• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
ahojky, taky hlásíme, že se nám to moc líbílo, snad nás bude příště ještě víc :wink: taky Bubbli držím pěstičky
15. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak mě to tak mrzí že jsme nemohli, fakt jsme se těšili!
Ale určitě chápete, ségra má rozhašený hormony a chlapa trumpetu (když nechci být sprostá :sweat_smile: ).
Tak příště...
15. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
dobré ránko,Bubli,to je jasný,že chápeme...tak chceme jít dnes se Srsničkama do cvíčka,ale beruška ještě chrupe :sweat_smile: tak jsem zvědavá jestli to budeme stíhat :grinning: ,Bubli,jdete ve čtvrtek?Nellinka už je po neštovicích?
16. únor 2010 v 08:15  • Odpověz
Leni,jak jste včera pořídili,sehnala jsi ty naušnice? :wink:
16. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
Cvaldo, Nelinka jo, ale ted je dostala v pátek Verunka, tak P. nejde. No a my jedem k našim, Petr má odpolední, tak nás hodí před prací do Dvora. Nemáme tu pak odpolko auto tak se nemáme jak dostat na cvíčo. Tak snad příští týden, konečně zase půjdem, nebo at už safra opadne ten snííííh a můžu jezdit svým!!!!!!!!!!
16. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
Ahojky,jj sehnala,sice malinko větší,ale aspoň je mám tedka stejně velký jako přívěsek :slight_smile: ..
Jinak srazík byl fajn,Anča furt říkala kdo co dělal,kdo jí co půjčil a pak že mamku zlobila paní,asi myslela tu pipku číšnici..
16. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz
ahojjjj,tak my jsme se dnes zasekli ve cvíčku do 12,pak fofr oběd,ještě,že už nechodíme spát :grinning: Bubli,tak,když nejdete ,tak my to taky odpískáme,protože jdeme v pátek na karneval,tak abychom nebyli přecvíčkovaný za tento týden :sweat_smile: a v pondělí razíme do jeskynky....Bubli prý je na karneval přihlášeno asi 30 dětí,tak snad to bude lepší než ten posledně :slight_smile: Docela mě překvapilo ,že ty neštovice už chytla i Verunka,takovej malej človíček. :confused:
16. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
Frog, Ančí má dobrej postřeh :sweat_smile: Mě se líbilo,jak se s Vikčou furt pusinkovaly a pak se řezaly :grinning: ,ale myslím,že to bylo moc fajn a holky si to užily,hlavně ta siesta na koberci byla kouzelná,ještě jsem nestáhla ty fotky,ale dnes se k tomu snad dostanu.
16. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
ahojky, Verunka zase pořád smutně chodila a říkala: škoda že tam nebyla Péťa :wink:
dneska cvíčko super, cvaldi, my jsme si daly obídek v Berasu, teda trochu čekání (zas tolik lidí tam nebylo), ale stálo to za to :dizzy_face: a super hranolky pro mrňata - z opravdových brambor, nepřepálené, nesolené! super! tak to můžeme příště zkusit tam, ale nevím, jak s mrňkama - možná nějaký koutek v rohu to jistí :wink:
16. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
a viděla jsem týdenní miminko :dizzy_face: už se těším na srpen, snad to bude vše v pořádku :pensive:
16. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
zítra ráno kvačíme na krev, beru verču s sebou, pak přijede babička a budeme dělat masopustní koblížky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 v 18:51  • Odpověz
Jé,já jsem přehoupla tisíc příspěvků a a ni jsem si toho nevšimla :grinning:
16. únor 2010 v 18:51  • Odpověz
Neboj Srsni,to bude o.k,další lvíček :slight_smile: tak do Berasu občas zavítáme s Honzou,alle koncentrace těch všech našich berušek ,to bych neriskovala :sweat_smile: Viky , víc než Báru schání Tomíka toho si zamilovala :grinning: Bubli,nevím,nevím.... :sweat_smile: Srsni držím palečky,at je vše o.k. Potkali jste Jítu s prckem?Nám před pul hodinkou odešla babí s tetou a Vikča je pěkně rozjetá,tak to vidím na společné sledování Ružovky :confounded: .Hezký večer všem.
16. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
ahoj, Vaness se taky pořád sháněla po Báře.

My se teď vrátili z Prahy, od Ing. Havlíčka, jsem trochu zklamaná, protože mi řekli, že jsem zhubla jen 2 cm v pase a já si naměřila 6, tak nevím, kde je chyba, z těch 6 kg jsem zhubla jen 3 kg tuků, zbytek svaly, což není dobrý, takže musím víc cvičit. Jinak ale říkal, že si vedu dobře, ať se připravím na to, že to nepůjde tak rychle dolů, ale že je to dobře, že pak nebude jo- jo efekt. No tak snad to vydržím :wink:
16. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
Holky, kdy je ten karneval v Déčku? Bubblinky, taky jdete? My jsme přihlášený do toho Hopsáku, ale jestli jdete všichni do Déčka, tak bychom šly s Váma
16. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
mer, je to v pátek v 9.45, vstupné 40 Kč, je lepší se nahlásit předem.
16. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Jé, tak po nás byla shánka! Hlavně po Tomíkovi, to je mi jasný :dizzy_face: .

