• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Sršni, tak to je dobrý :slight_smile:
No Tomík už je úplně O.K. jen má rýmu, ale Bára dostala druhý ATB, protože má pořád špatnou tu sedimentaci. Takže jeětě do pátku je bude brát. takže já bych raději srazíík nechala na příští týden, co? Můžem hned v pondělí?
Chci s ní být ještě dnes a zítra doma, at se toho vyhrabeme!
1. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
o.k,to je Bubli rozumný,at jste uplně fit a nemá to chudák hned zas zpátky a vubec,když má ATB,jo Srsni,to máš pravdu,že občas nějaká hrubka ujede,ty mozkový závity je třeba procvičovat,ale někdo je opravdu expert :sweat_smile: jo a někteří k tomu mají i patřičné sebevědomí a to je vubec něco :grinning:
1. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
a počkejte až pujdou dětičky do školy,to si občas připadám jak analfabet se SŠ :confused:
1. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
Už máme várku prádla pověšenou a druhou v pračce,oběd v troubě :wink: Vikča mi pomáhala,ted si pustila Prasátko Pepinu.Včera jsem ji zkoušela lonské botičky a troje ji budou, sandálky Adidas ty gumové,tip top,tak je donosí na cvíčo,ale ády botasky i ty lonsdalky a kotníkové přechodovky od Bati jí jsou,jen ty kotníkové Fare už ne to mě mrzí ,ty byly perfektní,holínky už jsme koupili nové.Třeba í ,ale ještě do jara nožka povyroste :confounded:
1. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
Ahojky,zítra nemůžu,má v 11,00 kadeřníka a ve čtvrtek máme sráááášně moc ježdění,vezeme malou k našim,atd...takže souhlasím s příštím týdnem,jen v pondělí musím ještě do HK,takže nej by bylo úterý :slight_smile: ..ale klidně můžeme i ve stř,čt.
1. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
taky souhlasím s příštím týdnem, Vanessa má opět průjem jak bič, včera už byla v pohodě, tak jsme byly u dr., má mít asi týden dietu, už jí fakt lituju, takže se z toho taky musíme vyhrabat, abychom nikoho nenakazily a v noci má pořád ucpaný nos. Brala bych spíše středu, čtvrtek nebo pátek :wink:

Bubbli, to máš pravdu, že v tom musíte bydlet, to je něco úplně jinýho než u nás, prachu pak je všude, co? To nám furt radil brácha, abychom si udělali spodek, nastěhovali si tam a postupně si dělali vršek, tak to jsem řekla ani náhodou, ten prach je potvora pak úplně všude.

Teď jsem přijela od kamarádky, přijely holky z Prahy, nakupují tam v sekáči značkové oblečení, tak to přivezly, tak jsem nakoupila už věci na léto, no pálka, 1690 kč, ale má toho hodně. Boty jí už určitě taky žádný nebudou a musíme sehnat nějaký kalhoty na jaro, ze všeho vyrostla, všechny jí jsou krátký a to některý neměla ani jednou na sobě. Musím probrat skříň a hodit to zas na MMB :wink:
1. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
jj, příští týden je lepší, ale my spíš až pátek :unamused:
taky musím probrat skříně a vytřídit to, něco málo dokoupit, hlavně nějaký botky. Asi uděláme výlet do HK :slight_smile:
1. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
Dala jsem fotečku Andulky jak je nakrátko..
1. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz
Frog, pěkný, vypadá jak kluk, ale teď jí to začne rychleji růst a bude to mít hustší, Vanesse to taky začalo.l
Co to tam máš za hadi? Fuj :grinning:
1. bře 2010 v 15:23  • Odpověz
frog, hezký fotečky Anča je kočka :wink: A co ten hroznýšek a korálovka :slight_smile: to máte doma?
a písla bys prosím ten recept na tu masovou směs s broskví? Díky díky, sbíhaly se mi tu sliny, tak aby to nebylo naplano :dizzy_face:
1. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
Jakýpak fůj,tohle jsou moji miláčkové.Doma žádnýho nemám a pokud jo tak jedině tu korálovku,to je můj favorit,ale spíš to nedopadne,tatík nechce :frowning2: ..tohle je focený u kamaráda,má celkem 3 druhy.Víte že hadi maj moc příjermnou kůži,nejsou vůbec slizký jak si lidi myslej..v HK v atriu je zverimex a tam mi je dávaj k pomazlení,plazej se mi po rameni...
Jinak srsni ten receptík nic světobornýho a zajímavýho,klasická směs masa,vepř. a kuřecí(steh.řízky),ať je to šťavnatější-orestovat,nějaká dobrá zeleninka na čínu,přidám masox,podleju a trochu podusím,máme rádi zeleninku spíš trochu křupavou než nasr... :wink: a před koncem přidám pokrájené broskve a zaliju šťávou z nich,popřípadě zahustím malinko solamylem..no a koření během podle chuti..
1. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
Dobré ránko,tak Anička je uplnej rošták, :sweat_smile: ,hezký.U nás se spinká,za chvíli ji vzbudím,jdeme cvíčkov at.Frog ty si odvaha já hadi nemusím,ale neštítím se jich už jsem taky jednoho měla tu čest pomazlit,ale ne jako ty ,já znich mám respekt
2. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
Dobré ránko, děkuji za receptík :slight_smile:
taky se chystáme na cvíčko, ale dnes toho mám tolik, že uvažuju, že ho vynecháme... no uvidíme :wink:
2. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
Ahoj, venku krááásně :dizzy_face:
Frog, Ančička je boží :grinning: . Konečně někdo s kratšíma vlasama než má Baru :wink:
Hadi mi nevadějí, ale pavouci fuuuj :confounded:
Mer, tak Vaness to ještě nepřešlo?
V sobotu mám pozvaný všechny na oběd, tak vymýšlím co dobrého uvařit, nic moc mě nenapadá :sweat_smile:
2. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
Vanessu to ještě nepřešlo a Leoš to dnes dostal taky a zůstal doma, takže lazarov. Vanessa furt žebrá o jídlo, prosí mě, je to hrozný, nemůžu jí skoro nic dát.

