• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
No jo, Poppinky užívají tatínka :wink:
Cvaldo, jaký křupky? Takový ty nafouklý? A nebolí po nich cvaldíka bříško? že bych je taky zkusila. Kde to prodávají?
11. bře 2008 ve 20:37  • Odpověz
bubli ,po těch jí určo bříško bolet nebude ,jsou lehký a dobře stravitelný kupuju je ve zdravé výživě,mají je i v polsku ,ale ty bych si pro malou neriskla
11. bře 2008 ve 21:00  • Odpověz
jsou kukuřičný a spousta mých známých je dětem dává,určiě lepší než piškoty plné lepku,přidávají je i do zelenin,i ovoc příkrmu,oni se rozpijou a nastaví to jídlo,kámoška ,to dělá a dr, jí to doporučila ,než dávat do ovoce piškoty ,tak tohle je lepší :wink:
11. bře 2008 ve 21:03  • Odpověz
Jo, to já jsem slyšela že se to hodně dětem dává. Tak já možná zítra zajedu do Polanky do zdr.výživy a koupím Bublíšce mňamku. No a piškoty bych B. teda fakt nedala, jak píšeš, samý lepek, cukr a bílá mouka... :confounded:
11. bře 2008 ve 21:09  • Odpověz
Anča se u toho teda ksichtí,ale nedá jí to a pořád tu ožužlanou křupinku strká do papulky..hlavně je od toho celá upatlaná,páč tou ožmoulanou křupkou jezdí kolem pusiny :grinning:
11. bře 2008 ve 21:35  • Odpověz
autor
Ahojky,
jsme živé a zdravé :wink: Jj, užívame tatínka :dizzy_face:
Poppynce krom kukuřičných křupek ještě více jedou rýžové :slight_smile: Popravdě chutnají víc i mě a jsou delší :sweat_smile: Nenutím, doporučuju :grinning:
Piškoty taky nedáváme, ale co Poppynce fakt chutná, tak jsou špaldové sušenky od Alnatury, jsou ve tvaru zvířátek, slazeny jsou medem, neobsahují pšeničnou mouku a rafinovaný cukr :wink:
11. bře 2008 ve 21:38  • Odpověz
No ahojky :slight_smile: ..ale vždyť všude čtu jakej je med alergen,tak to zas jeden neví co jo a co ne :frowning2: ..já se zítra chystám poprvé vařit Anče mňamku..no že by se tomu dalo říct vaření :slight_smile: ,bude mít mrkvičku.Sice už ochutnala i jiné věci,ale jen ze skleniček,takže začnu jako bych teprve tedka začínala s příkrmy,přeci jen je to jiný a když jsme i s R. oba alergici tak radši pomalu..
11. bře 2008 ve 22:01  • Odpověz
autor
Toho medu tam je tak zanedbatelný množství, že se toho opravdu nebojím. Pouze se výrobce brání při případnýmu výskytu alergie.
Taky jsem alergik - astmatik a u Poppynky je 40% "šance" že bude také, jenže, pokud to jde, tak se ji snažím "neomezovat". A zatím se nám daří, ťuk ťuk ťuk :slight_smile:
Sama jsem jako dítě musela dodržovat bezlepkovou dietu, alergii mám na xy věcí, včetně zvířat. Pokud se tomu budu vyhýbat, bude to ještě horší...ale je to věc názoru, kterej nikomu nenutím :wink:

Frog, tak zítra šťastnou ruku ať máš spokojenýho strávníčka :dizzy_face:
11. bře 2008 ve 22:08  • Odpověz
autor
Dobrou noc :wink:
11. bře 2008 ve 22:20  • Odpověz
Díky,vím že to něco uplně jinýho,takže mám trochu obavy..Tak to na tom jsme se zdravím stejně,alergie na co jen to jde a astma jako bonusek..tak dobrou noc..
