• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Tak jo, Meredith, tak se pak nějak dohodnem na té spolujízdě. Díky. :wink:
22. únor 2008 ve 20:05  • Odpověz
ahojky, tak solná jeskyňka klidně, ale středa neee :frowning2: spíš ten pátek :pensive: :dizzy_face:
22. únor 2008 ve 20:22  • Odpověz
Jo Poppy, a děkuju za tu masáž, vyzkoušela jsem to, tak uvidíme...
22. únor 2008 ve 20:35  • Odpověz
autor
Bubli, nemáš zač, hlavně aby to Bublince pomohlo.

S tím termínem to bude asi problém.

Tak co ten pátek? Nebo pondělí, nebo středa, nebo kdyyyyy???????????????????????? :rolling_eyes: :confused:
22. únor 2008 ve 20:39  • Odpověz
Mě je jedno kdy,jen budu mít problém s hodinou,kvůli krmení.no uvidím,nemá cenu plašit předem když ještě nemáme termín...
Tak to poppy domluv na ten pátek jestli to vyhovuje i tobě a uvidíme.Ta streda je blba,cvalda jedou na naušničky..
22. únor 2008 ve 20:54  • Odpověz
já v pátek nemůžu :unamused:
22. únor 2008 ve 20:59  • Odpověz
autor
Holky, já tam chci jít s jasným termínem, abych nebyla za blbku. Plašit tam nechci. Mě je to taky jedno. Přizpůsobím se. Mer, celý dopolko nemůžeš? Asi bych to spojila s obědem, co??? Pak procházkou na obídek.

Tak:

Sršnička - pátek
Frog - jedno kdy
Já - jedno kdy
Cvalda - ?
Meredith - pondělí a středa
Bubbly - středa, čtvrtek, pátek

Máchlovi - budou v centru - čtvrtek, pátek

Tak kdy??? :confused:
22. únor 2008 ve 21:25  • Odpověz
autor
Na hodinu se můžem domluvit, aspoň 2 termíny, aby se to hodilo všem, my se opět přizpůsobíme, není problém dát Poppynce jídlo dřív :wink:
22. únor 2008 ve 21:27  • Odpověz
cvalda urco ne středa,jinak nevím..
já bohužel nemůžu dávat studený mlíko,musím vyzkoušet jak dlouho ta termotaška udrží teplotu.
22. únor 2008 ve 21:53  • Odpověz
My máme být v pátek v 8.00 u primaře v Náchodě, tak pak bych mohla, ale zas mi nebude spát, tak bude protivná.
Dnes mi usnula po hodině a půl řvaní až ve 21.45, to nikdy nedělala, ale je to asi tou horečkou má od odpoledne 38,5. :cry:
22. únor 2008 ve 22:13  • Odpověz
mně dnes Verunka za celý den spala 20 minut - po usilovném boji usnula v 16:30 v kočáře :angry:
a večerní usínání taky nic moc - je to jak píše bublik, od té doby, co přikrmujeme (září) spí dost "blbě". Je fakt, že k té době se váže více změn, ale jídlu a zubům připisuju nejvíc trestných bodů :confounded:
asi by nebyl problém ani pondělí - bavíme se pořád o příštím týdnu?
A co se tama jako dělá? Uvidím, jak to tam zvládne naše šéfka :grinning:
22. únor 2008 ve 23:17  • Odpověz
jo, a co za to?
Dobrou noc, my zítra frčíme na návštěvu, 3 h cesta tam, 3 h pobyt a 3 h zpátky :confused: mrňka vyzkouší novou sedačku - tu velkou :grinning: tak uvidíme,jak to zvládneme. Papa!
22. únor 2008 ve 23:18  • Odpověz
Tak měli bychom jet ve čtvrtek, řekla bych, že by bylo dobrý kolem 10h a pak na oběd pan Macanet si skočí do práce :wink: Jinak všem krásnou sobotěnku :wink:
23. únor 2008 v 07:47  • Odpověz
autor
Hezké ranko,
tak v solné jeskyni se odpočívá, s dětmi to asi moc nejde, ale jde tam hlavně o ten vzduch. Jinak oblečení normální, je tam 19st., deky a karimatky na zem jsou k dispozici.
Cena za každého je normálně 149,-, pokud půjdem jako skupina 6ti osob, tak zaplatíme za celou jeskyni 700,- celkem, tj. za každýho 117,- - děti do tří let neplatí.

