• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
já naprosto souhlasím s Bubbli. Taky jsme kdysi řešily, že je to pěkně blbý, když si nás sem chodí někdo číst a nic nenapíše, a teď se dělá to samé. Ten srazík byl fakt narychlo a dalo se vědět jen těm, co sem aspoň občas zavítají.

Na obranu Poppy, zas bylo blbý, že se k jejímu návrhu udělat jinou diskuzi nikdo nevyjádřil a nechalo se to tak jako vyplynout,i když se mi to potřetí už měnit nechtělo, tak bych to udělala, protože chápu, že nechce aby jí to četla rodina a pak to někde rozebírala, mě by to taky vadilo, ale jak je vidno, ať založíme jakoukoliv diskuzi, tak nás vždycky vyhmátnou :sweat_smile:

Taky mě moc mrzí, že sem už nechodíš Poppy a Dianky taky, bylo by fajn, kdyby to bylo jako dřív, nemáme o vás žádné zprávy a já jsem teda zvědavá, jak se máte :wink:
18. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
a proč přestaly chodit Ivanky, to taky nevím, jestli kvůli Poppynce :sweat_smile:
18. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj Polanko!

Vůbec se nechci omlouvat že jsem sem dlouho nechdila já tet spíš chodím na FB.A že sem občas nakouknu to je pravda za to se nestydím:slight_smile:
No ale nejde mě do hlavy když se teda pozvala třeba Dianka která na MK nechodí taky už dlouho proč jsem nebyla pozvaná třebá já nebo Poppy jsem z Náchoda a taky by jsem vás ráda vyděla.
S některýma koníkajdama se vídám i FB tak nevím v čem je problém:frowning2:
18. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
ahojda,Popy ,ale vždyt přece tady na každé z nás bylo ,jestli to podruhé změníme,nebo ne ,každý z nás mohl novou diskuzi založit,tys řekla,že to zakládat nebudeš a nikdo jiný to neudělal a ti co sem chodí to neudělali asi ze stejných duvodu jako já,že jim to nevadí ,že to je veřejné a my všichni to víme,tak je jen na jedincích samotných,jak to berou.Popy ,abych to uvedla na pravou míru,já se rozhodně nechci takovýma hloupostma zabývat,ale to že se to kvuli Tobě zase má změnit a proč,když se tím nic nevyřeší,vždyt sama víš,že to je k ničemu a ,když si tě někdo bude chtít najít najde si tě,jsem nevyslovila jen já a tak to tak prostě je.Možná to bylo poprvé i kvuli někomu jinému jak píšeš,ale to at si už ten dotyčný přehodnotí.A opravdu to myslím stavíš do takové pozice,že se k nám nehodíš,jen kvuli tomu,že nikdo tu diskuzi založit nechtěl.Kdybys opravdu chtěla se s náma scházet,tak se sama ozveš.Že spousta srazíku odpadla,nebo spíš nedopadla,je myslím z toho duvodu,co jsem psala už Dorot,aspon já toho času mám pomálu a myslím ,že mnoho znás je na tom podobně.Proto přesně jak píše BUBLI,VŠICHNI SI NÁS CHODÍ ČÍST,I CO JSEM UŽ PRÁVĚ NECHODÍ ,ALE NIKDO NEMÁ ZÁJEM SE OZVAT,tak proč ta ukřivděnost,pokud se kdoko-li ozve a bude se chtít sejít proč ne ráda ho uvidím i ostatní myslím.My co sem ještě chodíme a je nás opravdu málo,bychom taky mohli být naštvaní,že jste nás odstřihli ne?Takže dost nesmyslu a pokud se bude kdoko-li chtít sejít v tom já osobně nevidím problém.Stačí jen komumikovat.Bubli mužeme se zkusit přijít podívat a uvidíme,my zítra nejdeme ani cvíčkovat,přijede si paní pro kočárek co prodávám,tak nestíháme,tak možná ten čtvrtek by byl dobrej.Dobrou všem.
18. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
Je pravda že ti co se chtějí sejít tak se sejdou i bez organizovaného srazu:slight_smile:
Ale zase když už někdo něco organizuje tak by mohl dát vědět i ostatním a už záleží jen na nich jestli se chtějí sejít nebo ne :wink:
Chápu že jsme jen lidi a tak nám nesedí každej,ale to už je na každým z nás:slight_smile:
18. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
dobré ránko,tak poslední příspěvek ode mě k tomuto tématu,na straně 347 se řešil srazík,nikdo nereagoval,nikdo nenapsal" holky moc sem už nechodím,ale ráda bych vás viděla,tak jestli něco domluvíte dejte vědět."A když se nic nedomluvilo,tak po náhodném setkání ve městě se pár lididí domluví,že druhý den se sejdou na kafe na dvě hodinky,tak z toho je aféra století.Jak píše Ivča,každej nesedí každýmu,ale vždyckyjsme se dokázali sejít a komunikovat spolu.Já si opravdu myslím ,že to vzniklo kvuli té nezaložené diskuzi-nové a uplně scestnej názor Popy,že jsme ji odstřihli,ale to samé jsme si mysleli i my o ní a vubec o všech co jsem nechodí,dokonce jsme to v té cukrárně rozebírali a to mi zučastnění určitě potvrdí.Takže ještě jednou pokud se chete někdo společně sejí projevte prosím zájem,ale kritizovat chyby poté není fér.Tak a už dost,celou noc jsem nad tím přemýšlela a opravdu v tom žádný problém nevidím,tak to prosím přehodnotte.
Jinak mě dnes přijede paní pro speedyho a i autosedajdu tu 9-18 jsem prodala.
Dorot prosím tě jak jste spokojeni s vaší sedajdouSTROCHENMUHLE,mám ji objednanou,objevila jse ji ve výprodeji za lepší cenu,než jse za ni chtěla dát už tenkrát,než jsme koupili tu ROMERKU?
19. led 2010 v 08:57  • Odpověz
Větší sedačku budem řešit tak za půl roku, ale vůbec nevím jakou vybrat? Tomášek půjde do téhle Chicco, ale pro Báru chci taky polohovatelnou, jezdíme hodně a většinou večer tak, aby usnula. Tak nevím co vymyslet.