11. bře 2008 ve 22:58  • Odpověz
Dobré ráno, tedatak já myslela na bublinku, jestli spinká po mlíčku a ona ho nepila? :confused: :grinning: No nazdar :grinning: Ty kukuřičný křupky bych chtěla taky koupit, kouknu kdy pojedem do Polanky a nebo v Polsku v obchodě :wink: Dnes je hnusně, asi zavolám babičce, ať se z práce staví :wink:
12. bře 2008 v 07:10  • Odpověz
autor
hezké ranko,
tak my teda chtě nechtě ven musíme :sweat_smile:
Snad Bublinka chrupkala a mamka se vyspala... :confused: :sweat_smile: Jinak ještě prodávájí od Nutrilonu mlíka na spaní, jako pokračovací výživy. Určo to nebude tak sladké, jako Hajaja, ale účinek nevím jaký by byl :confounded:
12. bře 2008 v 07:51  • Odpověz
Dobré ráno, to jste hodné že jste myslely, ale nic platné to nebylo. Hajaju nevypila a v noci se budila jako vždycky... :sweat_smile: .
Já musím taky chca nechca na nákup, asi pojedu do hypošky, ale to nebudu muset nikde po dešti moc běhat. :wink:
A na nějaký dětský sušenky se chci podívat, tam budou taky třeba něco mít a nebo v tý zdravý výživě.
12. bře 2008 v 08:02  • Odpověz
autor
Jo a ještě jeden poznatek, kukuřiný křupky se Poppynce lepily na ručičky, když je oslintala. Rýžový nelepjej :wink:
12. bře 2008 v 08:02  • Odpověz
Poppy a ty mají v Hypošce? A ty kukuřičny? Abyhc nemusela zajíždět k tý Zdravý výživě.
12. bře 2008 v 08:10  • Odpověz
tak my měly noc taky hroznou, vhůru asi 5x.
Ty křupky, není to moc brzy, v 7. měsících? A sušenky? To jim to nějak rozmatláte nebo jak to jedí, když nemají zuby? Teda ty Vaše holky už mají, ale Vanilka ještě nee. :grinning:
12. bře 2008 v 08:15  • Odpověz
autor
Bubbly, ty křupky jsem kupovala na Kamenici ve zdravý. V Hyper. jsem je neviděla..., tam bych se koukla po sušenkách. Ale stejně nej výběr je v DM, takže když půjdeš do výživy, tak DM nemineš :grinning:

Mer, Poppynka má dva zuby dole a krásně s nimi ukusuje, jak sušenky, tak křupky. I rohlík - v nouzi nám pomohl :grinning:
Jo a k horním zoubkům, tak my teda máme dásna nateklý už 2,5 měsíce a furt nic. Asi ji vyrostou 4 najednou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A začala bumbat čajík :grinning: Hurááááá :grinning:

Bubbly, já taky musím do města, tak se třeba někde potkáme :wink:
12. bře 2008 v 08:27  • Odpověz
autor
Jo, když píšu, že pije čajík, tak včera vypila svoji první 100ml :wink:

A v noci jsem byla v pohotovosti celkem 4x :unamused: :sweat_smile:
12. bře 2008 v 08:28  • Odpověz
autor
A křupky jsem začala dávat fakt asi v těch 6ti měsících, myslím si, že čím dřív, tím líp, protože brzy zjistí na co zoubky mají. Je spousta dětí, co v 10ti měsících neví jak ukousnout, i když mají třeba už 4 zuby.
No a taky sem tam ji dám k obídku kousky, ne teda maso, ale zeleninku jen rozmačkám vidličkou - brokolici, mrkev...a taky si to dokáže přežmoulat v pusince a i se nají :slight_smile:
12. bře 2008 v 08:31  • Odpověz
dobré ránko,Mer,to nevadí ,že v. nemá zubiska ,Míša měla první zub v 11 měsících a od pul roku žužlala kurku,a ty křupky se uplně rozplívají ,neboj v.to užužlá lehce :wink: musejí se učit polykat tuhou stravu :wink: sušenky doporučuju od nestlé je na tom ten modrej medvěd,ale až tak od 8 měsíce,zatím budu dávat ty kkukuřičný křupky,Mer.stím ovocným příkrmem ten 8.měs. je ten nejzašší termín ,mužeš dřív,ale jestli má v. předpoklad být alergik,tak bych začala až od toho 8.měs,jak ti říkala dr.my dáváme ted od 7,měs druhý den ovoce odpo.sní ale čtvrt skleničky a má dost.zeleninky už sníme pul skleničky lepší se :grinning:
12. bře 2008 v 08:43  • Odpověz
jo ty rýžový co dává popy ,bych asi taky zkusila ,to by mělo být taky lehce stravitelné,jen ,aby nezpusobovaly zácpu,chce to vyzkoušet,kdo už nekojí,tak při příkrmech už mívají dětičky tuhou stoličku až zácpu,kdo je na to náchylnější ,ale chce to prostě vyzkoušet,my díky kojení máme ještě blátíčka na hřišti
12. bře 2008 v 08:47  • Odpověz
jj ty větší kousky bych taky začala trošku zkoušet,aby si zvykala,takový ty měkčí,brambor,brokolice ,mrkev,tak si užívejte den s prtouskama :grinning:
12. bře 2008 v 08:51  • Odpověz
Ty křupany jsem koupila ve Zdravý výživě v H. tady nemusím platit aspoň nikomu za parkoviště!!!! Tak babizna po mě chtěla prachy i když jsem jí řekla že jdu jen do Zdr.výživy, tak jsem odjela. A má to. :sunglasses: Koupila jsem rýžový, kukuřicový a pohankový. V autě jsem B.dala jednu rýžovou a byla z toho úplně paf a když jí vypadla z ruky tak se mohla vzteknout že ji chce!
