• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Leni mě se neobjevuje žádná bundíčka,ale moje zaslané nabídky..divný co??
6. bře 2008 v 19:36  • Odpověz
Bubbly, byly jste s Mirkou? A v jakém MC? Taky bych tam někdy zašla.
S náma asi zítra jede manža, má dovolenou, tak to využijeme, akorát si už nepamatuju, jestli má jí přes šatnu, nebo jak to bylo?
Já taky žádnou bundičku nevidím, jen moje zaslané nabídky.
6. bře 2008 ve 20:15  • Odpověz
autor
Taky nic nevidím, ale je to asi tím, že jsem trvale přihlášená.
Volala jsem do bazénu, ještě jsem chtěla nějaký info, tak ségra půjde normal s námi přes šatnu. Ale manžu bych tamtudy asi nebrala, chlapi snad půjdou přes svoji šatnu, ne???? :confused: :grinning:
Tak jsem dnes byla na PČR ujasnit nějaký nesrovnalosti a paní kofole hrozí až 1rok odnětí svobody :stuck_out_tongue_closed_eyes: za neoprávněné držení platební karty... :sweat_smile:
6. bře 2008 ve 20:29  • Odpověz
Nebyla jsem s Mirkou, Meredith, ale taky tam prý chodí. Nevím jak se to MC jmenuje, je to tam jak je knihovna.
Mě se Cvaldo taky ukazují jen moje zaslané nabídky...
Poppy, pošli mi pak ty fotky at ti to můžu vložit. a nějaký popisky.
Bublina ještě nespí, jdu ji dát spát, má dneska svůj den....Jako megaprotivnej den... :rolling_eyes: :angry:
Tak dobrooooooouuuu!
6. bře 2008 ve 20:38  • Odpověz
holky, a od kolika máte plavčo? My od 12.50 a taky navím jak s jídlem, je zvyklá jíst ve 12.00, ale to už musíme být na cestě, a hlavně mi do 12.00 spí, takže jí budu muset budit a bude pak protivná.
6. bře 2008 ve 20:54  • Odpověz
Dnes mi přišel od Hami balíček a v něm zdarma příkrm masozeleninový a ovocný a taky pokračovací mléčná kojenecká výživa Hami 2. To je pro ty co nekojí nebo mi to taky k něčemu bude? :frowning2:
6. bře 2008 ve 21:00  • Odpověz
Ahojky Mer.Taky by mi to mělo každým dnem přijít.Určo to využiješ,teda aspoň ty přikrmy a to mlíko bych si taky nechala,co ty víš kdy se bude hodit,ale stejně je toho tak na jednu dávku ne??
6. bře 2008 ve 22:45  • Odpověz
cauky, jako to, že bubbli a mer nechodí stejně na plavčo? Jo, a chlapi přes svou šatnu!
A mlíčko se dá využít, jak píše frog, třeba když si koupíš kaši, do který se musí dávat místo vody mlíko :confused: nebo i občas do příkrmů - my jsme ji teda ještě nevyužily :grinning:
Tak dobrou!
Hezky si to plavčení všichni užijte!
6. bře 2008 ve 23:19  • Odpověz
Bubbly tak jsem se mrkla na pár sedaček a našla jednu good,není sice polohovací,ale viděla jsem jí a vypadá dobře.Jmenuje se Renolux Kidconfort 9-36 a ta hlavová opěrka je posunovací,ale i se dá dát buď uplně k hlavičce,když je mimi malý aby mu neklinkala a nebo se dá roztáhnout.Stojí 3500-3800,podle toho kde jí koupíš.Ry. ji má za 3500,-ale času je dost,takže budu pomalu okukovat dál.Vím že poppy si asi říká že jsem blázen takhle vybírat :slight_smile: ,ale mě to už i docela baví..Tak dobrou noc.
6. bře 2008 ve 23:32  • Odpověz
Ahoj!!! Poppy včera jsi mě pobavila SMSkou, já mu dám, jen co pojedem do Polanky :grinning: :grinning: Jinak Mer. mlíko bych si nechala, já dělala takhle Andulce brkaši se zeleninou :wink: Frogovým vše nej k narozeninkám a nám taky, děkujeme :grinning: :grinning:
7. bře 2008 v 06:59  • Odpověz
dobré ránko,dnes je 7 takže pidi narozeninky slaví slečna Máchalová,takže obr gratulace :wink:
7. bře 2008 v 07:38  • Odpověz
jo už vím proč se to neobjevilo,ta bundička ,protože jsem nebyla přihlášená :grinning: tak ona po něděli přifrčí ,tak vám ji pak vyfotím,nebo naživo,omlouvám se :grinning: je tyrkysově modrá a má vyšívaný kytičky na kapsičkách a na levém prsu :grinning: no je boží :wink:
7. bře 2008 v 07:43  • Odpověz
autor
Hezké ranko,
všem oslavencům všecičko nej nej a moře pusinek :dizzy_face:
Dorot, to jsem ráda, že jsem tě pobavila k zasmání, jenže on to povídal zcela vážně :grinning: :grinning: :grinning: On byl celej takovej vážnej, ale sympoš :wink: Taky říkal, že má s K. zkušenosti :unamused:
Br. kaši jsem taky dělala a maso zvlášť, chtěla jsem vyzkoušet, jestli ji nebudou vadit dvě chuti najednou, tak to dopadlo výborně, jen toho snědla zas moooc. Je to prostě žrout. Lepší šatit, než živit :grinning:
Teď jsem ji dala Activii, dáváme každý den ke svačince, ale protože chci aby šla ještě spát, tak jsem ji to dala ke snídani, abysme nevynechaly. Dopol. dostane ještě ovo přesnídávku a můžem mazat na plavčo.

