• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
dobré ránko všem ,srsničce děkuji za info :wink: sonduju kdo jak co a kdy :grinning: frog ,tak froginka je taky pěknej kousek :wink: o té kaši na dobrou noc ,myslím už psala srsnička,že nefunguje,jestli se nepletu :unamused: popynky plavky jsem taky viděla jsou moc hezký.
6. bře 2008 v 08:02  • Odpověz
srsni,vy taky chodíte plavčit v pátek ne,ale ted jsi psala něco o pauze ,že?Tak jsem na holky zvědavá.
6. bře 2008 v 08:04  • Odpověz
Dobré ráno, Cvaldi, sejdeme se před tím plavčem už dřív, myslím tak v 10,50. Jo? Když píše Sršni o 40minut dřív...
Příběh tý Cibule je hrozný, mám slzy na krajíčku. Bože, to je fakt děsný... :cry:
6. bře 2008 v 08:08  • Odpověz
to je hrozný ten příběh, chudák holka, ale je moc statečná :frowning2:
6. bře 2008 v 08:14  • Odpověz
jj bubli,není problém budu tam v 10.50,ten příběh děs,běhá mě mráz po zádech :frowning2:
6. bře 2008 v 08:23  • Odpověz
jo a bereš si tašku na hokejovou výzbroj ,jak říkala p.ředitelka :grinning:
6. bře 2008 v 08:24  • Odpověz
já budu muset asi hodinku před plavkem vyrazit ven ,aby se prospala v kočárku ,když jí dám spát doma ,tak spí dlouho a nestíhali bychom to :frowning2:
6. bře 2008 v 08:28  • Odpověz
autor
já taky budu korzovat kočárkem už dopol. aby se prospala. Ale spíš mám strach jak s jídlem. Předem jí oběd dávat nechci, bo by se poblila a potom to bude trochu honička :slight_smile:
6. bře 2008 v 08:49  • Odpověz
autor
A ÓBR gratulace k Bubblinčiným 7. měsíčninám :dizzy_face: Posíláme pusinky :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2008 v 08:56  • Odpověz
Dobré ráno, velká gratulace od nás k narozkám :wink: Venku to vypadá dobře :wink:
6. bře 2008 v 09:02  • Odpověz
já ji dám zeleninku,až doma po plavání ,někdy když doma dlouho spí tak jí to dávám taky později,v plaváku jí nakojím a bublince taky gratulace k pidi narozkám,nám budou v něděli a v po hned sváteček :wink: dorot za oknem je krásně ,venku ,ale mrazivo brrr :grinning:
6. bře 2008 v 09:16  • Odpověz
cvalík se válí na dece a vyhřejvá na sluníčko v obýváku a pes taky ,nejdřív ,když viděl sluníčko chtěl si jít lehnout na balkon ,ale rozmyslel si to :confused:
6. bře 2008 v 09:17  • Odpověz
Ahojky cholky,tak jsem si pěkně pobulela u toho čtení..
Cvali takže dneska asi ven nejdete co,když máte to plavčo??
6. bře 2008 v 09:50  • Odpověz
autor
plavání je zítra :wink:
6. bře 2008 v 09:54  • Odpověz
autor
Tak na zítra do bazénu máme hlídací tetu, ségra půjde s námi a bude fotit, hlídat a povzbuzovat :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2008 v 10:21  • Odpověz
dobré poledne, (ráno už by byla provokace :grinning: )
poppy, plavky jsou moc hezký - jsou takový modrý, ne? Moc pěkný, a tobě určitě sluší i k barvě vlasů :wink:
kaše na Dobrou noc - dáváme ji, protože jí nejvíc chutná, někomu možná funguje, moje zkušenost a zkušenost okolí je, že nefunguje.
Plavání jsme teď vynechaly, příští týden budeme asi celý pryč, tak jsme se domluvily s paní ředitelkou, že půjdeme na další kolo v dubnu.
6. bře 2008 v 11:17  • Odpověz
Děkuju za pochvalu, jj, jestli jsi si je hodila do odkazu, tak to možná našlo. Jen jsem chtěla a zapoměla napsat, že barvičky mám obráceně. Hnědo - tyrkysové.
Taky se přikláním k názoru, že kašička teda nefunguje, u nás to mělo opačný účinek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zusím ji dát ještě dnes a uvidíme.
Sršni, tak doufám, že se aspoň v dubnu potkáme v bazénu. Nebo bysme pak mohly udělat pidi midi srazík v bazénu s holkama :slight_smile: Kterýkoliv jiný den, co? To by byla taková předehra na koupálko :dizzy_face:
Jestli odjíždíte do CH, tak si to užijte a mějte se tam moc fajnově :sunglasses:
6. bře 2008 v 11:24  • Odpověz
autor
uwá, co to je???
6. bře 2008 v 11:24  • Odpověz
FROG DNES JDE S CVALÍKEM VEN TATÍ :slight_smile: včera snáma byl jen chvíli měli mimořádnej posilovací trénink,jinak chodí s klukama druhej trenér ,ale včera nemohl.
6. bře 2008 v 11:35  • Odpověz
TAK JSEM CVALÍKOVI KONEČNĚ VYBRALA A OBJEDNALA JARNÍ BUNDIČKU :wink: už ji vybírám měsíc,ale tahle je super.
6. bře 2008 ve 12:04  • Odpověz
Cvali to je škodááááá,takže budu osamělá :frowning2: ...a zítra??
6. bře 2008 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj cholký!
My máme dnes procházkovací, ráno mi volala kámoška a šly jsme do H., byly jsme se podívat v nějakým MC, nevím jak se jmenuje. Byli jsme tam nejmladší , jako moje bublí a kámoščin kluk. ale dělali jsme tam takový říkadla, tleskali dětem rukama, kopali nohama a tak. sranda. Ale je to spíš pro malinko větší děti. Každopádně paní co to vede šátkuje, takže mě naučila ten úvaz na bok, takže jsem ráda. :wink:
Teď vařím, dám spát dítko a až přijde muž z rachoty tak vyrazíme taky ven.
Zítra dopoledne musím taky procházkovat aby Bublík co nejdýl spinkala, jsem zvědavá jak to zvládnem :confounded: :confounded: :confounded:
6. bře 2008 ve 13:24  • Odpověz
ZÍTRA MÁME TEN PLAVÁK A NEVÍM JAK TO BUDE POTOM SE SPANÍM ,ALE TO BYCH TI DALA FROG VĚDĚT :wink:
6. bře 2008 ve 13:30  • Odpověz
každopádně po plaváčku asi tak po13 jdeme domu baštit a pak dle stavu dcerunky :grinning:
6. bře 2008 ve 13:31  • Odpověz
A děkujeme za gratulky! :dizzy_face:
6. bře 2008 ve 13:31  • Odpověz
jo a frogískovi bude zachvíli 6.měsícu :wink: :confused: tak bubli ,opravdu budeme platit 600,-a asi 4 vany ,martina nevěděla taky přesně,kolikrát jsme byli,ale ředitelka to má napsaný.
6. bře 2008 ve 14:30  • Odpověz
takže to bude asi k 1300,tudíš to budeme moci hodit už na pojištovnu a dostaneme 1000,-to jde :confused:
6. bře 2008 ve 14:32  • Odpověz
bubli není to MC klíček a vede to FALTOVÁ
6. bře 2008 ve 14:33  • Odpověz
my teď čekáme návštěvu :wink:
6. bře 2008 v 15:08  • Odpověz
6. bře 2008 v 16:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.