• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Já bych byla pro, smerem k bydlišti Doroty :wink: Do míst, kde jsem chodila do školy... Je tam krásná příroda a spoustu tipů na výlety. Do hor se mi to zdá už moc drahý... :frowning2:
3. únor 2008 v 11:46  • Odpověz
Jj, nic drahého...
3. únor 2008 ve 12:28  • Odpověz
Ahojky,poppy moooc pěknej dortík,úplně se mi zbíhají sliny :wink: ..pro ten srazík jsem taky,z patka na sobotu je to parada,jen nemuzu 8.3...malá má velkou oslavu..
3. únor 2008 ve 13:19  • Odpověz
Aha Poppy, už mi došllo kdo je xxx! Já mám dneska fakt dlooouhý vedení! No jo, nic mi neposílej, ale já jsem ti mohla poslat tu kaši., ale vůbec mi nedošlo že dnes je neděle a půl čtvrtý ten čas... :grinning: :grinning: :grinning:
Jdeme ven, je tam krááásně!
3. únor 2008 ve 13:34  • Odpověz
ahojda, tak V. dnes spala poprvé v postýlce, ne v košíčku, a spala 19.30 - 4.00, 4.30 - 7.30, tak taky super. Dneska jsem mrkev radši nedala, protože se mi 3 x pos...., tak nevím, jestli to je potom.
Holky, kdo je srsnička? Nějak nepoznávám a jaký sraz???
Jdu mrknout k Poppy na dort :grinning:
3. únor 2008 v 16:58  • Odpověz
teda, ten dort to je nádhera, mňam, to bych v životě nezvládla :sweat_smile:
3. únor 2008 v 17:00  • Odpověz
no, meredith, tak to si budeš muset počkat na osobní setkání, když mě teď nepoznáváš :grinning:
3. únor 2008 v 17:57  • Odpověz
zas tolik jsem se nezměnila, nebo jo? :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2008 v 17:59  • Odpověz
už vím, už vím... :grinning: :grinning:
3. únor 2008 v 18:25  • Odpověz
téda, tady to žije. No nic, tak já si trochu protáhnu tělo a jdu spinkat. Mějte se a hezký první únorový týden!
3. únor 2008 ve 21:27  • Odpověz
Ahojky..teda tak je náko smutno a ticho :frowning2: ...holky máte někdo radu jak ukončit kojení?Dělkám pauzy,ale trochu mi v nich škube a já se bojím zánětu..Co je na zastavení good??Prej šalvějový čaj..Díky
3. únor 2008 ve 23:06  • Odpověz
Krásné ránko, všem, ano pro nějakou chatičku na víkend bych byla třeba i s chlapama ať se poznaj :wink: Jen nevím kde co sehnat ženy :confounded: frog zkus po troškách odstříkávat aby tě to netlačilo, ne moc jen do úlevy, pořád míň a míň a uvidíš bude to dobrý :wink:
4. únor 2008 v 07:15  • Odpověz
dobré ránko všem,frog hodně pevnou pdprdu ,aby tě to stahovalo,to taky pomáhá,jinak pořád pomalu odstříkávat,nebo pak jedině prášky od dr.
