• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
¨Mě se teda zatím líbí nejvíc ze všech,ale tady se sehnat prý nedá :frowning2: ..ale ta jumbo comet by se tady snad sehnat dala..v Sovičce maj tu obyč. Cmoet,tak by třeba věděli jak sehnat tuihle..dneska tam zajdu.
3. bře 2008 ve 12:27  • Odpověz
Já byhc ji právě i kvůli reklamaci chtěla radši někde z blízkého okolí, abych ji kdyžtak nemusela někam posílat ačekat sto let než mi přijde opravená... Tak se tam zeptej a uvidíme. :wink:
3. bře 2008 ve 12:48  • Odpověz
frog ta sedačka má stejný zpusob polohování jako ta od Terezy ne?Vypadá dobře,ale je taky přímo na sedadle ,takže dítko nevidí ven :frowning2:
3. bře 2008 ve 12:56  • Odpověz
nekoukaly jste na RAMATI VENUS? NEBO CAM EVOLUTION :wink:
3. bře 2008 ve 12:59  • Odpověz
VY CHCETE ,ALE 9-36,ŽE?COŽ TYHLE NEJSOU.
3. bře 2008 ve 13:01  • Odpověz
TAK KDOVÍ JESTLI JSOU UŽ HOLKY Z POLANKY NA KOPCI DOMA?
3. bře 2008 ve 13:02  • Odpověz
Nechápu jak mylíš to přímo na sedadle??Jako že nemá žádnej spodek??ale Anča když seděla v té oid Terezy tak ven viděla..
3. bře 2008 ve 13:28  • Odpověz
cam evolution je pěkná a je 9-36,teďka jsem na ní koukala,ale taky už stojí 3600,-,ale pořád je to dobrá cena..tamty co bych chtěla já stojej okolo 2500,-...
3. bře 2008 ve 13:32  • Odpověz
jo ta star má ten spodek tak vysokej?Já co mám tu concord po H.je top to samé,jen bez vlastních pásu a někdy v ní vozím KLUKA OD kámošky,a vloni mu bylo v létě rok a pul a ven ještě neviděl,asi má každá ten podsedák jinak vysokej,spodek jsem já myslela to plastový co u těch sedaček 9-18,víš co myslím ne?
3. bře 2008 ve 13:45  • Odpověz
CVALÍK už je vzhuru ,dnes se překonala spala 2a pul hodinky :confused: tak budeme vycházet tak za hodinku :wink:
3. bře 2008 ve 13:47  • Odpověz
juj, to nikdo za celé odpolko nekouknul :confused: :rolling_eyes: budeme za trest dělat víc srazíků :wink:

tak dobrou noc!
3. bře 2008 ve 22:42  • Odpověz
Ahojky,já jsem sem nahlížela neustále ale nikde nikdo,všichni na to prděj :grinning:
Bubbly tak už vím co znamená naklápěcí opěrka zad a nebrat,znamená to,že se opěradlo mírně zakloní zátěží,ale je to fakt tak max. 3cm..v týdnu jim prý přivezou babypoint atos 9-25,je malinko větší než babypoint zenith,tak jí dojedem okouknout,ale furt mame ještě čas,takže žádnej spěch..jen tak obhlížím terén a možnosti :grinning:
3. bře 2008 ve 23:00  • Odpověz
autor
hezký večer, tak jsem taky jen tak nakukovala, ale nějak jsem byla líná se přihlásit. jen jsem objevila starou diskuzi co zakládal Frog a já ji tam nehezky odpověděla a tak se tímto omlouvám :sunglasses: A Frog, ty máš výdrž, hledat tak dlouho sedajdu... :confused: :sweat_smile: :grinning:
3. bře 2008 ve 23:26  • Odpověz
dobré ránko ,cvalík už je od 6.50 vzhuru :confused: :wink: tak si stihla ještě zařádit se ségrou :grinning: ,brácha dnes naposled ATB a pomastí do školy,už je protivnej šijou sním všichni čerti,dnes to vypadá na hezký den,Frogísku nevyrazíme ven dopo.,mám vařeno,takže Honzík hlady neumře,abychom zas nezmokli jako včera :grinning:
4. bře 2008 v 07:44  • Odpověz
jinak cvalík má ted nějaké vymrzovací období,jen jí zmizím z očí tak ječí jak siréna :grinning: ,ale stačí ,když mě slyší,tak je v poho.tak hulákám na celej byt ,abych mohla třeba v ložnici ,nebo v pokojíčkách uklidit,lepší ,když tam je v židliččce semnou ,to je nejspokojenější :wink: závisláček :grinning:
4. bře 2008 v 07:48  • Odpověz
autor
Hezké sluníčkové ranko všem! :wink:
4. bře 2008 v 08:00  • Odpověz
Hezký den všem, vypadá počásko hezky, ale je zima :angry: Půjdem k panu Dr, tak pak nahlásíme míry :wink: Andulce snad porostou vrchní zuby, ublinkává a mrzoutí, jako u dolních no uvidíme, třeba si je zas nadělí k narozkám :wink:
4. bře 2008 v 08:11  • Odpověz
autor
My jdem dnes po O s Poppynkou k zubařce, aby se holky seznámily a já na preventivku :unamused: Pak to budem muset rozchodit nějakou prochajdou.

