• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
jo, někdo se mě ptal na autosedačku - poppy:

tak teď máme tuhle:

http://www.samo-kociky.sk/babypoint-zenith barva šedo- modrá (aby se nám hodila do auta :grinning: a byla přitom univerzální)

předtím jsme měli tuhle:
http://www.babypoint.eu/zobraz_vyrobek.php?obr_id=84
varianta červeno-tmavá(černá, tmavěmodrá...)
28. únor 2008 ve 22:55  • Odpověz
Tak už fakt doborou!
28. únor 2008 ve 23:03  • Odpověz
autor
Jj, dobrou dobrou :grinning:

Sedačka hezká, - barva universal :slight_smile:

V albu jsem popisy změnila, jen bych možná založila nové, s názvem opravdového regionu, co?
A kdy hodíte fotky vy?
28. únor 2008 ve 23:24  • Odpověz
Dobré ránko, můžeme mít album Polanka, jsem pro:slight_smile:, ,
,,,m,m,bnmmmmmmm,,
c,vvbbv,.vcb,. mfm,. Zdraví Vás Verunka!
29. únor 2008 v 08:08  • Odpověz
ahojky,zdravíme všechny skoukla jsem fotky a moc mě mrzí ,že jsme tam s cvalíkem nemohli být :frowning2: holky už vyrostli ,ty co nevídáme ,hlavně V. od Meridith,holky musíme to brzo zopáknout :wink: srsničko ,sedačka pěkná taky jsme o ní uvažovali :wink: no vás jsme holky už taky dlouho neviděli,o tak šup a brzy zas něco naplánujem :grinning: nám už pustili dědu z nemocnice a ted momentálně je na tom docela dobře,doufám ,že si doma pobude trochu dýl ,nž posledně :frowning2: Honzík už nezvrací ,ale pořád mu není dobře ,ale dnes už mu snad zabrali ty antibiotika ,tak to bude lepší,děkujeme za pozdravy a všichni vás taky zdravíme :wink:
29. únor 2008 v 09:59  • Odpověz
Ahojky.Sršni já jsem se tě ptala..tuhle jsem chtěla taky,ale přišlo mi že moc malinkatá,tak jsme vzali star max-kingblue.Dneska si pro ni jedeme..
Fotky hodím během dneška.S tím albem souhlas,tak pak dejte vědět až se založí ať můžu kdyžtak fotky dávat přímo tam.
29. únor 2008 v 10:05  • Odpověz
Ahoj, já vůbec nevím pro jakou sedačku se mám rozhodnout... :unamused:
29. únor 2008 v 11:38  • Odpověz
autor
tak nesmažeme to album Na, co? Já bych byla pro a založila nové - Polanský :sunglasses:

