• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ahoj, tak Bára taky trůní na záchodě a musíme čekat na chodbě až zavolá "hotovo" :grinning: .

A Sršni, s tím spaním, u nás je to tak, že Bára usne u sebe, v noci přeleze k nám, někdy přeleze už hned zvečera. Tohle byla největší chyba, že jsme jí to tak naučili. Protože za měsíc budou mít svůj pokoj a nevím jak to uděláme aby tam spala. Tomík v pohodě, usíná si sám, nepotřebuje asistentku jako Bára dodnes, v noci ho nakrmím, dám do postýlky a zase se v pohodě bez pláče uspí. Nevím jestli je to dítětem nebo tím že jsem Báru rozmazlila... Ale lituju že jsem neposlechla Cvaldu když mě předtímto varovala :sweat_smile:
25. led 2010 v 08:34  • Odpověz
no já si na tom spaní v postýlce celou dobu zakládala, a teď k nám leze stejně, ale teď dva dny nic, spala ve své postýlce, tak ji to třeba přestalo bavit :grinning:
25. led 2010 v 08:48  • Odpověz
holky, neuděláme ten srazík???
25. led 2010 v 08:58  • Odpověz
Dobré ránko,Bubli,tak já Ti sice radila ,ale to už jsem to měla za sebou s Míšou,až potom jsem byla dusledná matka :grinning: Vikča v pohodě od mala v postýlce i jsem se donutila ji po kojení hned dát zpátky do postýlky,to ted měla takový období hodně mazlící a zkoušela to na nás,ale stejně zjištuju,že pak ve inále má ráda pohodlí v postýlce a kolikrát se v noci probudí,že se jí něco zdá amě je jí líto,tak jí řeknu at jde ke mně a ona ne ,pohlad mě a zase usne.Honzík byl to samé u té Mišky rozmazlenost a to jsou ty první miláčkové :wink: I ty druhé děti jsou daleko samostatnější,ale Bubli,zase kluci ,dokud jsou prckové fixáčci na maminku stím byl u nás problém při nástupu do školky :unamused: tak si vyber :grinning: A fakt při druhém dítěti jsem až zjistila ,že to jde jinak a není to o tom,že bych to dítě milovala méně,když ho nerozmazluju :slight_smile:
Mer,tak pokud na to spaní u Vás není zvyklá,tak to bude jen chvilkové jako u nás.Ale Bubli ,BÁRA byla zvyklá být i u babičky bez tebe ,to Míša ani ránu bez nás,když jsme to zkoušeli,tak jsme ji vezli třeba ve 23 domu,prostě maminka byla měkká :unamused: :grinning:
25. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Tos řekla dobře, není to o tom, že když Tomíka nerozmazluju že ho miluju míň...
25. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Mer,nenecháme to až bude lepší počásko,nebo jak chcete,mě to je celkem jedno,ted holkám do práce nechodím pomáhat,nejsou takový kšefty,tak mám poměrně dost času.
25. led 2010 v 09:55  • Odpověz
však bychom stejně byly někde v hospodě :wink:
25. led 2010 v 10:02  • Odpověz
tak jdu něco dělat,po 11musím Honzíkovi pro oběd,je dnes doma ,včera v noci přijel z turnaje a byl hotovej,tak jsem ho dnes nechala doma,známky už mají uzavřené a ve čtvrtek výzo,pak mají od 8,2 jarničky,oba jedou na ýden na lyže a my pojrdeme asi na tři dny za nima s prckem.Tak hezký slunečný den všem.
