• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
teplotu měříme v podpaží :wink:
1. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
jsem zapoměla napsat,že má bloklou krční páteř,tak to je ten problém :grinning:
1. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
jé Bubli,ted jsem si všimla,žes my to v příspěvku o tom očkování psala i ty :sweat_smile: mě to dneska pálí :grinning: to očko bylo přeci jenom v 15 měsících :grinning:
1. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
Taky měříme v podpaždí, už hoodně dlouho, do zadečku to nesnese.
A když jste očkovaný, tak e určitě nechytnete. Inkubační doba je 3 týdny, takže během tří týdnů uvidíme.
1. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
a to vám vydrží sedět a mít teploměr v podpaží?

Teda co se nám teď stalo. Vanessa seděla u našich na wc a když kaká, tak nechce abych tam byla, tak jsem šla pryč a najednou mamí, mě pálí pusinka, tak tam jdu a ona v ruce dva olejíčky do aromalampy otevřený a táhlo jí to z pusy, tak jsem nevěděla jestli to spokla nebo jen olízla, tak jsem volala dr., ta na toxikologii, prý kdyby spokla 5 ml, že je to smrtelná dávka :sweat_smile: Mám jí hlídat, jestli nezvrací, dávat živočišné uhlí a hodně pít. Prý kdyby to obsahovalo kafr, tak by byl velký problém, tak jsem si na netu našla tu firmu a mluvila s majitelem, prý kafr to neobsahuje, ale potvrdil mi, že 5 ml smrtelná dávka. Tak doufám, že to jen olízla a nespokla :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
Tak Vikča od té doby co byla mimi a měřili jsme v zadečku,teplotu ještě neměla,ale občas ho vytáhne ze šuplíku a chce měřit,líbí sejí ,když to pípne,tak nevím až bude opravdu nemocná protivná,jestli se dobrovolně nechá,ale myslím,že jo.Mer,tak naše dáma mychce pořád lít sama olejíček do aromky,takže jsem už musela olejíčky schovat,máme salus,jsou 10ml,takto by musela vypít pulku lahvičky :confounded: mazec,myslím,že to V. jen olízla,že by to nepila a navíc to samovolně z toho nevytéká,pokud máš ten samý olejíček,ted jsem na to koukala.To jsou teda radosti s dětičkama ,to bude v poho neboj.
1. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
mě zas ráno psala kamarádka,že je s malým 5ti měsíčním prckem na dětským,měl kašel a začal se jí dusit,bronchitida,týden si je tam nechají :confounded: taky radost :confounded:
1. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
no, já doufám, že z toho nic nebude, radši ji nedám ani spát, aby byla na očích
1. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
neboj to bude dobrý,Bubli,ted jsem objednávala zase věcičky z Topolina a všimla jsem si,že tam má ponožtičky ,víš jak jsme se o tom bavily ty co nemají tu gumičku,pro Tomíka,4 pack za 117,-jinak super věcičky na holky já objednala za 300,-bundičku lila jako máme tu hnědou s oteplovákama,tak stejné provedení,myslím matroš,sněhový pás atd... a za ty peníze super ,vzala jsem 110 na příští zimu,tak jukni,odkaz myslím máš ne?
1. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
ahojky, bubbli, to víš že se na Tebe těšíme:slight_smile:, snad nebudeme nikomu vadit my :dizzy_face: a mmch se těším na všechny
cvaldo - neboj, to ponocování bylo z jinýho důvodu, než si asi myslíš :grinning:
mer - držím pěsti, snad to bude v pořádku, ale to už bys asi věděla víc
1. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
o.k my se taky těšíme :slight_smile:
1. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
Cvali, ty už nakupuješ na příští zimu? Já bych se bála, že netrefím velikost :sweat_smile:

zatím se nic neděje, tak to fakt asi jen olízla :wink:
1. únor 2010 v 18:26  • Odpověz
tak aspoň že je v pořádku :wink:
1. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
Mer,tak to je fajn,to bude už o.k,jo ta bunda za 300,- mě zaujala a hlavně vím ,že to je kvalita a ,když máme letos 92,tak určitě ta 110 bude dobrá :wink: přinejhorším ji prodám.Topolino je spíš větší.A já jsem z té letošní soupravy nadšená ,hlavně z kvality.
1. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
Tý jo, Mer, tak to je síla, tohle! To bych se asi picla.
Petr jede do rachoty, tak jdu trochu "sjet" net, hledám pro Matese nějakýho kosmonauta k svátku, ale fakt to snad ani neprodávají, vůbec jsem na nic nenarazila!
Cvaldo, kouknu na Topolino, kdyžtak by mi to mohla hodit paní k tobě, vid?
1. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
Mer taky máš doma divocha jako my :grinning: ..a jak jsi do ní cpala to uhlí?U nás to byl tenkrát strašnej zážitek,když mi snědla čtvrt balení sacharinu a na toxikologii mi řekly,že jí musím dát 10tbl. toho sajrajtu.Černo bylo naprosto všude,vyprat to nešlo a do Anči jsem dostala tak 4 tbl. maximálně a ještě se mi u toho málem zadusila..
1. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
Frog, rozdrtila jsem jí dvě tablety do džusu s vodou, vypít to něchtěla, tak jsem jí to asi na 4x natáhla do stříkačky a stříkla jí to do pusy, při první se cukala a pak už to bylo dobrý :wink:
1. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz
Dobré ránko, tak jak se vede? Mer, už dobrý?
2. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
ahojda,tak ja Mer?Bubli,jasný ,že Ti to vezmu pokud si něco vybereš,má tam ted toho hodně na kluky :angry: ,jo ale mě ted první várku přiveze dnes z Německa,ta bunda co jsem objednávala včera,bude později,tudíž by to mohlo přijít s Tvojí objednávkou najednou,to je jedno,já objednávám každej měsíc něco,snad jen ted v prosinci nic :sweat_smile: ,ale je fakt,že zase nikde nic jinýho na Vikču nekoupím,krom bot asi.A je to moje pohodlnost,už vím jak co sedí,velikost...stačí mě jít nakupovat s velkýma :sweat_smile: Frog,to si dovedu živě představit jak jsi to do ní cpala :grinning: No nevím,jak bych uspěla já :sweat_smile:
2. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
Bubli,kosmonauti nejsou in,ted frčej roboti :grinning:
2. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
ahoj holky, jo, dobrý, asi to jen olízla, uf :grinning:
2. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
Cvadlo, ale on CHCE kosmonauta! Pořád se vyptává na vesmír a na vesmírný rakety atd :grinning:
2. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
bubbli, to znám, to měl náš přeskolenobratranec :slight_smile:, všechno o vesmíru, knížky, DVD, lodě :slight_smile: možná ten Bionicle od Lega, jestli něco takovýho nedělá, ale je to dost drahý, nevím, zatím se spíš vyznám v holčičinách :grinning:
my jsme se vrátily z Déčka, zítra mám v tu dobu poradnu, tak jsme šly dnes, Verunce se to moc líbilo, dokonce ani nebyl problém ji moc vypravit :slight_smile:
mer, asi si tím jen natřela pusu - to Verča dělá taky - pastelkama, fixama, pomádou na pusu..... jinak my na WC máme ten Brise, to je naštěstí kovový a nedá se to vypít, ale vždycky když tam je, tak to minimálně dvakrát musí zmáčknout a to je pak zážitek :unamused:
2. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
a my máme všude možně saponáty atd, nemám to kam jinam dát, tak snad jí nenapadne to ještě vypít :sweat_smile:
2. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
holky, tak mi ruplo v zádech, musel přijet Leoš z práce, protože jsem nemohla vůbec chodit, ani si sednout atd., to jsem ještě fakt nezažila, prášky mi nezabírají, bolí to jak čert, takže tipuju, že zítra nedorazím, budu se teda snažit, ale nevím, jestli si sednu vůbec do auta. To mě fakt štve, já se tak těšila :sweat_smile:
2. únor 2010 v 17:44  • Odpověz
Jéžíš Mer, tak at ti dělá Leoš nějakou masaáž at zítra dorazíte!
Sršni, nic drahýho nechci kupovat, je to jen svátek, tak nechci zavádět nějaký drahý dary :wink: . Zkusím ještě obejít hračkárny. Můj brácha měl jako dítě takovou raketu a k tomu měsíční vozidlo, tak to Matýsek miluje :dizzy_face: . A navíc hračky taky tak nějak dědíme, tak třeba to užije pak zas Tomík :grinning:
2. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
právě jsem přijela z pohotovosti, píchli mi injekci, je to trochu lepší, ale stejně to bolí jak ďas, snad zítra bude líp a dorazíme, ještě uvdiím :wink:
2. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak my to dnes vzdáváme, v tomhle nikam nejedu. Petr právě dorazil z noční, o hodinu později a říkal, že se nemohl rozjet ani na rovince, že to je všude téměř nesjízdný. Na hlavní se vůbec nedostanem. a s kočárem a autobusem to asi nebude o nic lepší,si myslím.
3. únor 2010 v 07:55  • Odpověz
ahoj, no to hrůza venku, Leoš jel na kole a říkal taky, že se nerozjedu na rovince, navíc mě to šíleně bolí, ale klidně bych to zkusila, tak dejte vědět, zda se to koná či ne :wink:
3. únor 2010 v 08:04  • Odpověz
Já vím, jak to tady na kopci vždycky vypadá a až k Hanušovým to není prohrnutý. Takže já se odsud nedostanu. :cry: :frowning2: .
3. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.