Jsem tu jen na skok, ale večer nakouknu, tak něco vytvořte a dejte mi vědět do ip, dám tam nějaké fotky ze srazíků a společných vycházek co mám :wink:
29. únor 2008 ve 12:03  • Odpověz
bubbly záleží jakou kategorii chceš,jëstli 9-18 nebo 9-36 a taky kolik penízek..ta druhá kateg. jich nemá tolik polohovacích,což je pro tynaše mrňata která ještě sama nesedí docela podtatná věc..já na tom strávila skoro 3 týdny,než jsem vybrala dneska pro ní jdeme a popravdě ještě váhám...
29. únor 2008 ve 12:41  • Odpověz
No jo Frog, myslela jsem rovnou už na tu 9-36kg. ALe určitě ji chci vidět naživo, jak se dá polohovat a tak. No až to bude aktuální tak musím obejít nějaký prodejny....
29. únor 2008 ve 14:43  • Odpověz
dorotamachalova: že jsi byla dneska s kočárkem v Tescu v Hradci? :wink:
29. únor 2008 v 15:04  • Odpověz
no taky chci 9-36,ta star max je dobrá a levná,ale nám v autě moc napolohovat nejde,Anča v ní skoro sedí,nožky má předním sedadle. :frowning2: .Poppy jí má je spokojená.ale já furt koukám ještě po jiných..ale taky nechci zas něco za 4000-5000,nejsem blázen a prachy na to taky nemáme..kdybys něco good objevila tak dej vědět :slight_smile: ..kdybych něco našla já tak taky povím
Jo představte si,dneska jsem si cvaldoi stěžovala,že Anča se ještě neotáčí a sedím si tak u pc a slyším hekání,tak se otočí a malá najednou na bříšku a za chvili znova a znova :slight_smile: :slight_smile:
29. únor 2008 v 18:50  • Odpověz
Frog, a co máte za auto? My máme felicii :angry: :frowning2: , doufám že už ne na dlouho... Myslela jsem že je to jedno jaký je auto? Cvalda měla vybranu tu sedačku MULTI-MAX Mira nebo jak to bylo, ale nevím proč si ji nakonec nevzala? Mě se docela zamlouvala, ale viděla jsem ji jen na internetu...
Zítra jedem slavit dvacetiny mýho bráchy, to se zas nacpu, ach jo... Máme upečenej nádhernej dortík - nedělala jsem ho teda já, ale odbornice Sršnička, a je fakt k nakousnutí, chodím se na něj koukat, už se nemůžu dočkat až ho brůdr nakrojí :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. únor 2008 ve 20:55  • Odpověz
tak já se tu právě cpu pomerančem, ale lepší než si dát nějakou súšu. :grinning:
29. únor 2008 ve 21:23  • Odpověz
babbly my máme fabii.Ono je asi jedno jaký typ auta,ale v kombiku je víc místa,takže v tom je asi problém proč je Poppy spokojená a my ne..Cvalda ji nevzala,páč jsme jí,teda podobnou Mega max viděly live a je mohutná,nïc moc poloha ale hlavně brutus těžká..já tady pořád brouzdám po netu a nemuzu nic najít.Všechny jsou moc drahý :frowning2: ..
29. únor 2008 ve 21:59  • Odpověz
dobré deštivé ránko,tak Bubli se sedačkou jsem byla rozhodnutá tu co jsem jsem házela odkaz,ale pak jsme ji viděli uTerezy a vypadala naprosto hrozně,manžel byl teda od začátku proti kupovat sedačku 9-36,kvuli bezpečnosti je lepší co nejmenší váhový rozdíl ,tak se nám pak naskytla možnost od známý koupit ani ne rok starou tu ROMER KING,měli ji jen na přechodnou dobu ,když měli dvě auta ,ted manžel změnil práci a dvě auta už nepotřebují,takže ani sedačku,tak jsem neváhala,nová stojí 5000,-my ji máme za 2500,-a je to nejbezpečnější sedačka na trhu je i s ISOFIXEMA TY STOJÍ DOKONCE SKORO 7000,-TEDA LETOŠNÍ MODELY :frowning2: JE POLOHOVACÍ a díky isofixu se lehounce a pevně přidělá do auta.Takže takhle,sice máme kombíka,ale mě teda ta sedačka co má Natálka taky neoslovila,ale každej má jinej názor ,to je jasný,já už měla na H.sedačku 9-18 polohovací maxi cosi a spokojenost měl ji do 3 let pak už mužou na bobku,ale my pak měli ještě normál velkou ,ale bez vlastních pásu ,připínala se auto pásem ,tu měl až do první třídy.
1. bře 2008 v 08:31  • Odpověz
dobré ránko, my máme tu sedačka 9-25 kg a je polohovací :wink: , auto máme velký, takže žádnej problém :pensive: a ty isofixy jsou dobrý, to je ta základny, co na ni jen hodíš sedačku a už drží, že jo?
1. bře 2008 v 08:38  • Odpověz
to jsem ráda Péťo, že se dortík líbí a snad bude i chutnat :wink:
1. bře 2008 v 08:39  • Odpověz
Dobré ráno, k tomu albu vám písnu IP něco k tomu mám :grinning: :wink: Jinak kryserko, teda teda detektivko, příště se přihlas :wink: :grinning:
1. bře 2008 v 09:19  • Odpověz
jj akorát u těhle 9-18 jsou ty isofixy trochu jiný než u těch vajíček,v albíčku to je nafocený,ten isofix tam je vidět.ta co máš ty srsničko je vlastně skoro to samý jako 9-18 má taky vlastně stejný zpusob polohování ,jako kolíbka vid?
1. bře 2008 v 09:26  • Odpověz
jé fotečky superrr,škoda ,že jsme chyběli :frowning2: holky teda vyrostly,SRSNIČKA MĚLA KRÁSNÝ ŠATEČKY :wink: no byly frajerky všechny hotový slečny :grinning: koukám ,že Máchalka to je taky pěknej vejlupeček a doplazí se všude,já už snad ani deku na koberec dávat nemusím ,ona ta dračice je za chvíli stejně na koberci :grinning: jsou to šmejdilky,ted jí baví židlička drží se za podvozek leží na břichu a jezdí se židlí :grinning: :grinning:
1. bře 2008 v 09:39  • Odpověz
tatí jel s klukama hrát do chrudimy a mladej je nafouklej ,že nemuže ,když je nemocnej,jen mu zabrali antibiotika a už by jel hrát lump :angry: dnes nevařím mám kuřecí polévku a guláš vařenej od včera,VELKÁ SÉGRA jela do HK k tetě vypilovat češtinu na přijímačky,teta je učitelka :confused: :wink: v e středu jsem umyla okna a říkala jsem ,že bude určitě pršet a je to tady :angry: :frowning2: :wink:
1. bře 2008 v 09:43  • Odpověz
autor
Ahoj,
tak já si zas myslím, že vůbec nezáleží, jaký má kdo auto, vliv sedačky na to určitě není. Jestli je to Kombi, či ne. Ale to je můj názor. A co se týče sedačky, tak si každej vybere tu svoji, tu nej samozřejmě a taky podle fin. možností. Protože, kdyby byla pouze jedna nejlepší, tak by byla na trhu jen ta a tu bysme měly asi všichni, protože chcem to nej pro svoje dítě, nemýlim-li se? Stejně tak kočárky, fusaky, židličky, lehátka, hrnečky atd.
Já jsem se svoji sedačkou spokojená a nikomu necpu, že nejlepší, každej má možnost si vybrat na trhu z nabízených a dostupných. Toť vše :wink:

