• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ahoj! Bublíškovi jsem předala všechny pusinky od vás, tak že prý děkuje :wink: .
Holky, B. pořád nějak špatně spinká, myslím že to je od té doby co dostává příkrmy.Ráno okolo půl čtvrté se vzbudí a pak už pořádně neusne, pořád tak jako pokňourává, nemůže jí třeba bolet bříško?Trvá to už fakt skoro měsíc... Nemáte některá zkušenost?
Moje mamka je taky dnes v nemocnici, na operaci... :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Ale v pondělí už bude doma, tak snad bude taky vše O.K.
22. únor 2008 v 09:40  • Odpověz
autor
Ach jo, tak to paní Bublinkový st. přejem všecičko nej, nej :dizzy_face: Ať je brzy fit :sunglasses:
Mer, kaši jako příkrm. Nevěděla jsem, že zapíjí zeleninu. Jinak Poppynka mi taky nejdříve zapíjela, ale teď už ne. Celkově moc nepije :confounded: Tak to do ní tlačím po lžičkách, aspoň něco.
Bubbly, to ti neporadím, zkušenost nemám, nemůžou to být stále se klubající zoubky??? Jinak já preventivně každý večer před spaním masíruju bříško, aby se uvolnilo.
A jinak, jak je Bublince nejml.?
22. únor 2008 v 09:54  • Odpověz
Bublince je už dobře :wink: . No možná jí zlobí ty horní zuby, ale zatím to na ně moc nevypadá... A prosímtě, bříško se masíruje po směru nebo v protisměru hodinových ručiček? Už jsem se na to ptala asi stokrát, ale nejsem nějak schopná si to pamatovat... :sweat_smile:
22. únor 2008 v 09:57  • Odpověz
autor
po směru, ale jestli chceš, tak ti dám popisek z masáží, co jsme měly v bazénu.

Nejdříve hladíš bříško obouma rukama střídavě, směrem dolů - to je tzn. příprava, že se něco bude dít. Opakovat asi 5x
Pak palce k pupíku a potahovat do stran - jako když chceš něco rozhrnout, těmi palci, můžeš přitlačit, fakt se neboj. Taky opakovat asi 5x
Pak ze strany na druhou stranu - z leva do prava, nebo obráceně - jako když cupitáš dvěma prsty přes pupíček, taky opakovat tak 5x
No a nakonec - levou rukou krouživýma pohybama ve směru hodin. ručiček kroužit okolo pupíku (prsty a dlaní) a pravou rukou dělat z vrchu jako by půl měsíc. Vypadá to složitě, ale není. Snad jsem to napsala k pochopení :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. únor 2008 v 10:05  • Odpověz
autor
To je dobře, že je Bublince dobře, není nad to, když je drobečkům fajn, co? :sunglasses:

Poppynka se taky trápí, asi ji bolí ty zoubky, co se klubou, má naběhlý dásně, strká si všechno do pusy a strašně cintá :sweat_smile:
22. únor 2008 v 10:07  • Odpověz
no mě to právě Vanilka chce zapíjet, a pak se potom strašně vždycky pos.... :grinning:
Vanilka teď taky spí hůře než před měsícem, teda není to tak hrozný, spí od 20.00 - cca 1.00 - 3.00, pak se budí v 5.00 a pak většinou už taky neusne, takže já jsem přes den k.o. Ráno měla 38. horečku, po očko, tak doufám, že jí to nevystoupá.
Myslím, že se jí taky klubou zoubky, dr. říkala, že to má trochu nateklé, ale že to jen tak nebude. Dávám jí homeo - Siliceu a Chamomillu.
Bublince moc moc pusinek, ať je jí lépe :frowning2:
A jak s tou solnou komorou? Půjdeme? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2008 v 10:21  • Odpověz
Bublince stomilionů hubiček :wink: a babička ať je brzo fit. Manželova babička dnes taky na operaci :frowning2: A co se teda stalo bublince spadla? :unamused: Do jeskyně asi nepůjdem , jelikož máme hodně lítání, ale pokud bude srazík dorazíme aspoň na obídek :wink:
22. únor 2008 v 10:26  • Odpověz
bubli,po jídle to asi nebude mít ,no možná zkus týden dávat kupovaná jídla ,mají lepší vyvážené hodnoty ,než pořídí udělat člověk doma ,zkus to a uvidíš :wink:
22. únor 2008 v 10:47  • Odpověz
ahojda tety, zdravím vás všechny a doufám,že marodům bude brzy hej. neee že bych tomu rozuměla a měla s tím zkušenosti,ale někde jsem slyšela,nebo četla,že když se malým klubou zoubky, má se jim do ruky strčit mrkev.budou si ji žužlat a ta mrkev je bude hezky chladit a masírovat dásna..je to blbost? třeba to padlo tady a já budu za trotla,ale tak jsem si na to nějak vzpomněla,když si vás dočítám.
Dneska mi držte palečky,ať se Sára nerozhodne,že vyleze na svět..tatínek přijede konečně po 3týdnech z práce v noci,nebo zítra dopoledne a já musím vyzvednout naši béčkovou dceerunku u maminky..tak doufám,že to na mě nepřijde.. to by mi 11ti letá slečna asi pomohla,že :frowning2: :unamused: :cry: :fearful: no nic,jen na mě prosím myslete.
22. únor 2008 v 10:55  • Odpověz
jé SArah,tak to teda držím ty alečky :grinning: stou mrkví jsem to taky slyšela a myslím ,že bubli jí dávala ,nebo johnyfrom... honzíkovi,ted nevím ale asi to funguje jako chladítko ,my zatím dva zubani venku bez problému :wink:
22. únor 2008 v 11:04  • Odpověz
palečkýýýýýýý :grinning: :grinning:
22. únor 2008 v 11:04  • Odpověz
Ahojky.Sarah s tou mrkvi je to pravda..
Cvali to je mi líto,ale plicni embolka nemá se zdravou výživou bohužel nic společnýcho,takže můžeš žít stokrát zdravě a tohle se ti prostě může stát :frowning2: ..je to nespravedlivý.To máš jako s kofolama,roděj děti o sto šest aby za ne dostávali prachy a pak na ně kašlou a páry co o děti opravdu stojej je mít nemůžou..je to nespravedlivý.A jak dneska prochajda,půjdete nebo vás čeká ten nákup??
22. únor 2008 v 11:07  • Odpověz
no co tu embolku zpusobuje?byla v hk na aru,ven pujdeme H, jde potréninku do nemocnice na nákup sjedeme zítra ráno do kauflu,děti pohlídají malou :wink:
22. únor 2008 v 11:13  • Odpověz
písnu ti frog kolem 14 kdy asi vyrazíme ,podle hérečky,víš jak tobylo včera stím jejím chrupáním :grinning: :confused:
22. únor 2008 v 11:16  • Odpověz
frog,já zapoměla,že má Míša do 14 a chceme jít do města,tak se nezlob třeba se někde potkáme páček
22. únor 2008 ve 12:18  • Odpověz
täk jo,písni.Tu embolku způsobí trombus kterej se uvolní nejčastěji z žil dolních končetin a záleží na tom kam vlíte.Pokud je malej tak putuje jen do nějaké menší plicní žilky,ale pokud je větší,tak ucpe hlavní plicní tepnu a to není dobrý..povím ti to na procházce.
22. únor 2008 ve 12:23  • Odpověz
jj já uvidím až přijde Míša c o ajak a když to pujde tak ti určo písnu :wink:
22. únor 2008 ve 12:31  • Odpověz
holky, fakt žádná nevíte, jestli se to odstříkaný mlíko potom ohřívá??? :confounded:
22. únor 2008 ve 13:50  • Odpověz
mer-já ho ohrívala ve vodní lázni,ale smí se jen jednou ohřát,pak se ničí látky v nem obsažene..a nemelo by se ohrat do horka,jen tak akorat
22. únor 2008 ve 13:55  • Odpověz
meridith,lepší to je nechat ohřát na pokojovou teplotu,nebo opatrně ve vodní lázni
22. únor 2008 v 15:21  • Odpověz
ok, díky :grinning:
22. únor 2008 v 15:53  • Odpověz
Já ohřívala mlíko ve vodní lázni, ale v porodce v mikrovlnce :confused: blázinec :grinning: Akorát když jsem ho dala do mrazáku, abych měla zásoby, tak jsem pak všechno vylila, bylo jak kyslý :angry: Sarah držíme všichni palečky, co jsme doma, to musí dopadnout :wink:
22. únor 2008 v 17:13  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak na jeskyni se musíme dohodnout co nejdříve, abysme se mohly srazit s holkama Máchalkama na obědě.

Kdy že to to budete v Polance???

Jinak kdo se hlásí do solný jeskyně???

1) Já a Poppynka
????????????????

Frogy, tak co vestička??? U nás dobrý, je nám akorát :wink:
22. únor 2008 v 17:51  • Odpověz
Ahoj, já s Bublinkou se taky hlásíme do jeskyně. Ale příští týden nemůžeme v pondělí a v úterý.A ten další týden nebudeme mít dopoledne auto páč muž má ranní.
22. únor 2008 v 18:27  • Odpověz
2)já a froginka..
Vestička je fakt bomba..děkujemeeee :slight_smile:
22. únor 2008 v 18:55  • Odpověz
autor
Takže už jsme tři, Meredith se taky hlásila, že? A Cvalda taky, ale ještě to holky potvrďte a já zítra půjdu procházkou okolo, tak to tam domluvím.
Sršni, jak vy?, pojďte taky!!!! Co???

No a kterej den že to Máchalovi jedou do Pol.?
22. únor 2008 v 19:29  • Odpověz
autor
A hlavně, pokud nás bude 6os, tak nás to výjde pro jeden "pár" ( :grinning: ) na 117,- :confused: :wink: :grinning:
22. únor 2008 v 19:33  • Odpověz
já se taky hlásím, Bubble já Vás když tak vezmu, já teda příští týden ale můžu jen v pondělí a ve středu. :grinning:
22. únor 2008 v 19:36  • Odpověz
autor
A já jsem našla, kdy se Máchalovi chystaj do Polanky a vychází to na čt nebo pátek :confounded:

Meredith, ten :grinning: mi to moc neulehčuje, to vyzerá, že to dopadne asi tu středu na 27., co děfčata??? :confused: :grinning:

No jo, ale co Máchalky??? Že by dorazily dřív a počkaly na Máchala do druhého dne??? :grinning:
22. únor 2008 v 19:46  • Odpověz
autor
Kéž by se ukázala Sršička, Cvalda a Máchalka :dizzy_face:

Jóóó, a dnes jsme potkaly Sarah, normálně vůbec nevypadá, že by měla rodit :confused: :grinning: Šlušelo to cholkám :wink:
22. únor 2008 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.