Jo a máme za sebou 2 celotryskové noci, paráda... :sunglasses:
4. bře 2008 v 08:24  • Odpověz
Dobré ráno!
Jo jo Frog, okoukni a dej report, já toho tady u nás moc neokouknu, to víš, není co. ALe příští týden chci jet se ségrou do Trutnova tak se kouknu tam a pokud se mi bude už něco fakt líbit, tak si ji už koupím, přišly mi teď nějaký peníze navíc tak ať je neutratím za pitominy...
4. bře 2008 v 08:25  • Odpověz
Tak si kupte autosedajdu co mmáme my, je supeeer vyšší podprdelník, takže hezky vidí ven 9-36kg a polohování zad sice není velkej sklon no ale jinak goood http://www.prejetesi.cz/levny/stm-storchenmuhle-starlight-sp-1037.html máme z Hardce, jinak maj i v Trutnově :wink:
4. bře 2008 v 08:28  • Odpověz
No jo Dorotko, ale já chci tak do třech tisíc, maximálně 3,5... Jinak je pěkná, což o to. :wink:
4. bře 2008 v 08:44  • Odpověz
Ahojky..jo poppy já když chci vybrat něco pěknýho,tak výdrž mám,navíc máme ještě čas.
Taky jsem začala uvažovat o té co má dorotka,ale když říkáš že polohování nic moc,tak to teda nevím :frowning2: ..Dorot a má oddělávací podsedák nebo je to celokonstrukční až do těch 12 let??
4. bře 2008 v 09:49  • Odpověz
Cvali dopolko to ven neklapne,ale já myslím že dneska určitě nezmokneme,pršet nemá..Poppy a v kolik jdeš k zubákoi,že byste se pak kdyžtak s poppynkou přidaly...
4. bře 2008 v 09:51  • Odpověz
my dneska jedeme taky do Náchoda na prochajdu, jdu s holkama z těhobiku.
Vanilka druhá noc do 5.30 a pak skoro do 8.00, teď zase chrupe.
Holky kde mají v Polance pastiňák nebo fenykl? Tady ho nemůžu nikde sehnat.
Jinak ty sedačky jsou teda pěkně mastný :angry:
4. bře 2008 v 10:46  • Odpověz
autor
Mer, na náměstí v zelenině. Vedle pošty.
My máme být v 13hod u zubajdy, tak počítám, že do hodiny bysme mohly být venku. Kdyžtak pak písnu.

Pomoc, moje dítě jí papíry a vzteká se, když je je tahám z pusy :grinning:
4. bře 2008 v 10:51  • Odpověz
autor
Na Volný diskuzi máte ispiraci na sedačku :dizzy_face:

Já už se k tomuto tématu nebudu vyjadřovat :sunglasses: My sedačku máme a jsme spokojení :wink:
4. bře 2008 v 11:11  • Odpověz
autor
Hallooooooooo :sunglasses:
4. bře 2008 v 11:50  • Odpověz
tak my jsme to pěkný počasíčko venku dopo vychytaly ,cvalík spal hodinu a pul v kočárku ,to je teda rekord v kočárku :confused: já odpo.uvidím jak budeme chrupat ,mí¨ám pocit ,že pujde doma tak kolem 13,no když vydrží tak se určitě někdem scukneme :wink: byla jsem s H. na finančáku ,pak v DM,U RYKROVÝ,sháním cvalíkovi jarní bundičku.
4. bře 2008 v 11:58  • Odpověz
Heeej polohování nic moc zas ne, jen dvě polohy vzpřímená a skosená, ale ne dolehu :grinning: No kdyby jste řekly, mohli jste se na srazíku juknout no :frowning2:Jsme spokojený též :grinning: jelikož jsme hledali dost dlouho tak jsme mezi váhovou kategorií 9-36kg našli jen pár a hlavně německá, nebo italská značka :wink: Polskou ani omylem :angry: Potahy na H :angry: Koukněte do alba :wink: Dneska bude mít k O fenykl se zeleninou, voní jak to ovoce, sakraaaaaaaaaaaaa no nevzpomenu si :angry:
4. bře 2008 ve 12:01  • Odpověz
Mer,děláš V.fenykl?CHci ho taky zkusit,ale zdá se mi moc aromatickej :unamused: tak nevím,nikdy předtím jsem ho nedělala a z příkrmama zatímm j edeme fakt z lehounka ,ještě plnně kojíme,tak nespěchám ,ale pak bych ho zkusila.
4. bře 2008 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.