• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
No holky, ja tez nedorazim. Prijedeme do NA az v patek a v sobotu mame tu svatbu. A v tomhle pocasi doufam, ze ta cesta bude OK. Dnes manzu nejakej blb predjizdel a dostal smyk a zapichl to do zaveje. Nastesti se mu nic nestalo, ale prave takovych situaci se bojim, clovek jede opatrne a pak nejakej trubka vytvori poradnej adrenalin :confounded:
29. led 2010 v 18:26  • Odpověz
tak kdy teda, 2 nebo 3?
30. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
Hezkou sobotu všem,Mer,platí myslím určitě 3.2,toho 2.3 byl jen návrh od Srsničky ,kvuli Dorot,že měli jet na to kardio,ale to padlo,jak psala Dorot,takže zustává 3.2 od 11
30. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
ok, díky :wink:
30. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
my jsme dnes od dvou do 6 zvraceli,tak doufám,že to je jen nějaká krátkodobá viroza,tatí nám něco přinesl asi z práce,ale toho to za den přešlo,tak uvidíme :slight_smile: dnes už to přes den docela jde,nic beruška nejí,tak ji nutím aspon tekutiny :confounded:
30. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
Seymi,tak to určitě chápu,že tu nebudete už od středy kvuli srazíku :slight_smile: ,užijte si to na svatbě :wink: jdete s Ondrou,nebo máš hlídání?
30. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
jo a kaskadéři na silnicích,to mě děsí,hlavně,že to bylo jen auto v závěji a nic horšího....
30. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
tak ať jste Cvali brzy fit. Mě zas chytnul nějakej kašel :sweat_smile:
30. led 2010 v 15:41  • Odpověz
ahojda,tak u nás další hrozná noc,tentokrát jsem štafetu převzala :confounded: já,ted už je to docela dobrý,jen jsem jak moucha.Začíná Míša,jen Honzík se zatím drží.Prý to řádí :confounded: Tak se držte,já myslím,že my s malou a manžou to máme celkem za sebou,tak snad ve středu dorazíme. :confounded:
31. led 2010 v 11:41  • Odpověz
:wink: Mer,díky a taky se drž,at to nemusíme rušit :wink:
31. led 2010 v 11:49  • Odpověz
Bára taky včera zvracela, a navíc naše kamarádka má neštovice, v pátek mi to volala. Bára s ní byla celý čtvrtek, tak nevím jestli se nám taky objeví... A nevím jestli musím být v inkubační době doma. :sweat_smile: Snad ne!
Sršni, díky za zajednání...
31. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
Jo a kde je Odas? :sweat_smile: ? Kde mám parkovat?
31. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Bubbli, Odas je, jak je na kamenici DM drogerie, tak jdeš jakoby za ní, je to velká budova po pravé straně, dole je obchod s potravinami, nahoře fitko a úplně nahoře ta restaurace. Parkovat můžeš na náměstí nebo přímo za tím Odasem, jede se tam kolem bowlingu, jak je Peugeot. Když tak se někde sejdeme a půjdeme tam spolu :wink:

Jo, Vanessa je poprvé ostříhaná, nechala jsem jí ostříhat ty cancoury co měla vzadu a po stranách, teď vypadá jako nějaká slušňačka :grinning:
31. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
holky,tak Vikča už nezvrací,ale ještě prujmujem :confounded: ,já se pomalu na čaji vracím k normálu,myslím,že do večera to propukne u Mišky,už jí je blbě,no tak snad budeme do středy všichni v pohodě. :wink:
31. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
Bubli,ty neštovky má Nelča ze cvíčka?To jsme ohroženi i my :sweat_smile: Ale tak bychom to měli aspon za sebou,lepší ted než ve škole :wink:
31. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
jdu si lehnout,jsem mrtvá....
31. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
zdravím,
nejdřív děkuji Bubbli za poděkování, že jsem to zařídila.
A teď trochu ujasnění - k milostpaním se vyjadřovat nebudu, jak se říká, potrefená zakejhá. Ale nenapadlo Tě Maci, že kdybych myslela Tebe, že bych speciálně pro Tebe navrhovala holkám změnu termínu? Docela mě ten přístup mrzí a obávám se, že už toho mám právě dost. :frowning2: :angry: no nic, já to nějak přežiju a přes noc strávím, tak zas zítra navi.
31. led 2010 v 17:28  • Odpověz
a jen tak mmch, ta poznámka o milostpaních se týkala 349. stránky :unamused: tzn. že se tam tenkrát nikdo nevyjádřil, když bylo řečeno, že jsme se sešly. Najednou po dvou měsících jste měly potřebu to začít řešit.
31. led 2010 v 17:30  • Odpověz
Ahoj Polanko, a zas, mě je fakt jedno co mezi sebou kdo má nemá, , kdo koho v Polance zdraví nebo nezdraví. Na sraz bych přijela pokud by byla fakt komplet sestava jakou znám z Náchoda, jako když jsme se scházeli . Nevím co se mezi váma stalo, ráda bych viděla vás všechny, ale hádat se nechci s nikým a pomlouvat toho, kdo tam není, což tady z toho, co píše i sršnička vyplívá,že bychom se stejně všechny nesešly.A potrefená to jen potvrzuje, že? Fakt nevím co se s váma děje :confounded:
31. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
JO, taky bych byla ráda, kdybysme se někdy mohli sejít tak, jak to bylo dřív :unamused:
31. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Dobré ránko Polanko, tak jak se daří? Co jste vlastně podnikali o víkendu? My jsme vyrazili na hory a bylo to fakt super :slight_smile: hlavně fajn počasí :wink:
1. únor 2010 v 01:59  • Odpověz
Dobré ránko!