25. led 2010 v 10:02  • Odpověz
ahojky, jsem pro srazík :slight_smile:
my jsme ji taky od mala měli naučenou do postýlky, i sama usínala, ale vždycky když byla nemocná, tak se to zvrtlo, ale vždycky se to vrátilo do normálnu. Když k nám začla přelézat z postýlky (měli jsme ji těsně u našich), tak jsme ji dali velkou postel v pokojíčku, to tak dva měsíce vydržela, ale teď kolem Vánoc se naučila usínat s náma v posteli a někdy je to mazec :slight_smile: nevím, jestli je rozmazelná, ale vymazelná určitě :grinning: , sousedka má taky Beranku, teď 12let a říkala, že v porovnání s klukem se vůbec nechtěla mazlit, tak já si ji mazlím od mala, aby jí to nepřišlo divný :grinning: ale jinak je to hezký, když chrupou vedle Vás v posteli, nevím, nějak si to chci užít, utíká to tak strašně rychle...
a jinak prý recept je - neuvolňovat místo, utlačovat, přestane je to bavit a vrátí se do svý :grinning:
25. led 2010 v 11:19  • Odpověz
Já vím že to je moooc krásný mít je v noci vedle sebe, proto jsme ji tam nechávali :dizzy_face: . A jak je mi vždycky líto když TOmíka vyšoupnu. Ale někdy když je Petr na noční tak si ho tam taky nechám. :sweat_smile:
25. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Tak Bubli, jsem zvedava na Tomika, Ondra si tento mesid dal do tela! Na 5mesicich ma 8,56kg! A 72,5cm :confused: Nechala jsem ho nekolikrat prevazovat, protoze jsem neverila, ze za mesic dal skoro kilo!!!! :sweat_smile:
25. led 2010 v 11:45  • Odpověz
a naše princezna spí stále v uzavřené postýlce a bude tam určitě tak do 3 let, protože se máme stěhovat a sem se nám velká postel nevejde, tak snad to nevadí a nebude tím v budoucnu nějak trpět :sweat_smile:
25. led 2010 v 11:52  • Odpověz
Ahoj Polanko, tak A. má velkou postel a svůj pokojík, v pohodě se tam naučila spát, podezřele rychle, ale neměla šanci,měla pokojíček, tak štrádovala tam. Vše v pohodě až do doby, než začala mít živé sny, to pak sedí na posteli řve a ječí, takže pak jdu já k ní a buď čekám, než usne a odcházím, nebo usnu s ní. Ale jeto těžký vysvětlovat, že má svoji postýlku,když se vrátila třeba od babiček a tak, kde spí většinou s babičkou na manželský posteli a dědečkové jsou odstěhovaný jinam :grinning: Ale teď to neřeším,prostě buď spí ve svý posteli, nebo k ránu naštráduje k nám, pamatuju si, že jsme to dělali s bráchou oba a v So a Ne pravidelně :grinning:
25. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
Mer, tak pokud jí nic jinýho nezbývá a do postýlky se vejde a hlavně, chce tam být, tak je to O.K já jsem měla jako malá postýlku dlouho,měla jsem takovou obrovskou bílou se zábranou z provázků, jakoby oček, muž říkal, že to je jak blázincová postel, ale trochu jo :grinning: Možná byla někde z jeslí, nebo špitálu, nevím, ale pamatuju si jí :wink:
25. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
podle mně je to jedno, dokud se do malé postýlky vejde, tak proč by tam nemohla být :wink:
já jsem byla stejná, za našima jsem lezla ještě v šesti :grinning: asi proto už nemám mladšího sourozence :grinning: :grinning: :grinning: a u babiček spí v pohodě, zatím teda nejvíc dvě noci, víc jsme nezkoušeli
seymi, jejda, to je cvalík, to měla naše V. na roce (teda něco přes devět kilo). Tě musej strašně brát záda, ne? :confused:
25. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ja taky myslim, ze jestli spi Vaness v maly postylce, ze to neva, hlavne, aby ji to neva. Adi spi ve svy, ale obdobi, kdy k nam v noci lezla bylo. Uz je to dobry. Spi u sebe, ale kdyz je ji smutno, tak na me v noci vola a sem tam ji neco povim, ale spi u sebe. Myslim ale, ze jsme propasli cas, kdy by byla schopna sama spat ve svym pokojicku. Holt zatim zadnej neni. Doufam, ze v domecku pujdou do pokojicku spat rovnou s Ondrou. Uvidime.
