• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
jo a žínku pro sebe a malou taky osušku a mkalej ručník a osušku pro sebe a samo mycí potřeby :grinning:
7. bře 2008 v 08:30  • Odpověz
jo tak my pujdeme za chvíli chrupat ,uvidím jak bude dlouho ,kdyžtak pak sní vyrazím ještě ven před bazénem ,ted je ,ale už ospalá ,vstávala zas v 6.30 :confused:
7. bře 2008 v 08:31  • Odpověz
autor
já beru pro Poppynku - osušku(normal i tetra), župan, plavky plínkový a i normal jsem vzala, pak mycí emulzi, mlíko na tělo, krém na obličej, na zadeček, tampony do uší a vat tyčinky. A pak přebalovací tašku - plínky, podložku.
Pro sebe - osušku, sprcháč, těl. ml., plavky.
7. bře 2008 v 08:31  • Odpověz
autor
žínky neberu, nepoužíváme :sunglasses:
7. bře 2008 v 08:32  • Odpověz
autor
tak u nás to žije, nevypadá, že by chtěla chrupat :rolling_eyes:
7. bře 2008 v 08:32  • Odpověz
jo podložku ,taky máme jo a ty tampony taky,krém na zadek ted nepoužívám ,máme ubrousky nivea a ty jsou s krémem,jo pro sebe taky sprcháč .
7. bře 2008 v 08:34  • Odpověz
já žínku používám na mytí ve vaně ,tak ji pro jistotu beru,ale asi nebude potřeba :wink:
7. bře 2008 v 08:35  • Odpověz
tak já ji jdu dát spát jestli usne,jinak se všichni sejdeme v 10.50 na bazéně,nebo nějaká změna?
7. bře 2008 v 08:36  • Odpověz
autor
stále nespíme :rolling_eyes: jinak to platí v 10:50 tam. Asi nahoře se sejdem a počkáme se tam. Aby jsme nemusely čekat frontu na placení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2008 v 09:01  • Odpověz
autor
jo, Cvali, jde s námi moje ségra, takže ti ji určo pomůže, bude i hlídat, už se těší :grinning:
7. bře 2008 v 09:02  • Odpověz
my už právě usnuly,tak kdyby do 10.15 spala bylo by to super,tak zatím
7. bře 2008 v 09:12  • Odpověz
Tak jsem tady kroužila kolem dokola a B.spala půlhodinky a ani minutu déle, takže je od 9,15 vzhůru... Ach jo. To chci vidět, teda.
A šampon na vlasy si neberete? No vlasy si asi máchat nebudem, co?
7. bře 2008 v 09:31  • Odpověz
autor
Bubbly, právě jsem vylezla z koupelny s umytou hlavou, takže si šampon neberu :wink: :grinning:
7. bře 2008 v 09:42  • Odpověz
tak my spaly do ted takže 40 minut :confused: tak jsem na to taky zvědavá,asi teda vyrazím dřív,jestli si chrupne v kočárku :angry: ,já si myla hlavu včera ,máčet si ji nebudu :grinning:
7. bře 2008 v 09:45  • Odpověz
to je k vzteku,když potřebuju,aby chrupala tak nespí,když někam spěchám nemužu ji probudit :angry:
7. bře 2008 v 09:46  • Odpověz
trošku s náma vykejvávaj berušky,tak budou s bublinkou protivničit obě,nebo ,žeby i popynka,nebo ta chrupe?
7. bře 2008 v 09:48  • Odpověz
jo prstýnky a řetízky nechávám doma ,jak nám bylo řečeno,jen snubák nechávám o ten ji nezraním :grinning:
7. bře 2008 v 09:52  • Odpověz
autor
Poppynka už taky chrupe, asi půl hodiny, spí tak sladce, že vypadá, že by vydržela klidně ještě 2 hodinky, ale za půl hodky bude budíček, dostane švestkovou přesnídávku a budem čekat Bublinky a ségru.
Beru si naušnice a snubák.
