• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
jéjda sarah sárinku zdravíme,tak cvaldík chrupkala do 15.15 :confused: pak se nabaštila zeleninky,dnes vyjímečně pozdě,v 17 jsme jeli celá rodinka na nákupy a vrátili se v 18 30,no a pak jsem ji jen taky osprchovala a šla chrupat,usnula hned.no ono těch zážitku dnes ,tak se jí ani nedivím :slight_smile: krásnej víkend všem pá
7. bře 2008 ve 21:15  • Odpověz
Ahoj, tedy, kde jste? Já jen zapínám PC abyhc pustila B. písničky, venku je krááásně, po o čekáme návštěvu tak šuchtám (uklízím, peču, vařím...) .
Plavčo bylo supeeer, moc se těšíme na příště, Bublík nemohla pod tíhou dojmů v noci ani spát, takže další "super" noc, ale už si asi zvykám... :wink: :grinning:
Hezký víkend, holčiny!
8. bře 2008 v 10:24  • Odpověz
Bubbly, nám to asi taky začíná, od 4.30 jsem vzhůru, taky nic moc. Teď už chrupe v kočárku od 9.00 a pořád spí, nechápu, proč takhle nespí v noci :grinning:
8. bře 2008 v 11:35  • Odpověz
Dobrý den, celý den přejem všem :wink: My jedeme na návštěvu, takže doma nebudem.Hezké MDŹ vám přejeme :grinning: Spíme jako vždy, nebudeme rozčilovat :grinning: Takže všem hezký víkend :wink:
8. bře 2008 ve 12:05  • Odpověz
Poppy, pročítám ty recepty na mimáči a jsou tam fakt HODNĚ dobrý tipy!!!! To jsem ráda že jsi mi to poradila, je tam fakt fůra inspirace na jednoduchá jídla!
8. bře 2008 ve 12:30  • Odpověz
jaké recepty? :grinning: :sweat_smile:
8. bře 2008 ve 12:55  • Odpověz
taky bych potřebovala nějaké rychlovky :grinning:
8. bře 2008 ve 12:55  • Odpověz
Meredith, na mimibazaru.
8. bře 2008 ve 13:32  • Odpověz
autor
Ó Bubbly děkuju za pochvalu :dizzy_face:
8. bře 2008 v 15:21  • Odpověz
K obědu jsem dělala ten sýr a nějak se mi to nepovedlo, teda, vyndala jsem to brzo z trouby a bylo to takový rozkydlaný... Tak třeba příště se mi to povede líp.
8. bře 2008 v 19:59  • Odpověz
8. bře 2008 ve 20:08  • Odpověz
neukázalo se to, je to zkrátka smažený sýr bez smažení, dělá se v troubě v hrnku, se šunkou atd... :sweat_smile:
8. bře 2008 ve 20:13  • Odpověz
autor
tak to je škoda, páč ten se nám povedl a byl výbornej :dizzy_face: Jinak bych nedoporučovala dál :cry: Tak třeba jak píšeš, příště to výjde :dizzy_face:

Já dneska dělala Slovenský trdelník, no tak ten je fakt luxusní a jednoduchej :dizzy_face: :grinning:
8. bře 2008 ve 20:16  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=14477

dokonce jsem tam připsala i komentář :wink:
8. bře 2008 ve 20:17  • Odpověz
8. bře 2008 ve 20:19  • Odpověz
Jo, Poppy, to je on :wink: :grinning:
Hm, ten trdelník - taky dobrý... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2008 ve 20:23  • Odpověz
Jdu šlapat na mučidlo a pak spát, než se Bublík mezio desátou a jedenáctou zase probere a začne kňourákovat. TO už se pak do rána nevyspím.
Tak doboru noc všem!!!
8. bře 2008 ve 20:28  • Odpověz
autor
přijeď na ochutnávku :wink: Jsem měla zbytek povidel a včera mi děda vylouskal poslední ořechy, tak jsem to všechno chtěla zužitkovat. A mmch mě šíleně honila mlsná :grinning:

