• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ahoj DOrotko, ty dáváš Ádě nějakou kaši na noc?
3. únor 2008 v 08:54  • Odpověz
Já mám Andulku :grinning: Ne nedávám :wink:
3. únor 2008 v 08:57  • Odpověz
Nedávám, protože by jen tloustla, to nedoporučoval Dr,ale ona spinká pořád tak nějak od porodnice, to se budila na první jídlo kolem 3 a pak v 6 a pak už to bylo 20-5h a pak 18-6 :wink: My dáváme oběd zelenina, sváča odpolední přesnídávka :wink:
3. únor 2008 v 08:59  • Odpověz
A jó vlastně, vždyť jsi to říkala asi stokrát že ANDULCE kaši nedáváte.. No já jsem dnes nějaká mimo...
3. únor 2008 v 09:02  • Odpověz
Já si jdu umejt hlavu, abych byla trochu normální, odpoledne přijde návštěva, takl se nelekejte, kde jsem :slight_smile:
3. únor 2008 v 09:16  • Odpověz
autor
Bré dopoledne,
tak jezero je zalité, ale je trochu tmavší, než mělo být, protože jsem nikdy nedělala s potravinářským barvivem, tak jsem tomu trochu přidala barvičku, no snad to bude strávníkům chutnat a já budu příště opatrnější. Jinak teda musím řict, že je to docela pracný a na dlouho. Ještě mi zbylo hafo krému, tak jsem udělala hada z tmavých a světlých Bebe sušenek, to má manža rád, takže to je do zálohy :grinning: Jo, fotečku hodím, pak vám dám echo :wink:
3. únor 2008 v 09:20  • Odpověz
O.K si to tu čtu a divím se jaký jezero :grinning:
3. únor 2008 v 09:24  • Odpověz
Dobré ránko, tak to poppy klaním klobouk dolů, to jsem zvědavá :wink: já vždycky v noci hodně přemejšlím, tak jsem vymyslela, že bych ty lední medvědy udělal s vodopádem :grinning: :grinning: ale jestli to budu dělat, to nevím :dizzy_face:
3. únor 2008 v 09:28  • Odpověz
bubblegum, z toho si nic nedělej. My měly dnes taky dobrou noc, poprvé v jedenáct, pak v půl druhý, půl pátý a pak v sedm. Docela OK :wink:
3. únor 2008 v 09:29  • Odpověz
Nazdárek pučmeloudová :grinning: :grinning:
3. únor 2008 v 09:31  • Odpověz
-ty diskuze mě jednou zabijou :grinning:
3. únor 2008 v 09:33  • Odpověz
Nazdárek Máchalko!
Víte co to je, lítat a přihlašovat se :confused: :grinning:
autor
No, tak to srsni máte stejnej nápad s manžou, že když to vyřežu, tak z toho zbytku uděláme skálu a vodopád, jenže já byla tak nervní u toho, páč jsem nepočítala, že to bude tak ne jednoduchý, tak jsem ten zbytek sežrala :grinning:
Teď jsme to jen tak zkusili naaranžovat, jak to bude vypadat, no...popravdě to není tak jak by mělo vypadat, ale je to první pokus o něco takového. Chcete hodit fotku teď?
3. únor 2008 v 09:36  • Odpověz
autor
Dorotko, já vím co to je, nechala jsem si stejné heslo a o to to mám jednodušší :dizzy_face:
3. únor 2008 v 09:36  • Odpověz
No tak to mě nenapadlo :grinning: No neva, aspoň je nějakej adrenalin :grinning:
3. únor 2008 v 09:38  • Odpověz
OOO omlouvám se překlepla jsem se :confused:
3. únor 2008 v 09:38  • Odpověz
Ta macanet je snad všude :confused:
3. únor 2008 v 09:39  • Odpověz
sršničko ty pocházíš z Chocně že, před svatbou :wink: Já mám poblíž příbuzný na Srubech, možná jsi chodila s mojí příbuznou do školy :confused: Asi ti písnu IP :grinning:
3. únor 2008 v 09:42  • Odpověz
autor
Tak hotovo, fotky jsou vloženy... Neděste se :wink:
3. únor 2008 v 10:24  • Odpověz
to víte, hamižná macanet, sbírá příspěvky kde se dá. Ani nevím, odkud je, zvědavka jedna :unamused:
Dorko, čoveče, asi si mě s někým pleteš, ale vím s kým, tak písni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
poppy - jste šikulky, dortík hezký! Co na to Nellča?
3. únor 2008 v 10:28  • Odpověz
autor
Nic, nebere ji to, jen koukala nad čím se máma rozplývá a táta diví, že ty medvědi jsou jak divoký prasátka :grinning:
3. únor 2008 v 10:39  • Odpověz
Teda ta Macanet je pěkně zvědavá, jen se založí nová diskuze, už je tu!!! :wink:
No a pochvala tety Poppy, to musí oslavenkyně slintošit, a vy jí určitě nedáte ani kousek ochutnat, že? Já teda slintoším, kousíčeček bych si možná dala, vypadá fakt krááásně! Jsi šikovná, Poppy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2008 v 11:14  • Odpověz
autor
Holky, děkuju za pochvalu :pensive: Na tý jedný fotce vypadá, že se klátí k jedné straně, ale není to tak :wink: No, mohlo to být lepčejší, ale je dělaný s láskou, tak bude snad dobrý. Ne, bohužel naše oslavenkyně neochutná... :cry: :grinning:
3. únor 2008 v 11:18  • Odpověz
autor
Bubbly, tak přijeď na kousek... Nebo pošlu po xxx :confused: :sweat_smile:
3. únor 2008 v 11:19  • Odpověz
Krásnej dortík, prosím jedenkousek(větší) k nám :grinning: Naše prdela dnes ochutnala chleba s marmeládou :confounded: :grinning:
3. únor 2008 v 11:19  • Odpověz
autor
Děkuju...
Tak až uděláme nějaký srazík, tak něco vytvořím. Sršička v tom má větší zálibu než já, tak bysme mohly něco podniknout. Co teda nějaký ten společný výlet, třeba na jeden celý den, nebo jednu noc někde na nějaký chatě??? Klidně s taťkama, kdyby mohly. Já bych vzala pesana, ten by nás ohlídal :grinning:
3. únor 2008 v 11:21  • Odpověz
autor
Já bych to navrhovala někdy v březnu, abysme měly dostatek času na naplánování. Přikláním se, že by byla lepčí nějaká chata, třeba na pátek a v sobotu domů. Abysme mohly vyrazit i na výlet. Třeba do skal. Co jak se na to tváříte? Vyjely bychom z Pol. vlakem směr východ a sjely se na domluveném místě.
3. únor 2008 v 11:26  • Odpověz
Jé, Poppy, to je skvělý nápad! Já jsem pro všema dvaceti a Baruška prý taky. A pokud chlapi nevadí tak vezmu i chlapi. Musíme vymyslet kam jet.
3. únor 2008 v 11:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.