• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
no cvalík od 9.15 zařezává ,ted jsem se tam byla podívat ,jestli tam potichu nedemoluje postýlku ,to občas dělává,ale ona chrupe jak andílek :confused:
5. bře 2008 v 10:58  • Odpověz
jo popy už máš plavky,nebo jdeš na EVU :grinning: no hele dnes je teprve středa to stíháš v poho :grinning: :confused:
5. bře 2008 v 11:00  • Odpověz
autor
Poppynka taky chrupe, já jdu něco poklidit. tak se loučím.

Jen ještě zvažuju, jestli mám vzít kočárek, nechce se mi to tam celý nechávat a odstrojovat už vůbec ne. Pak zvažuju ještě, že bych hodila Poppynku do šátku.
Autem nebudu určo, ještě je v servisu a chvilku bude. Jinak bych vás holky domů hodila a nechala pozdravit Rodyho s Leuškou.
5. bře 2008 v 11:02  • Odpověz
autor
Cvali, neprovokuj :sunglasses:
5. bře 2008 v 11:02  • Odpověz
autor
Blázníš, nemám, na Evu nejdu, by děti umřeli :grinning: a rodiče taky :sweat_smile:
5. bře 2008 v 11:03  • Odpověz
autor
Jdu se juknout do Litexu, jestli mě zachráněj, tak je budu milovat :grinning: U ťamanů nemají to co bych si představovala a hlavně buď mi jsou malý, nebo velký, takže na to s... pak kdyžtak juknu k Hotárkovi. No a kdyby ani tam ne, tak budu zas hledat ťongů, jestli jsem něco nepřehlídla :grinning:
¨Mám oběť kdo mi bude asistovat, maminka :sunglasses:
5. bře 2008 v 11:05  • Odpověz
Ne, to já bych nechtěla aby jsi mě hodila domů, kvůli tomu se neptám, nechci otravovat! :sweat_smile: . P. si to snad zařídí aby byl v jednu max. o půl druhý v Polance. Tak to tam nějak vydržíme :wink: Tak držím palce, Poppy, ať něco ulovíš!
5. bře 2008 v 11:14  • Odpověz
dnes určo koupíš,já mám asi dva roky starý od Hotárka a neřeším to :grinning: tak at něco seženeš :wink:
5. bře 2008 v 11:16  • Odpověz
autor
Děkuju za povzbuzení :sunglasses: Cvali, kdybych měla i několik let pěkný plavky odkudkoliv, tak to taky neřeším. Ale já má sice troje, ale ve velikosti XS, 34 a 36. Ještě jsem našla jedny Kenvelo, sice trochu po přechodu -asi 2 roky starý ve vel. M, kalhotky mi jsou, ale vršek nee.:cry:

Bubbly, já to nepsala proto, že otravuješ, to né :dizzy_face: Myslela jsem to dobře :sweat_smile:
5. bře 2008 ve 12:10  • Odpověz
jj to chápu,kdyby rostly s náma vid? :grinning:
5. bře 2008 ve 13:03  • Odpověz
a to dáváte tu kůrku jako celou? Nepořežou se patro?
Bubbly, my dneska taky noc hrozná, pořád chtěla dudák, dávala jsem jí ho asi 10X. Já už chodím přes den normálně spát každý den, bez toho už nemůžu fungovat, takže když jde V. spát, já jdu taky, nevím jestli je to ta jarní únava, nebo nevím už co s tím, radši bych dělala něco jinýho když spí, ale prostě to nejde.
Bubbly, to budeš jezdit busem se sedačkou? To se dost proneseš, ne?
My byly ve Vydrýskovi a nic jsem nekoupila.
Holky, tak kdy ty ovocný příkrmy - DOPOLEDNE NEBO ODPOLEDNE ????? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :sunglasses:
5. bře 2008 ve 14:40  • Odpověz
ahojky,
bubbli, napoprvé tak těch 40 mintuek předem - než zaplatíte, rozkoukáte se... bude Vás tam více... je to lepší v klídku.... ale napodruhý a dál už stačí těch 30 bohatě - je to i s rezervou, kdo jede autem, aby stihnul zaparkovat. V kolik jdete? Předpokádám, že v pátek....
poppy - plavky mám od ťamanů, velikost 44 :confounded: doma mám litex 38, sice je oblíknu (jsou docela vytahaný :grinning: , oblíkla jsem je před 15ti kilama) ale ten pohled na dvojdílný plavky nic moc :unamused: a od Hotárka za 1500 jsem nechtěla, páč doufám, že to je stav PŘECHODNÝ :grinning: :grinning: :grinning:
cvaldo - s příkrmama jsme začali 28. září :slight_smile: , to bylo naší princezně 6 měsíců a týden. Ještě kojíme, hlavně ráno, večer, v noci a občas si řekne přes den - zpravidla, když jí nestihnu nacpat čaj nebo něco dát ke sváče. A někdy jako krizovka, třeba jako dnes - než se jí vychladila polívka, aby nebyla horká, tak řvala tak, že jsem jí dala od sebe a polívka bude k večeři :frowning2: :slight_smile:
5. bře 2008 v 17:43  • Odpověz
Ahojky.Mer,přesnídávku dávám skoro každej co vím odpolko a dneska jsme byly u dr. a ta říkala v poledne masozelenin.příkrm a odpol přesnídávka,takže asi tak.Jinak máme 7,35 kg a cm zas nezměřeny,páč jsme šly na řadu jako předposlední a bylo üž 5 min před konce pracovní doby,tak jsem nechtěla otravovat..ale příště už si řeknu..
Dneska jsem potkala poppy s bubbly na hlavní štáse v polance a ani jsme neměly čas na kus řeci,Anča nám kňourala v kočáru,tak jsem se ani nezastavovala,takže se tímto cholkám omlouvám :slight_smile: ..
5. bře 2008 v 18:51  • Odpověz
No jo, byla jsem v DM pro nějaký ovocný přesnídávky na cesty a v chovatelských potřebách... Tak jsem poprosila Poppinku o doprovod :wink: .
A Sršni, prosímtě, JAK DLOUHO TO PLAVÁNÍ TRVÁ???? Jdu s Poppy a Cvaldou v pátek o půl 12.
Meredith, Poppy mě spasila a autobusem se sedačkou jet nemusím, dá mi u nich azyl než si pro nás přijede z práce můj drahý muž. :dizzy_face:
Já bych spíš měla strach že si užužlají velký kus té kůrky a zakuckají se, než že si pořežou patro. Předpokládám že jim nedáváte tvrdý ten chleba, nebo jo? :fearful:
5. bře 2008 ve 20:08  • Odpověz
bubbli, plavání trvá těch 40 minut, ale pak osušit prcka, ustrojit ho, jít se osprchovat, ustrojit se, aklimatizace.... my jsme většinou braly těch 30 minut od doby, co jsme vylezly ustrojený. Jak to že jste byly v Polance a neřekly? :zipper_mouth:
5. bře 2008 ve 20:10  • Odpověz
a v DM jsme dnes byly taky. "nechaly" jsme tam litr :angry:
5. bře 2008 ve 20:11  • Odpověz
Sršni, promiň, já jsem ti fakt chtěla říct jestli by jsi nešla s námi,ale jela jsem až ve tři z domu,do hypošky, protože tam mají v akci Huggiesky tak je chci vyzkoušet a pak k Poppy, ta si ode mě jeden balík brala a pak rychle proběhnout město a zpátky domů. Byl to takovej rychlo-výpad. Příště si uděláme víc času a řeknem ti, ju?
A co jste nakupovali v DM za toliko peněz? Já nechala 1200,- v Hypernově, a mám dva balíky plínek a jinak skoro nic :frowning2: :rolling_eyes:
5. bře 2008 ve 20:32  • Odpověz
autor
Taky jsem byla v DM, dokonce 2x :slight_smile:

Plavky mám dvojdílný a jsem šťastná :grinning: V celku plavky mi vůbec nesedly a vypadala jsem v nich jako v 5tým měsíci těhotenství :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2008 ve 20:34  • Odpověz
Hezký plavky má Poppy, to jo... :wink: Jdu za mužem k TV, tak se tu mějte a zítra! Všem pěknou noc!
5. bře 2008 ve 20:37  • Odpověz
autor
Jo a chci se zeptat Sršničky, segra se chce jít podívat na čumendu na Poppynku, myslíš, že se hodí, aby šla s námi už tuhle první hodinu?
5. bře 2008 ve 20:40  • Odpověz
autor
Děkuju :sunglasses: A na netu jsem je našla o 2stovky levnější :confounded: (bez poštovnýho)
5. bře 2008 ve 20:42  • Odpověz
poppy, hoď fotku plavek :wink:
jo, klidně se může přijít podívat, aspoň Ti bude mít kdo pohlídat poppynku
bubbli, OK, nic se neděje :dizzy_face:
teď jsem četla docela otřesný příběh - popravdě si nedovedu představit, že by něco takového nastalo :frowning2:
upozorňuju předem, že to moc hezký není:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=48913&vGroupOffset=0&vOffset=3360

Zlatě za ty naše zlatíčka, chudák paní...
5. bře 2008 ve 21:56  • Odpověz
autorka je cibule a je to spíš dole na stránce :frowning2:
5. bře 2008 ve 21:56  • Odpověz
dobrou! - a poppy, nezapomeň tu fotku!
5. bře 2008 ve 21:59  • Odpověz
autor
Tak to je dost smutný, nevím co k tomu napsat, nemám slov. Je mi to líto :cry:
5. bře 2008 ve 22:15  • Odpověz
autor
Sršni, ráda bych, ale nechceš jít taky do bazénu, že bych se ti předvedla já sama? :sunglasses:
5. bře 2008 ve 22:17  • Odpověz
autor
TAk jsem chtěla vložit jen obrázek a nejde to a ještě jsem to rozhodila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2008 ve 22:25  • Odpověz
autor
Takže na to pro dnešek kašlu a jdu taky na kutě. Tak pa pa a dobrou :wink:
5. bře 2008 ve 22:27  • Odpověz
autor
Hezké ranko,
tak jsem včera koupila Poppynce kašičku Dobrou noc a nevím, zda si autor názvu dělal srandu, ale dobrá noc teda nebyla. Od půlnoci byla P. každou hodinu vzhůru a hladová a ráno bolení bříška, než vyšel bobek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2008 v 07:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.