• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Tak to je fajn,že už je V. trošku líp,tady ted před dvanáctou u benzinky přistával vrtulník ,hasiči,sanity,nevím co se stalo,ale vrtulník tam byl dost dlouho.Táhli to kolem soudu k poliklinice,takže asi přistával na hlavní :confounded: Já se pustím do oken ,holky jdou k babí a mladej na házenou.Hezký zbytek dne všem.
27. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj, Bára měla v noci zimnici jako blázen, to jsem ještě nezažilaa, klepala se jak ratlík a jektala zubama. Nohy jako ledy, přitom měla tlustý ponožky. Hlavu měla rozpálenou ani jsem ji neměřila. I tak byla každou hodinu vzhůru a pila a čůrala, no hotovo. Ráno měla zas 39,3. Uvidím jak odpoledne, kdyžtak asi pojedem na pohotovost. V noci vypila víc jak litr vody. Myslela jsem že si po obědě lehnem, ale usnula na půl hodiny, to jsem si nestihla ani lehnou :grinning:
A venku zase tak hezky :angry: :angry: :angry:
27. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
Bubli,raději bych tam sjela a moč sebou :confounded: ,aby neměla nějakej zánět,to jsou radosti,když dětičky marodí.Já meju ty okna,už to budu ,ale mít,pustila jsem se i do strešních,to je pakárna,kdo má ví o čem mluvím :angry: my jich máme 5 a tři normál a balkonový dveře :sweat_smile:
Ted mě napadlo,že ,když u nás řádila ta střevní chřipka,tak první to měl manžel,ten měl taky pořád zimnici,nohy jak led a hicoval ,dva dny a pak dobrý,my bez teplot,ale zase to šlo horem ,dolem,tak nevím ...každopádně je dobře ,že hodně pije....
27. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
No tak jsme nejeli, přijeli naši, tak jsme to tady nějak přetrpěli (kjako myslím tu protivnou Báru,ne rodiče :grinning: ) a v noci už spala krásně a tepltou neměla. Takže UFFFF!!!! Ted už vypadá veseleji :wink:

Ted jsem si všimla že jsem napsala že jsme dali za dveře kolem 30 tis., mylsel ajsem kolem 13.000 :sweat_smile: . Už se mi ty čísla pletou :grinning: . 30 by stály s dopravou, montáží a v plný ceně, podle faktury. To bych se asi skácela :grinning: . Už takhe to je darda.
Petr se včera iniciativně vrhl do bourání, tak jsem byla naštvaná, prtože toho bordelu všude, to si neumí nikdo představit :angry: . Táta můj mu přijede dneska ještě pomct je dozdít, a to nás čeká ještě 4x!
28. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Dobré ránko,tak sláva Bubli,že už jste bez teplot,to už bude dobrý .Hezkou neděli všem.
28. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
Bubbli, tak to je dobře, že už je líp. Mě je dnes zase nějak na zvracení a V. taky ještě není úplně v pořádku, ale teplotu už nemá.
Byli jsme v tom Hopsáčku na karnevalu, no už tam víckrát nejdu, úplně trapný, vůbec se mi to nelíbilo, ani Vanesse moc ne.