Taky jsem o tomhle "konfliktu" večer přemýšlela a nemohla jsem usnout. Proč se hádat? Scházíme se mezi sebou všelijak, jak to komu vyjde a jak si kdo s kým rozumí, jak píše Ivča, a určitě o tom taky vždycky nevědí všichni :wink: .

Srazík pro všechny by byl fajn. Holky rostou, kluci taky :wink: , tak at si nesejdem z očí, co?

Nepřijede třeba Seymi že by jsme to nějak spojili?
19. led 2010 v 09:08  • Odpověz
autor
Cvali, já opravdu nemám co přehodnocovat, já jsem vás všechny s prosíkem žádala o založení nového tématu, což jak je vidět problém, ale asi jen tady, a že stejně se na diskuzi dosáhl docela zvýšený počet příspěvků, tak i z tohoto důvodu.
Já nikoho neosočuji, já jsem vás neodřízla, vy jste věděli že tu jsem, že sem chodím, že jsem vám všem psala do IP, že nechci přestat chodit na MK, jenže jak už tu správně a krásně, fakt moc krásně napsala Mer, vyšumělo to bez reakce.
Nikoho neosočuju ani nedělám aféru PO, ale když už se to nakouslo, tak jsem to prostě chtěla vědět...

Sorry, ale opravdu nemám už zájem se setkávat hromadně, nevím co bych s vámi asi tak povídala??? Jsem tu v kontaktu s několika( o které bych opravdu nechtěla přijít a mám je ráda a jsem ráda že jsme se díky MK poznaly - myslím si, že dotyčné to moc dobře vědí o koho jde...), ráda uvidím každýho s kým si mám co říct a z milosti a slušnosti nikam chodit nebudu.
Tudíž nechci už založit novou diskuzi, nechci se vám tu chlubit co už N. umí, co ještě ne a ani nechci a nemám zájem o rozebírání tohoto tématu.
19. led 2010 v 09:15  • Odpověz
Popy,já to chápu a respektuju,Mer píše ,že ta Tvoje prosba vyšuměla,to je pravda,ale,pokud se tedy s holkama s někým scházíš,proč jste to teda nezaložili už dávno,ne ty ,když jsi nechtěla,ale tedy někdo ským se odsud scházíš,pořád to nechápu.A určitě to má každá z nás ,že mu tady k srdci přirostl někdo více někdo méně,ale to tak bývá.Mě z toho pořád vyplívá,podle toho co píšeš,že jsem já ta špatná co tu diskuzi nezaložila,ale nezaložil ji nikdo,tak ,kde je ten duvod proč,já nevím.A PROČ BYS NĚKOHO PROSILA, STAČILO SE ZMÍNIT,že se chceš sejít.Ale to je pořád dokola,tak to nemá asi opravdu cenu jak píšeš,respektuju Tvoje rohodnutí,ale takovým to postojem se nic nevyřeší. :unamused:
19. led 2010 v 09:41  • Odpověz
AhojPolanko, dočetla jsem a uzavřeme to prostě tím, že pokud se bude nějaký sraz dělat, tak to dejte vědět aspoň 14 dní předem(lepší dřív) a napište to tady na stránky a do IP =konec. To že sem moc nepřispívám, některý témata co tady rozebíráte, prostě k nim nemám co dodat, tak nepíšu, k autosedačce co máme, jsme s ní moc spokojený, není problém vyčistit potah, sundat vyprat, jediný co nebylo zas až tak dobrý, že když byla A.menší v létě se jí potila hlava, tak ze strany podhlavníku je jiná látka(jakoby šusťák, nevím jak to popsat) tak se potila,ale jen když si hodila hlavu na stranu a usnula. :wink:
