• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Spinká už přes 1,5 má rýmu a bolej jí asi dásna, má je nateklý dole i nahoře.Zvedla jsem jí ležení, aby byla z kopce a dýchá se jí líp :wink: Mer pohanku, vločky atd dávám, všechno nakonec obsahuje lepek i sušenky, musíš vyzkoušet, nedávat často :wink: Dávám i jogurt a dobrý, žádná reakce.Vanilka je mladší, ale postupně by nakonec měli jíst všechno , po čem nebudou mít problémy :wink: A mixuju stále, jelikož se mi dávila, modrala a pak zvracela, takže pokračujem v mixáži, má prej ještě čas, probírala jsem to s doktorem, až bude mít víc zubů :wink:
12. bře 2008 ve 12:50  • Odpověz
Jen nemám dávat klasický piškoty, tučný, obsahujou celá vejce a to samý pribinák, tučný, sladký.To až po 1 roce.Taky si myslím, že není kam spěchat :slight_smile:
12. bře 2008 ve 12:51  • Odpověz
tak mrkvička měla úspěch,ale 2 hodky po jídle obrovský fleky kolem pusinky,jinak nikde...nemáte s tím někdo zkušenost..přitom po mrkvi ze skleničky vše v poho...cvali tak jak jdete ven.jo a posílám ti ten majlik
12. bře 2008 ve 13:01  • Odpověz
frogísku ,dám ti ještě vědět ,ještě nevím,ty fleky u pusinky to teda nevím,my je měli jen od karotenu,takže vypadala ,že má žloutenku :grinning: Dorot,cvalík i rozmačkané polyká docela dobře,ale Míša se mi dlouho dávila kouskama ,takže jsme dlouho mixovali,ale mají čas i A. :wink: Míša mi na piškotech vyrostla a je hubená jak lunt,no asi všeho s mírou,spíš ten lepek je asi na závadu,tak at A. chutnaj křupky :wink:
12. bře 2008 ve 13:13  • Odpověz
Dorot,kámoška dávala jogurt bílej teda jen, už od 7.měsícu a dobrý,já ještě měsíc počkám.Tady taky děsně fučí :angry:
12. bře 2008 ve 13:16  • Odpověz
Holky, znáte někdo společnost FM Group? Prodávají alternace vůní světových značek za zlomek ceny originálu. Začala jsem to dělat a je to docela dobrý přivýdělek a nebo si jen můžete objednávat doživotně parfémy za levno. Voní to úplně stejně jako originál a jsou k tomu i sprcháče, těl.deodoranty atd. Jsou to 100% parfémy a pánský jsou parfémovaný vody. Když tak přinesu ukázat na příští schůzku a nebo kdyby jste měl někdo zájem, dám více info.
KONEC REKLAMY :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2008 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj Mer.,já jsem o tom slyšela,ale nevím jestli to fakt voní a hlavně vydrží tak dlouho jako parfém..přišel mi o tom e-mail.
12. bře 2008 v 17:44  • Odpověz
autor
Mer a já jsem tě včera vyčmuchala na MMB, koukala jsem jak jsi to tam rozjela :grinning:
A co to je zlomek ceny? Hoď info, nebo můžeš na email. I jako ta možnost přivídělku :dizzy_face:
12. bře 2008 v 17:48  • Odpověz
autor
Jo a Poppynka má jogurt tak 6x týdně dopoledne. Hrozně ji chutná Activie sladká :dizzy_face: Jí to tak už asi 10den a musím říct, že i Kaku má pravidelný.