Bubbli, za 5 dveří jen 13 tisíc? Kde jste to kupovali? My dáme za jedny počítám tak 9-10 tisíc, ještě nevím, ale myslím, že takhle asi nějak budou stát :sweat_smile:
28. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ahojky.Bubbli to je skvělý,že je už je Barče líp :wink: ..
Já jsem právě domyla okna a jak je tady hnedka víc světla :grinning: ..už to bylo fakt potřeba.Jdeme dlabat,dělala jsem směs s broskví,takže se už tedka olizuju.Sice už to není jako dřív,že si to tam dám z koření všechno co mám ráda,ale i tak je to dobrota..Zatím se mějte a přeju krásný zbytek víkendu.
28. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
My jsme právě dobaštili roštenky na houbách, docela se mi povedly. Většinou mám hnusnou omášku, ale tentokrát dobrý :grinning:
Mer, ty dveře nám přivezl brácha z Prahy, fakt nevím odkud, chtěl za ně 13.000,-. :wink: . A 10.000,- za jedny dveře??? To je mazec, teda!
Všechny myjete okna, to mám taky??? :grinning: :confounded: . Já to nechám po malování a po dobudování pokojíčku, tak na duben? To by šlo. :wink:
28. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
kuk,my jsme byli v Hk,kupovat Vikče k svátku kolo-odrážedlo,chtěli jsme puvodně kolo se šlapkama,ale máme ještě tříkolku klasickou ,tak kolo necháme na vánoce a bude ho mít až na příští jaro a už koupíme to větší,pokoupili jsme i něco v Baumaxu a potravinovej nákup :wink: tak my při předělávání chalupy jsme použili klasický panelákový dveře se sklem a natřeli je takže nás nestály nic,babí si kupovala nové ,tak na nás zbyly :grinning: jinak dveře se dají dobře koupit v Hornbachu,záleží co chcete,ale pálky to každopádně jsou.Bubli,obložky si necháte dělat,chceme to dělat doma,máme klasický železný.
Na okna mě naladila Srsnička a tím jak bylo hezky a tatí v práci,tak jsem na to vlítla,ale být tebou nechám to na později,od zítřka se má zas kazit počasí a já budu naštvaná až zas budou špinavý :angry: A duben bude Bubli ideální :sweat_smile:
28. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
no Vikča teda na tom odrážedle drandí a jak nemusí mít pokrčené nohy jako u těch plastových,tak je nadšená,ještě jsme podědili,malé kolo se šlapkama,uplně to nejmenší a starší,ale na to učení bohatě stačí,tak prodám všechny ty plastový odrážedla,když už máme novej vozovej park :grinning: myslím,že tohle kolo bez šlapek je bezva na trénování rovnováhy ,ona se rozjede zvedne nohy a trénuje,to se pak na kolo hodí,nebude se asi tak bát bez koleček uvidíme,nemám stím zkušenost,je to přeci jenom novinka.Bubli a Tomášek už je taky o.k?
28. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
Frog,jo stím světlem máš pravdu,obzvlášt,u nás u těch střešních :grinning: A jak jsme ve městě,to byla černota.Mě ještě čekají okna na chalupě 5 kousku :sweat_smile: ,ale to vidím tak na květen,možná červen :grinning:
28. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
ahojky, cvaldo, co to bylo s tím vrtulníkem? Jsme nic nezaznamenali . A V potkala vaši V :grinning: neříkaly holky?
frog, hoď receptík, to zní zajímavě, ta směs s broskví
no, já umyla jen dvě okna, jsem netušila, že spustím takovou lavinu :grinning: kuchyňské za týden (návštěva) a zbytek do V. narozek :slight_smile:
doufám, že marodi už jsou všichni OK, jsme včera byli na plese a jak to bývá - kovářova kobyla - vyhráli jsme taky dort docela hezkej a velkej, ale jsem už zmlsaná, dobrej teda moc nebyl :unamused: tak jsme ho skoro celý rozdali :confused:
no a o tom, že to v Hopsáčku není OK jsem se přesvědčila už dvakrát a potřetí mě tam nikdo nedostane :pensive:
28. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
ahoj,jak předělávají pojištovnu,spadl tam panel chlapovi na ruku :confounded: ,o holky říkaly,ale vykolejila ji přítomnost Vaší babí,že prej ze sebe nevydala ani hlásku a to je u naší kecalky co říct :sweat_smile: asi jak ji nezná,ještě ,když se obouvali,říkala,že se staví pro V.a pujdou spolu za ruku :sweat_smile: Srsni jen dvě okna,no já kvuli tomu makám jak blázen :grinning: Jo jak cvíčo,kdy razíme.Co ten hopsák a potřetí?Nechápu.
28. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Cvali, s těma střesníma oknama, vím o čem mluvíš, máme jich tu 6, ale až se přestěhujeme, to bude oken v tom baráku, to si neumím ani představit :sweat_smile:

Jo, v Hopsáku úplně trapný, chtěli vstupný za dítě i za dospělí, nejde mi o peníze, ale o princip, proč platí dospělí, za trampolínu vybírali taky prachy a soutěže byly asi jen tři a za to děti dostávaly mašinky namalovaný na čtvrce, což naši V. vůbec nezajímalo, ta chtěla nějaký dobroty. V Klíčku na karnevale dostaly třeba pitíčko nebo lízátko a tak, no prostě ubohý :unamused:

Omluvte chyby, jestli tam nějaké jsou, nějak jsem to všechno za ty tři roky zapoměla :sweat_smile:
28. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
jo už chápu,myslíš karneval,jak říkala Mer,Mer a jak vy,už jste o.k?Srsni,Viky se těší,že budou s V. závodit,celou cestu z HK,nám vypravovala o V. a kole :slight_smile:
U nás se už zařezává,jsem měla strach,že vytuhne odpo.v autě,ale kolo a V.H ji zaměstnala natolik,že nevytuhla :sweat_smile:
28. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
my už skoro dobrý, ale ráno mi bylo ještě docela blbě a Vaness nebyla taky ve své kůži,

Cvali, to jste koupili to kolo First Bike?
28. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj, my už asi všichni dobrý. dnes razíme na kontrolu.
No a obložky se bude Petr dělat sám, ted přes víkend boural jedny kovový futra a včera to s mým tátou obezdily a zapěnily ty obložky. No ale práce to je hrozná, celý víkend jedny dveře. A toho bordelu co z toho je!!!
1. bře 2010 v 07:47  • Odpověz
no Bubbli, mě to nemusíš povídat, my jak rekonstrujeme, tak to si neumíte představit co to bylo bordelu. V tom starým baráku byla pod podlahou asi 40 cm vrstva škváry, kamení, slámy atd, to se všechno muselo odvozit a další věci, no hrůza. Není na postavení novýho baráku, to je čistá práce :slight_smile:
1. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
My zase v noci vůbec nespali, V. pořád brečela a kňučela, nevím co jí zas je :sweat_smile:

Tak nedáme ve středu ten srazík, když jsme zdraví?
1. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
My asi můžem, i když má mít tomík ve středu půlroční kontrolu, ale řeknu doktorce at to udělá dneska při kontrole po tý nemoci.
No jenže my v tom bordelu musíme existovat, to je nejhorší :angry:
1. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
Dobré ránko,holky já mám ve středu zas zubáka,co čtvrtek?To je fajn,že už jste o.k.Tak my podkrovní byt dělali éměř načisto,minimální bourání,chalupu,od izolácí,včetně podříznutí baráku,odpady,okna....toho vyvážení a bordelu,no nevím,mě se ze začátku zdálo hrozný všechno,ale asi ten barák byl horší,dlouho nebylo nic vidět a práce a peněz hafo,byt jsme většinou dělali ze sádrokartonu ,krom sociálky a chodby,tak to bylo asi čistší,každopádně holky cítím s Vámi,vím o co gou.
Mer ,FIRST BIKE,nemáme to mají Srsničkovi,my máme skoro stejný ,ale alu konstrukce,jinak je konstrukce skoro uplně na stejný zpusob,hlavně je taky uzká konstrukce,zkoušeli jsme i takové jako kolo bez šlapek -klasika,ale jsou moc robustní a blbě udělaná brzda,že při odrážení to dětem překáží.To naše je stejně těžké jako to FIRST BIKE 3,80 FAKT LEHOUNKÝ PRO DĚTI.Duležitá je ta výška od sedla na zem,my máme od 38 do 48cm,to FIST BIKE je už myslím od 30,nebo 34cm,ted nevím je do 25kg,naše do 30kg,no hledali jsme dlouho.Máme ho z HK ,ze sportisima,tady ho nemají.Hodím fotku,ale mám jen zatím jednu,pak ,kdyžtak hodím detailní.
1. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
Ve čtvrtek by to asi šlo, jeslti nepojedem k našim. Co to nechat na příští týden? Ale to myslím někdo psal že nemůže? Cvaldo, půjdete ve čtvrttek odpolko do Klubíčka?
1. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
:wink: počkáme až se všichni asi vyjádří,Bubli,do klubíčka pujdeme ,hodila jsem tam dvě fotky je tam vidět jen trochu,fotila jsem odrážedla na bazar,pak ho blejsknu samostatně :slight_smile:
1. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
ještě na něj chce zvonek a košíček na plyšáka jako má prý Verča :slight_smile:
1. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
ahojky, no, my ve středu nemůžeme, co zítra? :slight_smile:
cvaldi, na karnevalu jsme v H. nebyly, stačily mi dvě lekce cvičení pro děti v půlročním rozestupu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a děkuji nechci, to radši budu doma. :unamused:
bubbli, to zvládnete, pak to budete mít super krásný :dizzy_face: už jste všichni OK?
1. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
Srsni,asi ano ,pujdeme zítra,když chceme jít i ve čtvrtek,doufám,že nebude beruška vychrupovat,vzbudím ji,abychom to stíhali.Před pulou jako posledně?
1. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
My v H. nikdy nebyli jen jsem něco slyšela od známé,ale zase někdo nadává na D. a chválí H. :confounded:
1. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
jj, snad se vykopeme a nic nám do toho nepřijde :wink:
to je jako se vším, někdo má rád vdolky, jiný zase holky, jak se říká - každýmu se líbí něco jinýho a kdyby tam nikdo nechodil, tak by to furt nefungovalo. I když si dovedu představit, že je to hlavně pro SUN - než se sunout dolů z kopce a před obědem zase zpátky, taky by se mi tam asi začlo líbit :grinning:
1. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
jo zítra ten srazík,my taky nemužeme ve 13 jdu s mladým do Faustu na plynové injekce,tak to bychom nestíhali,budu ráda,když se včas vykopem ze cvíča :sweat_smile:
1. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
:slight_smile: jj, necháme cvíčko, srazík nechám na holkách, my jsme ve středu ze hry, ale to neznamená, že byste se nemohli sejít (počítám i s Tomíkem, proto i)
teď jsem se pobavila - jedna holka se rozčilovala, že lidé, píšící o OH všude píšou medaily (místo medaili) a napsala cituji:
na olimpyjských diskuzích je v módě skloňovat jako medailY
nic proti pravopisu, jsme maminy na MD případně RD, ale když už se někdo pohoršuje nad pravopisem, čekala bych, že bude umět napsat olympiáda :slight_smile:
1. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.