My jsme byli dneska u nás na Masopustu, a super, byli tam soutěže za motivující ceny (horalka, frkačka, pitíčko v extra flaštičce) a diskoška, tak si to Bára užila. Tomík měl taky převlek :wink: , a naštěstí tam bylo dost známých tak mi ho chovali když jsme s Bárou soutěžily. Byl z toho úplně vykulenej, ale v pohodě. Je to fakt zlatý dítě :dizzy_face:

Sršni, neboj, nic si nepřipouštěj a bude vše v poho :wink: . Vem si, že chudák ségra, má za tchána toho ...... však víte (nechci jmenovat) a on se vyžívá , že k nim jezdí a vypráví zážitky z nemocnice a extra případy a různý odchylky od normálu v těhotenství... Ségra je z něj úplně na mrtvici :grinning: , nechtěla už kvůli nemu ani druhý dítě když ji vyprávěl co všechno se může stát. No fakt chlap bez citu a taktu to je... :angry:

Jinak na žádný jiný karneval se zatím nechystáme. Není to s těma dvouma capartama tak jednoduchý. Když jsme byli před měsícem v tom Déčku, tak Petr měl TOmíka doma, dneska jsem teda šla s oběma sama, protože P. je v robotě, a měla jsem toho až až. Ještě že každá mamina mi ho ráda pochovala.

A jen co sleze sníh, tak počítejte se srazem u nás na zahradě, nějakou jarní párty vymyslíme :wink:
16. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
holky, já už se těším až doděláme barák a pozvu Vás, nebudeme mít sice tak velkou zahradu a soukromí jako Bubblinky, ale i tak to bude myslím dobrý :wink:
16. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
dobré ránko Polanko, my máme za chvilku vyrazit na krev a Verče se nechce :wink: jak kdyby měla dávat ze svýho :dizzy_face:
cvaldi, jj, potkali jsme Jíťu a byly jsme s nimi i kousek na procházku, tak mám všechny detaily, co mě zajímaly :slight_smile:. A Tomášek je nádhernej :dizzy_face:
17. únor 2010 v 08:00  • Odpověz
i jsme potkaly Vaši babičku, když jsme byly s Jíťou
17. únor 2010 v 08:00  • Odpověz
Ahojda vše,Mer,škoda,že si to neřekla dřív,včera jsem tě mohla nahlásit,psala jsem tady o tom asi před 14 dny,ale jestli chceš zavolám Martině nahlásím tě a zaplatíš jí to pak v pátek na místě :wink: jinak my dnes máme návštěvu,tak se tu mějte krásně ,ještě nakouknu.Mer ,ty mi písni at mužu popřípadě zavolat a nahlásit Tě :slight_smile: Včera jsme vyráběli na karneval balonky pro klauna a myslím,že se to dětem moc líbilo,pastelama malovali a pak rozmazávali,to bylo nejlepší :grinning:
17. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
ahoj Cvali, asi to nechám na ten Hopsáček, je to v neděli a to s námi může jít i Leoš, ale dík :wink:

Dneska mi trhala máma zub, osmičku, už dva dny mě to šíleně bolelo, ale jen dásna, myslela jsem, že mám afty nebo co a on to byl kaz jak prase, tak to mám venku :grinning:
17. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
o.k Mer :wink: zuby brrrrrr....,hlavně,že už budeš mít po bolesti :wink:
17. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
holky,pár foteček z pondělka jsem hodila do albíčka :wink:
17. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
cvlado, dobrý fotky, žasnu jak je Verunka proti holkám veliká! A jaký má Anička krásný vlnitý vlásky!
17. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
tak ona i Anička už Vikču přerostla a to je mladší, natož Verča skoro tříletá slečna :wink: Holky taky fotili,tak zas budou mít ještě něco jiného..
17. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
Cvali, pošli mi, prosím, fotky do mailu, já až to stáhnu, tak to hodím na facebook :wink:
17. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
Dobré ránko, my jsme ještě fotky nestahovaly - až na konci února, ať v tom není zmatek, tak vydržte, kdyžtak mi písněte mailiky do IP, pak rozešlu.
18. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
Dobré ránko všem,Mer,pošlu,snad mám tvuj email.Srsni v pohodě až budou tak budou :wink: Zítra se těšíme na karneval,chtěl jít s námi tatí,ale jede s Míšou do Broumova na sundávání rovnátek.Mají tam být v 9.20,takže nestíhá,tři děti jeden tatínek no :grinning: Vikča ,když se dívá na film Jak se krotí krokodýli,ten Vítek tam říká,žemá tatínky dva a ona říká já mám tatínka jeden jenom vid maminko? :sweat_smile: a pořd se ptá proč má on dva tatínky,jak to mám takovýmu prckovi vysvětlovat :sweat_smile: a vubec začíná mít někdy takový otázky,že mi na to přijde malá ,těžko hledám vysvětlení :unamused: a to teprve přijde to otázkový období :sweat_smile:
18. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
my ráno v 8.30 měli budíček,pošták,přivezl balíček :angry: v životě tu nebyl tak brzo :angry: Vikču jsem nechala v obýváku na gauči,pustila jí pohádku,rychle jsem se oblíkla a letěla jsem dolu.Tak takhle rychle jsme dlouho nevstávali :grinning:
18. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.