• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Nestresuj se :sunglasses: Hlavně aby Froginka byla v poho.
Já jsem dnes sledovala aukci, měla končit a 15vteřin před se Poppynka rozhodla, že má žízeň a to jsem si myslela že spí :sweat_smile: Tak mi to uteklo, no škoda, ale hlavně že Poppy je v poho :sweat_smile:
27. únor 2008 ve 22:26  • Odpověz
autor
Já budu ještě ráno vařit Poppynce oběd, dnes opět snědla dvojtou dávku co jsem měla připravenou i na zítra. No, nemám to jednoduhé :grinning:
27. únor 2008 ve 22:28  • Odpověz
no jo náko to bude :grinning: ..a cos tam aukčnila??
27. únor 2008 ve 22:31  • Odpověz
autor
to co sháním všude možně :grinning: Nový plavky - topík a kalhotky, fakt hezký :sweat_smile:
27. únor 2008 ve 22:34  • Odpověz
hmmm tak to nas...já tedka hledám nějaký ty papučky jako má poppynka..nevidělas nekde naký??
27. únor 2008 ve 22:36  • Odpověz
autor
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=1110651

tak předně v tomhle dnes budu spát :sweat_smile: Jen trochu jiná žirafka :sweat_smile:
27. únor 2008 ve 22:37  • Odpověz
to je parádni,taky se mi to líbí,ale já to přes ty moje k... nedostanu :frowning2:
27. únor 2008 ve 22:39  • Odpověz
autor
jj, je bezvadný, mám přesně i tuhle kombinaci barev. Ale z polska za 300,- tady ho maj i Vietnamci, ale jiný výrobce a taky jiná cena :rolling_eyes:

Ještě hledám úvaz šátku na bok, tak hledám, hledám...
27. únor 2008 ve 22:46  • Odpověz
27. únor 2008 ve 22:47  • Odpověz
autor
díky, juknu.

