• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Mer,poslala jsem ti to,vlítli mi tam i dvě fotky nesrazíkový,to se omlouvám :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
cvaldi, aspoň jste stihly celou školku, dívej se na to pozitivně :grinning:
18. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
Tak kde dáme příští srazík? My máme návštěvní odpoledne, tak se loučíme, papa!
18. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
zatím přemýšlejte a vymýšlejte :slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
Cvali, díky za fotky :slight_smile: Já jsem je hodila na facebook :wink:
18. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
18. únor 2010 v 15:23 • eveluska
vyplněné :slight_smile:
18. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
tak mám další zub venku, dva za dva dny :grinning: od rána mě bolela čelist a nemohla jsem jíst, myslela jsem,že to mám vykloubené a začala se mi dělat na tváři boule jako prase, tak mi druhou vytrhnul brácha, jsem teď pěknej bezzubec :grinning: :grinning:

Pro srazík jsem klidně co nejdřív. :wink:
18. únor 2010 v 17:44  • Odpověz
Mer :grinning: to je mazec,dva zuby venku,zánět ,nebo co?Jsem taky pro sraz co nejdříve,naše Viky je vyloženě flamendr :sweat_smile: hodte datum.Jdu juknout na ty fotky na FB.Dnes jsem kupovala ingredience,zdobící na dortík,takovej jednoduchej,co dělám a Viky strašně ráda zdobí a holky se jí v práci ptají ,jestli to bude dortík pro ní a ona teto ty nevíš ,že po mamku mojí,mě nejšou tři eště až v létě....no tak to mě zas dostala a zatvářila se u toho tak hrozně duležitě :sweat_smile:
18. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
tak třeba 3.3 ?

No ten první byl kaz a prý jak se vytrhnul ten první, tak se oslabil ten druhý a začal mě bolet. Ty osmičky tam byly stejně prý na prd, že by musely stejně jednou ven, tak to mám aspoň za sebou. Teď jdu s holkama na véču, hubu mám pěkně napuchlou, tak to se asi moc nenajím :grinning:
18. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
Mer,tak to je Pecháček,zrovna,když máte tu véču :grinning: já jdu s holkama v uterý na véču a pak máme lístky do divadla,tak se už taky moc těším.....tak si to v rámci možností užij :wink: jo fotky super ,už jsem jukala.pro mě 3.3 o.k :slight_smile:
18. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
jo a my máme 26.4 zápis naší školkajdy,musíme se p.ředitelkou domluvit jak bude chodit do prázdnin na zkoušku,protože pak pujde od září napevno,já sice začínám v práci už v srpnu,ale H. bude mít dovču a navíc jak budu chodit jen na pul uvazku,tak ten srpen zvládneme v pohodě,mohla by chodi od 16.8,kdy jim ve školce končí dovča,ale zase proč...
18. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
vyplněno :wink:
18. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
ahojky, já teda nemám vyplěnno nic, mer lituju, ale zas je praktické mít zubaře doma :wink: 3.3. snad jo, zase mám poradnu :grinning:
18. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
někdo mi smazal fotku :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
Mer,fotka asi nějakej záškodník :grinning: Srsni,vyplnila jsem to slečně,snad jí to pomuže :slight_smile: u nás se ještě chrupe,snad stihneme karneval :frowning2: měla nějakou neklidnou noc,pořád se budila a fnukala,tak uvidíme,snad o.k
19. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
u nás je dnes taky zubní maraton,Honzík jde v 10 na kontrolu a Míša jela do toho Broumova na sundávání rovnátek,zatím nahoře,za dva měsíce i dole ,měla je přes dva roky,tak se těší :slight_smile: .Mladýmu je taky doporučili,ale nemuže kvuli házené,ale on to má proti Míše dobrý a je to chlap,tak musí mít nějakou vadu na kráse ne.
19. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
taky jsem si říkala, kam nám zmizela mer :slight_smile:
my už jsme nachystané, teď ještě Kouzelnou školku a pak šupky dupky :slight_smile:
to jste asi vyplňovali té slečně, které to pak smazali, co?
19. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
holky, co jste okukovaly kočárky, hoďte sem prosím nějaké zajímavé odkazy, potřebuju sehnat babičce k narozkám :grinning:
19. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
tak jsme doma z karnevalu,bylo to prima,jen ze začátku ,než se Viky vzpamatovala po dnešní rušné noci,byla unavená,ale pak jsme se tam tak zasekli,že nechtěla domu,tak jsme si to protáhli a šli se se Srsničkama nabaštit do Berasu.A ted letím dělat tradiční páteční velký uklid a vubec se mi nechce. :confounded: :sweat_smile: Krásný víkend všem....
19. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
Srsni,ted jsem byla na majlíkách a psala mi Lenka H. Vendik má zápal plic,chuderka malá :frowning2: jo mám Tě pozdravovat.Tak a letím něco dělat :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
Ahoj, Tomík je nějaký marodný, asi šestá (nebo pátá?) nemoc. Od včera má teploty kolem 39, tak zítra ráno pomažu k doktorce, pokud se nic nezmění. Chudák. Já jsem strašně nevyspalá, v noci docela pláče.
Jinak 3.3. máme ve 13.30 hodin doktorku. :unamused:
21. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
ahojda,Bubli vydrž :wink: pokud to je šestá nemoc ,tak to za tři dny ustoupí.Ten datum mužeme dát na jindy,to není problém :wink: Hezký večer všem
21. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
ahojky všem, lenďám přejeme vše nej nej k dnešnímu svátku :wink:
bubbli, to máte hezké datum i čas :slight_smile: jinak přeji brzké uzdravení a hlavně abys brzy dohnala spaní, moc dlouho se tak fungovat nedá :frowning2: jj, datum může být jiné, ale spíš před 3.3., nebo po 11.3. (teda za nás :confused: :dizzy_face: )
a zase sněží !!!
21. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
cvaldi, hezký fotky z karnevalu :wink: my na konci měsíce - snad :wink:
21. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
Jéjda, taky gratulace Lenkám, my otáčíme kalendář už v sobotu a neděle nám unikají :slight_smile:
Tomík to teda vede, včera večer měl dokonce 39,7, tak jsme byli s močí na pohotovosti a nic se nenašlo, tak nevím. Říkali at to vydržíma pokud se do úterý neosype na tu šestou enmoc, tak at jdu k doktorce.
CO ten srazík pondělí nebo úterý? 1.3., 2.3.?
22. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
dobré ránko,tak termín muže být ,nic tam nemáme,pádíme do jeskynky,Srsni doufám,že vy taky ? :sweat_smile: Děkuji všem za přání i těm co mi přáli na FB :wink: Frogísku a Tobě ještě jednou přeju i tady,at se Ti splní všechna velká i malá přání :slight_smile: .Tak se jdeme chystat,Viky už se těší jak budou v jeskyni s Verčou vařit kafe :grinning:
22. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
mě je to taky celkem jedno, v pondělí v 9.30 něco už mám, ale když to bude od 11.00, tak v pohodě :wink:
22. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
ahojky, v jeskyňce jsme si to hezky užily :slight_smile: poznali i nové sympatické tváře :slight_smile: bubbli, držíme pěstičky, ať je Tomík brzy v pořádku a snad ať se osype, ať víte, že to není nic vážného :confused:
22. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
No koukam, ze to tu zije :sweat_smile:
bubli, tak Tomikovi dnes uz snad je lip. Doufam.
Hlasim nase rozmery na 6ti mesicich a 1tydnu: 8,92kg a 74,5cm Tentokrat to Ondra hnal do vysky :wink:
Tak budte fit vsichni a Srsno, hura do pupkovateni!!! :wink: :dizzy_face:
22. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.