• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
my zas nemáme vyhrnutý ten kopeček co máme k baráku, takže pak nevyjedeš nahoru a musíš to nechávat u sousedů a Leoš říkal, že když jel pluh, tak to nahrnul k nám a že se tam nerozjedu, ale že když si odcouvám dál, že by to šlo
3. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
holky ahojda,když jsem ted vylezla a koukla ven ,tak mi to je jasný,že nemáte Bubli šanci a myslím,že budete rádi,když vám to do odpoledne prohrnou :sweat_smile: ,tak to myslím dnes zrušíme a posuneme na později ne?Pokud bych mohla popprosit až po jarničkách :slight_smile: škoda,Viky mě od včerejška moří,kdy pujde s holkama už na toho džusa :sweat_smile: Srsni, mám tam zavolat a zrušit to?Frogískovic ,taky nemužou,tak asi opravdu dnes zrušíme ne?
3. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
holky nemá to cenu riskovat s dětma v autě,vždyt to není problém posunout :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
Já souhlasím s odsunem :wink:
3. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
psala jsem Srsničce SMS a mě psala Léna,že jim do toho něco vlítlo,tak to necháme až po jarničkách,Srsničkovi taky příští týden nemužou,souhlas? :wink:
3. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
ok, souhlas, radši nebudeme riskovat, mě se to stejně hodí, nemůžu se skoro hnout, tak pak navrhněte nějaký termín :wink:
3. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
Tak to je super,to se uvidíme,teda pokud to uděláme do středy 17.2.,pak odjíždíme na týden pryč,hlásím to radši dopředu :wink: ..Jinak venku kalamita.U nás není prohrmutý hlavní tah ,není vidět kde je hlavní silnice akde začíná chodník,no mazec a u našeho paneláku zezadu,jak máme parkoviště to už měsíc nikdo nevyhrabal,takže pod mega vrstvou sněhu je vrstva ledu,paráda,parkujeme u penny,páč bysme nevyjeli.Jen si říkám kdo má tohle nastarosti,vyhrnovat sníh u paneláků,nikdo se k tomu nehlásí a všichni jsme akorát nas....
3. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
Leni,město :sweat_smile: ,ale nějak nestíhají :angry: tak,jarničky jsou do 14.2.tak ,když to dáme 15.2,16.2?Řeněte,kdo jak muže či nemuže.
3. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
A Leni,toho 17.2 ještě mužete,nebo už odjíždíte?
3. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
já můžu 15.2., 16.2. nemůžu, jedu do Prahy.

My se teď vrátily z venku, šly jsme do lékárny a zpět, to je kousek a šly jsme to hodinu, vedlejší silnice absolutně neprotažený, úplně jsme se brodily ve sněhu, nešlo by to snad ani se sáňkama, Vanessa brečela,že chce domů. Teď jsem četla na netu, že na náchodsku vyhlášen kalamitní stav, hranice jsou zavřený a většina silnic nesjízdná, proboha co ty silničáři dělají? Asi to zase nečekali :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
jj ted jsem to taky četla,ale krásně bílo,jen ta dostupnost no...jo Vikče vysvětluju,že dnes do restaurace s holkama nemužeme,že je moc sněhu a holky se sem nedostanou autobusem ani autem,že nebydlí v Na,tak mi řekla přijdou pěšky :sweat_smile: ,říkám,jí že to je daleko jako k nám na chalupu a ona mi řekla,tak je sem přivezou rodiče :grinning: a pořád tady rozumuje,proč teda nemuže s těma holkama jít :sweat_smile: ,no tak se už moc těším tak za rok za dva,jak bude mít svojí tvrdohlavou palici a na všechno odpověd :confused: :dizzy_face: jo ted vymyslela,že by holky mohli přijet na sánkách.... :grinning: jdu dodělat oběd,musela jsem rychle něco vymyslet,počítala jsem s obědem v restaurantu :sweat_smile:
3. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
Bubli,když se zítra proházíte :grinning: pojedete cvíčkovat,my určitě pujdeme :wink: ,možná tam dojdeme i bez lopaty :sweat_smile: jdem baštit a ven ,hezký den všem :slight_smile:
3. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
ahojky, já nakoukla až teď, frog, psát už nebudu, je to vyřešený, viď :wink:
Když jsem se ráno probudila a koukla z okna, tak mi to bylo jasný, ale letěla jsem k doktorovi na kontrolu, takže jsem na koňovi nebyla apak jsme se domluvily s Cvaldou telefonem.
Takže 15.2.? A pořád to stejné místo, nebo jinam?
3. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
O.k.,15.2. je pro nás super termín,budeme se mooooc těšit :wink: a místo by mohlo zůstat stejný,i když absolutně nevím kde to je :grinning: ..
3. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
my ted přišli z venku,Vikča se tak vyřádila,že jsem myslela,že padne,ale ted frčela s tatí do PLANEA,NEZMAR,ona opravdu ten odpolední spánek nepotřebuje :sweat_smile: Srsni ,vše zařízeno,paní mi říkala,že to chápe,proč to rušíme.Já myslím,že místo stejné muže být,Frog,my Vás dovedeme,ale je to tam co jsi chodila cvičit :sweat_smile: už víš?Takže 15.2,my chceme jet s Vikčou na nějaký den za velkýma na hory,ale v pátek ,nebo o víkendu,tam mužu zavolat a zamluvit to ne?Ještě počkám na ostatní jak se vyjádří.
3. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
Pokud by to tam na 15.2 nešlo,vymyslíme něco jinýho,šel by i ten Hron ne?Tam se nekouří.Nebo dejte návrh.Tak kdoví,jak holky,jestli se už proházely :grinning: No řeknu Vám,kdybysme neměli traktor s radlicí a H.to nevyhrnul,tak od nás ze dvora nevyjedeme :grinning: akorát už tam máme takový hory sněhu...Bubli,tak ted by ses tam už neotočila :sweat_smile: z vrchního dvora na spodní se nedá jet vubec,ještě,že máme bránu i dole.
3. únor 2010 v 15:14  • Odpověz
ok, mě se termín taky hodí, taže v 11.00?
3. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
jj já myslím,že ano v 11 :wink: H. jel s Vikčou do toho Planea,volal,že to bude asi nadýl,docela zasekáno od Jaroměře to stojí...koupili jsme ve FOTOLABU foták,ale vubec jsme si tam nevybrali příslušenství,teda :slight_smile: spíš to samé co tam mají stojí v PLANEO PODSTATNĚ méně :confounded: stativ,brašnu.... i blbý nabíjecí baterky tam jsou o 30,-levnější a když jich potřebujeme 5 tak se to vyplatí,takže tam musel vyrazit,tak jsem zvědavá v kolik dorazí :sweat_smile:
3. únor 2010 v 15:44  • Odpověz
já přijela teď z masáže z končin v ČK, tam je ještě víc sněhu než tady, musel mě odvézt brácha, který má čtyřkolku, protože s naším bych nevyjela :grinning:
3. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
Ahoj tetky,tak jsem na svete.Jmenuji se Barborka a narodila jsem se dneska.Moje miry jsou 2700g a 48cm.
3. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
Ahoj Budulinku, moc gratulujeme k holčičce :wink:
3. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
Bubbli, jdete zítra do Déčka?
3. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj, tak my jsme dopoledne s Barunkou stavěli sněhuláky a odhazovali sníh k autu, když se pak Petr vbudil tak jsme vyháeli sníh kolem auta aby jsme vůbec mohli někam vyjet. Potřebovala jsem dnes nutně na sociálku kvůli rodičáku, 8.2. mi končí mateřská...Petr řídil, takže dobrý, ale sněhu na silnici všude, no hrůza. Já bych řídit nechtěla. Pak jsme byli ještě v Hypošce na nákupu.