Jo a fotečky jsem včera večer stáhla, našla si program na zmenšení a když jsem celej soubor chtěla přesunout, tak jsem si omylem vytvořila zástupce a orig. smazala. Vytekly mě nervy, tak jsem dnes dala paměťovku skorošvárovi a nechám si zmenšit fotky na kartě u něj. Takže se na mě holky nezlobte, ale fotky vám pošlu hned jak mi vrátí kartu. Což bude v týdnu. Nechtějte vědět, jak jsem dnes sestřičce vynadala :grinning:
8. bře 2008 ve 20:28  • Odpověz
sestřička byla moc hodná, ještě že tam s námi byla!!!A na fotky nespěchám, vidět se jak mi to "sekne" v plavkám ani netoužím. Ale jinak se na fotky těším, to jo. Tak skorošvárovi navrhni ať nám tam všem dokreslí postavičky modelek! :wink:
Tak doboru!!!
8. bře 2008 ve 20:35  • Odpověz
Ahojky cholky,tak jsem se sem konečně dostala..Dneska jsme měli křtiky,bylo to moc krásný,fotečky pak dodám.Druhé jméno naší malé froginky je Mária.Byla ůžasná vůbec neplakala když jí pan farář poléval hlavičku svěcenou vodou..Pak byla oslava,Froginka putoivala z jedné ruky do druhé,lidí kolem 20,hudba,hluk a tak jsem jeli dom.Byla furt dobrá,jenže teďka to na ní padlo a přes hodinu kňourání,pláč,vůbec nemohla usnout..ale snad už se to povedlo a bude pěkně chrupkat jako vždycky.Tak zatím pa a dobrou noc..
8. bře 2008 ve 21:38  • Odpověz
Bré ráno! :wink:
9. bře 2008 v 08:06  • Odpověz
autor
Dobré ranko :slight_smile:
9. bře 2008 v 08:46  • Odpověz
autor
Tak Frogíkovi mají křtiny za sebou, tak to se těšíme na fotečky :slight_smile: Jsem včera na vás myslela holky, jak jste se měli. Je dobře, že vám to tak hezky vyšlo, i počásko bylo fajnový, co? :dizzy_face:
9. bře 2008 v 08:47  • Odpověz
Jo vyšlo to perfektně,jen mě se z té nervozity udělal zase opar..Fotečky budou už brzy..
9. bře 2008 v 10:24  • Odpověz
Dobré ráno a vše nej dnešní oslavenkyni k svátku, přejeme s Adu vše nej:hearts::hearts:
10. bře 2008 v 07:15  • Odpověz
dobré ránko vše,cvalík děkuje za přáníčko :wink: děti mají jarničky ,takže se tu tento týden nebudu mo vyskytovat,tímto se omlouvám všem zučastněným :grinning:
10. bře 2008 v 07:50  • Odpověz
včera jsme byli s návštěvou na procházce a potkali jsme froginku s tatínkem ,maminka asi odpočívala po flámu :grinning:
10. bře 2008 v 07:51  • Odpověz
frogísku ,tak hlavně ,že se oslava vydařila,Ppopy fotečky dobrý ,až budou ,tak budou ,nestresuj se :slight_smile:
10. bře 2008 v 07:56  • Odpověz
Dobré ráno!
holky, to počasí venku je čím dál lepčí, co? že by už fakt to jaro? To by bylo supeeer! Havně aby se už nijak neochladilo, nebo tak...
10. bře 2008 v 08:14  • Odpověz
autor
Hezké ranko všem,
taky se přidáváme s gratulací pro Cvaldíka.
Včera jsme taky procházkovali a též potkali pana Froga s Froginkou.
Bubbly, právě jsem četla, že se příští týden opět mají vrátit vichřice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Takže užívejme si sluníčka jak jen to jde :sweat_smile: My asi půjdem s Poppynkou a Leunkou nakoupit a taťku necháme po týdnu práce hezky vychrupat :slight_smile: Jsme vzhůru od šesti :confounded:
10. bře 2008 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.