• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
No tak dobrou :sunglasses:

Mě kojení taky nevycucává :sweat_smile: :slight_smile:

Tak já jdu taky, tak pa pa a pa pa :wink:
25. únor 2008 ve 21:03  • Odpověz
takže si píšu oběd čtvrtek 28.2. ve 12.00 ???
A ta pohanka se nějak vaří?
A Poppy, kde v Náchodě kupuješ tu bio zeleniu a bio maso? Já vím akorát že v Hypernově mají nějakou mrkev nebo brambor, ale jinak nic.
S tím žloutkem se docela bojím, my jak jsme oba alergici, tak bych jí měla dávat všechno opatrněji a mléčné výrobky prý až po roce věku, tak to jí nebudu moci dávat ani jogurty, nic do ovoce, to je docela bblý
:unamused:
25. únor 2008 ve 21:45  • Odpověz
Ahojky cholky.Já zatím nic nedávám,ale za chviki už nám bude 6.m.,takže mě to taky čeká.Nevíte kde se dá sehnat nějakej jídelníček,abych alespoň pro začátek věděla co a jak??Furt brouzdám po netu,ale nic kloudnýho jsem nenašla...
25. únor 2008 ve 22:04  • Odpověz
Ahoj, dneska jsem v Hk v Tescu koupila Bio hovězí, tak si ho nakouskuju do mrazáku pro B. a tak za 14dní jí ho začnu asi dávat. Nejdřív bych chtěla třeba kuře, ale to taky jedině z nějaký ekofarmy, jsem na to asi úchyl,ale když si představím jak jsou chovanýa hlavně krmený ty kuřata v normálních "velkopěstírnách", to je děs...
Jinak dřív než s pohankou doporučují začít s jáhly.To mám všechno zjištěný :wink: :grinning: .Takže já B. občas místo brambory dám do mrkvičky trošku jáhlů a jak jí to šmakuje! :wink: Jsou prý mnohem lépe stravitelné než brambory.
Já pohanku jím skoro ke všemu (v rámci mojí "diety" a zdravé stravy :wink: ) místo brambor, nebaví mě brambory loupat a v pohance je určitě mnohem víc výživných a prospěšných látek než v bramborách, bílé rýži nebo v těstovinách... No a nebo jím kus-kus, ten je hotový ještě dřív než pohanka.A těstoviny si kupuju celozrnné,ty teda chuťově tak boží nejsou, ale dá se to. :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak a teď víte co jím, určitě vás to všechny děsně zajímá! :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak vyhlídla jsem si BÓÓÓŽÍ bundičku na MMb, ale jsem už pátý zájemnce tak asi smůlis : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11413091&tab=1
A tady nikdo, takže půjdu do hajan! Pa pa pa pa
25. únor 2008 ve 22:14  • Odpověz
Frog, mě docela pomohly rady na www.kojeni.net .
25. únor 2008 ve 22:23  • Odpověz
Díky bubbly,hnedka tam kouknu.
25. únor 2008 ve 22:56  • Odpověz
autor
Mer,
bio zeleninu jsem kupovala v Penny, v Hypernově a nebo kousek od vás v Plusu. Maso kupuju od řezníka normoš v masně, kde vím a ještě se blbými dotazy pokaždý ptám, jestli je to z našeho chovu. Hovězí mám od strejdy (má svoje zemědělství - hospodářství) no a ještě vejce a brambory. U něj fakt nehrozí, že by kravička či slepička snědla něco ee. I kohouta jsme měli a byl šmakovej. Kuřecí kupuju teda v Idee. Tady jsem totiž nikde na maso nenarazila. Taky si kupuju víc, krájím na pidi porcičky a jednotlivě mrazím. Vařím každej den, vymejšlím si sama kombinace, trochu čaruju, ale baví mě to.
No a k tomu žloutku - mě ho doporučila dr., já se bránila, ale zas proč ne. Pak teprve jsme najely na maso. Jako první ochutnala P. hovězí.
No a taky přidávám olivový olej do uvařené mňamky. Kvůli vývoji mozku.

No a na zítra už mám vymyšleno - bude - mrkvička, brokolička, pohanka a žloutek:slight_smile:
25. únor 2008 ve 23:32  • Odpověz
autor
Bubbly, kolik chtěli za masíčko???

