• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Cvaldo., měla jsem jet ve čtvrtek do dvora, ale jdu do toho Klubíčka, nebude tam sice Kristýna,ale bude hernička, tak si aspon holky pohrajou. V pátek pojedu do mimáče a pak k našim. :wink: Tak doufám že ve čtvrtek dorazíte :wink:
27. led 2010 v 09:53  • Odpověz
jasně dorazíme :wink: určitě,myslela jsem,že pujdeme dnes do cvíčka,protože vyjímečně vstávala v 8.15,takže bychom stíhali,ale jedu na 11 do práce,řešíme nějaký personální věci,už to musíme trochu řešit tak ,abych se já mohla v srpnu vrátit a tím ,že chci pul uvazek,tak bude vše jinak.Vikče se to moc líbilo,ikdyž největší zážitek byl ,že za ní přišel tatínek,to všem vypravovala :sweat_smile: no prostě ty holčičky a tatínkové.....
27. led 2010 v 10:02  • Odpověz
tak my už jsme doma a docela ten mráz dobrý,nic strašnýho,šlo to o dost dolu,my máme ted asi -7
27. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
dobré ránko všem,tak u nás se ještě zařezává a já topím o 106,ale dnes už to jde a krásně nachumelilo,dnes je výstrko a zítra prázdniny,chystáme se na lyže,ale uvidíme dle počáska.
28. led 2010 v 08:21  • Odpověz
Ahoj, no jo, dneska vízo... A venku je "teplo", byla jsem pustit psa a jde to! :wink:
28. led 2010 v 08:29  • Odpověz
a jak odpolko,my dorazíme na 15.30,nebo dřív?
28. led 2010 v 09:24  • Odpověz
Vikča dnes vstávala vzhuru zadkem :grinning: ,ale spíš ,že jsem ji probudila dřív než chtěla :confused: ,ale už se aklimatizovala :grinning:
28. led 2010 v 09:27  • Odpověz
My tam dorazíme na tu půl 4, kdyby dřív, tak ti pošlu zprávu. :wink:
28. led 2010 v 09:42  • Odpověz
jj zatím se tu všichni mějte jdu vařit :wink:
28. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Jo a Seymiku, my jdeme na vážení za týden, tak jsem zvědavá!
Ale začal nějak prudit v noci, dřív se budil mezi 01-03.00 a pak až ráno, a ted taky tak nějak po té půlnoci, ale pak po dvou hodinách! Nevím co to! Ale Bára byla to samý, do pěti měsíců spala krásně a od té doby už nikdy dýl jak dve hodiny. Což ji zůstalo, ted Bára sice nechce mlíko, ale stejně se budí a kňourá. Tak to nechci i s TOmíkem, i když je to už asi jedno, mám spát v noci jen tak málo nebo vůbec :grinning:
28. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
A ted se jdeme brodit novým sněhem!
28. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj Polanko, teď mi přišel papír na kardio do Polanky a na 2.2 takže já na sraz nedorazím, bohužel, ale dvakrát se tam nedostanu, budu ráda, když se dostanu v úterý, taky nenapíšou dva termíny,mě štvou :angry: a v blbou hodinu, tak si musí muž nějak zajistit volno, nebo sebudem kodrcat vlakem no nevím :unamused: A vzpomněli si teda brzo taky, mohli dát vědět trošku dřív.
28. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
ahojda,tak my jsme po cvíčku,holky si to zase užily a dostat je domu,no muselo se vyhrožovat.. :grinning: jo bylo to prima.Srsničko,jak srazík,zamluveno?A chumelí a chumelí,paráda já zimu miluju :sweat_smile: jen nemužem otvírat střešní okna,v posteli sníh není to nejlepší :grinning: Velcí dnes spí u babí,tak máme jedináčka a já mám dva computery :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Dorot,tak to je škoda,ale chápu,že to je pro vás z ruky a bez auta vubec,tak až bude líp,přifrčítem vlakem a tatí vás pak vezme domu ne?