4. únor 2008 v 08:09  • Odpověz
autor
Taky přejem hezké ranko,
Frog, drž se a zmákni to co nej :wink:
Jj, chatičku, já mám něco v merku, ale ještě to musím pozjistit co a jak a za kolik (teda to už vím :wink: ) a pak dám návrh :dizzy_face:
4. únor 2008 v 08:31  • Odpověz
jé to je super,už se těším na víkendovku,teda jednodenní :grinning: ,holky vzala bych i velké děti jako chuvy,ale mám jen dvě :grinning:
4. únor 2008 v 08:35  • Odpověz
Jo tak to by bylo fajn, akorát dejte vědět co nejdřív, kvůli manželovi :wink:
4. únor 2008 v 08:42  • Odpověz
cvaldo vem děti, třeba se něčemu přiučíme :grinning:
4. únor 2008 v 08:42  • Odpověz
teda frog ty si noční pták,holky tak mě se V. zase začala budit už kolem 2 ,pak v 5.30 a pak spí do 7,někdy 8,asi má hlad,takhle se nebudila ani jako mimi :frowning2: no ,ale nechci jí cpát kaší ,tak trpělivě kojím :unamused: :wink: jinak meridith,po zelenince má nárok být pos..,lepší než kdyby to nešlo,ze začátku to je normální než si na to zvyknou,pokud to nemá samou vodu a 8 za den ,tak bud v poho.,my to máme to samé a od 7 měsíce začne druhej příkrm ovocnej,tak to bude to samé :grinning: je to normál ,ale dávej to každej den tu zeleninku ,at má návyk a když jí baští tím líp spousta dětí má se zeleninkou problém a nechtějí,tak bud ráda ,že baští,nám to taky docela jede,sní je pár lžiček ,ale u kojených dětí to uplně stačí a ty taky ještě kojíš ne?Akorát máme od mrkve všechno :grinning:
4. únor 2008 v 08:43  • Odpověz
autor
No, určo by to chtělo naplánovat tak na měsíc dopředu, kvůli volnu zaměstnaných... :grinning:
4. únor 2008 v 08:44  • Odpověz
Ano souhlasím, u nás to bude ještě složitější, ale to dáme ještě vědtět, jak to vůbec bude.Když tak bych dorazila s Andulkou sama :wink:
4. únor 2008 v 08:47  • Odpověz
si dělám legraci,oni by asi ani nechtěli,no víte vyšší zájmy :grinning: :grinning: :grinning: ,ale s manžou uvidíme,jestli to pujde zkombinovat,kdyžtak bych jela jen s Vikčou ,uvidíme jakej to bude termín :wink:
4. únor 2008 v 08:53  • Odpověz
dobré ránko, frog, taky jsem slyšela, že se mají prsa zavazovat natěsno - klidně i nějakým pruhem látky.
cvaldo, nediv se s tím spaním,u nás to taky začalo takhle v necelých šesti měsících. Asi zubiska, ale nám vylezly až v osmi. Do té doby spinkala jak Vaši andílci :wink: . No, jsem Vás nechtěla děsit :dizzy_face:
4. únor 2008 v 08:55  • Odpověz
oni mají většinou o víkendech turnaje ,tak to je taky složitější,ale snad to pujde vyřešit :wink: domluvit dopředu stím souhlasím :wink: :wink:
4. únor 2008 v 08:55  • Odpověz
no to mě ani neděs,ona spinká pořád stejně i usíná,jen si přidala to jedno kojení kolem 2,zatím :slight_smile: doufám ,že jich nepřibude :grinning:
4. únor 2008 v 08:57  • Odpověz
autor
Mě Poppynka malinká taky dnes překvapila - ve 2, pak v 5 a o půl šestý si chtěla povídat, tak šla ke mě do postele a u cecíka usnula do osmi. Teď si hraje sama v pokojíčku, rozebírá vkládací puzzle a děsně to zkoumá mezi prstíky...Jo a vejská u toho :grinning:
4. únor 2008 v 08:59  • Odpověz
ale tak pokud budu moct kojit ,tak ji samo to mlíko ani v noci odepírat nebudu a bude se mi i tím tvořit další,takže bych byla sama proti sobě :wink: co bychom pro andílky neudělali a ona se napije a chrupe dál ,H. ani neví ,že nějaké kojení ve 2 provozujeme :grinning:
4. únor 2008 v 08:59  • Odpověz
to je fakt, taky u nás stačilo nabumbat a zase spinkala. Akorát že jednou to bylo 17x za noc, standard tak 5x
4. únor 2008 v 09:01  • Odpověz
cvalík si hraje v obýváku v nové ohrádce,jak bude čas hodím fotky,před desátou pujde hajat,nejvíc ji baví škrábat na tu sít :grinning:,ale dávám ji i na zem ,aby měla rozlet,teda rozkul :grinning:
4. únor 2008 v 09:01  • Odpověz
tak se tu mějte, my jdeme něco dělat :wink: občas jukneme
4. únor 2008 v 09:02  • Odpověz
autor
U nás je standart 2x, stane se i 1x ale i 3x. No 17x by mě asi šlehlo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2008 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.