• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
OK, tak už jsme 4 - já, cvalik, bubbly, máchlka a myslím, že i Frog, takže to bude na salonek, co???
24. únor 2008 v 11:02  • Odpověz
ahojda tety moje, jen jsem tu na vás chtěla juknout a dočíst si vás,abych nebyla pozadu :wink: jojo,užívám si tatíneška,co to jde. :wink:Dorazil v pátek v noci, spala tu u nás ségra po srazu,tak jsme kecali do 1do rána...a dcéérunka béčková taky v pohodě. v pátek pro ni se mnou jela do Nováče kamarádka..pro jistotu :wink: večer první znameníčko..odešla hlenová zátka...hned jsem vlítla na net,o co jde a co se to děje... hlavně že se něco děje. Jinak jsem pc ani nezapínala. Z pátka na sobotu jsem moc nechrupala,protože z toho,že se konečně něco děje,jsem byla vykolejená, k tomu mě bolelo bicho a strašně kyčle..ale v pohodě..nic velkýho..ale noc jsem pročumákovala až do rána. včera už zase klid a spala jsem jako medvěd..noc plná bláznivých snů.
Dneska jsem si volala do porodnice,kdy mám zítra přijít a prý až kolem páté..dostanu tabletu a budou mě sledovat. ..asi jak spím.. preindukce je prý teprve připravení cest na porod..pak teprve indukce..vyvolání samotného porodu...takže se tam možná vyspím a ráno budeme pokračovat.Myslete na mě holky, budu to potřebovat. Nebo dneska znásilním po dvou svařákách tatíneška a mohli bychom jet ještě v noci..no kdo ví. Hlavně ať je princezna v pořádku. Tak vám všem přeju krásný zbytek sluníčkový neděle a posílám hubana. papa my obě
24. únor 2008 v 15:41  • Odpověz
Holky, jestli je ve čtvrtek oběd, tak mi to dejte vědět na 100%, protože něco mám a musela bych to přehodit, tak prosím dejte vědět co nejdříve.
Jinak z té solné jeskyně nejsem až tak nadšená a koukám jako blázen, že jsou dvě, já myslela jen jedna. Ta u Čedoku je nová? Já jsem totiž na letáku viděla obrázek a tam to vypadalo, že je to veliké a když jsme tam přišli, tak to byla taková mrňavá místnůstka a žádné soukromí, to mě docela vadilo. A myslela jsem si, že je to na hodinu a oni nás přišli vyhodit už po třičtvrtě, ale jinak vzdoušek dobrý, Vanilka tam usnula, ale příště si beru nějaký časák :grinning:
24. únor 2008 v 17:21  • Odpověz
autor
Mer, to je blbý, že jsi byla zklamaná, mě se tam naopak moooc líbilo. Asi to bylo tím, že jsme tam byli jen rodina. A číst si u toho? :grinning: Mě se líbilo, že tam byl klid a že jsem mohla totálně vypnout, když mě mamka vystřídala s hlídáním Poppynky.
Teď však jdu v sobotu sama s cizími lidmi, tak jsem zvědavá. No, ale jdu tam kvůli Poppynce, tak si to užijem spolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jj, jsou dvě, ale neznám nikoho, kdo tam byl aby mohl poreferovat :sweat_smile:

Sarah, beruško, držíme pěstičky, ať to máte holky brzy zasebou a taťuldovi posíláme pozdrav :dizzy_face: Myslíme na tebe :wink: :dizzy_face:
24. únor 2008 v 19:57  • Odpověz
Sarah, držíme, myslíme! Jé, ty už budeš mít brzo taky mimíška u sebe, to je super! Buď statečná!!! :wink:
24. únor 2008 ve 20:08  • Odpověz
Poppy, asi by se mi to taky více líbilo, kdybychom tam byli sami, jen rodina :grinning:
24. únor 2008 ve 20:33  • Odpověz
autor
Mer, tak to je jasný a třeba i díky tomu to na mě udělalo dobrej dojem :wink: Tak příště, no :dizzy_face:
24. únor 2008 ve 21:12  • Odpověz
holky, když už skoro měsíc dávám Vanilce zeleninku, tak jí chci začít dávat i maso, jen občas. Kdy mám začít s ovocnýma příkrmama a můžu už začít dávat příkrm i jindy než v poledne? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. únor 2008 ve 22:36  • Odpověz
autor
Mer, můžeš. Já maso dávala asi po 14dnech od doby co jsme začaly. Ale nejdříve jsem dala tak 2x v týdnu vajíčko (teda jen žloutek), pak maso. Ovo příkrmy dávám dopoledne. Odpol. dávám taky, ale spíš má častěji čerstvý ovo s jogurtem. (ale na to jste ještě prťavý), takže jen na dopol. u vás zatím asi.