Jo a Ondra je teda velkej, to je, zada uz ani nevim, jestli me bolej. Ale vahove je stejne jako byla Adi( o neco malo vic) Ale vyskove ma vic teda o dost.
25. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
kuk,tak přesně jak píše Dorot o tom jak s bráchou vegetili u rodiču,tak u nás i občas o víkendu velcí vlezou k nám až nás vystrnadí,protože tam s Vikčou dělají děsnej bugr :grinning: Vikča spí taky ještě v postýlce má totiž pokojíček s bráchou,ale spí ještě s námi,protože zatím nemusí brzy vstávat a on by ji ráno budil,ale prubnem to už od května,aby si na vstávání zvykala,tak uvidíme s jakou se potážeme :sweat_smile: Jinak spani v postýlce do tří není až tak vyjímkou :wink: Dorot,tu pěknou trestaneckou postýlku,máme na chalupě a panečku jak se vní Vikče chrupe :grinning:
25. led 2010 v 17:01  • Odpověz
tak jak ten srazík? Navrhuju termín příští středu, že bychom zašly někam na obídek, můžeme to zamluvit třeba nahoře v Odasu, je tam takový nekuřácký salonek, docela velký, takže se holky vylítají :wink:
26. led 2010 v 16:17  • Odpověz
jsem pro :wink:
26. led 2010 v 17:50  • Odpověz
Ahoj Polanko:slight_smile:
Jak se máte?Jak zvládáte ty mrazi já už se těším na léto:slight_smile:
Sršni moc gratuluji k těhu:slight_smile:
26. led 2010 v 18:55  • Odpověz
Ahoj Polanko, beru v potaz a dám vědět podle toho, jak na tom budeme s autem :wink:
26. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
Ahojky,taky bysme šly.A jak to plánujete?my ještě chodíme po obídku chrupat..
26. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
Zdravíme všechny, jsem pro, mám to zítra zamluvit? Jdu tam pro opravený boty :grinning: třeba na 11? Já mám teda poradnu, ale zkusím se tam vecpat ráno, abych byla brzo hotová. Tak teda středa třeba od 11 do 13 (nevím, jak poobědní spáči :confused: )?
26. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
mě chodí po obědě spát jak kdy, tak jednou nepůjdou, aspoň půjdou spát dřív večer :grinning:

Tak to Sršni, prosím, zamluv, na středu 3.2., díky :wink:
27. led 2010 v 07:42  • Odpověz
A co třeba sejít se tam už dřív? Když někdo chodí ještě chrupat? Nám je to jedno, budto jde nebo nejde. Podle toho jaký má oči :grinning:
Sršniku, zamluv to, díky.
Ahoj Iv, kosa jako blááázen!
27. led 2010 v 08:17  • Odpověz
u nás -14 :sweat_smile: , v Ádru prý -28

můžeme se sejít dřív, mě je to jedno, ale aby nám udělali jídlo :grinning:
27. led 2010 v 09:03  • Odpověz
Dobré ránko Polanko :slight_smile:, u nás bylo -18.
Zamluvím to na 10 (jestli nám otevřou, hospody otevírají v 11, ne?) zkusím to, dám vědět.
27. led 2010 v 09:13  • Odpověz
ahojda,to je krásnej mrazejček brrrrrrrr.Tak my na 3.2 nic nemáme,takže souhlas,dorazíme.Bubli,jdete ve čtvrtek do Klubíčka?My po obědě už nespíme,takže nám to je jedno kdy.Na 11 super ,dáme to s obědem ne?Tak pokud to Srsnička zařídí ,super :slight_smile:
27. led 2010 v 09:17  • Odpověz
u nás taky -18 :confounded:
27. led 2010 v 09:20  • Odpověz
Srsni,nevím jestli to na 10 pujde,ale zkus to,třeba to pujde. :slight_smile:
27. led 2010 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.