• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
krásný sluníčkový den všem,tak v jeskynce jsme si to opravdu užily :slight_smile: já dnes opět na zubní :confounded: ,pak na véču a do divadla,jsem zvědavá stím zubiskem :sweat_smile: Seymi,to je Ondra opravdu dlouhán,ale ona i Adi je dost vysoká vid?Tak užívejte prvního skoro jarního sluníčka u nás se to jaro opravdu čeká,včera mi pubertáčci nadiktovali co potřebujou-nutně,tak jsem objednávala :confused: :angry: upřesněte ten datum srazíku :wink:
23. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Bubli,jak Tomík,už je to lepší,osypal se a už jste bez teplot?
23. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
ahojky, tak nás vyloženě naladilo sluníčko, umyly jsme okna a Verunka si jedno vyzdobila kuřátkama a vajíčkama :grinning: tak Velikonoce můžou začít
seymi, no jo, rostete jak z vody :slight_smile:
bubbli, tak jak Tomášek?
23. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
Tomík se osypal už včera večer, ale měl 40 rovných, celou noc kolem 39,5 a ráno zas 39,8 tak jsem volala doktorce že se mi to nelíbí a ona že pokud se osypal už nemá mít teplotu tak at hend přijedem. Takže mu brala krev, má to CRP 62 což je prý zánět v tělě a dala mu antibiotika. Prý má počínající angínu a zánět nosohrtanu. Zítra jdeme s močí a s Bárou, prootže měla už dopoledne 38,7, Takže jsem na mašli :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ta šestá nemoc to prý není, takže kdoví co má zas tu vyážku...
Seymi, míry dobrý teda! To už nosí Ondra 80 oblečení, ne? To je mazec.
Cvaldo, užij si véču, já jsem byla s holakama předminulý pátekv Jiráskově v Pizzerii, no pizza hrozná, ale sranda veliká. Škoda že jsem nemohla moc pít když kojíím. Ale i tak jsem si to užila. Je to nutný takhel zarelaxovat bez dětiček.
Sršni, umyly jste okna??? Tak at nenastydnete, holky pracovitý!!!!
23. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
tý jo, Bubbli, tak snad z toho nic nebude a myslíš, že Bára to má taky?
23. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
jejda bubbli, držím pěsti, ať jsou oba brzy bez horečky!
24. únor 2010 v 00:16  • Odpověz
Dobré ránko, tak jak se vede? :confused:
24. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
dobré ránko,Bubli,to musíš bejt uplně hotová,oba marudci,to znám.. :confounded: ,tak at to brzy zdoláte.Máš pravdu ,relax je potřeba,já divadlo miluju a bylo to užasný,Nárožnej excelentní,Čenský se odboural na jevišti,takže sklidil velikej aplaus :grinning: no moc se nám to líbilo,6.3 jedeme do HK na DÁMSKOU ŠATNU,hraje tam ta herečka Tomicová,co hraje Simonu v Ulici,já ji znám ještě ,když nebyla známá z televize,ale v Hk v divadle užasná,nemusí to být ani komedie a ona to zní udělá :sweat_smile: prostě skvělá.Před chvílí jsme vstávali,takže nejdeme ani cvíčkovat :sweat_smile: a popravdě jsem já šla spát ve 2 tak se mi ani nechce :dizzy_face: Vikča si vytáhla puzzlátka a je do toho zabraná,tak se mužu trošku zkoncentrovat :grinning: Jo jinak na véče jsme byli v Panoramě,protože v lodičkách bych delší trasu v tom marastu asi nezvládla :sweat_smile: Bubli, a dřív byla pizzerka v Jiráskově vyhlášená,je pravda ,že jsme tam už dlouho nebyli :slight_smile: Srsni,vy jste draci,mě se ještě do oken nechce. :sweat_smile:
24. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
ahoj, tak jak Bubbli?

My jsme teď byli vybírat lišty a spáry do koupelen a na chodbu. Teda řeknu Vám, už aby ten barák byl hotovej, protože pořád řešit milion detailů, a těch odstínů co je, to se nedá si vybrat a já jsem ještě k tomu šíleně nerozhodná, takže Leoš ze mě šílí :grinning: :grinning: :grinning: Ale teď to řeším a až budeme bydlet, tak to už asi řešit nebudu, budu akorát nadávat, co musím všechno uklízet, no snad mi Vaness pomůže :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
Ahoj, no děti ted spí v obýváku, rozložila jsem gauč. Nějak to padlo i na mě, tak jsme tu jak v nemocnici. Všude binec, fakt nemám chut to uklízet... Tomík už je lepší, Bára blbě. Po druhý hodině budu mít výsledky od doktorky a uvidíme co s Bárou. :unamused:

