• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ahojky..kokuám že diskuzë na téma autosedačky stále pokračuje :wink: ..objevila jsem jednu,jmenuje se Anatomic comfort 2008,je za super cenu a je polohovací,ale absolutně nevím kde ji sehnat :frowning2:
1. bře 2008 ve 12:06  • Odpověz
Jo a dneska jsme byli na nákupu v Ka....,bože to byl masakr,síla.Taky jsem se stavila v Kika a maj tam pěkný slevy,koupila jsem Anče pěkný kaťata,budou jí tak za 2-3 měs.,ale nemohla jsem si pomoci..a stály jen 149,-
1. bře 2008 ve 12:08  • Odpověz
Dobré ráno Polanko! Jste všechyn O.K.? Neodválo vás to? :confounded:
2. bře 2008 v 08:40  • Odpověz
Dobré, neodválo, ale bylo na mále :unamused: Pár stromů za náma je polámaných a jeden spadl :confused: Leje hnus běs :angry: JINAK OOOOOOBR GRATULACE SÁRINCE , TEDA HOLKA, TY SES MUSELA OPIČIT PO ANDULCE CO? BŘÍŠKEM VEN :wink: HLAVNĚ ŽE JSTE V POŘÁDKU A MOŽNÁ UŽ DOMA!!!
2. bře 2008 v 08:47  • Odpověz
Ahojky..kdepak všichni jste??Už duhý den nemůžeme na prochajdu páč je tam fakt hnusně,doufám že se to zítra zlepší,nebaví mě furt sedět doma :frowning2: ..
2. bře 2008 v 10:42  • Odpověz
ahojky,neodválo nás to i tatí se nám vrátil v poho z turnaje a 1.,Míša už je taky doma :wink: venku hnus ,tak lenošíme a čekáme ,jestli náhodoooouu nepřestane cedit a mohli bychom vyrazit aspon na chvíli ven,včera jsme taky nikde nebyli,no trošku na nás vykuukuje sluníčko,že by :confused: Sárinka s mamkou jsou už doufám doma a užívají se :wink: Hlavně hodně mlíčka holky :wink: tak jdeme si dát kávu a možná vyrazíme ven.
2. bře 2008 ve 12:35  • Odpověz
Tak konečně vykouknul puchejř,tak jsem poslala taťuldu kočárkovat a já si hovím doma :slight_smile: ..
2. bře 2008 ve 14:59  • Odpověz
ahojky, teda to byl víkend, co? No, přejeme dobrou noc :wink: !
2. bře 2008 ve 21:31  • Odpověz
dorotamachalova: když já jsem si nebyla úplně jistá, tak jsem se nechtěla ztrapnit :slight_smile:) Tak příště :wink: Ale máte moooc hezký kočárek :wink:
2. bře 2008 ve 22:15  • Odpověz
Dobré ránko, venku to vypadá dobře :wink:
3. bře 2008 v 08:37  • Odpověz
tak už je to nic moc, ale pořád je to lepší, než o víkendu. Kde jste všichni? :frowning2:
3. bře 2008 v 09:54  • Odpověz
Já jsem tu, občas :wink: Byla jsem venku a zatahuje se :angry: Poslala jsem ti mail :wink:
3. bře 2008 v 09:55  • Odpověz
Kryserko a kde jsi mě přímo viděla, třeba si vzpomenu, nejela jsi po schodech a já stála s kočárkem pod? Jedna paní se na nás usmívala, ale teda v ten den i víc, jelikož Andulka kecala a pak ztratila panenku a to nás zas stavěl pán :grinning:
3. bře 2008 v 09:56  • Odpověz
ahojky,no kde jste všichi,to je teda docházka,asi vám budu psát neomluvené hodiny :grinning:
3. bře 2008 v 10:27  • Odpověz
Ahoj! Nám nešel dnes net! Safra! Tak jsem si uvařila, vaprala, prádlo pověsila.. To se toho stihne když nedřepím u PC! :grinning:
Prádlo jsem dala ven, nechala jsem se zlákat sluníčkem, ale radšijsem ho povsila na přenosnej sušák, kdyžtak si ho přenesu do koupelny, no. :wink:
3. bře 2008 v 10:30  • Odpověz
ahojky,jsem tu,měli jsme tu babičku,frogísku pudeš odpo ven?