Já si taky hada pohladila, jsou krásně heboučký, ale doma je bych mít nemusela :grinning:
2. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
ahojda,tak jsme doma ze cvíčka a i rehabku s Honzíkem,máme za sebou.Chudák Vaness,takhle dlouho jí to trápí. :unamused: Cvíčko bylo prima,bylo pyžamkové a k tomu přizpusobené aktivity,moc hezký,jen naše Viky měla pyžamo v batohu,nechtěla ho ,protože v pyžamku se chodí spinkat a ne cvičit,no prostě má svojí hlavu a bude huř... :grinning:
Bubli,copak slavíte?Nebo jen rodinná sešlost?Ségra už v poho.?Jak to vidíš ve čtvrtek,my jdeme.Ještě se teda do víkendu domluvíme nějak na termínku toho srazíku,at se to muže zamluvit a kde?V pátek 12.3 jdeme se Srsničkama do jeskyně ,ale pokud by to bylo ve Hronu,tak není problém,to na 11 stíháme,máme to od 9.
Bubli ,Tomík má vlastně první svátek v neděli :slight_smile: ted na to koukám. :wink:
2. bře 2010 v 15:05  • Odpověz
ahojky, holky, co říkáte na toho novýho koně? To je děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zase se můžeme zamknout :grinning:
2. bře 2010 v 18:05  • Odpověz
jakýho novýho koně?
2. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
na tohodle:
http://beta.modrykonik.cz/

zkušební verze, takhle pak bude někdy koník fungovat :sweat_smile:
je to na titulní stránce nahoře
2. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
no tak jestli se můžeme zamknout, tak bych do toho šla :wink:

Holky, myslíte, že už můžu zítra Vanesse dát něco jinýho k jídlu, dneska už průjem neměla a dr. mi řekla týden dietu, jenže ona celý den žebrá o jídlo, nemůžu se před ní ani najíst, brečí, že chce masíčko atd, to se nedá vydržet, chudinka :frowning2:
2. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz
jejda, to nevím mer, když už to nebude mít akutní (ten průjem), tak bych asi něco dietnějšího zkusila :confused: co radí zkušený mamky?
2. bře 2010 ve 22:26  • Odpověz
Dobré ránko,Mer,já bych ji už klidně kuřecí polévku dala,dej ji tam víc mrkve a rýži,normál maso taky,spíš přírodní maso a brambor nemastit apodobně.Pokud nezvracímá jen prujem a má chut k jídlu,tak jí to neuškodí.
3. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
jako týdenní diety pro děti,pokud to neměli nějakou těžkou střevní infekci jako salmonelu apod.bych neřešila,aspon já to nikdy neřešila :sweat_smile: neboj neublížíš jí :wink: prostě nic extra dráždivého,ale klidně ji normálně uvař.
3. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
já jedu po dvanácté k zubákovi :confounded: Jo na toho novýho koně jsem koukala a nebylo by to špatné,tak to promyslete. :wink:
3. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
taky si myslím, že už můžu, no snad se jí to zas nevrátí :wink:
3. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
Cvaldo, no jo Tomík má svátek :wink:
Pro novýho koně jsem pro, obzvláště jde-li to zamknout.
3. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
Dobrá,dobrá,tak juknu jak se to dělá,nebo jestli se toho ujme Janča,protože tenkrát zakládala první diskuzi ne?Holky ještě nahodte datum srazíku,pokud už jste teda všichni ready.Bubli,jdete zítra odpolko?My ano.Jinak mám provizorní plombu a napevnó mi to zadělá až za 10 dní :angry: ,ale výborně jsem si na vesničce nakoupila,mají tam strašně dobrou uzeninu a super ceny a smetana na vaření od ZOTT 6,90,TAK TO NEKOUPÍM ANI V Kauflu. :wink: Srsni,písni mi do IP a domluvíme se na tu diskuzi,pak ostatním pošleme info do IP :wink: je to sice takový méně přehledný,ale pokud to jde zamknout ,tak proč ne. :wink:
3. bře 2010 v 18:19  • Odpověz
A muže to založit kdoko-li,komu se do toho chce a umí to :sweat_smile:
3. bře 2010 v 18:21  • Odpověz
Jj taky jsem celkem pro,je to sice míň přehledný,ale s tím my nic neuděláme,každá změna v něčem k lepšímu musí být na úkor něčeho :unamused: :wink: ..
Navrhněte kdy a kde si dáme scuka.Jasný je jesno,že Odas to nebude :grinning:,Aničku do zoo neprodám :grinning: ..Já teda můžu kromě pondělí asi kdykoli..
3. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
já to zkoušela založit a zadala jsem si stejný nick, heslo i e-mail a napsalo mi to, že již existuje a nešlo to, tak nevím, jestli musíme mít nové nicky? :sweat_smile:

na sraz by se mi hodila středa, pátek, ale jinak se taky přizpůsobím, jen ne v pondělí :wink:
3. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.