19. led 2010 v 10:27  • Odpověz
Cvali, proč měníte sedačku, to už má V. 18 kg? :grinning:
19. led 2010 v 11:52  • Odpověz
tak ted jsem právě prodala speedyho :frowning2: ,ale ,když Vikča už skoro nejezdí a pak bych ho už prodala za daleko menší cenu.Mer,sedačku prodávám ,protože ikdyž má Vikča 12,5 kila,tak je hodně dlouhá a v létě už by měla až po okraj hlavu a to už je z duvodu bezpečnosti knopové,chěla jsem ji prodat právě až v létě,ale naskytla se mě tahle dobrá koupě,tak se to urychlilo. :wink: Ten speedy byl teda užasnej,mrzí mě ,že ty naše berušky tak rychle rostou :frowning2:
19. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
my teda speedyho využíváme stále a hodně, teď teda spíše sáňky a nechám si ho asi na příští dítě, jestli nějaké bude :unamused: Já právě myslela, že když je to do 18 kg, tak koupit novou až když má 18 kg, to mě vůbec nenapadlo kupovat ted novou. Vanessa má teprve 13,5 kg.
19. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
a jakou budete kupovat? Tu 18 - 35? Do kolika let to asi vydrží, to je hrozný, to je peněz.
19. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
a nestačil by ted už podesdák? já ho teda nechci, ale teoreticky. Nevím totiž odkdy podsedák...
19. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
Tak tatí vyrazil s Vikčou vyhrnovat a já odepisuji na majlíky.Bubli ,Míša byla na podsedáku od tří,ale dřív to se sedačkama bylo všelijaký,protože nebyli povinný,ale ona mi v autě neusínala,Honzík měl z německa sedajdu 9-18 od narození,pak mi zní na délku vyrostl,koupili jsme Concord maxi či co to bylo,jen vím ,že byla tenkrát drahá a nebyl výběr,měla vlastní pásy,ale místo polohování se kní prodával ten klín ,to se dalo pod sedací část a byla sklopená sedajda :sweat_smile: ,tu měl do 4a pul,jenže spal v autě jen jsme vyjeli za město musel pak mít ještě tu sedačku s výsuvnou opěrkou od 15 do 36 kg,té se daly oddělat záda a byl podsedák,ale neměla vlastní pásy,tu máme dodnes a jezdí vní děti u nás na návštěvě,když hlídáme,ale Vikča je na ní ještě malá.A mám doma ještě i ten podsedák po Mišce od CAM.Vikča je právě taky dlouhá a pořád v autě vychrupuje,ta STORCHMUHLE,NENI UPLNĚ polohovací ,ale dá se sklopit na tu odpočinkovou polohu,to by nejlépe řekla Dorot.Ale je dost bezpečná.Je to 9-36kg.
19. led 2010 v 15:55  • Odpověz
mohli jsme ji mít už tenkrát hned po vajíčku,ale píšou čím menší váhové rozpětí tím bezpečnější,oni ,když začali tyhle 9-36 vyrábět každej je samozřejmě kupoval je to velká uspora peněz ,když nemusíte kupovat tu 9-18,ale to jsme tady už myslím kdysi probírali.Mer,dají se sehnat sedačky 9-36 za levno nové,ale ty mi přijdou nekvalitní.No ,ale co je dnes kvalitního že :angry:
19. led 2010 v 16:00  • Odpověz
já si myslím, že ten podsedák dle zákona na takhle malé děti ještě nejde
