• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
já dám ve středu večer vědět,jestli budem dobrý a dorazíme ,je to teda od 11,
26. únor 2008 v 11:38  • Odpověz
kdo jde dnes na 15 na tu schuzku do bazénu?
26. únor 2008 ve 12:06  • Odpověz
Bubli jáhly taky chci zkusit ,už jsem o nich slyšela a četla :wink: dnes uspěch pul skleničky kukuřice ,brambor ,krutí maso a do toho dvě lžičky brokolice,to jí chutnalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
26. únor 2008 ve 12:11  • Odpověz
Cvaldi já jedu do toho bazénu...
26. únor 2008 ve 12:40  • Odpověz
dorot ani ti nevím miusím se mrknout..
26. únor 2008 ve 12:56  • Odpověz
jj tak se tam uvidíme,já budu vycházet z domu asi v 14.30 :wink: tak jsem koukala na malou Sáru v galerii novorozencu,je krásná ,váží skoro jako cvalík,taky kus ženský :wink: ,tak my dnes spali hodinku a 45 minut uspěch po předešlých pár dnech asi už měla spánkovej deficit,ještě si dá tak slabou hodinku odpo v kočárku a t o je celý,zlobí ted přes den se spaním ,no ještě naštěstí ne v noci :grinning: :confused:
26. únor 2008 ve 13:00  • Odpověz
Taky jsem měla jít dnes na tu besedu do bazénu, ale prdím jim na to, už chodit nebudeme. Je to škoda peněz, cákat jí doma taky můžu a aspoň mi u toho tak neřve :angry: navíc ty obstřiky zad co jsem byla už dvakrát si taky opakovat nechci. Kdyby to bylo ve velkým bazénu v té malé hloubce, tak bych asi šla, ale do toho malého bazénku se ohýbat .... Se omlouvám, jsem se totiž vytočila kolik to stálo a prd z toho :confounded: s příštím mimi už rozhodně chodit nebudu, až bude větší tak jo, ale ne v tomto věku kdy z toho má chuděra úplný prd.
26. únor 2008 ve 13:10  • Odpověz
tak daadinko ,my jsme s bubli byli 8 krát a holky si to moc užívali,Viki brčela jen jednou a bulinka asi dvakrát ,ale to jenom ,že po vánocích byli po delší době,holky se už obě potápějí ,tak se těšíme do bazénu,je to teda drahý ,ale letos pojištovna přispívá už 1000,- ,tak celkem to bude o 1500,-levnější ,tak to jde,jinak by to vyšlo na skoro 3000,-ale Vikča to miluje ,potápíme se i doma ,vubec miluje hodně vody .ted s náma bude chodit i POPY a Meridith,tak to se těšíme.
26. únor 2008 ve 13:42  • Odpověz
v tom malým bazénu není zstak málo vody,my dostali kazetu a tam to jez toho bazénu a yslím,že to tam je super,aspon teda mají furt plno,tak o to je zájem,kazetu ti mužu pujčit a jukneš
26. únor 2008 ve 13:48  • Odpověz
daadinko, to školení je na velký bazén, jestli se nepletu - vy byste přeci měly začít chodit kolem půl roku, tak už Vám asi řeknou zrovna kdy, kde, co a jak.
26. únor 2008 ve 14:08  • Odpověz
kazetu mám, ještě jsem nejukala, protože máme jen DVDpřehrávač :wink: a já jsem už rozhodlá, až jí budou třeba 2roky a bude z toho mít trochu rozum, tak třeba, ale ... šla jsem tam s velkým nadšením a pak jsme při posledních dvou lekcích furt jen bulili a za 170,- bulit mi připadne drahý. Doma se koupe moc ráda, ale tam se jí to nějak přestalo líbit. A ten malej bazén znám, chodila jsem do Nách. bazénu často. Zas tak moc vody tam není, to v jinejch bazénech chodí do hloubky kde je to maminám minimálně po pás a já s těma svejma zádama bych to už asi ani nerozchodila. Navíc mě štve že se musí zaplatit 10lekcí předem a co když uvidím že se jí to nelíbí a co, nechám to propadnout??!! :confounded:
26. únor 2008 v 15:41  • Odpověz
tak jsme proškolený a mužem plavčit :grinning: tak jsem na holky zvědavá ,co vy srsničko jak malá ,vy ještě chodíte na bazén?Jediný co mi na tom vadí ,je,že za nemoc ,omluvu ti vrátěj jen pulku ,to je takový jiný než na vanách ,ale no snad marodit nebudeme :wink:
26. únor 2008 v 18:03  • Odpověz
Já už se na to plavčo docela těším! Hlavně aby se tam B. líbilo! A ty plavečky jí jsou úplně krásně, takže je naštěstí nebudu muset měnit za větší. Jsou na ty suchý zipy takže mají ještě velkou vůli :wink:
26. únor 2008 v 19:42  • Odpověz
Kde jste, babušky?