Jo a dnes nastal čas, kdy si svoje kaku musela ochutnat, takže už to máme za sebou :grinning:
12. bře 2008 v 17:50  • Odpověz
ahojda tety koníkovky :wink: moc vás všechny se Sárou zdravíme. nějak nemáme čas sedět u kompu a být online..stále organizujeme všechen čas na minuty,tak jsem někdy ráda,že si dám nohy na stůl a jen tak čumákuju po obýváku a říkám si..jooo,život je krásnej!!!!!!!!!!!! první týden doma jsme byli s tatínkem,takže to bylo dokonalý. všechno nachystal,pořád byl po ruce..pozorovala jsem je jak se spolu mazlí a řvala jsem u toho jak krokodýl..jooo kdo říká,že šestinedělí je hormonální bouře..nekecá..ale to vy všechny víte :wink:
jsme v pohodě..malá je hodná, chrupe i 4hodiny,když ji nadopuju nutrilonem..pořád dokrmujeme,protože po císaři se nám trošku pomaleji startovalo kojení,tak by musela být malá napíchnutá pořád,abych jí zasytila. s dokrmováním jsme šli už z porodnice. ale vyhovuje nám to oběma,takže pohoda. v kočáru se nám taky líbí, jen se zatím nepouštím do delších štrek,abych se nikde nevyvrátila..občas se mi motá hlava jak po dvou litrech božoleee :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
tak jooo,tak my jdeme koupat.všechny vás ještě jednou moc pozdravujeme, i vaše ratolesti a posíláme všem pusu. papa Sára s mamineškou
12. bře 2008 v 18:07  • Odpověz
Frog voní to úplně stejně jako origoš, originál je drahý proto, že na to jsou reklamy, platíš za značku, za hezký flakon atd., tady ne. Vydrží to taky celý den. Mám to vyzkoušené. Zlomek ceny je, že parfém stojí 330 kč. Jinak parfémy obsahují 20% vonných esencí, u parfémovaných vod (mužských) 16%, což je ještě více než o světoznámých parfémů.
Poppy, info ti pošlu na e-mail
12. bře 2008 v 18:16  • Odpověz
AAA Sarahfrompolanky :wink: To je fajn že jste se holky ukázaly :wink: Andulka taky hodně papala a nestačilo, hodila jsem to za globus, hlavní je, že byla spokojená :wink: Doufám, že jsi nezapomněla pozdravovat v Polance v porodnici!!! :angry: :grinning: :grinning: Mer zní to dobře, já si kupuju parfémy v Polandu tak bych když tak zkusila i ten od vás, písnu ti zítra ráno do IP dík :wink: Už se loučíme tak páá :wink:
12. bře 2008 v 18:27  • Odpověz
Jé, Sarah! To je dobře si to holky spolu užíváte! Těším se na fotečky malilinklaté berušky!!!
Mer, a to máš jako všechny parfémy co existují? nebo jak to je? Napiš mi k tomu taky něco, prosím do IP nebo na e-mail :wink:
Hajaju jsem dnes zkusila dát Bublíšce po lžičkách, a snědla celou dávku : 140ml... Ale to teda byl očistec, asi milion lžiček mlíka! No a usnula v 18.45 a spále ještě spí! Takže ráno podám report!
A Máchalovic slečny, uzdravte se brzo!
12. bře 2008 ve 20:33  • Odpověz
Bublík pořád ještě spinká, o půl desáté už bývá vzhůru! To vypadá DOBŘE !!!!
Tak já jdu taky, tady stejně pusto, prázdno. Dobrou!!!! :dizzy_face:
12. bře 2008 ve 21:23  • Odpověz
autor
Dobrou dobrou :wink:
Ať máte Bublinky a všichni ostatní dobrou noc :slight_smile:
12. bře 2008 ve 21:24  • Odpověz
Bubbly, pošlu info do mailu. Teď jsem přišla z hospody :grinning:
12. bře 2008 ve 22:32  • Odpověz
Dobré ráno, je hnusně :angry: :grinning: Tak táta včera koupil křupky, ale kukuřičný a to si psal rýžový :grinning: :grinning: Jsem zvědavá na bublinkovi a jejich noc :wink:Jestli to nepomohlo, tak namou duši dojedu a domluvím jí treperendě :grinning:
13. bře 2008 v 07:30  • Odpověz
Mer díky za mailík, koukala jsem, ale potřebovala bych to očuchat.Tady s těma, jestli to je ono s vůněma s feromonama taky obchodovala jedna paní :wink: Já bych potřebovala něco lehkého, svěžího na jaro-léto, těžký jsem dostala k vánocům na zimu :wink:
13. bře 2008 v 08:01  • Odpověz
Dorot, však se můžeme někde sejít, ještě má zájem Poppy a možná i Bubbly. Něco lehkého, já mám ráda Dolce a Gabbana - Light Blue, ale je to na tobě. :grinning:
13. bře 2008 v 08:06  • Odpověz
Dobré ráno! Bublík se vzbudila v deset, jako že jí bolí bříško, kroutila se jak žížala, asi za půl hodiny usnula a pak už jen 4x na kojení a jinak dobrý... Tak nevím, ale na hlad ten Hajaja asi nepomáhá...