My jsme byli v sobotu relaxovat u našich, Bára tam teda blindila,a stonala na gauči v pelechu, a včera jsme byli v HK vybírat podlahu na chodbu a do obýváku. Tak konečně jsme se shodli aspon na jedný :grinning:

Holky, myslíte, že musíme být doma abychom nikoho nenakazili těma neštovicema? Já fakt nevím!
Cvaldo, jo má je Nelinka... Ale vy jste očkovaný, ne? Já přemýšlím že se u ní ještě stavíme abychom to fakt chytili at to máme za sebou. I když zas nevím co Tomík, ale prý takovýhle mimina to nehcytnou, tak nevím.
1. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
Bubbli, tak si zavolej dr a zeptej se jí na to. Tak to nepůjdete ve středu na sraz???
1. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
máš pravdu, zavolám doktorce.
1. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
Dobré ránko,koukám Srsni,že jsi měla dobrou noc :frowning2: udělala jsi zatím tlustou čáru,promin,ale ty víš uplně přesně o co jde,takže mi promineš ještě k tomuto dodatek,je tu pár z nás ,které máme vlastní názor a leckdy jsme si ho dovilily říct nahlas,někdo to vyřešil jen přetvářkou a herectvím,já třeba konkrétně s N,jsme si to řekli,že si moc nerozumíme,každá máme svuj názor a mužeme se respektovat,ale prostě se je jasné ,že se nebudeme vyhledávat,fungovalo to normálně,v rámci slušnosti jsme se bavily,pokud jsme se viděli a to bylo opravdu jen třeba ve cvíčku.PROBLÉM odstartoval až ve chvíli,kdy nikdo nezaložil diskuzy,já jsem hned na začátku,řekla ,že to zakládat nebudu,protože,to je uplně ze stejných duvodu,ale to už bylo řečeno.Nikdo jinej to nezaložil a proč to jsme si právě řekli v té cukrárně na zač.prosince a to už bylo taky řečeno..fakt je ten ,že pokud bych tu diskuzy já tenkrát založila byl by klid a zase další divadlo a přetvářka a ted je to bohužel jen ukřivděnost a snaha to na někoho hodit,protože já jediná jsem to řekla NAHLAS.Pro mě opravdu není problém se sejít skýmko-li a respektovat ho ikdyž třeba nejsme zrovna stejná krevní skupina.Za mě ,tohle bylo opravdu vyvoláno jen proto,že to někdo chtěl vyvolat.A ten srazík v tom vubec nehrál roli,protože vždyt se po celou dobu scházíme bud společně ,nebo po skupinkách podle toho srdíčka jak už tu bylo řečeno a nikdy to nikdo neřešil,tak proč ted najednou.Ten problém je opravdu je jen jeden a ten jsem napsala.A i já zatím chci udělat tu ..pomyslnou čáru.
Srsni promin,ale musela jsem to říct.
1. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Jinak,my už jsme s Vikčou o.k,ted nám lehl Honzík,Bubli,myslím,že neštovice u miminek začínají až tak kolem 8 měs.,nevím mám pocit,že mi to někdo říkal,ale dr. ti určo řekne víc.Hezký den všem.
1. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
Tak doktorka říkala že doma být rozhodně nemusíme, a že kojené miminko to nechytne, pokud to prodělala maminka. Což nevím jestli jsem je měla já...
Takže na sraz dorazíme, pokud není někdo proti. Klidně kdyžtak řekněte pokud to některé vadí a my zůstanem doma. :wink:
1. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
tak já myslím,že my budeme ok a taky dorazíme.Bubli,mě to teda nevadí :sweat_smile:
1. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
Bubbli, mě to taky nevadí :wink: A jak je to vůbec s těma neštovicema? Když je V. proti nim očkovaná, tak je dostane nebo nedostane? :sweat_smile:

Jo a holky, měříte teplotu ještě pořád v zadečku nebo už v podpaží?
1. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
no máš pravdu Mer,my jsme taky očkovaný :grinning: bože to jsem,ale matka,já na to ani nevzpoměla :sweat_smile: Dostat by je neměli.My už jsme taky o.k,takže ve středu už žádný bacily roznášet nebudeme,Míše bylo blbě včera,ale nezvracela a dnes o.k,Honzík to nechytl vubec,ale dnes ho tatí vezl ráno na ortopedii,včera byl na lyžích a nevím co vyváděl,dostal injekci a prášky a poku se to nezlepší musí jít ležet na kapačky,už tam byl dvakrát :confounded: Je to prý u kluku ve vývoji normál a časté :unamused:
1. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.