24. únor 2008 ve 22:57  • Odpověz
Tak myslíme a držíme palce Sarah ať to po tabletce dopadne :wink: Když tak může psát z porodky :grinning: Jinak všem přejeme krásný den, a asi bude protože bude krásně :wink: Já objednala lacláčový roll upky z MMB a jsou supeeeer, ještě mi napište, kde je ten Vydrýsek nebo tam můžem zajít ve čtvrtek, ale něco mi nechte jo? :grinning: Sršničkovi půjdou na O? :wink:
25. únor 2008 v 07:30  • Odpověz
tak ve čtvrtek to teda platí?
25. únor 2008 v 08:20  • Odpověz
ahojky všem já tento týden budu docházet jen sporadicky,máme toho moccccccc :angry: ve čtvrtek ,když se nebude nic dít a uši budou o.k,tak jdeme ,domluvte čas,já dám pak malou spát v kočárku ,tak snad to přežije bez postýlky,no jak tam bude teta Popy,tak to ona ani neusne :grinning: Meridith,já už dávám masové příkrmy 14 dní ,jen jednou týdně,žloutek zatím nedávám,když plnně kojím ,tak je prý času dost,zbytečně zatěžuje,dětem jsem ho taky dávala až později,ovocný příkrm ještě nedávám ,stačí u kojených až v 8.měsíci,pokud jíš ovoce ty ,tak není problém u plnně koj dětí se vubec nemusí spěchat,vlákninu ,minerály má od tebe a z té zeleniny.Mužeš stím ovocem už začít ,ale nemusíšmy ještě tak měsíc počkáme určitě.SARAH držíme s CVALÍKEM PĚSTIČKY A TĚŠÍME SE NA MIMI :wink: AT TO HOLKY ZVLÁDNETE CO NEJRYCHLEJI :wink:
25. únor 2008 v 09:18  • Odpověz
já jsem právě přes den hrozně unavená a myslím si, že je to tím kojením, ale určitě ještě přestat nechci, jen se na to chci začít pomaloučku připravovat.
25. únor 2008 v 09:42  • Odpověz
jj to chápu,tak určiě nic nezkazíš ,když už začneš s druhým příkrmem,mě to zatím takhle vyhovuje a ona má 9 kilo,tak myslím ,že nestrádá ,tak zatím jen zeleninka a a jednou týdně maso nám stačí :wink:
25. únor 2008 v 10:24  • Odpověz
Vanilka má 7 120 g.
A maso kupuješ nějaké bio? Já si teď čtu obsah těch skleniček, tak třeba v hami je lepek, sice jen 20 mg na 100, ale je tam, tak to je síla, ne? To se jí bojím dát. A v Hippu, je zase sůl. To je hrozný. Mělo by to přeci obsahovat jen zeleninu a maso, nic jiného. Ale zase vařit, když jí dám jen trošičku, no nevím. Ani nevím, kde bych sehnala nějaké bio maso.