19. led 2010 v 17:29  • Odpověz
Ta naše sedajda nejde úplně jako na spaní, nevím, jak ostatní sedačky jdou, ale nám stačila, A. moc nespí v autě dřív spala a vpohodě, prostě si opřela hlavu o stranu podhlavníku a už ho brala, nevím , jak píšu ostatní sedajdy jsem neviděla, když jsme vybírali sedačku, muž upřednostňoval bezpečnost a stejně jako kočár chtěl německýho výrobce a co jsme koukali na testy nevyšla špatně co se týče bezpečnosti, kupovali jsme v John Nell a paní jí chválila dost a to tam měli víc sedaček a i dražších.Jenom podsedák bych nedávala ajak píšeMer myslím, že to ani nejde :unamused:
19. led 2010 v 17:40  • Odpověz
holky já myslím,že podsedák spadá do kategorie 15-36,co jsou ty sedačky bez vlastních pásu,ale nejsem si teda jistá,dřív šli děti na podsedák rovnou z těch sedaček 9-18,protože nic jinýho nebylo. :unamused: a nebyli sedačky povinné.
19. led 2010 v 18:56  • Odpověz
19. led 2010 v 19:05  • Odpověz
možná máme jiný typ sedačky, protože Vanessa má hlavu pořád před opěrkou, máme Maxi Cosi Tobi :wink:
19. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
Ahojky.jsem tady po dlouhé době a vím že jste to už uzavřely,ale taky bych k tomu něco řekla.
Plánovaný srazíky jsou sice fajn,ale během zimy to není uplně ono.Jsme zavřený v jedný místnosti,děcka nikam nemůžou,takže lítaj všude okolo,musíme je okřikovat aby někde něco nerozbily..tohle se dobrý tak na jaro,léto.Naše poslední schůzka byla naprosto nevinná,téměř neplánovaná.A to že se ti poppy nenapsalo,tak to bude asi tím,že sem fakt nechodíš,když se potkáme ve městě tak se jen pozdravíme a jde se dál.Nemáme si už co říct,vypadá to jako bychom se znaly jen tak od vidění.A jak sama píšeš nemáš potřebu se s nám a scházet,povídat si o tom co už N. umí a tak dále..tak proč tolik povyku pro nic.Tak to je z mé strany asi všechno a už o tom asi muk :wink:.
Jinak sedačku máme chicco key,jako bublinky a jsme s ní naprosto spokojený,podhlavník je vysunovací,takže nám ještě vydrží.Jen kdyby se tak složitě nesvlíkala,když potřebuju vyprat povlak,kterej mi ta naše čemeřice poblinká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Zítra jedeme po týdnu od našich mašinkou dom,zas táhnu 3 mega tašky,vždycky mám z toho vystupování stres.Naštěstí je to přímej vlak,takže nás babi naloží v Pdy a tatík vyzvedne u nás..Ančí mašinku miluje,připadá si tak dospěle.Taky máte pocit,že čím jsou děti větší,tím víc je milujete??Já bych jí furt pusinkovala a ona potvora utíká..
Jinak dneska jsme vybrali prstýnky,máme je z HK a jsou z rhodiovanýho stříbra,v pátek pro ně jedu :slight_smile:..
19. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
my máme myslím taky vysunovací podhlavník, takže ještě vydrží.
Povlak jsem ještě neprala, mám pocit, že to na to nejde zpátky snad ani nandat, vždycky ho jen vyluxuju, tak to snad stačí :grinning:

Já Vanessu miluju čím dál tím víc, čím je starší tak víc a víc, třeba když byla miminko, tak jsem k ní tak velký cit jako teď vůbec neměla :wink: Jo, kdo to nepozná, neví o co přichází.

Jinak V. dostala ze dne na den rýmu jako hrom a do toho průjem, tak doufám, že z toho nebude něco víc. Zítra jedu do Hradce a bude hlídat teta, tak snad to s ní zvládne, budu mít nervy. :sweat_smile:
19. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj,
s tím milováním holek, je to krásný a představte si, jak jde milovat druhé miminko! Tím že už v sobě máte tu mateřskou lásku zakořeněnou od prvního dítka, tak to je úpně mnohem mnohem krásnější! Já jsem do Tomíka úplně zamilovaná :dizzy_face: . Je to fakt o něčem jiným to druhé dítě. :wink: . Ale Bára je už slečna, to je moje druhá láska číslo jedna :grinning:

At je Vaness fit!

Frog, takovýhe stěhování vlakem, to je zážitek, co? Mě stačí autem na dva, tři dny co mám krámů pro ty dva draky! A na týdne si to neumím představit!

A jdeme do města, potřebuju pro Báru ponožky a punčocháče, nevím jestli pojedu do Jiáskova nebo do Polanky. A chtěla bych pro sebe nějaký triko.

V neděli je v Déčku prý karneval, jdete někdo?
20. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Bubli prosím tě,jak to je v ten čtvrtek to klubíčko,ty tam chodíš s holkama z Jiráskova,nebo s Mereditkovýma?Docela bych to zkusila,my ty rána do cvíčka občas nestíháme ,jak dlouho vstáváme.
20. led 2010 v 09:27  • Odpověz
Chodím tam jen s jednou kamarádkou z Polanky, má 3letou holčičku a miminko který je stejný den narozené jako Tomík. Jinak tam přijdou tak maximálně ještě dvě maminky, takže fakt malinká skupinka, o to je to lepší. Ta Kristýna co to vede si s nima sama cvičí a dělá různý hry. My chodíme ráno do toho Klíčku v Jiráskově (pokud vstanem), a tohle odpoledne je docela fajn, hlavně ted přes zimu. Tak přijďte.
20. led 2010 v 09:34  • Odpověz
my byli na karnevalu loni a bylo tam šíleně narváno,ale fakt hodně,byli tam spíš větší děti ...tak zatím nevím.
20. led 2010 v 09:34  • Odpověz
jj právě přes tu zimu ,my než vstanem než roztopím krbovky...no znáš to Vikča než se začne strojit no prostě není to ideální....Tak my dorazíme,něco spešl sebou,ta Kristýna se myslím střídá i u nás v Mácičku s Martinou. :wink: Je to pro holky možná i dobrá pruprava na školku.
20. led 2010 v 09:39  • Odpověz
Dorot tak už vím co jsi myslela tím potícím matrošem na té sedačce,dnes nám sedajda dorazila,my si ji byli vyzkoušet sice v krámě,ale ten matroš jsem nestudovala tak dukladně ,tak jsem nevěděla co myslíš :sweat_smile: ,ale jinak matroš na celé sedajdě je teda luxusní a polstrování ani nemluvím no vymakaný,ten sklon co se to dá napolohovat uplně stačí ,tím jak tam je u té hlavy to dobrý polstrování,tak nemá hlava kam padat,jo je super,jsme nadšeni.Máme tu starling sp graphity grey-šedo modrá,chtěla jsem tmavší.Vy máte myslím tu hnědou s ružovým ,nebo si to pletu :sweat_smile:
Bubli ,když budeš mít chvíli písni mi jestli sebou máme do toho cvíčka něco mít díky :slight_smile:
Frog,Vikča taky ráda jezdí všema dopravníma prostředkama,jak je jí autobus,vlak...vzácnej tak se vždycky hrozně těší. :slight_smile: A to mudlinkování dětiček je užasný a Bubli a vždycky to menší milujeme v uvozovkách nejvíc,ikdyž je milujem všechny-to znám. :wink: hezký večer všem
20. led 2010 v 18:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.