Já bych byla i pro pondělí, ale to je zas docela brzy, no zkusím to, pokud bude volný termín, zamluvím ho. Jinak myslím to pondělí, co bude teď po neděli :wink:

No, ale koukám, že se to zas nehodí Bublinkám :confused: :rolling_eyes:
23. únor 2008 v 08:57  • Odpověz
autor
Jo a já nemůžu úterý, už něco mám a nemůžu to změnit :wink:
23. únor 2008 v 08:57  • Odpověz
Ahoj, no jo, v pondělí máme něco co taky nejde změnit, ale jestli se nedomluvíme na jindy tak běžte v pondělí, já půjdu jindy :wink:
23. únor 2008 v 09:10  • Odpověz
ahojky,tak my příští týden vubec nevíme ,máme naušnice,Honzík očkování,jednu návštěvu a dědu ještě pořád ve špitále,prostě tento týden se mi to děvčata moc nehodí,nevím jak to plánujete časově,my dopo.tak do 11.30,vydržíme pak už to je děs je pak už moc přetažená,musí jít chrupat,oběd bych dala uplně jinej den,pro nás to je časově moc náročný,jeden den dopo,jeskyně a oběd jinej den,to by šlo.Kdyby to šlo tak kdybyste to mohli o týden posunout,jo taky máme v uterý ten bazén tu schuzku,no je toho prostě moc. :confused: :wink:
23. únor 2008 v 15:14  • Odpověz
autor
OK, Cvali, tak jo, asi by to fakt bylo na holky, moooc. Rozhodíme to na dva dny. Jinak mě napadl nápad na další výlet :dizzy_face: - ale to až se uvidíme na obídku nebo v jeskyni.
Tak co??? Co dáme dřív? Oběd??? Tak kdy??? A co Daadinky, přidají se??? :dizzy_face:
23. únor 2008 v 15:56  • Odpověz
Ahojky cholky,tak nám to asi neklapne :frowning2: ..příští týden je teda vyřazenej a ten další týden můžu kdykoli kromě odpoledne středy(očkování) a pátka(návštěva)..
Ale už bychom se měly nějak domluvit,většinou prej maj na týden dopředu plno..
23. únor 2008 v 17:03  • Odpověz
autor
Tak domluvíme ten oběd, kdo chcete, dejte vědět, domluvíme se :wink:

Já si do jeskyně zajdu s Poppynkou sama, daly jsme si rezervaci na sobotu před obědem :dizzy_face:

Jinak hlásím, že tam mají plno. Chtěla jsem jít v týdnu dopol. ale jsou tam školky. Takže jestli uděláme hromadnou návštěvu, tak se nám určitě vyplatí jít jako skupina, s tím, že když budem mít pronajatou celou jeskyni pro sebe, tak si budem moc vybrat i hodinu.
23. únor 2008 v 17:45  • Odpověz
ahojky, tak to jsou dobrý zprávičky. Ten další týden (myšleno první týden v březnu, jestli se nepletu) nemůžu ve čtvrtek, jinak zatím jooo.
23. únor 2008 ve 21:20  • Odpověz
jéé a v kolik jdete poppy,že bych šla třeba s froginkou s váma..
23. únor 2008 ve 21:51  • Odpověz
Jo a ještě jsem ti chtěla poppy říct,že kalhoty roll-up jsem nevyhledávala dokud jsi mě na ne nepřivedla ty a teďka sedím večer co večer na MMB a hledám nějaký uchvatný rollky :grinning: ..už mám asi troje vyhlídnutý...to bude mít rob radost až mu předám čísla účtu :grinning:
23. únor 2008 ve 21:53  • Odpověz
Vzpomínáme na Sarah a držíme pěsti :wink: Jinak do Polanky jedeme ve čtvrtek 28.2 tak pokud budete mít čas, rádi bychom se s Andulkou s váma viděli. Kolem 10h už bychom měli brázdit náměstíčko v Polance :wink: Mohli bychom zajít na oběd tam, jak dělá poppy manžel a my pak pojedeme domů :frowning2: Tak nám dejte vědět :wink: Do jeskyně asi nepůjdeme máme dost lítání v POlance ale ráda bych konečně věděla, kde to je? :grinning: Manžel neví :confused: že to máte některá doma :grinning: :grinning:
24. únor 2008 v 07:46  • Odpověz
hoj holky, tak my se chystáme do jeskyně dnes od 10.00, ale po pravdě se mi tam moc nechce, když je venku tak krásně :grinning:
24. únor 2008 v 08:58  • Odpověz
autor
hezké ranko, taky jsem dnes myslela na Srarh, no popravdě už včera večer, když jsem si šla lehnout, že se tu dlouho neukázala. Ale slíbila, že napíše, pokud pojede.
Ve čtvrtek na obídek klíďo píďo, my může na 100% , zamluvím salonek, když by nás bylo povícero. S jídlem pro slečny se netrapte, v kuchyni vám to co budete chtít ohřejí. MM má praxi :grinning:
Dorot, jeskyně tu jsou dvě, jedna je u nádraží u Čedoku a ta druhá u Elektrocompu. Tak my chodíme od té k Elektrocompu. V té nové jsme nebyli ještě.
Frog, když jsem včera paní volala, tak mi řekla, že je to jediný jedno místečko, že víc lidí už na tu hodinu neveme, kvůli kvalitě vzduchu. Takže bohužel. Ale můžem se domluvit, chci dát Poppynce 5 hodin, kvůli její oslab. imunitě a po tom očkování, aby se zas dostala do pohody. I když rýmu už nemáme.