3. bře 2008 v 10:32  • Odpověz
jo Bubli ,taky mě zlákalo to počasí,ale nevím jestli to mám hodit ven to počasí ,se pořád mění,jo taky nám ráno nešel net ,říkal teda Honzík já se k němu ještě nedostala,uklízím a hraju si s cvaldou je dnes nějaká uknučená :frowning2: :slight_smile:
3. bře 2008 v 10:35  • Odpověz
Ahojky cvali jasně že půjdu,trocha pohybu pro moje tělíčko,no sv mém případě spíš pořádné tělo..půjdeme zhruba tak o pul třetí.
Bubbly koukla jsi na tu sedajdu anatomic comfort??Zjistila jsem od výrobce že se prý dá koupit jen u nich v Brně a nebo přes net :frowning2: ..podobná je prý Jumbo comet,ale tam ještě zjišťuju jakej je rozdíl mezi naklápěcí opěrkou zad a polohováním zad..
3. bře 2008 v 10:41  • Odpověz
dorotamachalova: nene, viděla jsem Tě kousek od těch zadních kas, a poslední, co jsem dělala, bylo, že bych se usmívala, protože jsem byla pěkně naštvaná, koupila jsem bodýčka v tom balení po třech a byly tam úplně jiný, než na obrázku, tak jsem je šla vracet, protože už to bylo druhý, co měli v pbalu něco jiného.
3. bře 2008 v 10:50  • Odpověz
tak jo frog tak asi v 15 u tety?kdyby se něco změnilo,tak písnu na mobil,pá,doufám ,že nebude cedit,pokud se chce přidat ještě někodo ,tak budeme rádi :wink:
3. bře 2008 v 10:59  • Odpověz
Frog, teď jsem si ty sedačky prohlídla a ta první se už asi vyrábí pod názvem RALLY 2007 (od Camu) a myslím že nemá nastavitelnou výšku opěrky hlavy. A to je asi docela důležité, ta druhá (Jumbo Comet) se mi líbí teda víc, jen zjistit jestli naklápěcí opěrka zad znamená polohovací. :frowning2: :sweat_smile:
3. bře 2008 v 11:12  • Odpověz
Aha kryserko, tak to nevím :pensive: Já koukala taky na bodýčka a věci, ale bylo to zas jako hadr a jelikož jedny doma mám a vytáhli se, tak jsem je zas vrátila :frowning2: Tady je krásně asi půjdem kolem 14h ven :slight_smile:
3. bře 2008 v 11:14  • Odpověz
dorotamachalova: já jsem právě koukala na ty čistě bílý, že by mohly docela držet, tak uvidíme, chci na ně namalovat nějaké obrázky. Kdyžtak jsou ale za pár korun, tak mě to nebude tak mrzet, když se vytahají :slight_smile: Užijte si procházku :wink:
3. bře 2008 v 11:19  • Odpověz
já koupila v TESCU ZLEVNĚNÝ trika s dlouhým rukávem 74 byli v tom 3 a stáli asi 149,jsou teda ale krásný pěknej matroš a tepáčky dvoje za 119,-
3. bře 2008 v 11:31  • Odpověz
obojí je cherokee
3. bře 2008 v 11:31  • Odpověz
tepláčky :grinning:
3. bře 2008 v 11:32  • Odpověz
Já plenila CA a minule CHerokee elasťáčky s tunikou, dobrej kauf :wink: Andulce se právě bodýčka vytáhli u krku, no byla jsem naštvaná :angry:
3. bře 2008 v 11:37  • Odpověz
Bubbly ale o není ona já mám na mysli tuhle Autosedačka ANATOMIC COMFORT 2008..ta nemá s firmou Cam nic společnýho..
3. bře 2008 v 11:54  • Odpověz
Omlouvám se je to firma cam,ale jina sedačka než jsi psala.Jinka mi tedka odpověděli,že prý polohování zad a naklápěci opěrka zad jsou stejné výrazy,rozdíl mezi Jumbo comet a Anatomic comfort 2008 je jen v potahu,jinak jsou prý stený.
Cvali určo písni kdyby něco,jinka budu kolem 15.00 u tety
3. bře 2008 ve 12:02  • Odpověz
Aha, tak to jo tak to jo... Ta vypadá líp. Jdu ji pročíst :wink:
3. bře 2008 ve 12:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.