Mer, poslala jsem ti mejlík, něco jsem vybrala, ale s tou vůni pro mě si nejsem ještě jistá, taky bych to ráda očuchala. Tak to ber jako předběžnou objednávku. :wink:
13. bře 2008 v 08:19  • Odpověz
Holky, tak co kdybychom se sešly v Polance, nějak příští týden? Dorot, mohla by jsi přijet? Nebo bychom přijeli za tebou do Broumova, vzala bych Bubblegum a Poppy by se mohla přidat... :grinning:
13. bře 2008 v 08:33  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak to je dobrý nápad sejít se někde, jen zatím ještě nemáme auto ze servisu doma, tak nemůžu zaručit, že pojedu. Jinak bych jela moc ráda. A očuchala si, co by se mi líbilo.
Gabbana mi taky voní, teď ji používá ségra. U mě teď frčí DKNY jablíčko :wink:
13. bře 2008 v 08:43  • Odpověz
Poppy, já bych tě vzala, ale nevejdou se mi tři sedačky do auta. :grinning:
TAk jedině do Polanky a že by Dorot přijela?
13. bře 2008 v 09:08  • Odpověz
No já asi nepřijedu, manža dělá od 7-15h a já se sama bojím :confounded: Ale klíďo můžete jeden den dorazit k nám, uděláme párty :grinning:
13. bře 2008 v 09:10  • Odpověz
autor
Dík Mer, to jsi hodná, za pokus to stálo :grinning: :grinning: :grinning:

Nebo pojedem hromadně vlakem, co vy na to??? :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Uděláme holkám vejlet :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2008 v 09:13  • Odpověz
no, to je nápad, já bych jela, vlakem jsem nejela už asi 10 let. Akorát teď koukám na kalendář na příští týden a můžu jen ve středu nebo v úterý odpoledne, nebo ještě v pondělí odpoledne, ve čtvrtek máme očko a v pátek je plavčo. Já bych vám to mohla vzít na plavčo, ale to by to zas neviděla Dorot. Tak hoďte termín, kdy by se vám to hodilo :dizzy_face:
13. bře 2008 v 09:31  • Odpověz
Já mám příští týden jeden den nehty, musím jí zavolat :wink: Úterko odpo by šlo :wink: No vlakem do Klášterova? To byste museli do Mezu a přestoupit na Klášterov :confounded: Jak chcete ženy, já jsem doma kdykoliv :wink: a vy taky :grinning: :grinning:
13. bře 2008 v 09:43  • Odpověz
autor
No to je jasný, že by se muselo přestoupit, mám to natrénovaný :sunglasses: Jezdila jsem občas k babičce, když jsem jela ze školy. Taky jsem vlakem nejela od maturity...9 let... :astonished:
Nastoupila bych v Polance, u holek v Poř. to staví taky a vystoupíme na nádru. K Dorot trefím, sice ne až dom, ale vím asi kde bydlí. Asi bych vzala Poppynu do šátku, tašku přes rameno a mohly bysme vyrazit, co vy na to??? Mě by to vyhovovalo bud středa nebo čtvrtek :sunglasses: Pátek máme plavčo a to by byl chaos :unamused:
13. bře 2008 v 09:58  • Odpověz
autor
A jely bysme tunelem!!!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2008 v 10:00  • Odpověz
Vlakem? teda holky, vy jste dobrodružky! :wink: Já můžu příští týden taky asi kdykoliv, ale raději odpolko než dopolko.
13. bře 2008 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.