Sušenky měli v hypernově jen od Sunarky, tak jsem je koupila, ale s těma ještě počkám, je v nich hodně pšeničné mouky...
V pátek jedu autobusem k našim, tak mi držte palce ať takovou dálku přežijem! No co já, já jsem zvyklá, ale Bublík, aby se nevztekala, nebo něco...No v nejhorším vystoupíme a přijede si pro nás ségra, no... Jsem z toho už teď nervozní"
12. bře 2008 v 10:59  • Odpověz
Jo a chci se vás zeptat, tady chodí na koledu i holky? A kdy? A to se jim dávají taky malovaný vajíčka a sladkosti? U nás holky nechodily, tak abych pak nekoukala jak trumpeta kdyby někdo přišel :sweat_smile:
12. bře 2008 v 11:05  • Odpověz
Bubbly, já teď četla na tom www.kojeni.cz, že tu pohanku a jáhly až od 8 - 9 měsíce. Já to asi moc řeším, ale píšou tam,že to obsahuje lepek, tak nevím, jestli jí to mám dát. A ty křupky, to jí budeš dávat jen tak, nebo jako do jídla?
Holky tady na koledu choděj a my dáváme sladkosti a starším panáka :grinning: S vajíčkama se nemaluju. :grinning: Myslím, že by měly chodit tuto neděli, ale nejsem si jistá. :grinning:
12. bře 2008 v 11:29  • Odpověz
Ahojky..Bubbly holky chodily teďka o víkendu,takže teď už můžeš být v klidu :wink: ...
12. bře 2008 v 11:45  • Odpověz
U nás choděj tuto neděli holky, ve čtvrtek choděj na POlicku, je to podle kraje :wink: Takže my vyrážíme v neděli :wink: Jo přesně, vajíčka, sladkosti, pentle dej to do košíku a ať si vyberou :wink:
12. bře 2008 ve 12:12  • Odpověz
jo v polance byla holčičí koleda už v neděli na vesnicích je myslím ted.Mer ty křupky mužeš bud do přesnídávky ,nebo i do zeleniny rozdrob v ruce a zamíchej,já je dala včrera do přesnídávky,když je moc řídká tak to pěkně zahustí,rozmočí se to v tom hned ,dala jsem dvě křupky :grinning: na koledu holčičí dáváme čokoládový vajíčka a sladkosti ,normál.vajíčka až na klučičí,vajíčka barvím v slupkách od cibule a vážu tam lístečky,kytičky ,převazuju obvazem ,jsou pak moc pěkný.
12. bře 2008 ve 12:25  • Odpověz
pak křupky baští normál v ruce třeba ,když sedí v kočárku,nebo ,když sedí doma na dece,ale tak 5 křupek za den ,víc ještě ne. :wink:
12. bře 2008 ve 12:26  • Odpověz
Tak manžel se dnes zdrží v Polance dýl, tak jsem mu volala a půjde pro ty křupky taky, rýžový :wink: dál do DM pro Frutapuru, švestková je nej :stuck_out_tongue_closed_eyes: chutná nám oběma :grinning: Já dávám do přesnídávky dvě sušenky myslím taky Alnatura, že to je, nebo Sunarky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ven nejdeme, je tu vítr a já jsem nakřáplá i Andulka.
12. bře 2008 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.