Zítra jede táta do Náchoda na kontrolu na ortopedii, tak se pak chtějí stavit, myslím že Déčko nestihneme. Většinou se dost zdrží. :wink: :grinning: . Ale táta tady byl naposledy před měsícem, tak už rád vypadne z domu.

Moc gratulujeme k miminku! :wink: :dizzy_face:

15.2. se nám hodí. Tak snad už to klapne.

A Sršni, jak jsi dopadla dneska v poradně? Ségra byla dnes taky a prťě má už skoro 6cm :grinning: .
3. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
dobré ránko,my taky blahopřejeme k narození Barborky,doufám,že jste do porodnice v té kalamitě dojeli včas,manželuv kolega před měsícem rodili doma ,nestihli dojet ze Suchého Dolu,ale vše v pořádku,tatínek to zvládl na jedničku.Tak doufám Budulínku,že vy jste to zvládli v pohodě.Tak at máte z holek jen radost.
Bubli,tak užívejte dědu,my odpolko pujdeme.
4. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
tak jsem jukala na porodnici a Barborka od Budulínka tam už je ,hezounká,jak panenka....my už jsme vypekáčovaný :sweat_smile: a odpo.vyrazíme do cvíčka :wink:
4. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
Budulínku gratulujeme - jsem si před asi dvěma dny říkala, jestli už to není :wink:
Píšu si do kalendáře 15.2. ještě by šla zámecká, ale spíš v létě :confused:
4. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
bubbli, musela jsem se jít kouknout do průkazky :slight_smile:, já jsem hlavně ráda, že je v pořádku a hezky roste, tak jsem to vypustila, ale měli bysme mít 7,08 cm. I tam krásně byla vidět ručička a pět prstíků :dizzy_face: uf, teď ještě aby to dobře skončilo, člověk má furt strach. Musím se přiznat, že i před touhle poradnou jsem měla trochu strach, asi před 14ti dny jsem zachraňovala Veroucha před jistým nárazem do zdi na pekáči a to tak, co bylo jediný možný a rychlý - skočila jsem po ní a chytila ji za límec, lež plavmo na bříško :frowning2: ale naštěstí je to v pořádku, oddychla jsem si - jenže to je taková blbá rychlá volba :cry:
4. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
a ještě by šlo Bonato, když nás dam tam, co nemaj to drahý víno po zemi :grinning:
4. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
Srsni, já si myslím, že ten Odas je nejlepší, tam je ten velký salonek, tam se zavřem a hotovo, jinak já teda budu muset za Vanessou pořád lítat :grinning:
4. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
Tak to jsme dvě,to moje šídlo taky neposedí :grinning: ..ještě nespí,jednou mi z ní asi klepne..
4. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.