7. bře 2008 v 09:54  • Odpověz
autor
neprovokuju, jen konstatuju a hlásím :grinning:
7. bře 2008 v 09:57  • Odpověz
já si beru jen naušnice, snubák nechám doma :grinning:
7. bře 2008 v 10:08  • Odpověz
autor
Bubbly :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2008 v 10:17  • Odpověz
autor
já nechám doma občanku, řidičák a kartu do bankomatu :grinning: a hodinky :grinning:
7. bře 2008 v 10:22  • Odpověz
autor
Kdyžtak dosvědčíte, že je Poppynka moje, že jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2008 v 10:23  • Odpověz
mycí emulzi pro mrně tam mají, ale jestli chcete každý svou :wink: ale to už v tuhle chvíli asi víte.
poppy, švestkovou bych nedávala, my po ní máme reakci do dvou hodin :slight_smile: přeci jen se švestky dávají na zácpu :zipper_mouth: :dizzy_face:
7. bře 2008 ve 12:20  • Odpověz
Ahojky,děkujeme ke gratulaci a zároveň gratulujeme dorotkám..Vy se plavčíte a my se chystáme ven..dneska mi přijede kámoška,páč máme zítra ty křtiny,tak večer popijeme vínečko a musíme probrat novinky co se udály za mé nepřitomnosti v práci,takže se sem asi nedostanu a zítra asi taky ne,takže mám v neděli co dočítat,naštěstí tu o víkendu není takovej provoz :grinning: ..tak zatím paaaaaaaaaa
7. bře 2008 ve 13:41  • Odpověz
holky,tak plavání užasný,holky mužou potvrdit byly jsme všehny fakt nadšený,jediný takovej ten maraton stěma věcma,ale ted přes léto budeme mít mín oblečení ,tak to bude lepší,holky byly suprový vychechtaný a fakt jsme si to užoli,těšíme se na příště ,voda teplá i vzduch super ,takže jim zima nebyla,jo byly jsme nadšený :wink: vyjížděli jsme ve 13.15 z bazénu a cvalík to zalomila ,tak sní jezdil venku chvíli tatí a pak ho vystřídala Míša,tatí šel s H.na trénink :wink: Míša jde za 14sdní s náma do plaváku,muže se vzít rodina a mužou být na velkým bazénu,protože jsou velikonoč.prázdniny a nebudou tam školáci ,tak to vymyslela p. ředitelka,ale naši chlapi jedou zrovna od čtvrtka až do velikonočního pondělí na praga hanndbal cup,to jezděj každej rok,takže budou reprezentovat a se budem cákat,škoda :frowning2:
7. bře 2008 v 15:00  • Odpověz
tak jsem hodila prát věci z plavča,najedla se poklidila a holky ještě venku ,to si to cvalík pěkně vychrupuje ,unavená z plavání,no ikdyž na herně to nevypadalo,že by byla unavená :grinning: na to že byla od 9.45 vzhuru,tak měla dobrou výdrž ,čekala jsem to horší,bublinka ,taky nebyla vyspalá,ale byly hodný suprový ..i POPYNKA.TA MĚ PŘEKVAPILA ,ŽE VLASTNĚ BYLA NA VANÁCH jednou a dnes byla na bazénu užasná a spokojená.tak pádím si dát kávičku ,než holky dorazí,krásnej zbytek dne :slight_smile: frogísku promin ,že nám to dnes nevyšlo :slight_smile: škoda ,že jste se s froginkou taky nepřihlásili na plavčo :frowning2:
7. bře 2008 v 15:09  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak potvrzuju slova Cvaldíka, že to bylo fakt úžasný a holky byly opravdu suprový. Jsem nadšená a už se taky těším na další. Poppynka taky usnula v kočárku a tak jsme s Bubbly daly holky do ložnice a otevřely na ně okno, aby byli na vzduchu. Holky fakt chrupkaly stejně do půl třetí. Pak jsme razily k babičce, kam jsme odvedly Leunku a vrátily se domů v 18hod. Poppynku jsem musela aspoň vysprchovat, abych ji nenarušila režim a teď zalehla, tak doufám, že bude chrupkat.
No Frog, škoda, mohly jsme být holky Polanský v bazénu všechny :sunglasses:

Jo a dnes mi volala Sarah a holky jsou v pořádku, zdrávy a užívaj si se :dizzy_face: Mám vyřídit pozdravy a brzy se na nás snad příjde juknout :slight_smile:
7. bře 2008 v 19:20  • Odpověz
nám se to taky moc líbilo, tatí točil a fotil, akorát ten vzduch, fuj, hnus, myslím, že bylo až moc teplo.
V.usnula v sedačce a spala v ní asi jen 20 minut a od té doby nic, až do půl osmý, já se těšila, jak bude chrupat a vůbec nic, byla hyperaktiv. :grinning: :grinning:
7. bře 2008 ve 20:24  • Odpověz
autor
A pro Sršničku - tak švestková přesnídávka u nás měla účinek po 6ti hodinách spapkání a opravdu to bylo hodně účinné :grinning: :grinning: :grinning: Dala bych jinou, ale byla poslední co jsem doma měla. Bohužel. Měla jsem ji do zásoby, kdyby náhodou... :grinning:
7. bře 2008 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.