No a nejsi sama úchyl, já když vlezu do masny, nebo zeleniny, tak už sami prodavačky hlásí - naše zemědělství, náš chov!!! :grinning:

No a bundička je famózní, fakt že jo :wink:
25. únor 2008 ve 23:34  • Odpověz
Dobrý den, celý den :slight_smile: Tak já si teda taky píšu čtvrtek 12? No já bych možná 11, holky abychom se trošku užily ne? :grinning: My pak musíme domů zas :wink: a na nákup tak proto, však se dohodnem :wink: Na Sarah jsem myslela v 0.00 kdy jsem šla na WC :grinning: A jinak poppy taky mě hrozně baví mixovat a vymýšlet mňamky a koupila jsem sice sušenej ale taky fenykl, kopr a tchýně mi dala čerstvou(mraženou)petrželku :wink: Maso kupúuju v masně, nebo od tchánovců to samý brambory atd...... Bio tady nemaj tak proto, jinak mraženou zeleninu, protože ji dávám i do polívek pro nás :slight_smile: Dnes má Andulka Brambor, brokolku, mrkev, květák, vločky, petrželku a kmín :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra jí udělám svíčkovou :grinning: brambor, kuřecí, směs zeleniny na svíčkovou, kmín a než to rozmixuju přidám trochu sunaru, jogurt zatím nedávám, jinak tam přijde lžíce jogurtu :wink:
26. únor 2008 v 06:52  • Odpověz
Dobré ránko!
Poppy, to hovězí stálo 225,-/kg, koupila jsem jen takový plátek 0,25kg za 58,- Kč. Ale vystačí jí to na dlouho, tak proč ne...
Tak já možná taky začnu žloutkem, máme slepičí eko farmu! No teda spíš tchán, lae vajíčka si prý můžu brát i když se o slepičky nestarám :wink: :grinning:
Teda, to bude mít andulka Máchalovic zítra mňamku, svíčkovou! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dorotko, já nevím jestli jí ty vločky taky nemám dávat, chudinka bublinka tlačí bobany tři dny než se jí podaří nějaký vytvořit a ty vločky by měly pomoct, že? Ale zas obsahují lepek, tak nevím. No ale já jsem prý na odvaru z vloček vyrostla a nic mi není, tak nevím ... :frowning2: . Od kdy jí je dáváš?
26. únor 2008 v 08:03  • Odpověz
autor
Dobré rankó! Tak jsem asi před deseti minuty otevřela oči a čumim na tel. a zprááááva od Sarah:

Posláno: 5:47:01

Tak už jsem od včerejška na světě. Pa pa tety a strejdové, zdraví vás Sára. P.S. maminka je v pořádku a mě je kus slečny...3,85kg a 52cm, jestli se nepletu;)

Posíláme velikánskou gratulaci holkám a těšíme se na fotečky :slight_smile:
26. únor 2008 v 08:06  • Odpověz
Dobré ránko,
gratulujeme k princezně a přejeme hodně zdravíčka a mlíčka!
Taky navrhuju začít ten oběd dřív, taky musíme skončit v 13:30, pak máme návštěvu
26. únor 2008 v 08:22  • Odpověz
Biiiiiiig gratulace největší jooo máme další princeznuuuuu!!!! Souhlasím s Jani my bychom se mohly sejít před PČR :wink: AAA právě mi Andulka stáhla ze stolu foťák na zem :cry: :cry: :grinning:
26. únor 2008 v 08:23  • Odpověz
Gratulujeme k narozniní miminka a taky gratulujeme k dnešnímu svátku Dorotě
:grinning:
Holky, tak v kolik a kde ve čtvrtek?
Ten olivový olej dáváte normální nebo nějaký spec. a kolik, půl lžičky?
Teda vy toho máte vymyšlenýho na to vaření, kam na to chodíte? Já se strašně bojím jí dát něco nového, aby neměla alergii. Ale chci si uvařit plný hrnec různé zeleniny a zamrazit si to do skleniček.
Tu pohanku a jáhly, to se normálně uvaří jako třeba čočka? ptám se asi jak blbec, ale nikdy jsem to nedělala a ty jáhly neobsahují lepek? A to seženu asi jen ve zdravé výživě, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A ten žloutek normálně uvaříte a dáte ho do kašičky? :grinning: :grinning: :grinning:
Konec otázek, budu pokračovat na obědě, vezmu si papír a tužku a všechno si budu psát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2008 v 08:27  • Odpověz
Gratulace i od nás! Hurá hurá hurá!!!!
Jo, oběd bych taky začala už dřív, ať se užijeme! :wink:
26. únor 2008 v 08:28  • Odpověz
autor
OK, tak začnem obídek dříve! Taky jsem pro, stejně, než se usadíme, pokecáme...

