• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Jé, my taky gratulujeme!!!!!
A princezna moje spala do 7,15! to je dobré, ale po té proprotivnělé noci se nedivím :angry: .
10. bře 2008 v 08:38  • Odpověz
My noc dobrá, akorát Andulka má rýmu a chrochtá tak léčíme a v noci se jednou vzbudila, nemohla dýchat, ale hned spala dál, po otočení na bok :wink: Vyvýšila jsem jí matraci :wink: Dnes bude krásně jdeme pak ven odpoledne, jo trochu se má koncem týdne zhoršit počasí.
10. bře 2008 v 09:04  • Odpověz
Taky gratulujeme.
No vichřice, to mi ani neříkejte, mají nám dělat ve čtvrtek okna :grinning:
Musím se pochlubit, Vanilka začala konečně říkat ba ba ba, sem tam i něco jako ma ma. Naučil jí to včera děda a od té doby to pořád opakuje :grinning: :grinning:
Bubbly, to ti spala takhle od večera? Tak to je super,ne? V. byla už ve 23-00 vzhůru, to teda po dlouhé době, nevím co se dělo, ale pak chrupala až do 5.00, no a pak už nic moc :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2008 v 09:53  • Odpověz
Ahojky cholky,tak fotečky vloženy..Jinak gratulace cvaldíkoi :slight_smile:
10. bře 2008 v 09:59  • Odpověz
Meredith :grinning: :grinning: :grinning: To jsi mě pobavila! Jako myslíš že jsem ji dala v 19hod. spát a vzbudila se ve čtvrt na osm druhý den???? To by nebyla Bublínka! Vzbudila se o půl desáté, pak usnula asi do jedenácti a pak kňourala s přestávkami až do rána, usnula chvíli předtím než přijel Petr z práce - okolo šestý a to spala v kuse do 7,15...Ale to je u ní už normální, trápí ji prdíky. tak jak ji netrápily když byla mimino tak teď teda chudák v noci trpí... :frowning2: takže já jím zase jak v šestinedělí, žádný nadýmavý potraviny, čerstvý pečivo atd... A stejně se trápí.
10. bře 2008 v 10:51  • Odpověz
no Vanilku taky nějak trápí prdíky. Měla jsem trochu cibule a papriku a bylo hotovo, takže taky zase musím jíst jako před tím.
10. bře 2008 v 11:26  • Odpověz
jejda holky to vás lituju ,my teda na prdíky netrpěly vubec ani ted ,když už má příkrmy,ale zase máme dva vymrzovací dny ,má nalité vrchní dásně a už se jí tam uplně rýsujou zoubky,ale fakt extrémně protivničí,dole ji vyrostly ani jsme o tom nevěděli :wink: no takže se v noci vzbudila asi čtyřikrát,ale cucla si a spala ,ale zase za dvě hodinky znovu :unamused: jo cvalíka zas děti naučili pá,pá a fakt to krásně dělá.Bylly u nás holky v něděli na koledě, a cvalík jim mávala a včera návštěvě i ráno tatínkovi,je to snima sranda :slight_smile:
10. bře 2008 ve 13:36  • Odpověz
Vanilka taky umí dělat pá pá :grinning: :grinning:
10. bře 2008 ve 20:47  • Odpověz
Bublinka ne. :frowning2:
10. bře 2008 ve 21:08  • Odpověz
No Vanilka je jak cvičený pejsek, a všechno ji naučil dědeček :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2008 ve 21:17  • Odpověz
Dobré ráno! Tak jsem včera Bublíškovi nedala na noc žádnou kaši a vůbec ji břuch nebolel! Vzbudila se asi 4x na kojení, ale mezitím SPALA!!!! Takže jí kaši asi dávat nebudu, ale zas bude mít hlad, no. Nevím jak z toho ven! :sweat_smile:
11. bře 2008 v 07:42  • Odpověz
My dnes noc hrozná, no hrozná, horší než minulé noci, je už vhůru od 5.45, a teď spí, takže mi Bubbly na prochajdě nebude vůbec chrupat, ale snad bude hodná :grinning:
11. bře 2008 v 08:03  • Odpověz
A zkoušela jsi už sporták Mer?Třeba by koukala po venku a bavilo by jio to. Bublík teda vydrží koukat z koučárku fakt dlouho.Nebo jestli se ti nechce, tak můžem jít jenom někde po vesnici aby jsi kdyžtak mohla jít hned domů kdyby V. kočárek opravdu nějak vadil! Já si do tý lékárny můžu zajet odpolko autem. :wink:
11. bře 2008 v 08:07  • Odpověz
ne, v pohodě, jdeme, já jsem jí podložila v korbičce ten molitan polštářem, takže taky kouká ven. Sporťák jsem už zkoušela, ale je na ní nějaký veliký. Počkám ještě tak měsíc, dva a pak už ho asi vytáhnu.