26. únor 2008 ve 21:28  • Odpověz
Teda kde všichni jste??ordinačka už dávno skončila :slight_smile: ...
26. únor 2008 ve 21:30  • Odpověz
To je účast, viď, Frog? Já ale taky odcházím, jsem zas úplně vyřízená. a mám hlad, tak než začnu vymýšlet nějaký dobroty co bych si dala. Tak pápá!
26. únor 2008 ve 21:34  • Odpověz
No to teda je,tak krásnou dobrou noc,třeba sem ještě nakouknu,ale musím vám teda říct že je to s docházkou čím dál horší :slight_smile:
26. únor 2008 ve 21:48  • Odpověz
ahojky, no my teď nechodíme, my jsme teď vynechaly celou lekci (5 hodin, zvažuju i dalších pět, že bysme chodily od dubna). Ještě uvidím, jak to uděláme.
Zatím dobrou!
26. únor 2008 ve 22:52  • Odpověz
Jé, dobré ránko, tak já sem poslední i první :dizzy_face:
27. únor 2008 v 07:55  • Odpověz
my máme dnes návštvu, takže nebudeme moc nakukovat, ale večer juknem. Už proto, abysme se dozvěděly, v kolik je ten srazík! Co třeba v jedenáct před náma :grinning: dá se tu zaparkovat a blízko to má Dorotka :dizzy_face: Nebo třeba v 11 u toho Lidlu? Záleží, kde chcete parkovat a jestli s sebou berete kočárky.
27. únor 2008 v 07:57  • Odpověz
autor
Hezké ranko,
já včera byla KO, tak jsem fakt neměla sílu ani nakukovat. Asi mě zmáhá ten jarní nástup teplýho vzduchu :grinning:

Já myslela v 11 namístě, abychom si se mohly víc užít :slight_smile:
27. únor 2008 v 08:04  • Odpověz
autor
Halló, kde všichni jste???
27. únor 2008 v 09:39  • Odpověz
autor
Frog, jsi tu?
Já odpol. musím ještě na ten fin., zapoměli mi říct, že chtěj výpis z katastru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen to tam hodím, pak můžem vyrazit. Mamka mi venku pohlídá kočárek s Poppynkou a Leunku. Musím ji nechat vyběhat, tak bych si dala nějakou delší prochajdu. Co třeba zámeckou alej??? :grinning:
27. únor 2008 v 10:44  • Odpověz
Jo to by bylo fajn..mám ale dneska vychází krmčo pěkně blbě..Anča už měla před hoďkou jíst a ještě chrupe,takže jestli ted budu krmit tak po 11.00,tak pak až kolem 14,00 :unamused: ...
27. únor 2008 v 10:48  • Odpověz
autor
tak až budu hotová, tak napíšu, jak jste na tom a někde se sejdem, když to vyjde nějak rozumně.
27. únor 2008 v 10:50  • Odpověz
jasne pisni smsku a budto se sejdem,nebo kdyby nam to hodne trvalo,tak pujdes s leou sama a pak se nekde scukneme
27. únor 2008 v 10:57  • Odpověz
Srsničko já ti písnu zítra SMS, nebo zavolám jak jsem na tom a když tak kolem 10.30 u PČR a Poppy s ostatníma by mohli přijít dát si scuka u Lidlu a šly bychom všechny, teda podle prcků :slight_smile: Jinak všem přeji krásný den.Poppy jak to že nejseš nejkrásnější, ty jsi byla u stejný kadeřnice, jako minule? :confused: No není možná :grinning:
27. únor 2008 v 11:14  • Odpověz
Dorotko, platí, tak v půl jedenácté u PČR. A Daadinka může dorazit dřív, jestli chce, a můžeme Vám vyrazit naproti společně. Ať tam na tu jedenáctou jsme, jo?
27. únor 2008 v 11:20  • Odpověz
O.K domluveno tak 10.30 u P a kdyby něco tak si písnem :wink: Já se taááááááááááák těšííííím až vás i děti umačkám :grinning: :grinning:
27. únor 2008 v 11:24  • Odpověz
autor
Dorot, nebyla, právě že nebyla, už si připadám jako Tatar, že mi nikdo nerozumí :angry:
27. únor 2008 v 11:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.