Tak v kolik se sejdem a kde? Já půjdu asi s Frogem, Cvaldou a můžem po cestě vyzvednout Dorotu. Mer a Bubbly, kde budete parkovat? No a Sršičkovi, tak ty to mají za rohem, takže ti se přidají :wink:

Dorot, víš ale že je to na Máchadle?
26. únor 2008 v 08:33  • Odpověz
Díky za přání k svátku, čekala jsem na to od rána :grinning: No nevím, kurnik, písněte mi do IP já se zcvoknu :grinning: Sněkým se teda domluvím já myslela, že půjdu se Sršničkama, ale to nevadí i na Poppkovi mám tel. :wink:
26. únor 2008 v 08:41  • Odpověz
Jé, já ale nevím kde to je????
26. únor 2008 v 08:41  • Odpověz
autor
Jaj, Dorot, včera jsem koukala, že budeš dnes slavit a že nesmím zapomenout :sweat_smile: No tak stalo se, každopádně všechno nej :grinning:
26. únor 2008 v 08:46  • Odpověz
gratulujeme Dorotce a navrhujeme, že se všichni scukneme na jednom místě - třeba před Lidlem? Nebo PČR? a vyrazíme společně, a uvidíte, kam se jde. Kdo nechce překvapení, tak písněte mně nebo poppy do IP.
26. únor 2008 v 09:48  • Odpověz
No a je tam kam zaparkovat tolik kočárků? Já pojedu asi spíš autem abych měla sedačku a měla v čem nakrmit Bublíka. Já to snad najdu, byla jsem tam kdysi a vyvrtla jsem si tam kotník :confounded: ...Nebo jestli mě teda vlastně Meredith???
Gratulace Dorotce, já jsem nechápala k čemu ti Poppy gratujule, ach jo...
26. únor 2008 v 09:57  • Odpověz
A bublinka posílá všem tetátm, novému miminku a hlavně oslavenkyni pusinku-viz album... Takhle teď pořád špulí, prďanka malá... :grinning:
26. únor 2008 v 09:59  • Odpověz
jé, děkujeme za pusinku. zaparkovat tam kde je, i s kočárkama je to bez problémů, dokonce bych řekla, že je to určo lepší než tam, co jsme byli minule :confused: :dizzy_face:
26. únor 2008 v 10:02  • Odpověz
Ahojky.Taky posílám gratulaci Dorotce a malé Sarince..Já ještě nevím jak to v ten čt bude,ale jdu určo,jen nevím jestli se k vám stihnu včas přidat,páč mi každý den vychází to krmení plus minus půl hoďka,Anča má asi spurtík,takže se u toho kroutí,odstrkuje flašku,no prostě zlobí jako čertík..ale už se moc těším až vás všechny poznám :slight_smile:
26. únor 2008 v 10:09  • Odpověz
A já se taky těším až vás uvidím a prdolky pomuchluju :grinning: A zítra jdu k holiči, když se srazíme, abych byla nejkrásnější :grinning: :grinning: Teda NEVÍM, JESTLI HOLIČ TOMU NAPOMŮŽE :confused:
26. únor 2008 v 10:16  • Odpověz
Frog, že ty máš ICQ na lidé? :grinning: Jsem tam trochu brázdila :wink:
26. únor 2008 v 10:17  • Odpověz
Zdravím berunky, dozvěděla jsem se, že je v plánu srazík :dizzy_face: tak jestli nejsem ještě vyloučená za absenci, takbychom se s Dádi přidali. Taťka nám to povolil :dizzy_face:

K narození další princezny ooooobr gratulka :grinning: to je babinéééc :grinning:
26. únor 2008 v 11:03  • Odpověz
autor
Daadi, to je jasný, že s vámi počítáme, že váháš :grinning:

Dorot, já byla v pátek u holiče, ale jsem opět sklamaná, takže mě to prozatím nepomohlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jinak parkovat tam je kde, jak auta, tak kočárky, žádné schody, žádný výtah :sunglasses:
26. únor 2008 v 11:07  • Odpověz
Jsem moc ráda, už jsem měla strach, ta naše absence už je hrozná. :sweat_smile: Já teda ale nevím kde to tam je přesně, jede se jako k Sršničce?? tam někde??

půjdeme teď papat, pak mrknu, se nám to zkrátilo, už papáme každy 4h :unamused: nj, ale co bych chtěla, známá kojí každý 2h :dizzy_face:
26. únor 2008 v 11:16  • Odpověz
ahojky,gratulujeme Sárince k narození a moccc ,mocc,zdravíčka a štěstíčka do života,tak holky tu pohanku bych pak chtěla taky zkusit,já dětem ted vařím pohankovou kasši a já ji taky baštím ,když byli menší dávala jsem i vločkovou ,no CVALÍKOVI JSEM JEŠTĚ NEZKOUŠELA ,MYSLÍM ,ŽE MÁME JEŠTĚ CHVÍLI ČAS,my toho sníme ještě hodně malinko,takže mě se zatím vyplatí spíš ty skleničky kupovat,ale už se taky těším až budu něco vymýšlet ,dětem jsem vařila ráda a pak ruzné dobrutky z ovoce,to jsem si přesnídávky i sama zavařovala ,když bylo hodně jablek na zahradě a meruněk,ale to nám strom už zašel,takže bude prd a ne merunky,ale máme blumy.Cvalík ty příkrmy zatíém dost sabotuje :grinning:
26. únor 2008 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.