Cvaldo, tu Tomicovou mám taky ráda, je fakt střelená :grinning:

Mer, no ale domeček budeš mít přesně podle svých představ :wink: .
Nebudete někdo potřebovat plovoučku? Brácha nám v pátek doveze nějakou z Prahy, jak dělá stavbyvedoucího, tak jim nějaká zbyla. Vyšla by dost levně, uvidím co mi řekne. Myslela jsem že ji dáme na chodbu, ale nejsem rozhodnutá. Kdyby jste někdo chtěl, dejte vědět. Nevím kolik jí teda bude, podrobnosti v pátek :wink:
24. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Bubli,já jsem taky nějaká k.o už nic nevydržím :sweat_smile: ,ale ty máš nárok,já ,když jsi vzpomenu,jak marodily ty starší oba najednou :unamused: ,jak jsem byla vyřízená,tak na Tebe myslím,at je vše v pořádku a brzy se dáte do pořádku všichni,ale pokud to chytli takhle oba,tak to bude snad jen nějaká viroza a teplotami se tělíčko brání,no uvidíš,držím palečky :wink: Mer,já jsem byla dřív taky hrozná na výběr čehoko-li,Honza taky šílel,ale s věkem to ustupuje :grinning: pak už na mnohé rezignuješ :sweat_smile: jdu něco dělat,kafe mě hodilo do reality,jo jinak zub je ještě na místě a léčí mi ho,tak snad to bude dobré jen každý týden do Machova :unamused: ,naštěstín je už dobrá cesta.
24. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
Cvali, ty jezdíš k zubaři až do Machova? :grinning: Mě ta jedna díra po tom zubu trochu ještě pobolívá, ale už je to skoro dobrý, jsem ráda, že to mám za sebou.

Bubbli, tak ať jste brzy fit, musíš být úplně vyřízená, tak snad až přijde Petr, tak ti s nimi trochu pomůže :wink:

My jdeme dneska na první karneval do Klíčku, tak jsem na to zvědavá, ještě jsme na žádném nebyli.

No barák podle svých představ - něco jo, něco ne, je to rekonstrukce, takže jsem nemohla moc hýbat s místnostma, takže mrňavá chodba, technická místnost, to bych udělala mnohem menší a chybí mi tu pracovna. No a už nezbyly peníze na předělání balkonu a o fasádě ani nemluvím, tu máme úplně rozkopanou a zahrada ani dlažba, to už vůbec ne, no uvidíme, jak to půjde. Ale jinak jsem spokojená, už se moc těším. Ale nový barák je nový barák, tam si uděláš všechno tak jak chceš :grinning:
24. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
teda chodbu a tech. místnost větší, jsem chtěla napsat :grinning:
24. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
Mer,doktor Práza je rodinný přítel,jinak děti chodí k dr.HÝBLOVÉ,protože byla školní lékařkou na Komendě,tak si je nechala i poté co přešla do privátu se svým manželem,až Dr.Práza,pujde do duchodu,přejdeme tam taky. :wink:
24. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
ahojky, tak ač jsem šla spát taky asi v půl druhé, v šest jsme se vzbudily na hokej - a právě včas :grinning: takže jsme dnes cvičko daly, ještě jsme se prošly k Vendikom :wink: , vrátily jsme se před chvilkou, verča se pořád ptala, kde je Viky :frowning2: a že s námi nejde do Beránku :slight_smile: a samo to Verča teď zalomila, tak mám chvilku na prádlo a nádobí :dizzy_face:
bubbli, nasbírejte síly ať jste brzy všichni fit, na uklízení kašli, stejně je to zbytečný, to vidím u nás :wink: radši si odpočiň :dizzy_face:
24. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
kuk,Srsni,to jste holky dobrý,my bychom to ani dnes vzhledem ke vstávání naší madam nestíhali :sweat_smile: ,tak příští týden,,pozdravuj V.
24. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
Bubli,tak jak, dej vědět,jak je Barunce.Jinak ,béruška mě tyto dny dává teda,rozbouchala kukuřičné krupky kladívkem od zatloukačky v pokojíčku na stolečku a krmila stín panenky :angry: říkám proč to dělá,že se to nedělá a ona mi uplně v klidu řekla "maminko já sem to nevěděla" :sweat_smile: no a ty nevinný oči,pak mám výchovně zakročit :sweat_smile: Jdu dělat ´pomazánku z lučiny se šunkou k véče,Bublinkovic prckum přeju klidnou noc a všem ostatním hezký večer.
24. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
Ahojky.Já ráno vstávala ve 4,abych to všechno viděla a zítra to samé.Avča vstávala vyjímečně v 5,30 a fandila se mnou.Normálně totiž vstáváme tak nejdřív v 7,30..
Jo a iinak Ančí je ostříhaná,teda spíš vyholená.Byly jsme u babči a ona viděla jak bere mašinkou dědu a strašně to chtěla taky,tak jsme sio řekla,proč ne a fakt jí to sekne.Má to na 7 mm :grinning: ,je to rošták,no však uvidíte sami na srazíku :wink:
24. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
teda to vás obdivuju, vstávat takhle brzo, Leoš takhle taky pořád vstává a pak jde hnedka do práce. Dneska chce jít ve čtyři do hospody a pak do práce, teda dělat tohle kvůli hokeji, to se radši vyspím. Ale někoho to baví a je do toho zažranej, tak proč ne :grinning:
24. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
dobré ránko, neboj mer, dnes to bylo naposeldy :unamused:
25. únor 2010 v 06:33  • Odpověz
25. únor 2010 v 07:42  • Odpověz
tak jak se vede? U nás vykouklo sluníčko :dizzy_face:
25. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
kuk,dobré ránko,my přijeli z očkování a vaříme obídek,musím pořád myslet jak Bublinky,doufám,že už je jim lépe.Frog ,tak takovej fanda jak ty teda nejsem,ale náš tatí taky koukal,no naši už skončili,tak mě to už nebere :sweat_smile: Jsem na Ančí zvědavá :slight_smile: asi,ale ted počkáme až budou Bublinkovic ready ne?Ale Sáblíková další zlato,to je krásný....Přišli jsme k doktorce a ona jí říká,ahoj Viktorko,přišla ses na nás podívat?A ona "přišla na chvilinku a nebudeš mě ,ale dávat píchačku jen obázek jo" :grinning: ,tak jí pak vzal tatí na klín a doktorka přesvědčovala,že všechny děti co jdou do školky už tady na píchnutí byli,no brečela .....pak si nechtěla vzít ani obrázek. :confused:
25. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
ještě nás čeká za měsíc a pul ta žloutenka a Mer,blbá zpráva,letos to prý v akci nebude :angry: ,ale dáme jí to,ono v té školce,nikdy nevíš co muže chytnout :confused:
25. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
Ahoj holky, Bára měla večer špičku, měla dokonce 39,7!!! Dnes už lepší, jen TOmík pro změnu zase průjmuje :frowning2: . No ale celko vě už je to asi trochu lepší. Jen já sotva dýchám, asi jsem to chytla od nich.