Poraď mi prosím, jak mám zakualizovat fotky na MMB :pensive:
27. únor 2008 ve 22:52  • Odpověz
holka tak to muzes jen pokud maš zaplacený členství jinak kdyžř si najedeš na své inzerentni fotkÿ,tak pod nima mas napsano za jak dlouho je muzes aktualizovat..pokud nemas pl.reg,tak za 3 měs.
27. únor 2008 ve 23:11  • Odpověz
jdu chrupkat,dobrou noc
27. únor 2008 ve 23:18  • Odpověz
autor
dobrou dobrou, tak zítra pa
27. únor 2008 ve 23:20  • Odpověz
Dobré ránko!
28. únor 2008 v 07:56  • Odpověz
dobré ranko..Tak už máme jednoho odpadlíka,cvalda nejde,Honzík je marod :frowning2: ..Äť je brzo zdravej :slight_smile: ..
Holky já budu ve městě nejdřív v 10.45,mužu do ní to jídlo nacpat dřív,ale to se mi pak pěkně pozvrací,už to máme vyzkoušený..
28. únor 2008 v 08:24  • Odpověz
autor
Hezké ranko,
taky mi Cvalda psala, že je synátor marod. No, hlavně aby byl brzy fit :wink:
Já budu muset vyrazit o trošku dříve, musím do města, takže tě Frog jen prozvonime, kde jsi až budem u PČR a když budeš v dosahu, tak počkáme :wink: Někde okolo nábytku :wink:
28. únor 2008 v 08:34  • Odpověz
Ahoj holky, jak jste se vrátily? My se omlouváme, že jsme vypadly tak rychle kvůli návštěvě. Nakonec ji Verunka prospala - spala až doteď. Tak pokud má na ní takový vliv srazík, tak musíme srazíkovat častěji. :dizzy_face:
28. únor 2008 v 15:50  • Odpověz
ahojky všem ,tak nás to moc mrzí,tak jsme se těšili :frowning2: Honzík má antibiotika po 6 hodinách ,má to na pruduškách a jak je zahleněnej a nejde to zněj ven ,tak zvracel,tak jsem ho tu nemohla nechat samotnýho,neměla bychz toho srazíku nic a pořád myslela jestli je v poho.,takže se omlouvám všem.Říkala doktorka ,že to ted zas řádí,no něco chytnul ve škole doufám ,že zbytek rodiny bude v pořádku :unamused: doufám ,že jste si to užili a jestli někdo fotil,tak hodte fotky do alba ,nebo vám písnu email do IP DÍKY :slight_smile:
28. únor 2008 v 16:24  • Odpověz
SNAD SI TEN SRAZÍK BRZY ZOPAKUJEM,KVULI CVALÍKUM JO :frowning2: :grinning:
28. únor 2008 v 16:25  • Odpověz
cvaldo, to je jasný, vůbec se neomlouvej, tady to chápe každá z nás, co máme děti :wink: , srazík zase zopáknemem neboj. Chudák Honzík, posíláme mu hodně zdravíčka ať je brzo zase kluk jak lusk :dizzy_face:
28. únor 2008 v 17:20  • Odpověz
autor
to je jasný, že to zopáknem. Dala jsem nějaký fotos do alba Na, tak jukněte, jen mě mrzí, že jsem toho nevyfotila víc :cry: Vůbec nemám holky Srsničkovi :angry: :frowning2: no prostě nikoho... :unamused: :frowning2:
28. únor 2008 v 17:29  • Odpověz
nazdárek tety moje, vůbec si vás nečtu..nějak není čas :frowning2: ..ale stejně vás chceme se Sárou všechny moc pozdravit z porodnice. jsme obě v pohodě, porod císařem jsme zvládli ani nevíme jak :wink: ..probuzení bylo supr..tatínek plakal a děkoval..nevím za co :grinning: :grinning: :grinning: a mimiinek chrupal spokojeně jako andílek. zbývá nám jen z odstředěnýho mlíka udělat plnotučný, popřípadě tučný,protože mlezivem ji už neoblbnu, není blbá..je po mně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a pak o víkendu třeba jupiii domů. Už se těším. Je tu narváno jak blázen. Snad mi někdo neobsadí postel,než to tu dopíšu :angry: :angry: :angry: tak já zase mažu a mějte se všechny moc fajn. už se těším,jak se budu moct zapojit do kočárkování a debat o dlabání apod...KONEČNĚ tu nebudu jen jako že na čumandu. Tak papa.pusa letí od nás obou.
28. únor 2008 v 18:33  • Odpověz
Jé, Sarah, děkujeme za pozdrav od malilinkaté Sárinky! Taly ji pozdravuj! Ty jsi rodila císařem? To jsem nějak nepochytila! :sweat_smile: Hlavně že jste obě v pořádku a až se doma aklimatizujete tak se těším na fotečky!
Cvaldi, to je škoda že jste nebyly, ale chápu to, hlavně ať je H.už dobře. :wink: a at to nechytne zbytek rodiny...
28. únor 2008 v 19:16  • Odpověz
autor
Ahooooj holky, zdravíme do porodnice :grinning: Taky moc děkujem za pozdrávek od nejmladší koníkajdy a posíláme ji pusinky :dizzy_face: Už se moooc těšíme na fotečky a až vyrazíme kočárkovat :dizzy_face:
28. únor 2008 v 19:35  • Odpověz
ahoj holky,
gratuluju malé Sářince k narození :grinning:
Sraz určitě zopakujeme, já bych ho dělala klidně častěji.
Tak já jdu vyfotit nějaké věci, rozhodla jsem se, že taky něco prodám, nechám si jen bodyčka a dupačky, za 2 - 3 roky nevím jestli bude holčička nebo kluk a taky jestli to velikostně vyjde na léto nebo zimu, a pak by se to už určitě neprodalo. I když se s tím teda loučím hrooozně nerada :frowning2:
28. únor 2008 v 19:52  • Odpověz
Naty, jak najdu ty fotky?
28. únor 2008 v 19:53  • Odpověz
ehm, Poppy :sunglasses: :sweat_smile:
28. únor 2008 v 19:54  • Odpověz
autor
Mer, najeď do všech alb a je to pod Na., na úvodní str. je Daadi :grinning:
28. únor 2008 ve 20:15  • Odpověz
Hezký večer, srazík se fakt moc poved, jen škoda že nedorazili Svalíkovi :frowning2: ale chápu důvod a brzy snad uděláme další sčuch.

poppy, ten úsměv je fakt bomba, to moje foto je příšerný :pensive: se za něj stydím, by nemuselo být hned na prvním místě :angry: jsou tam i hezčí fota
28. únor 2008 ve 21:47  • Odpověz
daadi, to je fakt, třeba ta s kočárkama. Jen nevím, jestli je dobré používat u fotek nicky... :confused:
jdu spinkat, papa!
28. únor 2008 ve 22:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.