterým na MK chodím teď všichni znáte... Právě proto, že si to asi nepamatuješ a pak o mě řekneš, že jsem ... cosi, že se to podruhý kvůli mě měnit nebude, tož beru, tudíž tedy beru i to, proč jste mi nedaly vědět...
Jinak jj, na cvíču se potkáváme, to je pravda, naposledy jsme v loňským roce byli začátkem prosince a jestli jste chystali sraz přes IP, tak jsem o tom opravdu vědět nemohla a sama jsem inicativu opravdu nevyvinula z důvodů, že jsem se několikrát pokoušela dělat srazíky a nikdy nebyl čas, myslím si, že na většině srazů jsem měla inciativu... tak jsem chtěla pozvat... což ale zapomělo se na mě... Jinak máš pravdu, vypadá to tak, že nemáte zájem, nevadí, já se kvůli tomu hroutit nebudu, jen mi to přišlo docela blbý...
Nechci to nijak řešit, ale když se to nakouslo, tak to dožereme, ne???

Nechci se ani dohadovat, opravdu nemám čas na takový věci a nechci nic takovýho řešit nějakými spory, jen mi to přišlo docela nefér, za tu zprávu do IP by nikomu ruka taky neupadla, takže názor mám přesně jak jsi napsala, nehodím se k vám...
18. led 2010 v 19:31  • Odpověz
ahoj, tak si to tu na chvilinku zapínám než půjdem spát a koukám co tu řešíte!!!

Já k tomu řeknu taky trochu svýho.Fakt mě moc mrzí že sem už nechodí Poppy (chápu pokud s tím měla nějaký osobní problémy),, že nechodí Ivanky (nevím proč), nebo že Dorotka už píše jen tak málo. No a Dianky taky skoro vůbec.

Byly jsme docela v pohodě dobrá parta, škoda že se to rozpustilo. My co sem chodíme, všechny víme, že si nás sem chodí číst kde kdo (cizí šmíráci, i bývalé koníkajdy)a je to od nich trošku nefér. myslím, že když někoho zajímá, co děláme, je fér, psát, co dělají oni. Nás to taky zajímá... Možná proto se ten sraz narychlo dal vědět hlavně tem co sem chodí...
Mě osobně přijde, že sem holky přestaly chodit protže už je my ostatní nebavíme, no nevím...

Tak navrhuju domluvit sraz kam přijdeme všechny, pokud se dokážem domluvit na termínu. :wink:

No jdeme spát, tak zkuste něco vymyslet, ráda vás VŠECHNY uvidím.

A nechcete někdo chodit ve čtvrtek od půl 4 do Déčka do Klubíčka? Je to takový cvičení a vyrábění,sice píšou že to je pro děti 3-5let, ale nikdo tam moc nechodí, tak budem rádi když přijde někdo z vás. Aspon pokecáme, je to spíš jako hernička, ale kdžy se nás sejde víc tak se právě cvičí a vyrábí (cvičení je bez asistence maminek, takže super :slight_smile: ) dejte vědět :wink:
18. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.