Pa pa, v 11jdem s Poppynkou k "moři" :grinning:
1. bře 2008 v 09:47  • Odpověz
autor
Jej, to zní, jak kdybych byla nasr. :confused: :sweat_smile: :grinning: Ale nejsem, tak sorry, pokud to tak zní :sweat_smile:
1. bře 2008 v 09:50  • Odpověz
ježíš Popy ne ,však to je jasný ,každej koupí co uzná za vhodné at to jeto ,nebo to,to jen ,že jsme o tom klábosily a jak říkáš i ta nejlepší sedačka neochrání ,když se potkáš s kamionem :wink: se máte ,že jdete k moři ,v tomhle počasí je to dobrá akce :wink:
1. bře 2008 v 09:55  • Odpověz
ale je fakt ,že ve feldě je vzadu pak na nožky mín místa ,měli jsme feldu předtím ,tak to mužu posoudit,tak si to tam užijte :wink:
1. bře 2008 v 09:57  • Odpověz
autor
Tak to jsem ráda:slight_smile:

Jj, jdem se strojit, ale chtěla jsem jít se šátkem, ale musím se stavit ještě nakoupit, až půjdem zpátky.

No a co se týče ještě sedaček, tak určo zleží na upevnění a správném připoutání, jinak může být sedačka sebelepší a když z toho mimi vyklouzne, tak je stejně amen. Poutám vždy, ať jedu z domu třeba jen na náměstí :wink: No a je fakt, když potkáš kamion, tak můžeš mít třeba i limuzínu panceřovanou a stejně tě neochrání :grinning:
1. bře 2008 v 10:00  • Odpověz
autor
Taky jsme měli fildu, sice v kombiku, ale stejně jsme ji dali pryč. Je fakt, že je menší. No min. o zadek toho, co máme teď :grinning: A taky byla o cca 20cm užší :confounded:
1. bře 2008 v 10:01  • Odpověz
autor
Kdyby bylo na mě a byly by peníze, tak bych si koupila třeba Ladrouvra, nebo rovnou kamion. Já pro ně mám slabost z práce, tak asi proto :grinning: A viděla jsem u jednoho známýho (určo ho Cvali znáš) jak měl kamion předělanej na obytnou část. No tak to by se mi moooc líbilo. Třeba na dovolenou... :sunglasses:
1. bře 2008 v 10:04  • Odpověz
autor
No tak se mi do takovýho hnusu co je venku fakt nechce :frowning2: Přece jen půjdu se šátkem, kočárek by mi asi odletěl. Auto máme u dr. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
1. bře 2008 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.