28. led 2010 v 18:48  • Odpověz
Jojo až bude líp, klidně přijedu autem i sama :wink:
28. led 2010 v 19:25  • Odpověz
ahoj, tak já teď přijela z HK a myslela jsem,že ani nedojedu, to co se děje v HK a Jaroměři, no hrůza, tady není nic, tam je bílá tma, jela jsem celou dobu 50, nebylo vidět na 2 metry, čáry na silnici, nic, no jsem ráda, že jsem doma. :wink:
28. led 2010 v 19:33  • Odpověz
Ahoj Polanko:slight_smile:
Bohužel se taky nebudu moct zůčastnit srazíku :frowning2: Snad příště :slight_smile:
No už se docela těším na jaro,ale Ivče se zima líbí :slight_smile:
28. led 2010 v 19:57  • Odpověz
dobré ránko všem,Srsni díky za info,tak je tady návrh nechat to na 2.2,spojit to s Máchalovic kardio,jde o to jak to mají časově,zda by o zvládali,tak se Dorot k tomu prosím vyjádři,kdyžtak to přeobjednáme ,to nebude problém.Koupaliště je myslím zavřené od Silvestra ,nějak se vypařil majitel :grinning: Jinak se myslím už všichni vyjádřili,už to probíráme docela dlouho,tak asi počkáme,jak Máchalovic ne?Nevím jak Dianky,když už nechodí,ale tak pokud Di nakoukne ,tak se snad ozve,pokud by chtěli jít.Navrhovala jsem,že o písneme do i do IP,ale myslím,že jsme se ted v poslední době docela tady na ´diskuzi sešli,tak je to možná zbytečné,není to ze dne na den,tak to je snad o.k :confused:
29. led 2010 v 08:39  • Odpověz
Dobré ránko, my na kardio nejedeme nakonec ani toho 2. budu nás přeobjednávat , auto není a v tomhle počasí nejedeme. Muž chce jet s náma. Děkuju, že jste mi dali vědět do IP, i s vysvětlením proč to píšete do IP konečně vím, že jsem milostpaní, což jsem před tím nevěděla :confused:
29. led 2010 v 08:49  • Odpověz
mě do IP nic nepřišlo:frowning2:(
29. led 2010 v 09:19  • Odpověz
Iv já ti to přepošlu
29. led 2010 v 09:29  • Odpověz
tak jo :slight_smile:
29. led 2010 v 09:31  • Odpověz
aha tak už chápu já jsem tedy taky milostpaní :wink:
29. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Iv,ona to Srsnička posílala až včera někde kolem 22 ted nevím přesně já to četla taky až dnes a ty jsi tu včera byla a omluvila se,že nemužeš ,tak asi proto,jinak ještě než to Srsni objednala jsem jí psala jestli to teda ještě nepísnem do IP,aby nedošlo zase k problému,tak to písla,ale jak jsem psala už v předchozím příspěvku,docela jsme se tu ted sešli,tak to myslím všichni zaregistrovali i bez IP.
29. led 2010 v 09:37  • Odpověz
Ale nikde jsem se nedočetla že bylo napsámo od kolika do kolika a že by se to klidně dalo přesunout:slight_smile:No nevadí se mnou se tady stejně už od začátku moc nepočítalo tak nevadí v pohodě.
29. led 2010 v 09:42  • Odpověz
Já už jsem myslela, že bude klid, nebudem se k tomu vracet, pozvánka mi přišla doIP , napsala jsem hned zpět co a jak , a pak mi přijde zas rejpanec, třeba ani přijít neměl, nevím. Každopádně už vím, co si o mě myslíte .Od autorky IP bych to vůbec nečekala,myslím, že my jsme spolu nikdy problém neměly, aspoň já teda ne :pensive:
29. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Holky,myslím,že Srsnička,to myslela tak ,že nakukujete a nevyjádříte se a pak se zlobíte,tak jsem to pochopila já.Dorot a snad Janču znáš ne, :wink: Tak my máme nemocnýho tatí,doufám,že to nechytneme všichni. :sweat_smile:
29. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Já už k tomu nic nenapíšu :wink: Náš je taky nachcíplej,ale do práce musel,snad vydrží a my taky přežijem :wink:
29. led 2010 v 09:53  • Odpověz
jo,bylo napsáno od 11 ne?Jen se Bubli ptala jestli by to nešlo dřív,ale hospody většinou otvírají od 11.Iv,je to pořád otevřený a pořád řešíme jestli 2 nebo 3 ,tak je to jedno kdy,jen stačí písnout ,jen dejte vědět at se to objedná,
29. led 2010 v 09:55  • Odpověz
holky jdu vařit,tak hlavně upřesněte pokud chcete změnu,jinak platí toho 3.2 v 11 v ODASU v salonku,jak už to psala nevím kdy :sweat_smile: Mer.
29. led 2010 v 10:02  • Odpověz
Se mnou si už nelámejte hlavu:slight_smile:já jsem si tady o některých lidech uděla svůj obrázek a myslím si že už nemám ani zájem se sejíd.A stěma co mi tady přirostli k srdíčku tak se ráda uvidím i bez organizovaného srazu.. Loučí se milostpaní:slight_smile:
29. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.