Mer, užijte si to, já bych šla hned :dizzy_face:
24. únor 2008 v 09:27  • Odpověz
ahojky ,tak ten příští týden bychom mohli ,ted ve čtvrtek obýdek nevím jak to bude po těch naušničkách pokud o.k,tak bychom na obýdek došli,dám ve středu určo vědět,stou jeskyní ase nezlobte,ale bylo by toho tento týden moc a navíc já fakt nevím jak to po těcj naušnicích bude z oběda se dá omluvit ,ale jeskyně ne ,když už by to bylo na tuty zamluvený :wink: SArah asi užívají tatínka,doufám ,že ne v porodce :confused: nám dnes chlapi jeli hrát do Litovle.Jo a přijela mi po 15 měsících mrška červená ,no je to hrozný,nikdy jsem žádný bolesti neměla ,ale ted to je děs,nechci si brát prášek ,když kojím,CVALÍK pije normálně,kdy se mění přitom to mlíko,já to vždy dostala,když už jsem nekojila,tak nemám zkušenost ,tak prosím nějaké info :grinning:
24. únor 2008 v 10:24  • Odpověz
ale když by to ve čtvrtek vyšlo,byla bych ráda a fajn,že by tu byly i Máchalky :wink:
24. únor 2008 v 10:26  • Odpověz
Ahoj! My se na čtvrtek taky hlásíme! :wink:
Cvaldo, mě Bublík taky nechtěla pít když jsem to dostala, a že jsem to měla po tý blbý injekci - po tý Proveře - každých 14dní! :angry: .Teď beru Cerazzete a ještě jsem to nedostala... ALe nechtěla pít vždycky tak 2-3dny a pak už dobrý.
Jinak tady mám od Nestlé kaši rýžovou mléčnou a rýžovou mléčnou s hruškovou příchutí. Myslím že po ní B.taky špatně spí, tak jestli ji máte některá vyzkoušenou a nevadí vám, tak daruji... My máme osvědčenou Nutrilon kaši, ale chtěla jsem vyzkoušet i jiné, ale zůstanu u Nutrilonky. Od tý doby co jí dávám jiný kaše mi spí ještě hůř než normálně :frowning2: :angry: . Takže pokud budete chtít, tak vám to přinesu na ten oběd ve čtvrtek! :wink:
No a Sarah snad dá vědět, ať můžem z domova fandit! :dizzy_face:
24. únor 2008 v 10:42  • Odpověz
autor
Cvali, Poppynka nechtěla pít taky taky 2-3 dny když jsem to dostala. Nejhorší byl druhej den. Teď už je zvyklá a už ji to nevykolejí :grinning: že je to "jiné" :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2008 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.