• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ahaaaaa, tak nebyla :grinning: To nemůžeš říct rovnou? :wink: Musím se kouknout na Sarahfrom polanka na kojence do galerky :wink:
27. únor 2008 v 11:50  • Odpověz
Bubly, jak se domluvíme my? Pojedeme rovnou do hospo nebo taky půjdeme od Liedlu? Já jen jestli mám brát korbičku na kočárek, ale myslím, že lepší by bylo dát si scuka až v hospo, neumím si představit tolik kočárků, ani bychom se nevešly na chodník :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2008 ve 14:27  • Odpověz
Ahoj, no Meredith,myslíš že by se ti vešel i můj kočárek?... Asi bude lepší když pojedem rovnou na místo, ne?
27. únor 2008 v 15:32  • Odpověz
no, myslím, že se dva kočáry nevejdou, jela bych taky rovnou na místo, tak v 10.45 u tebe, ok?
Zkoušela jsem V. ty plavečky a přijde mě, že jí jsou velký, kolem stehýnek jí jsou veliký, tak doufám, že se nám nestane nehoda a nebudeme muset platit 8.000 kč za nový bazén :grinning: :grinning: :grinning: TAky nějak nechápu to, jak to ta látka udrží, přijde mi to jako úplně normální plavky, myslela jsem, že jsou nějak více vypodložené něčím :unamused:
27. únor 2008 v 16:42  • Odpověz
autor
Čaues děfčátka, tak my jsme vyprocházkovaný :sunglasses:

Jinak já jsem koupila Poppynce do bazénu jednorázový plenky do vody z DM za 109,-/11ks, takže nám to na kurz stačí a ještě jednu máme do foroty. Nehodu neočekávám, krom blinkání. Plenky jsou bezva, kdyby chtěla dělat parádu, o čemž nepochybuji, tak máme ještě plavky v celku, které ji můžu natáhnout přes plenku :grinning:
27. únor 2008 v 17:43  • Odpověz
ahoj,tak už máme nastřelený naušnice,řev teda byl,ale pak si jivzal tatí a byl smích ,takže dobrý ,žádná krev pohoda,předtím jsme ještě poběhali po tescu ,něco nakoupili a H. SI MUSEL JÍT ZA DĚKANEM NA FAKULTU domluvit termín seminárky,ještě jsme stihli zaskočit do Fakultky objednat mladýho na kontrolu do nefrologický poradny po dvou letech,jeli jsme už v 9 a po náušničkách v 15 jsme razili domu ,Vikča byla moc hodná ,na to ,že je zvyklá dopo na postýlku ,tak to bylo o.k,doufám ,že zítra bude taky :grinning: takže já pujdu asi s frog a popy sejdeme se holky u nás před vratama v 10.30?Bubli,my budeme muset mít ty plavečky asi xl ne? :grinning:
27. únor 2008 v 17:46  • Odpověz
já mám taky ty jednorázovky my jsme je dostali,takže je taky nejdřív spotřebuju,pak koupím plavečky :wink: popy a tys včera na té schuzce nebyla?
27. únor 2008 v 17:48  • Odpověz
autor
Cvali, nebyla, páč jsem tu schůzku absolvovala už v říjnu :grinning:
27. únor 2008 v 17:51  • Odpověz
my máme těch plínek 10,tak to zatím taky nebudu řešit,hele ty plavky vcelku,nejsou asi dobrej nápad čím víc látky na sobě budou mít ,pak namočenejm bude asi zima,jinak jsou vtěch plavečkí¨ách vcelku kouzelný ,ale je to nepraktický,pak na ven na sluníčko budou dobrý,to muže popynka sekat patky :grinning:
27. únor 2008 v 17:52  • Odpověz
jj vy jste vlastně už mazáci proti nám,tak zítra v 10.30 u nás před domem?co frog?
27. únor 2008 v 17:53  • Odpověz
autor
No, myslím, že stejně se od loňska nic nezměnilo, kromě cen. Že mi řekneš, kolik to stojí? :sweat_smile:

No a zbytek proberem zítra, už se těším :grinning:

Jdu volat MM co bude zítra dobrého, jo? Chcete to taky vědět, nebo se necháte překvapit? :confused: :grinning:
27. únor 2008 v 17:53  • Odpověz
chci to vědět :grinning: cenu ti řeknu a taky se moooccc těšíme :confused: :wink:
27. únor 2008 v 17:54  • Odpověz
autor
No, tak ti nevím Cvali, páč na předešlý stránce psala Dorot že v 10.30 máme být u PČR :grinning: :grinning: :grinning: Tak se ještě dohodnem, jinak bych souhlasila, že se sejdem rohový lékarny, co? Kdyžtak mě tam s Frog naberete :grinning:

No a s těma plavkama, to je jasný, taky jsem na to myslela, ale jednou ji to zkusím kvůli fotečkám, oni totiž ty kalhotky nejsou tak hezky barevný :sweat_smile:

Tak já jdu volat, jsem zvědavá co bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. únor 2008 v 17:58  • Odpověz
autor
Tak už to vím :grinning:

Frankfut. pol.
K. plátek Gyros, vař. bram /hranolky
Perkelt z vepř. masa, hranolky
Řízek, bramb.
Pavlišov
Hov. kostky na hříbkách, rýže (knedlík)
Rajská
Uzené, špalíčky, zelí
Hermelín, hranolky/brambor
Sm. sýr, hranolky/brambor
Lívance