Jdu balit věci, doufám, že budu mít vše. Baterky do foťáku nabíjím :grinning:

Frog, ty jsi fak maniak, škoda, že to není práce na plnej uvazek, to bys měla už balík, mohla bys vybírat zboží na míru :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2008 v 07:44  • Odpověz
bubli cvalík měla taky včera mega protivnej den asi erupce ne?Doufám ,že dnes budou o.k :confused:
7. bře 2008 v 07:45  • Odpověz
taky balím ,popy jak máš velkou tašku :grinning:
7. bře 2008 v 07:46  • Odpověz
co všechno bereš,já určo něco zapomenu :grinning:
7. bře 2008 v 07:50  • Odpověz
autor
nevím, jakou budu brát, ale určo tu mega největší :grinning: Však si kdyžtak vypomůžem, co nebude mít jedna, bude mít další, ne? Snad si nezapomenem všichni stejnou věc, třeba plavky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2008 v 07:52  • Odpověz
autor
My měly den super, naučila se HOPY HOPY - sedí na posteli a kejve hlavou a rukama jako rockerka, no jo, babička chvilku hlídala a už bylo dílo na světě :grinning:
7. bře 2008 v 07:53  • Odpověz
mer plavčo máme od 11.30
7. bře 2008 v 07:53  • Odpověz
:grinning: poppy Andulku jsme naučili péráka, pase a udělej peráka hop hop a taky péruje :grinning: Hlavně se neutopte, máte kruhy sebou, copak děti, ale vy :grinning: :grinning:
7. bře 2008 v 07:55  • Odpověz
my nechodíme stejně s Bubbly, protože holky chodily jinak na vany. Ale já jsem s holkama s těhobiku, tak dobrý, ale bylo by to super, kdybychom mohly být všichni spolu.
Já taky balím, mám tašku přes rameno, co jsem nosila na kolej do Brna :grinning: :grinning: :grinning:
Pořád přemýšlím, co je ještě potřeba. Chlap musí mít nějaké pantofle nebo něco?
7. bře 2008 v 07:59  • Odpověz
autor
ne Mer nemusí, ptala jsem se včera ředitelky, když jsem tam volala :sunglasses:
7. bře 2008 v 08:00  • Odpověz
autor
Dorot já mám kruh mega, já se zaručeně nemůžu ani potopit :grinning:
7. bře 2008 v 08:00  • Odpověz
autor
cvali, když jedeš kočárkem, tak to tam budeš všechno odstrojovat? Myslím fusak a atd? :astonished:
7. bře 2008 v 08:02  • Odpověz
autor
a já jdu balit :sweat_smile:
7. bře 2008 v 08:03  • Odpověz
Bré ráno! Po měga protivném dni, mega protivná noc.... B. má pěkně osypanej zadeček, tak nevím jestli z těch Huggiesek.. Dala jsem ji včera jednu na ozkoušení na noc a je úplně rudá, ale byla i pokakaná, tak možná to bude tím. Až se jí to zahojí tak zkusím tu H.ještě jednou a kdyžtak je pošlu dál... :frowning2:
Já mám takovou menší cestovní tašku, ale nevím co všechno jsem zapomněla... Teď vařím Bublině oběd, pak razíme ven.
A gratulace oslavenkyním - Frogískovi a malé Máchalovic princcezně!
7. bře 2008 v 08:10  • Odpověz
autor
mycí emulze pro Poppynku se asi neztratí co? Po bazénu :sweat_smile:
7. bře 2008 v 08:20  • Odpověz
jo vyndám jen fusak jako ,když jsme chodily na vany,jo frogísek taky pidi narozeninky gratulujeme,mám taky takovou cestovní tašku,tašku pak hodím přes rameno a fusak a cvalíka snad nahoru donesu ,kdyžtak si nějak vypomužeme ne?beru jen cvalíkovi mlíko na tělíčko
7. bře 2008 v 08:28  • Odpověz
autor
tak mám fakt mega tašku :unamused:
7. bře 2008 v 08:28  • Odpověz
zdeček utřu ubrouskama A PAK JÍ JEN OMEJU VODOU :wink: to snad bude dostačující ne?
7. bře 2008 v 08:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.