• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Dobré ránko Polanko, no jasně, že vždycky do salonku :wink:
5. únor 2010 v 07:30  • Odpověz
Frog, mě chodí spát tak v deset, jedenáct, jsem z toho úplně na palici, ale ona prostě není vůbec ospalá, jak spí ještě odpoledne :sweat_smile:
5. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
dobré ránko,tak tohle jsme řešili v létě a od září nechodí po o a je klid v osm zahučí,někdy se to smekne na devátou,když je rozjetá,ale tom je vyjímečně.Jen teda to ranní vstávání :confounded: ted mi to nevadí,ale bojím se,aby to pro ni nebyl šok,až bude muset vstávat do školky.Jen co začne být hezky budeme trénovat vstávání :grinning:
Jinak ten odas mužeme nechat. :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Jo Bubli,včera jsme byli ve cvíčku dvě a luxus,holky si pohrály,tatí nám přišel naproti s pekáčem,tak se ještě vyblbla na kopci,pak jsme ještě zvládli nákup a před osmou usnula u pohádky s tatkou u nás v posteli :sweat_smile:
5. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
my jsme původně chtěli začít trénovat ranní vstávání a není to potřeba, budí se sama - najednou má místo v osm budíček v sedm, nebo před sedmou, což je do školky snad tak akorát :wink:
5. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
no tak to jste dobrý,my,když ji budíme dřív ,pokud někam frčíme,tak to je očistec ji vzbudit a než se probere a je protivka,tak snad to nacvičíme :grinning: až bude ráno brzo světlo,tak to myslím pujde samo :wink:
5. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
ahoj holky, nevíte o nějakém karnevalu? My jsme dnes koupili Vanesse masku a 16.2 tu měl být a to zrovna odjížíme pryč, tak abychom tu masku vůbec užili. Není něco v Déčku nebo tak?
6. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
ahojky, v Déčku je 19. v půl desáté ráno, ale nevím, jestli také nebudete pryč.
my jsme dnes byli po dlouhé době v bazénu, no uvidíme, jak se to vyvine, pak nákup a obídek v Bonatu, jdu rychle balit, večer frčíme.
Mějte se!
7. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
Sršni, díky za tip. A kam jedete?

My teď přijeli z HK, byli jsme kupovat folii pod plovoučku a pak v Carrefouru, V. byla u babičky. Má nějakou rýmu a kašel, tak snad to bude dobrý :wink:
7. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
Seymi, tak zase nic, máme "jen" 8290g a 70cm... :grinning:

Jdeme ven, potěšit se chumelenicí :grinning:
8. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
Sršni, na ten karneval se musí nějak přihlásit předem?
8. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
bubli, to neva, hlavne, ze jste fit. Myslim, ze v tomhle se zavodit neda :grinning: Ja ho zrat nenutim :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jsme teda vysvatbovany, vytajtrdlikovany a celkove utrdlany.
Doufam, ze jste vsichni zdravi a veselite se s detickama. Ja dnes zapsala Adi do skolky na termin karnevalu a nejakych her bez hranic, tak uvidime, co nas ceka? Jeste teda musi tatka dodelat stetku a Adi muze frcet na masky!
8. únor 2010 v 18:15  • Odpověz
tak teď mi přišel mail, že 28.2. je karneval ještě v Hopsáčku. Nevíte někdo jestli se na něj musí nějak předem přihlašovat? :wink:
9. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
Seymi, to je sranda, my přeci nezávodíme :wink: .
Mer, myslím že se hlásit dopředu nemusíš
10. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
Bubli jasny :wink: Uz je z Tomika taky clovicek,co? Ondrousek uz zvatla o 106 a jak je uz rychlej. Vsechno hned capne a jak se uz dokuli vsude mozne, musim uz ty Adi malinky hracky uklizet. No je to uz takovy hezky :dizzy_face:
10. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
ahojda,jen v rychlosti nakukuju,včera jsme se vrátili z víkendu,velcí tam budou až do soboty a my dnes něco pozařídíme doma a ještě podnikneme nějaký výletky s Vikčou a jak vy jste všichni zdraví?Mám to teda zamluvit na toho 15.2 pondělí na pevno?Doufám,že mají v pondělí otevřeno :grinning: některý restauranty mají pondělky sanitární. 19.2 jdeme do Déčka na karneval,včera mi zrovna přišel mail,musí se o zaplatit,aby mohla Martina nakoupit odměny,dárečky,my si to zaplatíme po víkendu ve cvíčku.Bubli, 8290g,to bych teda neřekla,není to žádnej buřtík,ae je akt ,že je dlouhej a takovej udělanej,prostě kus chlapa :wink:
10. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
No jo, je to už paráda. Krásně si spolu už hrajou, Bára dělá opičárny a Tomík se tomu směje a nosí mu hračky a ukazuje mu, tak mě docela zastane :slight_smile:. Tomík se kulí jen ze zad na břicho, ale točí se na bříše dokola a trochu se posunuje. Tak to je sranda. Heká u toho jak starje chlap, jaká to je dřina :grinning:
10. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
jo včera ,když jsme se vraceli,stavovali jsme se nakoupit v HK v TESCU a vedle jak je omezenej provoz v ASKU,mají výprodeje,osvětlen 70 procent,vše ostatní 50,tak jsme docela solidně nakoupili,mají to už dost přebrané ,ale ještě se dá něco ukořistit :sweat_smile:
10. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
díky cvaldo za tip, v pátek se chystáme do HK a do Opatovic ještě omrknout nějaký podlahy, a osvětlení taky sháníme do pokojíkču a do obýváku a do kuchyně. No vlastně všude :grinning:
10. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
já šla po stojacích lampách vybrala jsem tři,jinak lustry bodová světla ,mají taky ,ale už dost přebraný,ale třeba ještě doplněj,protože tam pořád něco vozili,tak at něco pořídíte to se za ty prachy vyplatí,super lampu z 849,na 255,-.,tu samou mají v Hornbachu za 1290,- :confused: Tak se tu mějte,musíme na poštu s balíkem a pak se chystáme na oběd na Dobrošov. :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
Cvali to je to Tesco, jak je tam vzadu u Hornbachu?
10. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
holky, v pondělí to teda platí? V Odasu v 11.00 hod.?
12. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
Já doufám že jo :wink:.Ráno teda ještě musím letět na Uz žlučníka,ale měly bychom to stíhat :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
Holky na pondělí na 11 v ODASU je to zamluvené,Mer promin,že jsem Ti neodpověděla,ale byli jsme pryč,je to u velkýhoTesca ano.Nestíhám jedeme pro velký na hory a zítra se všichni vracíme :wink: mějte se ,těšíme se na pondělí,užijte si víkend.
12. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
ahojda všem,tak jak zítra,my potvrzujeme učast :wink:
14. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
Ahojky,taky dorazíme jakmile to všechno oběháme.Jdeme obě k doktoroi :confounded: ...
14. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
taky dorazíme :wink:
14. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
Tak my za chvíli razíme,ještě musíme na poštu,s Jančou i Pétou jsem mluvila,tak se těšíme :wink:
15. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
ahoj holky, už jsme doma, srazík byl moc super, škoda,že nedorazily Bubblinky, tak snad příště, holky se hezky vylítaly :wink:
15. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
jj srazík super,doufám Bubli ,že ségra o.k,srazík brzy zopakujem.Pošlu Vám fotky jen co to stáhnu.Jen ta obsluha nic moc :angry: myslím,že změníme lokál :grinning: Mer,pošli mi pak taky foto a ostatní co fotili díky.
15. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.