11. bře 2008 v 08:36  • Odpověz
Ahoj a krásný den všem!! Bubly a dáváš přes den příkrmy?Po těch kaších opravdu bolej bříška, říkal to i Dr. Nakoukala jsi na mlíka na noc Hami Hajaja? Jo a prdíky, ty se Andulce vrátili s příkrmama po týdnu to bylo dobrý :wink:
11. bře 2008 v 08:39  • Odpověz
ahojky,Dorot má pravdu slyšela jsem to už z vícero stran ,že některé děti jsou citlivější a reagují na příkrmy prdíkama ,někdo nespavostí ,mrzutostí,my teda tou mrzutostí ,taky po těchpříkrmech začala trochu vytrapovat ,ted už je to lepší,spí normálně jen ted dvě noci nic moc,ale dnes už dobrý,tak nevím jestli ty zubiska,má to hodně nalitý,ale muže to ještě dobu trvat ,než vyjuknou :grinning: CVALÍK TAKY SEDÍ PĚKNĚ V KOČÁRKU ,JÁ MÁM V TÝ HLUBOKÝ KORBĚ POLOHOVÁNÍAŽ DO UPLNÉHO SEDU,ikdyž ona už sedí opice sama dobře :wink:
11. bře 2008 v 08:46  • Odpověz
Já jí polohuju do tý střední polohy v kočárku, i když taky sedí sama, ale chodíme na dloiuhý procházky a to se nespí, tak aby si odpočnula. :wink: Občas mám strach že mi z toho kočáru už vyskočí !
No to mlíko jsem ještě nezkoušela, možná bych ho mohla na zkoušku koupit. Protože ty kaše teda všechny blbý. Ta Nutrilon kaše jí nevadila do tý doby než se začlo s příkrmama, pak už taky jo. a vyzkoušela jsem skoro všechny značky kaší. tak zkusím to mlíčko. Díky, Dorot...
11. bře 2008 v 08:51  • Odpověz
Nemáš zač, mě Dr. říkal, pokud by se mi Adu začala budit, ať jí zkusím spíš tohle mlíko než kaši, ale je to těžký, některý děti spejí po kaši jak špalci.Naše Andul spí zatím dobře, celou noc, ale asi jí polezou další zoubky, dneska je echt ubréčo a mě je blbě, takže asi nepůjdem ani ven.
11. bře 2008 v 08:57  • Odpověz
No B.už venku chrupe a čeká až půjdem ven, je tam hezky. A hned si v lékárně koupím toho Hajaju. Protože bych se ráda po sedmi měsících (když nepočítám ty noci ke konci těhu kdy jsem chodila kždou hopdinu a půl na WC) VYSPALA!!!!! Ale stejně ji mám MOC MOC MOC MOC ráda! :grinning:
11. bře 2008 v 09:05  • Odpověz
Tak už mám doma Hajaju., to se těším na noc! Jk bude Bublík spííínkat až do rána bílého! :wink:
11. bře 2008 ve 13:13  • Odpověz
Tak ať zabere :wink: My jsme dnes doma, jak je u vás, tady se zatahuje :angry:
11. bře 2008 ve 13:16  • Odpověz
tady taky ,počasí zlobí,ale vyrazímew s frogískem na prochajdu,kluci jdou na trénink a ségra se bude učit na přijímačky :wink: Bubli,cvalíka tam taky drží ten zapnutej nánožník,až bude tepleji tak jí dám asi sporták tam jsou kšírečky,do tý hluboký korby bych musela koupit kšírečky,taky tam uždělá lotroviny a skáče,no ted jíá ještě brzdí fusak ,tak to je dobrý.Dorot at jseš fit :wink:
11. bře 2008 ve 13:25  • Odpověz
bubli hlavně ,aby hajaja zabral :wink: cvalík mě ted taky vříská ,když jí vyndám z vany :grinning: kachna,dnes se po...,že musela pod sprchu,no to bylo radosti,pak ječela,že jsem jí vyndala a strojila,doufám ,že nebudem chodit z řevem z bazénu :grinning: ,tak se jdeme chystat ven :wink:
11. bře 2008 ve 13:29  • Odpověz
Holky, ovocné příkrmy se taky ohřívají? Asi neee, že jo :sweat_smile:
11. bře 2008 v 16:13  • Odpověz
Ahojky,tak jsme vyprocházkovaný..šly jsme krmit kačeny,ale někdo jim tam vysypal asi snad plnou tašku rohlíku,takže tam plavaly pěkně nasáklý a kačeny už byly tak přežraný že nic nechtěly..Jinak mer. ovocný se určo nepřihřívaj,já je mám ve špížce a když jí načnu a nedojíme třak jí sice do lednice dávám,ale tak 3-5 hodin před podávání ji nechám na lince aby chytla pokojovku.
Cvali tak jsem dala frogince tu křupku,ježíši to jsou ksichtíky a má to všude :grinning:
11. bře 2008 v 18:10  • Odpověz
Jo a co je s poppy??už jsem jí tu dlouho nevyděla..
11. bře 2008 v 18:10  • Odpověz
no, dnes jsem se ptala dr. a prý ovocný příkrmy až od 8.měsíce, tak já ještě chvilku počkám :slight_smile:
11. bře 2008 v 19:55  • Odpověz
Mer, až od osmýho? Tak to jsme teda pospíchali ! :unamused:
Jinak Hajaju nechce pít. A zkoušela jsem ji i obalamutit, během kojení jsem vyndala prso a dala jí do pusinky lahvičku, tak se napila, ale nechutnalo ji to tak koukala co to a přisála se na správné místo...
11. bře 2008 ve 20:14  • Odpověz
bubli ,ty vtipálku ,bublinka není žádný máčo,aby se nechala obalamutit :grinning: tak cvalíkovi kukuřičný k¨řupky teda jedou,neobsahují lepek a jsou lehce stravitelný a aspon nevystupuje za jízdy z kočárku,když žužlá,vid frog :grinning:
11. bře 2008 ve 20:32  • Odpověz
jo popynku jsem včera viděla s manžou dopo,ve městě a Míša odpo na prochajdě :wink:
11. bře 2008 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.