A kolik jí toho dáváš k obědu? Já půl skleničku, ale ona by klidně snědla celou, myslíš, že jí celou můžu dát? :cry: :confounded: :unamused:
25. únor 2008 v 11:44  • Odpověz
Mer já kupuju ten HIIP,stím obsahem soli to není tak hrozné,je to jen malé množství ,rozhodně to je co do výživových hodnot asi lepší dávat v zimě tohle než dováženou zeleninu plnou dusíku,cvalík sní zatím pul skleničky někdy i mín ,ale to uplně stačí asi bych ji celou ještě nedávala ,když plnně kojíš ,je lepší když se pak ještě dopijou mléka,oni to i zapijou ,protože čaje ,nebo štávičky ,to je při kojení zatím zbytečný ,pak až budou třeba tepla ,tak ,aby pořád nevyžadovally kojení na žízen,tak převařenou vodu s nějakou ovocnou štávičkou,nebo čaj,ale ted je to ještě zbytečný je zatěžovat,když cheš ještě kojit.TO maso pak až budu vařit čerstvou zeleninu,budu dávat kuřecí,nebo telecí,mužeš i trochu hovězího ,ale ne moc často,masa se dává málo asi jen 10 dkg,ze začátku stačí 5.To ovoce začnu až za měsíc.
25. únor 2008 ve 13:30  • Odpověz
toho lepku je v tom hami fakt minimum ted to taky čtu,to jim neublíží.Vanilka je drobísek ,Vikča je i dlouhá má 75 cm,ale počkej ve třech letech to se potom ani nepozná ,kdo byl v pul roce menší a kdo větší. :grinning:
25. únor 2008 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj, tak jsme vyprocházkovaný :wink: Mer já vařím doma, protože kupovaný jsou dost drahý a Andulka má po nich hlad, nebo měla a do kupovaných přidávám vločky, taky obsahujou lepek, ale dávám jen občas, ale ona už je větší než V.No dávám i sušenky a tam je taky lepek a kolem 8. měsíce myslím najedem na pečivo .Masíčko dáváme 1-2x týdně :wink: Já dávám ovoce odpoledne jako sváču a dělám domácí nebo mixnu s přesnídávkou kupovanou,fakt po všem má hlad po kupovaným mi vypila ještě mlíko a to jsem nechtěla, teď jí dávám čaj a kolikrát ani nechce :wink: Však uvidíš, množství zatím nebude nic moc, myslím, že si dá malou skleničku, možná ani ne :wink: My jdem na K.O 4.3 a myslím, že bude mít gtaky kolem 75cm :wink: Myslíme na Sarah od 17h psala, že dostane tabletku na noc? No hlavně aby zabrala :wink:
25. únor 2008 ve 14:36  • Odpověz
Jo a s tou Polankou ve čtvrtek dám vědět ještě na stopro :wink: Ale určitě tam budem a kdybychom měli spoždění písnem Poppynkom SMS a co Didididididi? :wink:
25. únor 2008 ve 14:37  • Odpověz
TAK JÁ DNES PSALA S DI,na icq a oni nevědí ,mají doma ještě tatíka na neschopence :wink: jo ,tak my i té zeleninky sníme ještě dost málo,ale při jejích kilech to fakt nemám řešit,říkala to dr.,ale vím ,že Míša jedla taky málo a nic jí nescházeloa prospívala víc než dobře,asi kvalitní smetánka v cisterničce :grinning: ,až nebudu kojit,tak to bude zase jiný,oni některý kojený děti stěma příkrmama otravujou,cvalík sidá čtvrt té malé skleničky a má dost,pak už jí to natahuje a nechce ,ale dási odemne mlíčko,tak my pak taky budenm vařit doma až bude baštit víc to je jasný, :wink: doufám,že to bude mít SArah rychlí :slight_smile: :confused:
25. únor 2008 v 17:33  • Odpověz
ahojky, tak na povel Poppinky pořádně nakukujeme, dočítáme a hlásíme, že ve čtvrtek se přidáme :slight_smile: teď jdeme koupat a baštit, tak zatím!