Venku krásný sluníčko, já už chci veeeen!!!!
25. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
ta sláva,že je to lepší,Bubli,taky jak nejsi asi moc vyspalá,je Ti mnohem huř :confounded: ,ach jo,už,aby bylo krásně a bacily tak neřádili.Já jedu dnes zas k zubaři :confounded: ,takže taky nic moc a to chce naše Míša studovat Farmacii,najíždí ted na semináře z biologie,chemie a latiny až do čtvrtáku a bude a chce z biologie ,chemie maturovat.Stihnou je ,ale asi státní matury ,tak uvidíme....
25. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
Bubli,prujem bývá i k teplotám u kojencu :unamused: ,tak jdeme baštit a ven ,pokud bude po očku o.k
25. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
Cvaldo, zubař fuuj! A z bilogie jsem maturovala taky na Gymplu, hrozně mě to bavilo a zajímalo! Museli jsme znát i všechny latinskýý názvy, no mazec :slight_smile:. A dneska si pamatuju prd. :frowning2: Ale chemii bych nedala ani omylem, tu jsem nějak nepochopila :sweat_smile:
Tomík už tepltoy naštěstí nemá, myslím že to je po těch ATB. :unamused: TAk nevím jestli mu vůbec budou zabírat když je hned vypustí ven.
Bože at už je jaro léto
25. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Ahojky,no tak dneska jsme to reda vymňoukli,hrůza :angry: ..a rusáci jsou taky ze hry jupí :wink: :grinning: :wink: ,to jediný mě těší..
S tím srazíkem určo počkáme,ať jsme všechny pohromadě :wink: .
Mě Anča už 4 dny nechce spát po obědě,furt tam vykřikuje,přes hodinu si tam leží,občas něco houkne,ale nespí.Navíc se pokaždý když jí dám plínku pokadí a to už od léta chodila pěkně na záchod.Přitom by stačilo jen houknout,ale ona ne,pak jen přijde a řekne,mám bobo :frowning2: ..
25. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
no tak jsem napsala dlouhý příspěvek a on se mi smazal :sweat_smile:

Bubbli, asi jsem blbá, ale co je to ta špička? Nějak jsem to nepochopila :sweat_smile:

Cvali, tak kolik teda bude stát ta žloutenka?

V. už nechce na noc plínu, ale bojím, že to celý pročůrá. Mám ji teda v noci pořád budit a dávat čůrat nebo jak jste to dělaly vy?
25. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.