Tak co???
Cvali, už tam manža byli na obědě?
27. únor 2008 v 18:06  • Odpověz
Zase o jídle takhle večer??? Ach jo. ale aspoň už můžu rozmýšlet co si dám ať zítra neváhám :wink: . Akorát nevím co to je perkelt :sweat_smile: ???
Cvaldi, ty plavky pro vás budou určitě M, ony jsou docela pružný a Vikča není zas takovej bochánek! :grinning:
A v létě budem chodit na polanský koupálko? Jaký tam je? Byla jsem tam před sto lety... Je tam i nějaký dětský bazén?
27. únor 2008 v 19:22  • Odpověz
autor
je tam hezký, nový, no však zítra uvidíš, z terasy. Skluzavky, dětský vodopád, no žůžo.

Perkelt, je jemná masová směs :wink:
27. únor 2008 v 19:42  • Odpověz
autor
Já bych si dala Pavlišov, Hermelín, Lívance, Hov. na hříbkách, ale i ten Gyros, no asi do toho zítra budu stejně čučet :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2008 v 19:43  • Odpověz
no ty špalíčky jsou lákavý,perkelt dělám taky toje takovej vylepšenej guláš zeleninka ,kukuřice,no co dum dá a je to moc dobrý,manžel tam ještě nebyl ,protože je ted většinou mimo Polanku,no koupálko ted po opravě teda nic moc na to jaký chtějí vstupný :frowning2: jo tak popy v 10.15 a v 10.30 budeme u Máchalu :grinning: budu čekat u lékárny :wink:
27. únor 2008 v 19:46  • Odpověz
za to vstupný jsem teda viděla hezčí koupalka,no co naděláš,ten perkelt dělá každej asi jinak ,játam dávám zeleninku a hovězí :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu na telku cvalík chrupe a ouška o.k pá dobrou všem maminám i miminum :wink:
27. únor 2008 v 19:49  • Odpověz
těšíme se na zítřek :wink: :wink: :wink: :confused: páááááááá
27. únor 2008 v 19:50  • Odpověz
frogísku ráno budu online ,tak se domluvíme :wink: :slight_smile:
27. únor 2008 v 19:51  • Odpověz
mňamka, to vypadá, že si dám asi ten Gyros :wink: uvidíme, ještě do toho stejně kouknu. Tak zítra v půl jedenácté u Máchalů, jo?
27. únor 2008 ve 20:01  • Odpověz
autor
Cvali, OK, ve čtvrt budu u lékarny na rohu :wink:
Taky do toho budu čučet jak tele do vrat :grinning:
No, perkelt je jemný něco jako guláš. Nevím od MM jsem ho ještě nejedla :sweat_smile:
Každopádně teď bych si dala cokoliv, mám totiž šílenej hlad. Moc jsem toho dnes neměla, tak asi budu za chvilku bílit lednici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :angry: :grinning:
27. únor 2008 ve 20:07  • Odpověz
Konečně jsem se teď koukla na Sárinku from polanku a ta je teda mamce docela dost podobná! Pusinku má určitě její! A ty krásný dlouhý vláský, to je hezký mimísek! :wink: :dizzy_face:
27. únor 2008 ve 21:16  • Odpověz
Ahojky,tak mě to dvakrát vyhodilo...já bych šla do hermoše a gyrosu..Poppy prosím tě jak moc tam maj teplo,já abych věděa jak mám Aňu oblíct,jestli jí tam bude stačit bodýčko s dl.rukávem,nebo radši ještě tenoučká mikinka????Já vám dám ráno vědět jak to s náma vypadá,podle ranního krmení.Tak se mějte krásně a zítra paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
27. únor 2008 ve 21:49  • Odpověz
já jsem tady..prosím tě jak je tam teda teploučko??Jo a ještě jak dlouho tam budeme??Já kvůli tomu dalšímu krmení,když to bude klasika,tak mi to vychází tak na 13.30,tak abych tam pak netrčela sama..
27. únor 2008 ve 22:17  • Odpověz
autor
Jaj, Frogy, tak to ti neřeknu, ale když dáš slabší tričko na bodýčko, tak určo nic nezkazíš :slight_smile: Spíš ustrojit víc, než míň. Já dám Poppynce jen bodýčko, triko a mikinku a vestu, když teda nebude zima venku. No uvidím. Budem v salonku a tam nevím jak je.
Já uvidím zítra, já bych si dala i ty lívance :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. únor 2008 ve 22:20  • Odpověz
autor
No, tak to netuším, jak holky, já budu muset jít domů pro Leu a vyvenčit ji, tak si kdyžtak vem dávku a nech si ji tam zalejt, do termoobalu a když bysme byli venku, tak můžem někam zaskočit, co? Blbý?
27. únor 2008 ve 22:22  • Odpověz
autor
No, ale vzhledem k tomu, že je topná sezóna, tak si myslím, že neumrznem :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2008 ve 22:23  • Odpověz
Tak já se nako rano rozhodnu..rano až vstanu a nakrmím tak ti pisnu co a jak,na kolikátou mi to vychází dál a pokud bych to měla mít jako dneska,tak by mě to pěkně naštvalo,páč bych dorazila tak někdy na poledne :frowning2: a to už se půlka bude pomalu chystat dom.. :frowning2:
27. únor 2008 ve 22:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.