A taky už se těšíme na další ženskou z MK :slight_smile: z Polanky
25. únor 2008 v 17:41  • Odpověz
Holky, já bych to potřebovala fakt vědět, jestli ve čtvrtek jo nebo ne, prosím, dejte mi vědět co nejdříve.,díky :grinning:
Já jsem jí dneska dala poprvé skleničku kukuřice s krůtím masem a neobsahuje náhodou kukuřice taky lepek???
S tím ovocem chci začít taky asi za měsíc, dopoledne a pak i odpoledne. Nechci jí o nic ošizovat, ale četla jsem, že některé holky byly taky totálně unavený a bez energie a jakmile přestaly kojit tak se vše srovnalo a mě to fakt hrozně omezuje, i když nevstávám v noci nějak často, tak jsem přes den jak mátoha a chodím spát a pak nic nestíhám a nemůžu se Vanilce naplno věnovat. Ale je mi jasný, že to s tím odstavováním nebude tak lehký a fakt se mi kvůli ní nechce, ale asi budu muset pomalu začít. :unamused:
25. únor 2008 v 17:41  • Odpověz
já myslím, že čtvrtek bude :dizzy_face:
25. únor 2008 v 19:15  • Odpověz
jé, tady to žije :frowning2: a to my poppy "nadávala" :slight_smile: , že sem nechodím. Tak koukám, že by Vás měla sprdnout všechny :dizzy_face: Sarah má omluvenku :sunglasses:
25. únor 2008 ve 20:44  • Odpověz
autor
Simi, ne kukuřice lepek opravdu neobsahuje.

Já jsem dávala nejdříve žloutek, než jsme najely na maso. Nyní maso máme 6x týdně a dostává pouze hovězí, kuřecí a králičí. Vepřovému se zatím vyhýbáme, zatím jsem nenašla nic výživného navíc, co nemá hovězí a drůbež.

Ovoce dávám dopol i odpol. a stejně jako Mac, podporuju Poppynku ve zdravé výživě (vločky, pohanka)

Příkrmy na oběd pouze vařím - kupované mi příjdou též drahé a sůl do nich nepřidávám. Kupuji zeleninu z našeho zemědělství, takže fakt není z dovozu. (no možná dovoz do obchodu :grinning: ) Pokud není k vyhnutí, tak samozřejmě podlehnu a koupím - jednou za čas to přežijem, neeee???
Teď v sobotu jsem koupila fenykl a ten byl také z dovozu, ale ten kousíček co dostala Poppynka, je opravdu mini.

Ve čtvrtek obídek platíííí!!!!

No a Sarah, na tebe kočičko myslíme co to jde, mačkáme pěsti a přejem hodně moc štěstíčka a už se těšíme na další princeznu, jak už psala Sršnička! :wink:
25. únor 2008 ve 20:48  • Odpověz
autor
Jsem psala ten mega příspěvek :angry:
25. únor 2008 ve 20:49  • Odpověz
autor
No no no, teď dostanu sprda já, že jsem tě sem nalákala, co? A všichni jsou v tahu, teda krom Sarah, ta si "jen odskočila" :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2008 ve 20:51  • Odpověz
Kdo je Simi? :confused: :sweat_smile: :sunglasses:
25. únor 2008 ve 20:52  • Odpověz
No, tak jsem Tě sem přilákala a budu muset padat, páč naše roidinka má 2 dospělé na jeden počítač, což v demokratické společnosti znamená, že končím :grinning: No, taťka sem taky někdy musí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
25. únor 2008 ve 20:54  • Odpověz
teď jsem četla příspěvek meredith - no, popravdě, my už pomalu odstavujeme (teda kojíme večer, v noci a ráno a někdy přes den, když není vyhnutí), a že bych byla míň utahaná, se říct nedá :unamused:
Dobrou!
25. únor 2008 ve 20:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.